Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Λοιπόν κοριτσάκια είμαι πτώμα ...πάω να βάλω καμιά κρεμούλα..ειδικά στα χέρια και μετά νάνι...Γέρασε ρεεεε...γέρασα.:evil:

Βλακιες ακου γέρασε. .. τες παν. Καληνύχτα sweet dreams

ΑΥΤΗ την στιγμη εγω ειμαι ντουγάνι απο την κουραση ,αλλα εσυ ρε κουμπαρα εισαι ξεκουραστη και δεν καταλαβαινεις;που το εχεις το μυαλο σου;ε;;ναι πουλι μου σωστα καταλαβες.

Ναι εχω ένα θέμα σήμερα. ... απο το πολύ καθισιο άρχισε να κολλάει το μυαλό


url]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε συ κουμπαρουλα τώρα που πέρασα επιτροπή λέει η πρώτη με την δεύτερη προσπάθεια δεν πρέπει να γίνουν σε διάστημα μικρότερο των 4 μηνών και περισσότερο του 1 έτους.

Αναστασακι όλες θα τα καταφέρουμε. Τελειωμένα πράγματα.

Εμενα επειδη περασε πολυς καιρος θα παω στην επιτροπη και θα μου την ανανεωσουνε.Ρωτησα και στο εμβ.....αμπ και μου το ειπανε και αυτοι.Ξερεις ποιο αλλο κεντρο μου ειπε η γιατρος οτι ειναι καλο;οι πραππες,ξεχασα να την ρωτησω για ΑΘΗΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Εμενα επειδη περασε πολυς καιρος θα παω στην επιτροπη και θα μου την ανανεωσουνε.Ρωτησα και στο εμβ.....αμπ και μου το ειπανε και αυτοι.Ξερεις ποιο αλλο κεντρο μου ειπε η γιατρος οτι ειναι καλο;οι πραππες,ξεχασα να την ρωτησω για ΑΘΗΝΑ

Α ωραία. Εκεί ψιλοκολλουσα και δεν καταλάβαινα. ..

Ναι ε? Εχω ακούσει γι αυτούς απο τα καλύτερα μέχρι τα χειρότερα.


url]
Link to comment
Share on other sites

Το χειμώνα κανω μια πολύ καλη συνταγή με χοιρινό!

Είναι βαρυ ομως δεν ειναι για τωρα.

Ειναι ψητος λαιμός χοιρινού με σαλτα απο μαυροδαφνη, βύσσινο, μηλο, καροτα κλπ και το συνοδευεις με πουρε καστανο!!

Σούπερ για χειμώνα.

Τωρα το κανω ελαφρύ, με εσπεριδοειδή κλπ.

Κλασσικό μαμαδίσιο φαγητό- all time classic!

Πω πω μιλάμε με πορωσες τώρα. ...

Κάνεις και δίαιτα ρε μωρό. .. αν είναι δυνατόν. ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ωραία. Εκεί ψιλοκολλουσα και δεν καταλάβαινα. ..

Ναι ε? Εχω ακούσει γι αυτούς απο τα καλύτερα μέχρι τα χειρότερα.

Οταν τη ρωτησα σε ποιο απο τα δυο να παω μου ειπε οτι και τα δυο ειναι τα καλυτερα για την περιπτωση μου.Πρεπει να σηκωθω να πλενω τα πιατα,να μαγειρεψω,να κανω μπανιο και να βαλω τις κρεμες που μου εδωσε ο δερματολογος γιατι εχω εκζεμα,μονο αυτο μου ελειπε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

dadako καλή επιτυχία για αύριο! καλά κι εσύ αθεόφοβη έβαλες και οδοντίατρο σήμερα??? κι εμένα στην ωοληψία μου μου πήραν τρία ωάρια χωρίς μέθη...ενώ την είχα ζητήσει! γκρρρρρ τι το θυμήθηκα και συγχίστηκα τώρα?

kale mou tin Paraskevi tha kano kai kariotupo kai wolipsia !!!

Esu poneses ;;;

By the way i odontiatros me pethane simera, tha paro ena mesoulid kai nani.

Se euxaristw para poli gia tis euxes ...

Pou tha vrethoume tin Kiriaki ;;;;

Avrio i Anita tha kanei isteroskopisi.

ANITAKI kali epitixia ayriooo !!!

Filakia kai kalinixta omorfes !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εσείς λέτε καληνύχτα και εγώ σας λέω καλησπέρα.Γύρισα από τη δουλειά και μέχρι να διαβάσω τα σεντόνια σας φτάσαμε την ώρα που φτάσαμε!!!!Από την μια "γκρινιάζω" για τα σεντόνια,αλλά από την άλλη μου αρέσει που είμαστε όλες εδώ παρεούλα και λέμε τα νεάκια μας.Ελπίζω να μας διαβάζει και το Χριστινάκι από Κύπρο και να μας ξαναγράψει γιατί μου έλειψε και αυτή και τα αγοράκια της!!!

Ανιτάκι καλή επιτυχία αύριο!!!!Να μας ενημερώσεις και μην ξεχάσεις το DVD.

