Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Εγω ειμαι πολυ σκληρη μ αυτο.Δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχει ανθρωπος που δεν μπορει να σταματησει τα ναρκωτικα αν το θελει.Οπως και το τσιγαρο(γκουχου γκουχου για καποια το λεω εδω).

Αμα θες κατι πολυ το προσπαθεις.Ισα ισα που πιστευω οτι ειναι πολυ ευκολο να το κοψεις και το πιο δυσκολο ειναι να μην ξανακυλησεις.Αν εχεις θεληση θα τα καταφερεις.Αυτοι που βλεπεις λιωμα στο δρομο δεν τους νοιαζει για τον εαυτο τους πλεον.Εγω δεν λυπαμαι αυτους λυπαμαι τη μανα τους την αδερφη τους τους ανθρωπους που τους αγαπανε τελοςπαντων(εκτος κι αν ηταν και οι ιδιοι το ιδιο χαλι οποτε και δεν τους νοιαζει ουτε κι εκεινους).

κρύωσες ροζαλίντα κι βήχεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπαρχουν κι αυτες οι ερευνες που λενε οτι ειναι επιρεπεις στα ναρκωτικα μεγαλωνοντας αυτα τα παιδια και τετοια...

Αλήθεια???Αυτό δεν το ήξερα!!!!Πάντως λογικό ακούγεται!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω ρε κακάο.Εγώ πάντα έβλεπα αυτούς τους ανθρώπους με μια συμπάθεια.Πολλά μπορεί να σε οδηγήσουν σε αυτόν τον σκοτεινό δρόμο και δεν νομίζω ότι είναι εύκολο μετά να ξεφύγεις,με την έννοια που λες και εσύ ότι πολύ εύκολα μπορεί να ξανακυλήσεις ακόμα κι αν καταφέρεις να το κόψεις.Όλα είναι στο μυαλό μας βέβαια σε αυτό συμφωνώ,αλλά δεν ξέρω τι είδους στήριξη έχουν όλοι αυτοί οι άνθρωποι από πίσω.Άλλοι έχουν,άλλοι όχι.Και χρειάζεσαι μια ώθηση από κάποιον ή από κάποιο γεγονός και μάλιστα μεγάλη για να επανέλθεις.Και η επανένταξη στην κοινωνία επίσης δεν είναι εύκολη.Δεν γίνονται αποδεκτοί και δεν τους δίνεται εύκολα μια δεύτερη ευκαιρία στη ζωή.Υπό αυτές τις συνθήκες δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να προσπαθήσει κάποιος να μην ξανακυλήσει.

Εγω παλι πιστευω οτι ο εαυτος σου πρεπει να ειναι η ωθηση.Αν θες να στηριχτεις στους αλλους για να κανεις καλο στον εαυτο σου πιθανοτοτατα γι αυτο και και μπηκες σ αυτο το τρυπακι.Αυτα τα ατομα τον πετανε στα σκουπιδια τον εαυτο τους.Οχι μονο τα παιδια τους...Κολλαει το μυαλο τους και μονο η δοση τους τους νοιαζει.Ολα περιστρεφονται γυρω απο εκει και πιστευουν οτι ζουνε και τη ζωη τους κιολας.

Καποτε τα ειχα με ενα παιδι που μολις ειχε επανενταχτει.Μου το ειπε απο το πρωτο ραντεβου και δεν τον παρατησα γι αυτο.Αν μου το εκρυβε θα μου φαινοτανε χειροτερο και θα ημουνα καχυποπτη.Επειδη απο κουβεντες που ειχαμε κανει τοτε καταλαβα οτι το μονο που σου χρειαζεται ειναι ενα καμπανακι για να ξυπνησεις και να συνειδητοποιησεις τι πραγματικα σου συμβαινει και οχι καποιον να σε βοηθησει και τετοια...Οσο και να θελω εγω να βοηθησω αν εσυ δεν θες τιποτα δεν γινεται.Αν εσυ θελεις ομως πολλοι θα βρεθουνε κοντα σου σιγα σιγα και θα σε βοηθησουν...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια αυτός ο νιπτήρας δεν αδειάζει ποτέ...συνέχεια γεμάτος με πιάτα είναι...τα νεύρα μου...

Κι εμενα το ιδιο.Δεν εχω πλυνει και 3 μερες ομως ουαχαχχαχα:twisted::twisted::twisted::twisted:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πιστευω οτι ο εαυτος σου πρεπει να ειναι η ωθηση.Αν θες να στηριχτεις στους αλλους για να κανεις καλο στον εαυτο σου πιθανοτοτατα γι αυτο και και μπηκες σ αυτο το τρυπακι.Αυτα τα ατομα τον πετανε στα σκουπιδια τον εαυτο τους.Οχι μονο τα παιδια τους...Κολλαει το μυαλο τους και μονο η δοση τους τους νοιαζει.Ολα περιστρεφονται γυρω απο εκει και πιστευουν οτι ζουνε και τη ζωη τους κιολας.

Καποτε τα ειχα με ενα παιδι που μολις ειχε επανενταχτει.Μου το ειπε απο το πρωτο ραντεβου και δεν τον παρατησα γι αυτο.Αν μου το εκρυβε θα μου φαινοτανε χειροτερο και θα ημουνα καχυποπτη.Επειδη απο κουβεντες που ειχαμε κανει τοτε καταλαβα οτι το μονο που σου χρειαζεται ειναι ενα καμπανακι για να ξυπνησεις και να συνειδητοποιησεις τι πραγματικα σου συμβαινει και οχι καποιον να σε βοηθησει και τετοια...Οσο και να θελω εγω να βοηθησω αν εσυ δεν θες τιποτα δεν γινεται.Αν εσυ θελεις ομως πολλοι θα βρεθουνε κοντα σου σιγα σιγα και θα σε βοηθησουν...

