Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Αυτό μου είπε και η μάνα μου όταν της το είπα!!!Λες να αρχίσω να τον στέλνω δεξιά και αριστερά????:tongue::tongue::tongue:

Λες;Στειλ τον πρωτα εδω και μετα αμα τα κανει καλα παει και στη μαμα σου8)8):cool::-D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Katalavaino douleia k douleies spitiou poli kourasi ola auta to kserw k ta exw perasi otan douleua k egw eixa poli agxos na ta prolavo ola.

Kali ksekourasi gliko roubaki!

Εντάξει μωρέ όλα θα γίνουν.Απλά εγώ δεν έχω και πολύ τη φήμη της νοικοκυράς!!!Μπορώ να δουλεύω στην δουλειά ατελείωτες ώρες,αλλά μην με βάζεις να κάνω δουλειές σπιτιού!!!!Τις βαριέμαι αφόρητα!!!

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε ένας φίλος μου γιατρός τηλέφωνο και εκεί που μιλάγαμε κάποιος τον πήρε τηλέφωνο(ήταν στο νοσοκομείο και έχει εφημερία) και με κλείνει για να πάει να βγάλει ακτινογραφίες σε ένα νεογνό(δουλεύει σε μαιευτήριο).Αφού τελείωσε τη δουλειά με ξαναπήρε και τον ρώτησα τι κάνει το μωράκι.Εκείνος μου λέει:"Άσε με ρε Νάντια,η μαμά του είναι τοξικομανής και αυτό το κακόμοιρο είναι 2 ημερών και παρουσιάζει συμπτώματα στέρησης.Ευτυχώς τουλάχιστον δεν έχει εγκεφαλικές ή άλλες βλάβες".Έπαθα σοκ!!!Όχι ότι δεν το ξέρω ότι συμβαίνουν,αλλά πως να σας πω ρε κορίτσια σφίχτηκε η καρδιά μου.Μετά συνέχισε ο φίλος μου "Και τι να πω πια!!!Υπάρχουν τόσες γυναίκες που προσπαθούν και κάνουν τα πάντα να φέρουν ένα γερό μωράκι στον κόσμο και κοίτα εδώ πόσο εύκολα έρχονται".Ο φίλος μου αυτός ξέρει και για μένα,αλλά και για εσάς,του έχω μιλήσει.Εγώ ρε κορίτσια εκείνη τη στιγμή δεν σκέφτηκα γιατί αυτή κάνει έτσι μωρό και εγώ όχι.Σκέφτηκα μακάρι να είναι αυτό το μωράκι γερό και δυνατό και να αποτελέσει μια αφορμή για την μανούλα του να ξεκινήσει μια νέα ζωή μακρυά από τον εφιάλτη των ναρκωτικών.Βέβαια μου είπε ότι σε αυτές τις περιπτώσεις φωνάζει το νοσοκομείο την πρόνοια.Δεν ξέρω στεναχωρέθηκα.Δεν θέλω να σας στεναχωρώ και εσάς,αλλά έπρεπε κάπου να το πω.

κρίμα τα μωρά...μια φορά είχε μια εκπομπή ο θεοδωράκης...για αυτά τα μωρά...έλεγαν οτι τα δίνουν φάρμακα για να μην έχουνε σύνδρομο στέρησης...αν είναι δυνατόν...μια σταλιά μωρά...

Link to comment
Share on other sites

Λες;Στειλ τον πρωτα εδω και μετα αμα τα κανει καλα παει και στη μαμα σου8)8):cool::-D

