Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Είναι δικια σου η κουμπαρα μου !!!

Μακεδόνισσα 100% !!!

αααα ε πες μας έτσι.

δηλαδή είναι ένας πάρα πολύ καλός άνθρωπος με χιούμορ με πολύ καλή διάθεση, με πολλή ενέργεια κτλ κτλ όλα τα καλά .... χιχιχι ;)

Σοβαρά τώρα .....

βασικά όλες εδώ είμαστε καλά παιδιά, με διαφορετικές προσωπικότητες μα πάνω απο ολά ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Νομίζω πως πρέπει να πάω να μαγειρέψω .... ΟΥΦ ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα και από μένα.Βλέπω ξυπνήσατε με κεφάκια σήμερα.Μπράβο μπουμπούδες μου.Για την συνάντηση λέω να αποφασίσουν οι εγκυούλες μας και τα κορίτσια μας που έρχονται από μακρυά,ώστε να μην ταλαιπωρηθούν.

Ανιτάκι καλή επιτυχίαααααα!!!!Όταν πας σπίτι με το καλό μας ενημερώνεις!!!

Λαμπρινούλα μου δεν μας κουράζεις καθόλου!!!Ίσα ίσα εδώ όλες μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας και γι'αυτό νομίζω είναι και τόσο δυνατά τα συναισθήματά μας,γιατί λέμε τις αλήθειες μας.Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι γυναίκες είμαστε από την Αφροδίτη και οι άντρες από τον Άρη.Το έχετε διαβάσει αυτό το βιβλίο?Αν όχι πιστεύω αξίζει τον κόπο.Εμένα τουλάχιστον με βοήθησε κάπως να καταλάβω τον άντρα μου λίγο καλύτερα.Και εμένα ο δικός μου μερικές φορές είναι σαν τον δικό σου.Στην παρέα όλα καλά και στο σπίτι μια μουγγαμάρα.Κι αν έλεγα κάποια στιγμή "θέλω να μιλήσουμε" ήταν το χειρότερό του.Μια φορά και εξ'αφορμής κάποιου γεγονότος έγινε ένας τσακωμός,που είμεις συνήθως δεν τσακωνόμαστε και μετά έφυγε για την δουλειά.Εγώ έκλεγα μόνη μου στο σπίτι και αποφάσισα να του γράψω σε ένα χαρτί όλα μου τα συναισθήματα,έτσι όπως θα ήθελα να του τα πω σε μια συζήτηση χωρίς να με διακόπτει και του το άφησα να το διαβάσει αφού γυρίσει από τη δουλειά(εγώ θα έλειπα,θα ήμουν στη δουλειά μου).Οπότε εκείνος το διάβασε και μου απάντησε γραπτώς όλα όσα ήθελε να μου πει,αλλά δεν μπορούσε να τα εκφράσει λεκτικά.Όταν γύρισα σπίτι μου το έδωσε και πήγε για μπάνιο.Εγώ το διάβασα και εκλέγα ακόμα περισσότερο γιατί έβλεπα κατάματα και τις δικές μου λάθος συμπεριφορές που δεν είχα καταλάβει.Είδα που είχε και εκείνος δίκιο,που νωρίτερα δεν το έβλεπα γιατί απλά δεν μου το είχε πει.Αποφασίσαμε λοιπόν από τότε ότι και οι δύο θα βελτιώσουμε κάποια πράγματα που ενοχλούν τον άλλον,αλλά το κυριότερο "Θα μιλάμε".Δεν λέω να πολυαναλύουμε,αλλά να συζητάμε τα παράπονά μας και τις ανησυχίες μας όμορφα,ήρεμα,όχι εν βρασμώ,ώστε να νιώθουμε και οι δύο καλύτερα.Δεν ξέρω αν σε βολεύει μια τέτοια μέθοδος,πάντως αυτή άνοιξε τα μάτια στον άντρα μου και του έδωσε να καταλάβει πως αν δεν μιλάμε συσωρρεύουμε πράγματα μέσα μας και δεν είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

αααα ε πες μας έτσι.

δηλαδή είναι ένας πάρα πολύ καλός άνθρωπος με χιούμορ με πολύ καλή διάθεση, με πολλή ενέργεια κτλ κτλ όλα τα καλά .... χιχιχι ;)

Σοβαρά τώρα .....

