Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλά τώρα δεν κάνω τίποτε άλλο.Δεν υπάρχει περίπτωση.Το θέμα είναι ότι γυρνάω αργά το βράδυ από τη δουλειά και εκείνη την ώρα δεν την παλεύω να κάνω κάτι οπότε μαζεύονται.Αύριο θα κάνει το αντράκι μπαλκόνια,σκούπισμα και σφουγγάρισμα και τα άλλα βλέπουμε.

Αχχχ πες του να ερθει κι απο εδω.Να ριξει ενα σκουπισμα-σφουγγαρισμα:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά τώρα δεν κάνω τίποτε άλλο.Δεν υπάρχει περίπτωση.Το θέμα είναι ότι γυρνάω αργά το βράδυ από τη δουλειά και εκείνη την ώρα δεν την παλεύω να κάνω κάτι οπότε μαζεύονται.Αύριο θα κάνει το αντράκι μπαλκόνια,σκούπισμα και σφουγγάρισμα και τα άλλα βλέπουμε.

Katalavaino douleia k douleies spitiou poli kourasi ola auta to kserw k ta exw perasi otan douleua k egw eixa poli agxos na ta prolavo ola.

Kali ksekourasi gliko roubaki!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

καλά είπε η αμαζόνα σήμερα...πάντα εγω την πληρώνω στο τέλος...:cry::cry::cry::cry:

Γιατι στο ειπε;;Δεν τα διαβασα αυτα εγω.Απο το κιν λειψα τα διαβαζω...

να τα κάνεις μόνη σου μαρή τεμπέλα...:tongue::tongue::tongue:

Μμμμμμμ:tongue::tongue::tongue::tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Με πήρε ένας φίλος μου γιατρός τηλέφωνο και εκεί που μιλάγαμε κάποιος τον πήρε τηλέφωνο(ήταν στο νοσοκομείο και έχει εφημερία) και με κλείνει για να πάει να βγάλει ακτινογραφίες σε ένα νεογνό(δουλεύει σε μαιευτήριο).Αφού τελείωσε τη δουλειά με ξαναπήρε και τον ρώτησα τι κάνει το μωράκι.Εκείνος μου λέει:"Άσε με ρε Νάντια,η μαμά του είναι τοξικομανής και αυτό το κακόμοιρο είναι 2 ημερών και παρουσιάζει συμπτώματα στέρησης.Ευτυχώς τουλάχιστον δεν έχει εγκεφαλικές ή άλλες βλάβες".Έπαθα σοκ!!!Όχι ότι δεν το ξέρω ότι συμβαίνουν,αλλά πως να σας πω ρε κορίτσια σφίχτηκε η καρδιά μου.Μετά συνέχισε ο φίλος μου "Και τι να πω πια!!!Υπάρχουν τόσες γυναίκες που προσπαθούν και κάνουν τα πάντα να φέρουν ένα γερό μωράκι στον κόσμο και κοίτα εδώ πόσο εύκολα έρχονται".Ο φίλος μου αυτός ξέρει και για μένα,αλλά και για εσάς,του έχω μιλήσει.Εγώ ρε κορίτσια εκείνη τη στιγμή δεν σκέφτηκα γιατί αυτή κάνει έτσι μωρό και εγώ όχι.Σκέφτηκα μακάρι να είναι αυτό το μωράκι γερό και δυνατό και να αποτελέσει μια αφορμή για την μανούλα του να ξεκινήσει μια νέα ζωή μακρυά από τον εφιάλτη των ναρκωτικών.Βέβαια μου είπε ότι σε αυτές τις περιπτώσεις φωνάζει το νοσοκομείο την πρόνοια.Δεν ξέρω στεναχωρέθηκα.Δεν θέλω να σας στεναχωρώ και εσάς,αλλά έπρεπε κάπου να το πω.

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ πες του να ερθει κι απο εδω.Να ριξει ενα σκουπισμα-σφουγγαρισμα:D

Αυτό μου είπε και η μάνα μου όταν της το είπα!!!Λες να αρχίσω να τον στέλνω δεξιά και αριστερά????:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...