Κοίτα πολύ καλά δεν τα κάνει,αλλά θα τον στρώσω που θα πάει.Μέχρι τώρα τον είχα χαλαρό.Μόνο σκουπίδια και σούπερ μάρκετ,τώρα πια δεν γίνεται πρέπει να κάνει και άλλα πράγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε ένας φίλος μου γιατρός τηλέφωνο και εκεί που μιλάγαμε κάποιος τον πήρε τηλέφωνο(ήταν στο νοσοκομείο και έχει εφημερία) και με κλείνει για να πάει να βγάλει ακτινογραφίες σε ένα νεογνό(δουλεύει σε μαιευτήριο).Αφού τελείωσε τη δουλειά με ξαναπήρε και τον ρώτησα τι κάνει το μωράκι.Εκείνος μου λέει:"Άσε με ρε Νάντια,η μαμά του είναι τοξικομανής και αυτό το κακόμοιρο είναι 2 ημερών και παρουσιάζει συμπτώματα στέρησης.Ευτυχώς τουλάχιστον δεν έχει εγκεφαλικές ή άλλες βλάβες".Έπαθα σοκ!!!Όχι ότι δεν το ξέρω ότι συμβαίνουν,αλλά πως να σας πω ρε κορίτσια σφίχτηκε η καρδιά μου.Μετά συνέχισε ο φίλος μου "Και τι να πω πια!!!Υπάρχουν τόσες γυναίκες που προσπαθούν και κάνουν τα πάντα να φέρουν ένα γερό μωράκι στον κόσμο και κοίτα εδώ πόσο εύκολα έρχονται".Ο φίλος μου αυτός ξέρει και για μένα,αλλά και για εσάς,του έχω μιλήσει.Εγώ ρε κορίτσια εκείνη τη στιγμή δεν σκέφτηκα γιατί αυτή κάνει έτσι μωρό και εγώ όχι.Σκέφτηκα μακάρι να είναι αυτό το μωράκι γερό και δυνατό και να αποτελέσει μια αφορμή για την μανούλα του να ξεκινήσει μια νέα ζωή μακρυά από τον εφιάλτη των ναρκωτικών.Βέβαια μου είπε ότι σε αυτές τις περιπτώσεις φωνάζει το νοσοκομείο την πρόνοια.Δεν ξέρω στεναχωρέθηκα.Δεν θέλω να σας στεναχωρώ και εσάς,αλλά έπρεπε κάπου να το πω.

Einai poli thliveri katastasi mia psixolula na vasanizete me tetoio tropo makarina einai gero k na exei kali tixi.poli stenoxorithika:cry:


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αη μαρή!!!!Αν δεν είχες κάνει την επέμβαση θα σε φώναζα να μου τα κάνεις εσύ!!!!

σε εσένα το έστειλα το μνμ;στην ροζαλίντα το έστειλα...θα έλεγα εσένα τεμπέλα;ντροπή...

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε ένας φίλος μου γιατρός τηλέφωνο και εκεί που μιλάγαμε κάποιος τον πήρε τηλέφωνο(ήταν στο νοσοκομείο και έχει εφημερία) και με κλείνει για να πάει να βγάλει ακτινογραφίες σε ένα νεογνό(δουλεύει σε μαιευτήριο).Αφού τελείωσε τη δουλειά με ξαναπήρε και τον ρώτησα τι κάνει το μωράκι.Εκείνος μου λέει:"Άσε με ρε Νάντια,η μαμά του είναι τοξικομανής και αυτό το κακόμοιρο είναι 2 ημερών και παρουσιάζει συμπτώματα στέρησης.Ευτυχώς τουλάχιστον δεν έχει εγκεφαλικές ή άλλες βλάβες".Έπαθα σοκ!!!Όχι ότι δεν το ξέρω ότι συμβαίνουν,αλλά πως να σας πω ρε κορίτσια σφίχτηκε η καρδιά μου.Μετά συνέχισε ο φίλος μου "Και τι να πω πια!!!Υπάρχουν τόσες γυναίκες που προσπαθούν και κάνουν τα πάντα να φέρουν ένα γερό μωράκι στον κόσμο και κοίτα εδώ πόσο εύκολα έρχονται".Ο φίλος μου αυτός ξέρει και για μένα,αλλά και για εσάς,του έχω μιλήσει.Εγώ ρε κορίτσια εκείνη τη στιγμή δεν σκέφτηκα γιατί αυτή κάνει έτσι μωρό και εγώ όχι.Σκέφτηκα μακάρι να είναι αυτό το μωράκι γερό και δυνατό και να αποτελέσει μια αφορμή για την μανούλα του να ξεκινήσει μια νέα ζωή μακρυά από τον εφιάλτη των ναρκωτικών.Βέβαια μου είπε ότι σε αυτές τις περιπτώσεις φωνάζει το νοσοκομείο την πρόνοια.Δεν ξέρω στεναχωρέθηκα.Δεν θέλω να σας στεναχωρώ και εσάς,αλλά έπρεπε κάπου να το πω.
Να σου πω την αληθεια νομιζω οτι τα μωρα αυτα ειναι και τελευταια στις επιλογες οσων θελουν να υιοθετησουν.Εχω την εντυπωση οτι μπαινουν στην ιδια κατηγορια με τα παιδακια που εχουν καποιο θεματακι υγειας.Αν κανω λαθος με διορθωνει καποια γτ και 100% σιγουρη δεν ειμαι.

