Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Εγω δεν ειμαι και πολύ καλα ψυχολογικα εχω πολλα νευρα και αισθανομαι οτι κανεις δεν ασχολειται μαζί μου οπως θα ηθελα ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος, και με τον ανδρα μου χθες πλακωθήκαμε γιατι του ειπα οτι νιώθω σαν να μην υπάρχω στο σπίτι μπαινει μεσα στις 4 το μεσημερι κοιμάται μεχρι τις 6 μετα μπαινει στο ιντερνετ να μαθει για την Αεκ καμια ωριτσα μετα παει για περπάτημα ή μαζι για καμια δουλιτσα και ολα αυτα χωρις να ανταλλασουμε και πολλες κουβεντες σαν να μην εχει τίποτα να μου πει... κι εγω οσες φορες προσπαθω να του ανοιξω κουβεντα του φαινονται ολα αυτα που θα του πω βλακειες και απαντα α μωρε μην με ζαλίζεις κι εσυ ασε με στην ηρεμια μου, νομιζω οτι εχει καταθλιψη και δεν το εχει καταλαβει, οταν ειμαστε σε παρεα ολο πλακα κανει και ολοι λενε οτι ειναι η ψυχη της παρεας και οταν ειμαστε οι δυο μας χανει την ορεξη του κι εγω νομιζω οτι φταιω εγω... αφου χθες του ανοιξα κουβεντα κι αντι να συζητήσει να ακουσει εστω τι αισθανομαι μου εκοψε την συζητηση και ειπε καλα παλι ψαχνεσαι.

Εχω χασει και την δουλεια μου κι νιωθω και πιο ασήμαντη που δεν εχω τα δικα μου χρήματα και ειναι και η πεθερουλα απο κατω με την κουνιαδα που μας εχει πρήξει ελαφρως επειδη βοηθαει οικονομικα. Οσο καλη κι αν ειναι η πεθερα μου γιατι ειναι καλουλα της βγαινει ζήλια που εμεις ειμαστε παντρεμενοι και κανουμε και δευτερο παιδι, οποτε κατεβαινω για καφεδακι στον κήπο κατω γιατι μενει απο κατω αντι να ρωτήσει για το μωρο που εχω στην κοιλια μου να κάνουμε σχεδια να πουμε ευχαριστα πραγματα, αρχιζει την κλαψα, μια για τα χρηματα που μειωθηκαν στα εισοδήματα και μια γατι η κορη της εχει πατήσει τα 40 και δεν εχει ακόμα παντρευτει και ποτε θα κανει κι αυτη παιδια.

Αχ παναγίτσα μου αυτο ειπα αυτο το παιδι το εστειλες τελικα για την κορη μου για να μην ειναι μόνη της στη ζωή γιατι εμεις οι αλλοι δεν το εκτιμουμε οσο πρέπει. Ανησυχω πολυ γιατι κανεις δεν θελει να με κανει να χαμογελάω. ευτυχως που εχω κι εσας και το μωρακι μου γιατι νιώθω πολύ μόνη.

Φιλια ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειστε το παρεακι μου δεν ειχα που αλλου να τα βγαλω απο μεσα μου.....:cry:

Λαμπρινούλα καθολου δε μας κούρασες...

Τα διάβασα πολύ προσεκτικά όλα αυτα που γράφεις...Δε σε θεωρω υπερβολική....και ειναι καλό που εντοπίζεις το "προβλημα" κια ψάχνεις λύση..

Οσο αφορα τη δουλεια το ότι δε δουλευεις δε θεωρω οτι πρεπει να σε κανει να νιώθεις ασήμαντη ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

Οσο αφορά τον αντρα σου ανοίγεις μεγάλο και σημαντικό θέμα...Δυστυχώς ή ευτυχώς η σχεση ενός ζευγαριού αλλάζει συνεχως μορφές...ειναι πολύ εύπλαστη...ειτε έχεις παιδια είτε οχι, είτε δουλεύεις είτε όχι μπορεί η σχεση να ρουτινιάσει πολύ ευκολα.. Όλες το έχουμε περάσει...Δε θα σου πω γενικόλογα "να δουλέψετε τη σχεση σας" αλλά συγκεκριμένες προτάσεις