Είναι μεγάλη αλήθεια αυτό.Αν ο χρήστης δεν το πάρει απόφαση δεν μπορούν να βοηθήσουν οι υπόλοιποι.Απλά πιστεύω ότι ο δρόμος μετά είναι πολύ δύσκολος και συναντούν αμέτρητες δυσκολίες και ίσως αυτό να δημιουργεί ένα πισωγύρισμα.Απλά επειδή είναι ένα θέμα που πιστεύω ότι σε όλους μας θα μπορούσε να χτυπήσει την πόρτα και εγώ ευτυχώς δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο από κοντά,δεν μπορώ να είμαι απόλυτη γιατί δεν ξέρω ακριβώς την ψυχολογία τους και τα προβλήματα και τα εμπόδια που συναντούν.Αύριο μπορεί να είναι κάποιος γνωστός μου,το παιδί μου(έξω από εδώ),ο οποιοσδήποτε τέλος πάντων.

Πάντως μπράβο σου που δεν τον παράτησες γι'αυτό.Δεν ξέρω πόσοι θα είχαν τη δική σου οπτική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι μεγάλη αλήθεια αυτό.Αν ο χρήστης δεν το πάρει απόφαση δεν μπορούν να βοηθήσουν οι υπόλοιποι.Απλά πιστεύω ότι ο δρόμος μετά είναι πολύ δύσκολος και συναντούν αμέτρητες δυσκολίες και ίσως αυτό να δημιουργεί ένα πισωγύρισμα.Απλά επειδή είναι ένα θέμα που πιστεύω ότι σε όλους μας θα μπορούσε να χτυπήσει την πόρτα και εγώ ευτυχώς δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο από κοντά,δεν μπορώ να είμαι απόλυτη γιατί δεν ξέρω ακριβώς την ψυχολογία τους και τα προβλήματα και τα εμπόδια που συναντούν.Αύριο μπορεί να είναι κάποιος γνωστός μου,το παιδί μου(έξω από εδώ),ο οποιοσδήποτε τέλος πάντων.

Πάντως μπράβο σου που δεν τον παράτησες γι'αυτό.Δεν ξέρω πόσοι θα είχαν τη δική σου οπτική.

βρήκε άλλο λόγο να τον παρατήσει...πάντως τον παράτησε...:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας αφήνω.Πάω να κάνω μπανάκι και να ξαπλώσω γιατί αύριο έχω πάλι χαρούμενο πρωινό ξύπνημα!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!

καλή ξεκούραση νάντι...φιλιά........

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη αλήθεια αυτό.Αν ο χρήστης δεν το πάρει απόφαση δεν μπορούν να βοηθήσουν οι υπόλοιποι.Απλά πιστεύω ότι ο δρόμος μετά είναι πολύ δύσκολος και συναντούν αμέτρητες δυσκολίες και ίσως αυτό να δημιουργεί ένα πισωγύρισμα.Απλά επειδή είναι ένα θέμα που πιστεύω ότι σε όλους μας θα μπορούσε να χτυπήσει την πόρτα και εγώ ευτυχώς δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο από κοντά,δεν μπορώ να είμαι απόλυτη γιατί δεν ξέρω ακριβώς την ψυχολογία τους και τα προβλήματα και τα εμπόδια που συναντούν.Αύριο μπορεί να είναι κάποιος γνωστός μου,το παιδί μου(έξω από εδώ),ο οποιοσδήποτε τέλος πάντων.

Πάντως μπράβο σου που δεν τον παράτησες γι'αυτό.Δεν ξέρω πόσοι θα είχαν τη δική σου οπτική.

Ναι εχεις δικιο μπορει να συμβει σε οποιοδηποτε...Ομως απο την αλλη ρε συ Ρουμπι γτ δε συμβαινει σε ολους;Ηθελα να ξερα τι ειναι αυτο που διαχωριζει τους χρηστες ή επιρεπεις για χρηστες απο τους μη...Το σημαντικοτερο ειναι να μην μπλεξεις μ αυτο.Και δεν ειναι δικαιολογια τωρα το γνωστο ειχε προβληματα γιατι αυτο οταν το ξεκινας το ξεκινας συνηθως για μαγκια και για να ευχαριστηθεις τη ζωη στ επακρο και τετοιες βλακειες.Οπως και το τσιγαρο.Ξεκινησε κανεις το τσιγαρο επειδη ειχε προβληματα;Πολλοι λιγοι εως και κανενας νομιζω.Οι περισσοτεροι ξεκινησαν για να καπνισουν.Κι εγω ειχα κατι φιλες και με πιεζαν κιολας να παρω τσιγραο να καπνισω.Δεν θελω τους ελεγα ελα μωρε καπνισε ενα δε πειραζει μου ελεγαν:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

βρήκε άλλο λόγο να τον παρατήσει...πάντως τον παράτησε...:rolleyes::rolleyes:

Αυτος με παρατησε πιο μετα ομως:lol::lol::lol::lol: Εγω μιλαμε για μεγαλο ερωτα:rolleyes: Πολυ μεγαλο ομως.Με πειραξε παρα πολυ τοτε.Τα εφτιαξε με την τοτε κολλητη μου μετα:evil::evil::evil:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...