Για ολα τα αλλα δεν θα σχολιασω γτ δεν ειμαι σε mood...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

κρίμα τα μωρά...μια φορά είχε μια εκπομπή ο θεοδωράκης...για αυτά τα μωρά...έλεγαν οτι τα δίνουν φάρμακα για να μην έχουνε σύνδρομο στέρησης...αν είναι δυνατόν...μια σταλιά μωρά...

Ναι την είχα δει και εγώ αυτήν την εκπομπή!!!

Είναι όντως πολύ κρίμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Einai poli thliveri katastasi mia psixolula na vasanizete me tetoio tropo makarina einai gero k na exei kali tixi.poli stenoxorithika:cry:

Ναι ρε γαμώτο και εγώ στεναχωρήθηκα.Να σου πω στεναχωρήθηκα και για την μαμά του.Σε κανέναν άνθρωπο να μην μπαίνει στο δρόμο του αυτός ο διάλος των ναρκωτικών!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πολύ καλά δεν τα κάνει,αλλά θα τον στρώσω που θα πάει.Μέχρι τώρα τον είχα χαλαρό.Μόνο σκουπίδια και σούπερ μάρκετ,τώρα πια δεν γίνεται πρέπει να κάνει και άλλα πράγματα!!!
Ετσι μπραβο!Να τον στρωσεις!!!:-D:-D:-D:-DΚαι αμα δεν καθεται καλα.Εχεις και το μαστιγιο της Μορφουλας:-D:-D:-D:-D

whip_girl_by_hdy9108-d3g005u.jpg


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου πω την αληθεια νομιζω οτι τα μωρα αυτα ειναι και τελευταια στις επιλογες οσων θελουν να υιοθετησουν.Εχω την εντυπωση οτι μπαινουν στην ιδια κατηγορια με τα παιδακια που εχουν καποιο θεματακι υγειας.Αν κανω λαθος με διορθωνει καποια γτ και 100% σιγουρη δεν ειμαι.

Για ολα τα αλλα δεν θα σχολιασω γτ δεν ειμαι σε mood...

Δεν το ξέρω καθόλου αυτό.Προσωπικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να υιοθετήσω ένα τέτοιο μωράκι.

Έχεις δίκιο ρε κακάο,ίσως δεν έπρεπε να πω τίποτα.Από την άλλη δεν άντεχα να το κρατήσω μέσα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπραβο!Να τον στρωσεις!!!:-D:-D:-D:-DΚαι αμα δεν καθεται καλα.Εχεις και το μαστιγιο της Μορφουλας:-D:-D:-D:-D

whip_girl_by_hdy9108-d3g005u.jpg

Αυτό το μαστίγιο είναι καταπληκτικό!!!Λες άμα κάνω και τέτοιο κορμί να τον στρώσω πιο εύκολα???:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμώτο και εγώ στεναχωρήθηκα.Να σου πω στεναχωρήθηκα και για την μαμά του.Σε κανέναν άνθρωπο να μην μπαίνει στο δρόμο του αυτός ο διάλος των ναρκωτικών!!!

Tha pw kati k mpori name peite ziliara,kakia...oti thelete

Alla einai poli adiko manes na ginonte narkomanis k na min niazonte gia tin igia tou paidiou tous k emeis kanoume oles oti mopoume gia na apoktisoume ena paidaki.

Yparxoun k alles pou ta gennanek ta paratane,ta petane,ta skotonoun k oti pio tragiko iparxi komos ginonte manes.

Ti na pw...:(:cry:


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...