  1. Τα βράδια κάθεστε μαζί να πιειτε ενα κρασί (χυμό εσύ) να συζητησετε για ασχετα και ΟΧΙ για προβλήματα?
  2. Κανονιζετε να δειτε καποια ταινια που αρεσει και στους 2?
  3. Δινεις την κοράκλα σου στην πεθερα σου να πατε 1 βολτα με το αμάξι οι 2 σας να πιειτε ενα ούζάκι (εσύ χυμο)?
  4. Σκέψου για ποια θεματα ειναι η ψυχή της παρέας? Τι θεματα συζητάτε εκεινη την ώρα και ειναι χαρούμενος? Μαθε να συζητάτε και μαζι αυτα τα θέματα..οχι μονο για οικονομικά και προβλήματα...
  5. Καντου ενα μασαζ (αν μπορεις βεβαια λογω της εγκυμοσύνης)...ρωτα τον για την αγαηπημένη του ομάδα...για πράγματα που του αρέσουν...

H προσέγγιση θα γινει σιγα σιγα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Glikia mou labrinoula !!! Enoite oti edw mporis na peis oti thelis, kai 10 selides na grapseis den exoume provlima, edw eimaste.

Kai egw ta idia pernao me ton Zaxaria ala den dino simasia, kano pragmata gia ton eauto mou. Mou ti spaei otan exo kapio provlima kai tou milao kai mou lei ouxou pali ta idia tha leme;;

Extes skotothikame epeidi den thelei na kanei kaliergia spermatos. Lei afou tin ekana (1 xrono prin) ti pali prepei, giatti kai tetia.

Egw eftiaksa mia lista me eksetasis kai tou eipa oti mou tin edose o Mpath alios den thelei na kanei kamia eksetasi. Mia xara lei einai autos, egw eimai provlimatiki. To tsigaro, ta kila ... Grgrgrgrgr :evil::evil::evil:

Τελικά όντως οι γυναίκες είμαστε απο την Αφροδίτη και οι άντρες από τον Άρη...

Ολοι το ίδιο είναι.......έτσι ειναι απο τη φύση τους..έτσι τους μεγαλώνουμε οι γυναίκες ως μάνες....δεν ξέρω...τι να πω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολύ που ασχολειστε με τα προβληματα μου αλλα στην εγκυμοσυνη γίνεσαι πολύ ευαισθητη και χρειαζεσαι μεγαλήτερη στοργή και εκδηλωση αγαπης απο το σύντροφο σου, θα κανω αυτα που λες leuta και σε ευχαριστω αν και για την ομάδα συζητάει ολη την ωρα πλεον δειχνω οτι με ενδιαφερει αλλα ας πουμε κι αλλα πραγματα αναπολω τις στιγμές που ειμασταν μονοι μας στο νησι της χιου οπου ζουσαμε σχεδον 2 χρονια και ειχε τοσα να μου πει ολο γελαγαμε αλλα οπως λετε οι σχεσεις μεταβαλλονται ρουτινιάζουν κι αν εχεις να μοιρασεις και την αγαπη σου αναμεσα στην μανα και την αδερφή που ειναι απο κάτω νιώθει κι αυτος κουραση να μιλαει με τοσες γυναικες, απλα θα τον περνω να φευγουμε οι δύο μας οσο μπορω, κι εγω πιστευω οτι περναμε φαση, αλλα και παλι πρεπει να νιωθω δυνατή και ευτυχισμενη και αισιοδοξη γιατι εχω υποχρεωση απεναντι σάυτο το μωρο να τα καταφερω και ελπίζω να βρω δουλεια πια να μην νιώθω βαρος.

Φιλια σε ολες.

Dadaki μου ριχτο στην πλακα αν γίνεται πες του σου αγορασα ενα καταπληκτικό περιοδικό για την ωρα που θα πας να δωσεις το δειγμα χι χι. εξαλλου αν θελει παιδι πρεπει να ταλαιπωρηθει κι αυτος λίγο, ευτυχως εμενα ίσως και λογω εγωισμου ήθελε ολο να κανει εξετασεις για να μου θυμίζει ίσως οτι αυτος δεν εχει απολύτως τίποτα ενω εγω τα εχω ολα, αλλα δοξα το θεο ολα πήγαν καλα. με κανατε και χαμογελασα παλι ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Λαμπρινή μου γιατί νομίζεις ότι το αντράκι σου έχει πάθει κατάθλιψη...

αν ήταν έτσι δεν νομίζω να έμπαινε στην διαδικασία να κάνει δευτερο παιδάκι.

Μπορεί να περνάει και αυτός μια φάση και να είναι λίγο κλεισμένος στον εαυτό του και όπως λέει και η Leuta οι γυναίκες είμαστε από την αφροδίτη και οι άντρες είναι από τον αρη.Αυτό σημαίνει ότι βλέπουμε διαφορετίκα τα πράγματα και τα αντιμετωπίζουμε και διαφορετικά.

