Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Δεν το ξέρω καθόλου αυτό.Προσωπικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να υιοθετήσω ένα τέτοιο μωράκι.

Έχεις δίκιο ρε κακάο,ίσως δεν έπρεπε να πω τίποτα.Από την άλλη δεν άντεχα να το κρατήσω μέσα μου.

Γιατι;Καλα εκανες αφου ηθελες να το πεις καπου.Νομιζω οτι δεν τα πολυθελουν για ευνοητους λογους.Δλδ που μπορει να εχουν τελικα καποιο προβλημα ή που πηραν φαρμακα μετα τη γεννα ή ισως κι επειδη ξεκινας με αναδοχη και με τους γονεις που εχουν θεμα με ναρκωτικα δεν βγαζεις ακρη ευκολα.Πολλες φορες τα παρατανε κι αντε βρες τους μετα για υπογραφες κλπ.Κι οταν το δωσουν για αναδοχη μετα οταν τους βρισκουν για υπογραφες για υιοθεσια το θελουν πισω:roll::roll:Οχι οτι αυτα δεν συμβαινουν και με αλλους που αφηνουν μωρα...Τα περισσοτερα μωρα που παρατανε δεν μπορουν να τα δωσουν πουθενα γτ δεν εχουν αδεια απο τους εξαφανισμενους γονεις:evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα θα ξεκινήσω με το μαστίγιο γιατί για το κορμί δεν το βλέπω!!!

Γιατι τι σου λειπει;Το βυζι;η περιφερεια; το μαλλι ή μηπως το μυτερο αυτι;:-D:-D:-D:-D

Μορφουλα καπως ετσι σε φανταζομαι.Με το μαστιγιο στο ζαχαροπλαστειο χαχαχαχαχ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γιατι τι σου λειπει;Το βυζι;η περιφερεια; το μαλλι ή μηπως το μυτερο αυτι;:-D:-D:-D:-D

Μορφουλα καπως ετσι σε φανταζομαι.Με το μαστιγιο στο ζαχαροπλαστειο χαχαχαχαχ

ακριβώς έτσι είμαι....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Tha pw kati k mpori name peite ziliara,kakia...oti thelete

Alla einai poli adiko manes na ginonte narkomanis k na min niazonte gia tin igia tou paidiou tous k emeis kanoume oles oti mopoume gia na apoktisoume ena paidaki.

Yparxoun k alles pou ta gennanek ta paratane,ta petane,ta skotonoun k oti pio tragiko iparxi komos ginonte manes.

Ti na pw...:(:cry:

Δίκιο έχεις ρε Λινάκι δεν λέω και δεν είσαι ζηλιάρα ούτε κακιά.Απλά τα ναρκωτικά είναι μια μάστιγα που μπορεί να χτυπήσει την πόρτα του καθενός και δεν είναι εύκολο καθόλου.Τώρα για τις άλλες περιπτώσεις που λες δεν το συζητώ είναι τόσο τραγικό και άδικο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι;Καλα εκανες αφου ηθελες να το πεις καπου.Νομιζω οτι δεν τα πολυθελουν για ευνοητους λογους.Δλδ που μπορει να εχουν τελικα καποιο προβλημα ή που πηραν φαρμακα μετα τη γεννα ή ισως κι επειδη ξεκινας με αναδοχη και με τους γονεις που εχουν θεμα με ναρκωτικα δεν βγαζεις ακρη ευκολα.Πολλες φορες τα παρατανε κι αντε βρες τους μετα για υπογραφες κλπ.Κι οταν το δωσουν για αναδοχη μετα οταν τους βρισκουν για υπογραφες για υιοθεσια το θελουν πισω:roll::roll:Οχι οτι αυτα δεν συμβαινουν και με αλλους που αφηνουν μωρα...Τα περισσοτερα μωρα που παρατανε δεν μπορουν να τα δωσουν πουθενα γτ δεν εχουν αδεια απο τους εξαφανισμενους γονεις:evil:

Όσον αφορά στο θέμα της υγείας του παιδιού δεν θα είχα πρόβλημα να υιοθετήσω ένα τέτοιο μωράκι.Το θέμα της γραφειοκρατίας θα με έβαζε σε δεύτερες σκέψεις γιατί πράγματι συμβαίνει όπως ακριβώς το λες!!!