Άστα ρε Dadaki τα έχουμε ξαναπεί ο πόνος στο δόντι είναι φοβερό πράγμα.Τίποτα δεν θα είναι η ωοληψία μπροστά στο δόντι σου,θα δεις.

evmorfia μου όντως τα νέα σου είναι πολλά και συγκλονιστικά!!!Ίσως να έπαθες ένα σοκ,αλλά και εγώ συμφωνώ πως καλύτερα να ξέρω τι μου γίνεται όσο στενάχωρο κι αν είναι,παρά να με παραμυθιάζουν και να πέφτω από τα σύννεφα.Για όλα υπάρχει λύση.Πολλά λεφτά ρε παιδί μου,αλλά αξίζει τον κόπο.Σημασία δεν έχει το DNA,αλλά ποιός μεγαλώνει ένα παιδί.Αυτό μας αρκεί.Αλλά γιατί τόσο νωρίς να τελειώνεις με την περίοδο?Μήπως είναι κληρονομικό?Η μαμά σου ας πούμε πότε σταμάτησε να έχει περίοδο,ξέρεις?Όχι ότι παίζει τώρα κάποιο ρόλο,αλλά μου κάνει εντύπωση γιατί είσαι τόσο νέα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσείς λέτε καληνύχτα και εγώ σας λέω καλησπέρα.Γύρισα από τη δουλειά και μέχρι να διαβάσω τα σεντόνια σας φτάσαμε την ώρα που φτάσαμε!!!!Από την μια "γκρινιάζω" για τα σεντόνια,αλλά από την άλλη μου αρέσει που είμαστε όλες εδώ παρεούλα και λέμε τα νεάκια μας.Ελπίζω να μας διαβάζει και το Χριστινάκι από Κύπρο και να μας ξαναγράψει γιατί μου έλειψε και αυτή και τα αγοράκια της!!!

Ανιτάκι καλή επιτυχία αύριο!!!!Να μας ενημερώσεις και μην ξεχάσεις το DVD.

Άστα ρε Dadaki τα έχουμε ξαναπεί ο πόνος στο δόντι είναι φοβερό πράγμα.Τίποτα δεν θα είναι η ωοληψία μπροστά στο δόντι σου,θα δεις.

evmorfia μου όντως τα νέα σου είναι πολλά και συγκλονιστικά!!!Ίσως να έπαθες ένα σοκ,αλλά και εγώ συμφωνώ πως καλύτερα να ξέρω τι μου γίνεται όσο στενάχωρο κι αν είναι,παρά να με παραμυθιάζουν και να πέφτω από τα σύννεφα.Για όλα υπάρχει λύση.Πολλά λεφτά ρε παιδί μου,αλλά αξίζει τον κόπο.Σημασία δεν έχει το DNA,αλλά ποιός μεγαλώνει ένα παιδί.Αυτό μας αρκεί.Αλλά γιατί τόσο νωρίς να τελειώνεις με την περίοδο?Μήπως είναι κληρονομικό?Η μαμά σου ας πούμε πότε σταμάτησε να έχει περίοδο,ξέρεις?Όχι ότι παίζει τώρα κάποιο ρόλο,αλλά μου κάνει εντύπωση γιατί είσαι τόσο νέα!!!

Γεια σου,τι κανεις;το προτιμω να μου λενε την αληθεια να ξερω τι θα κανω,η μαμα μου 38 σταματησε να εχει περιοοδο και μεχρι τα 42 επαιρνε αντισυλιπτικα και μετα τελος.πιο πολυ ειναι απο αυτα που μου κανανε παρα κληρονομικο,θα δουμε ,ειπε θα μου δωσει χαπια για να εχω περιοδο.

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι!! Εχω κλείσει ραντεβού τη Δευτέρα να πάω γιατρό! !

Δεν αφήνω ούτε ενα μήνα να παει χαμένο!

Ποιά εξεταστική και ποιο μνημόσυνο. .

Τίποτα δε με σταματάει!

Η ωορηξία μου πέφτει αυτό το σκ (μάλλον). Βέβαια δεν ξέρω αν θα είμαστε σε φαση για επαφουλες (οσο να ναι με το μνημόσυνο δεν εννοούν οι συνθήκες).

Εγώ θα το προσπαθήσω αλλά αν το μανάρι πει οχι, τοτε οχι.

Παμε για προσπάθεια τον άλλο μήνα.

Υγεία να χουμε! :-)

έτσι δυναμικά! μήπως να του την έπεφτες το σάββατο μετά τη δουλειά και πριν το ταξίδι????

Λέω να βαλω την άλλη Πέμπτη κομμωτήριο να βάψω ρίζα που εχει φτάσει μέχρι το σβέρκο...:oops:

Λετε με αυτα που θα ακούσω απο τη γιατρό μου την Τετάρτη να μου βγει κανα ροζ? :tongue:

α ωραία θα έχουμε πολλά νεάκια την άλλη εβδομάδα! μια χαρά θα στα πει η γιατρός μην αγχώνεσαι... εξάλλου για χαζή την έχεις την πινκ που έχει ροζουλί το μαλλί? χεχε

χαίρομαι με τις απώλειες που έχετε κορίτσια! κι εγώ πήγα ενδοκρινολόγο κορίτσια και μου είπε είμαι μια χαρά αλλά θα πρέπει να χάσω δέκα κιλά :?:?:? για να αποφύγω το ενδεχόμενο αποβολής σε τυχόν εγκυμοσύνη, να ρυθμιστεί η αντίσταση στην ινσουλίνη και να μειωθούν τα συμπτώματα του συνδρόμου των πολυκυστικών και να έχω κανονικές ωορρηξίες.....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...