βασικά όλες εδώ είμαστε καλά παιδιά, με διαφορετικές προσωπικότητες μα πάνω απο ολά ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Νομίζω πως πρέπει να πάω να μαγειρέψω .... ΟΥΦ ....

Ακριβώς έτσι όπως τα λες είναι, ΑΚΡΙΒΩΣ !!!

Παστίτσιο μου φτιάχνεις ;;; :tongue::tongue::tongue:


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες κουμπάρα της DADAs μας!!! ;););););)

Marathn να ρθεις στα Βόρεια να σε γνωρίσουμε κορίτσι μου όποτε θέλεις!!!

Λαμπρινούλα και γω επίσης στη δουλεια ειμαι μεσα στη μ@λ@κια και τις πλάκες και πολλες φορες στο σπιτι θελω να ειμαι μονη και να ακούω μουσικούλα ή να διαβασω ενα βιβλιο...αλλα γκρινιάζει το αντρακι μου και παω τελικα μαζί του να δούμε τηλεόραση.....Ολοι θέλουμε τον χώρο μας...Και αφου ανέλαβε και μαμα και αδερφή σίγουρα εχει στριμωχτει...:(

Επεισδη όμως ειναι ο ανθρωπος σου και εχεις και συ αναγκη απο στοργη θα σου ελεγα ΚΑΙ ΠΑΛΙ να τον πλησιασεις χωρις να τον ζορίσεις...Μην το αφήνεις και απομακρυνθείτε και αλλο...Βρειτε χρονο για τους 2 δυο σας χωρις καν το παιδί, καπου εκτος σπιτιου που το εχει συνδυασμένο με παιδι, μαμα, αδερφή, υποχρεώσεις...

Λαμπρινούλα μου εισαι τοσο καλο παιδί που αν μπορούσα με ενα ραβδάκι να τα αλλαζα όλα και να ησουν χαρούμενη θα το έκανα...αλήθεια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑποφασίσαμε λοιπόν από τότε ότι και οι δύο θα βελτιώσουμε κάποια πράγματα που ενοχλούν τον άλλον,αλλά το κυριότερο "Θα μιλάμε".Δεν λέω να πολυαναλύουμε,αλλά να συζητάμε τα παράπονά μας και τις ανησυχίες μας όμορφα,ήρεμα,όχι εν βρασμώ,ώστε να νιώθουμε και οι δύο καλύτερα.Δεν ξέρω αν σε βολεύει μια τέτοια μέθοδος,πάντως αυτή άνοιξε τα μάτια στον άντρα μου και του έδωσε να καταλάβει πως αν δεν μιλάμε συσωρρεύουμε πράγματα μέσα μας και δεν είναι καλό.

Πάρα πολύ σωστό roubaki!!!

Και μεις το ειχαμε πει αυτο γιατι συσσωρευαμε θυμο απο μικροπράγματα και ξεσπούσαμε σε λάθος στιγμές...

Δε το τηρούμε πάντα αλλα πρεπει να γινεται..Χωρις πολυ ανάλυση οπως ειπε καποια κοπέλα να λεμε οτι μας ενοχλεί αυτο ή εκεινο. Δυστυχως οι γυναίκες τα πολυαναλύοουμε..και γω 1η απο όλες...Ο αντρες δε μπορούν πολύ αναλυση....

Και οπως ειπε και το Ζεττάκι μου "ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ" :tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβώς έτσι όπως τα λες είναι, ΑΚΡΙΒΩΣ !!!

Παστίτσιο μου φτιάχνεις ;;; :tongue::tongue::tongue:

εννοείται ρε μπουμπού, παστίτσιο, μα που είσαι έτσι και δεν έρθεις .....

αααα κακομοίρα μου, θα στο στείλω με την acs (διαφήμιση, εϊ εσείς της acs, τα φράγκα να πέφτουν παρακαλώ....)

σοβαρα τώρα, βλακεία φαγητό ... μπάμιες... μπιάχ, θέλει όμως ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ .... αντε μην πω τπτ ....