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις ρε Λινάκι δεν λέω και δεν είσαι ζηλιάρα ούτε κακιά.Απλά τα ναρκωτικά είναι μια μάστιγα που μπορεί να χτυπήσει την πόρτα του καθενός και δεν είναι εύκολο καθόλου.Τώρα για τις άλλες περιπτώσεις που λες δεν το συζητώ είναι τόσο τραγικό και άδικο!!!

Εγω ειμαι πολυ σκληρη μ αυτο.Δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχει ανθρωπος που δεν μπορει να σταματησει τα ναρκωτικα αν το θελει.Οπως και το τσιγαρο(γκουχου γκουχου για καποια το λεω εδω).

Αμα θες κατι πολυ το προσπαθεις.Ισα ισα που πιστευω οτι ειναι πολυ ευκολο να το κοψεις και το πιο δυσκολο ειναι να μην ξανακυλησεις.Αν εχεις θεληση θα τα καταφερεις.Αυτοι που βλεπεις λιωμα στο δρομο δεν τους νοιαζει για τον εαυτο τους πλεον.Εγω δεν λυπαμαι αυτους λυπαμαι τη μανα τους την αδερφη τους τους ανθρωπους που τους αγαπανε τελοςπαντων(εκτος κι αν ηταν και οι ιδιοι το ιδιο χαλι οποτε και δεν τους νοιαζει ουτε κι εκεινους).


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατι τι σου λειπει;Το βυζι;η περιφερεια; το μαλλι ή μηπως το μυτερο αυτι;:-D:-D:-D:-D

Μορφουλα καπως ετσι σε φανταζομαι.Με το μαστιγιο στο ζαχαροπλαστειο χαχαχαχαχ

Εκτός από το μυτερό αφτί όλα τα άλλα τα έχω,αλλά τα έχω σε πληθώρα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά στο θέμα της υγείας του παιδιού δεν θα είχα πρόβλημα να υιοθετήσω ένα τέτοιο μωράκι.Το θέμα της γραφειοκρατίας θα με έβαζε σε δεύτερες σκέψεις γιατί πράγματι συμβαίνει όπως ακριβώς το λες!!!

Υπαρχουν κι αυτες οι ερευνες που λενε οτι ειναι επιρεπεις στα ναρκωτικα μεγαλωνοντας αυτα τα παιδια και τετοια...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι πολυ σκληρη μ αυτο.Δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχει ανθρωπος που δεν μπορει να σταματησει τα ναρκωτικα αν το θελει.Οπως και το τσιγαρο(γκουχου γκουχου για καποια το λεω εδω).

Αμα θες κατι πολυ το προσπαθεις.Ισα ισα που πιστευω οτι ειναι πολυ ευκολο να το κοψεις και το πιο δυσκολο ειναι να μην ξανακυλησεις.Αν εχεις θεληση θα τα καταφερεις.Αυτοι που βλεπεις λιωμα στο δρομο δεν τους νοιαζει για τον εαυτο τους πλεον.Εγω δεν λυπαμαι αυτους λυπαμαι τη μανα τους την αδερφη τους τους ανθρωπους που τους αγαπανε τελοςπαντων(εκτος κι αν ηταν και οι ιδιοι το ιδιο χαλι οποτε και δεν τους νοιαζει ουτε κι εκεινους).

Δεν ξέρω ρε κακάο.Εγώ πάντα έβλεπα αυτούς τους ανθρώπους με μια συμπάθεια.Πολλά μπορεί να σε οδηγήσουν σε αυτόν τον σκοτεινό δρόμο και δεν νομίζω ότι είναι εύκολο μετά να ξεφύγεις,με την έννοια που λες και εσύ ότι πολύ εύκολα μπορεί να ξανακυλήσεις ακόμα κι αν καταφέρεις να το κόψεις.Όλα είναι στο μυαλό μας βέβαια σε αυτό συμφωνώ,αλλά δεν ξέρω τι είδους στήριξη έχουν όλοι αυτοί οι άνθρωποι από πίσω.Άλλοι έχουν,άλλοι όχι.Και χρειάζεσαι μια ώθηση από κάποιον ή από κάποιο γεγονός και μάλιστα μεγάλη για να επανέλθεις.Και η επανένταξη στην κοινωνία επίσης δεν είναι εύκολη.Δεν γίνονται αποδεκτοί και δεν τους δίνεται εύκολα μια δεύτερη ευκαιρία στη ζωή.Υπό αυτές τις συνθήκες δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να προσπαθήσει κάποιος να μην ξανακυλήσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...