Εγώ θα την βγάλω με γιαουρτάκι γιατί όλες γμτ κάνετε δίαιτα και εγώ όταν βρεθούμε (λέμε τώρα) θα είμαι γουρουνάκι ....

Μαρή Μιμιτρούλα που είσαι all day? μόνο ένα καλημέρα ???? έχεις πολύ τρέξιμο ζουζούνα μου?

Αυτά, όλο πάω κι όλο εδώ είμαι ....

Ουφ Σαλονικιά παιδί μου, τα μυαλά στα κάγκελα

Super 3 - ΑΡΗΣ - ΘΡΗΣΚΕΙΑ ....

και τώρα που άναψα τα αίματα φεύγω .... χιχιχι


url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σε λίγο την κάνω..παω να πάρω κεφτεδάκια απο τη μαμά μου μιαμ μιαμ μιαμ!

Ευτυχώς σήμερα το απόγευμα δε δουλεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Άρα θα κάνω και γω καμια δουλεια στο σπιτι!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου, πολύ χαίρομαι που ενωθήκαμε πάλι και τα σεντόνια εμφανίζονται όποτε πάω να διαβάσω τα νέα σας...Και είχα πολλά να διαβάσω. Όχι όλα ευχάριστα αλλά όλα είναι μέσα στη ζωή.

ΑΝΙΤΑΚΙ μου καλή επιτυχία σήμερα, περιμένουμε τα νέα σου όποτε μπορέσεις και συνελθείς από την υστεροσκόπηση.

Ευμορφία μου καλό είναι που σου μίλησε ανοιχτά χωρίς υπεκφυγές, για να ξέρεις που πατας και που βαδίζετε. Βέβαια οι τιμές δεν είναι τόσο απογοητευτικές από όσα έχουμε ακούσει μέχρι τώρα. Μακάρι να βρεθεί η λύση και σύντομα να έχετε τα ευχάριστα. Κοστίζει από είδα αρκετά, γι' αυτό έχεις ψοφήσει στη δουλειά. Αλλά για αυτά τα πλασματάκια που όλες περιμένουμε κάνουμε τα πάντα.

Λαμπρινούλα μου είσαι ο απόλυτος συνδιασμός, και δυναμική εκεί που πρέπει και ευαισθητούλα. Εννοείτε ότι σε αγαπάμε όλες πολύ και ότι είμαστε εδώ για σένα για να τα βγάζεις από μέσα σου όταν δε μπορείς αλλού. Μυστήρια τρένα οι άντρες αγάπη μου, αλλά όχι περισσότερο από εμάς. Είναι και θα είναι πάντα μεγάλα μωρά (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Συμφωνώ και εγώ ότι δεν πρέπει να το αφήσεις τελείως το θέμα γιατι όταν μαζεύονται τα μικροπράγματα στο τέλος κάνουν μεγάλη έκρηξη. Με τους άντρες δε θέλει τόσο πολύ σοβαρές συζητήσεις και αναλύσεις αλλά γυναικεία πονηριά. Αυτό που νιώθεις είναι το σύνδρομο της δυναμικής γυναίκας. Ετσι είμαι και εγώ με τον άντρα μου και επειδή με βλέπει ικανή να τα αντιμετωπίζω σχεδόν όλα μόνη μου το θεωρεί δεδομένο και ξεχνάει ότι έχω και εγώ τις ευαισθησίες μου και την ανάγκη κάποια στιγμη να μου φερθεί σαν "παιδί" που τον έχει ανάγκη. Ασε που τα παίζουν τελείως όταν πρέπει να διαχειριστούν πέραν του ενός προβλήματος. Είμαι σίγουρη ότι θα τον κάνεις να καταλάβει απλά μην περιμένεις και θαύματα. Μόνο μην αφήνετε θέματα να συσσωρεύονται...

Dadaki μου καλή επιτυχία αύριο, να βγάλετε δύο τέλεια αυγουλάκια που σιγά σιγά θα σας οδηγήσουν στο όνειρο.

leuta και zettaki και να μη ξέραμε από που είστε θα το καταλαβαίναμε αμέσως, είστε αυτές που μας ανεβάζουν και μας λείψατε πολύ τις 2 μέρες που πήρατε απουσία από εδώ. Αντε να πέρνετε σειρά να δούμε και τα δικά σας νέα από βδομάδα

Χριστινάκι μας λείπεις και εσύ και τα extreme boys!!!

kale, roubies, anastasia, pinkhat και σε όλα τα κοριτσάκια πολλά πολλά φιλιά...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ακομα περιμενω να παρει τηλ.αν δεν παρει μεχρι τις 7 που θα σχολασω θα την παρω εγω

Ok μπέμπα θα περιμένω με αγωνία τα νέα σου.Απ'οτι έχω καταλάβει εσύ η Leuta και η Ζετα πάτε στην ίδια γιατρό.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, πολύ χαίρομαι που ενωθήκαμε πάλι και τα σεντόνια εμφανίζονται όποτε πάω να διαβάσω τα νέα σας...Και είχα πολλά να διαβάσω. Όχι όλα ευχάριστα αλλά όλα είναι μέσα στη ζωή.

ΑΝΙΤΑΚΙ μου καλή επιτυχία σήμερα, περιμένουμε τα νέα σου όποτε μπορέσεις και συνελθείς από την υστεροσκόπηση.

Ευμορφία μου καλό είναι που σου μίλησε ανοιχτά χωρίς υπεκφυγές, για να ξέρεις που πατας και που βαδίζετε. Βέβαια οι τιμές δεν είναι τόσο απογοητευτικές από όσα έχουμε ακούσει μέχρι τώρα. Μακάρι να βρεθεί η λύση και σύντομα να έχετε τα ευχάριστα. Κοστίζει από είδα αρκετά, γι' αυτό έχεις ψοφήσει στη δουλειά. Αλλά για αυτά τα πλασματάκια που όλες περιμένουμε κάνουμε τα πάντα.

Λαμπρινούλα μου είσαι ο απόλυτος συνδιασμός, και δυναμική εκεί που πρέπει και ευαισθητούλα. Εννοείτε ότι σε αγαπάμε όλες πολύ και ότι είμαστε εδώ για σένα για να τα βγάζεις από μέσα σου όταν δε μπορείς αλλού. Μυστήρια τρένα οι άντρες αγάπη μου, αλλά όχι περισσότερο από εμάς. Είναι και θα είναι πάντα μεγάλα μωρά (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Συμφωνώ και εγώ ότι δεν πρέπει να το αφήσεις τελείως το θέμα γιατι όταν μαζεύονται τα μικροπράγματα στο τέλος κάνουν μεγάλη έκρηξη. Με τους άντρες δε θέλει τόσο πολύ σοβαρές συζητήσεις και αναλύσεις αλλά γυναικεία πονηριά. Αυτό που νιώθεις είναι το σύνδρομο της δυναμικής γυναίκας. Ετσι είμαι και εγώ με τον άντρα μου και επειδή με βλέπει ικανή να τα αντιμετωπίζω σχεδόν όλα μόνη μου το θεωρεί δεδομένο και ξεχνάει ότι έχω και εγώ τις ευαισθησίες μου και την ανάγκη κάποια στιγμη να μου φερθεί σαν "παιδί" που τον έχει ανάγκη. Ασε που τα παίζουν τελείως όταν πρέπει να διαχειριστούν πέραν του ενός προβλήματος. Είμαι σίγουρη ότι θα τον κάνεις να καταλάβει απλά μην περιμένεις και θαύματα. Μόνο μην αφήνετε θέματα να συσσωρεύονται...

Dadaki μου καλή επιτυχία αύριο, να βγάλετε δύο τέλεια αυγουλάκια που σιγά σιγά θα σας οδηγήσουν στο όνειρο.

leuta και zettaki και να μη ξέραμε από που είστε θα το καταλαβαίναμε αμέσως, είστε αυτές που μας ανεβάζουν και μας λείψατε πολύ τις 2 μέρες που πήρατε απουσία από εδώ. Αντε να πέρνετε σειρά να δούμε και τα δικά σας νέα από βδομάδα

Χριστινάκι μας λείπεις και εσύ και τα extreme boys!!!

kale, roubies, anastasia, pinkhat και σε όλα τα κοριτσάκια πολλά πολλά φιλιά...

Καλώς το Ρικάκι.Τι κάνεις μπουμπού?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...