Εγώ θα σε συμβουλέψω να του δώσεις τον χρόνο που χρειάζεται χωρίς να τον πιέσεις, να είσαι πάντα δίπλα έστω και σιωπηλά...δεν χρειάζεται να αναλύουμε τόσο πολύ τα πράγματα(γυναικείο χαρακτηριστικό) καμιά φορά τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από ότι φαίνονται.

Ισως ακόμα να του λειπει και το σεξ, γιατί υποθέτω είστε σε αποχή λόγο της εγκυμοσύνης, προσπάθησε να του κάνεις πράγματα που θα τον κάνουν να νιώσει ότι είναι επιθυμητός.Οσο για την ψυχή της παρέας που λες,νομίζω ότι όλοι οι άντρες όταν είναι με αλλο κόσμο θέλουν να δείχνουν ότι είναι χαλαροί...το πραγματικό του πρόσωπο όμως μόνο εσύ το βλέπεις και εννοείται ότι δεν πρέπει να προσποειται μπροστά σου και για μένα αυτό σημαίνει "είσαι ο ανθρωπος μου".

Μην σκας...προσπάθησε σε αυτή την περίοδο να κάνεις και εσύ πράγματα που σε ευχαριστούν.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Εγω δεν ειμαι και πολύ καλα ψυχολογικα εχω πολλα νευρα και αισθανομαι οτι κανεις δεν ασχολειται μαζί μου οπως θα ηθελα ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος, και με τον ανδρα μου χθες πλακωθήκαμε γιατι του ειπα οτι νιώθω σαν να μην υπάρχω στο σπίτι μπαινει μεσα στις 4 το μεσημερι κοιμάται μεχρι τις 6 μετα μπαινει στο ιντερνετ να μαθει για την Αεκ καμια ωριτσα μετα παει για περπάτημα ή μαζι για καμια δουλιτσα και ολα αυτα χωρις να ανταλλασουμε και πολλες κουβεντες σαν να μην εχει τίποτα να μου πει... κι εγω οσες φορες προσπαθω να του ανοιξω κουβεντα του φαινονται ολα αυτα που θα του πω βλακειες και απαντα α μωρε μην με ζαλίζεις κι εσυ ασε με στην ηρεμια μου, νομιζω οτι εχει καταθλιψη και δεν το εχει καταλαβει, οταν ειμαστε σε παρεα ολο πλακα κανει και ολοι λενε οτι ειναι η ψυχη της παρεας και οταν ειμαστε οι δυο μας χανει την ορεξη του κι εγω νομιζω οτι φταιω εγω... αφου χθες του ανοιξα κουβεντα κι αντι να συζητήσει να ακουσει εστω τι αισθανομαι μου εκοψε την συζητηση και ειπε καλα παλι ψαχνεσαι.

Εχω χασει και την δουλεια μου κι νιωθω και πιο ασήμαντη που δεν εχω τα δικα μου χρήματα και ειναι και η πεθερουλα απο κατω με την κουνιαδα που μας εχει πρήξει ελαφρως επειδη βοηθαει οικονομικα. Οσο καλη κι αν ειναι η πεθερα μου γιατι ειναι καλουλα της βγαινει ζήλια που εμεις ειμαστε παντρεμενοι και κανουμε και δευτερο παιδι, οποτε κατεβαινω για καφεδακι στον κήπο κατω γιατι μενει απο κατω αντι να ρωτήσει για το μωρο που εχω στην κοιλια μου να κάνουμε σχεδια να πουμε ευχαριστα πραγματα, αρχιζει την κλαψα, μια για τα χρηματα που μειωθηκαν στα εισοδήματα και μια γατι η κορη της εχει πατήσει τα 40 και δεν εχει ακόμα παντρευτει και ποτε θα κανει κι αυτη παιδια.

Αχ παναγίτσα μου αυτο ειπα αυτο το παιδι το εστειλες τελικα για την κορη μου για να μην ειναι μόνη της στη ζωή γιατι εμεις οι αλλοι δεν το εκτιμουμε οσο πρέπει. Ανησυχω πολυ γιατι κανεις δεν θελει να με κανει να χαμογελάω. ευτυχως που εχω κι εσας και το μωρακι μου γιατι νιώθω πολύ μόνη.

Φιλια ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειστε το παρεακι μου δεν ειχα που αλλου να τα βγαλω απο μεσα μου.....:cry:

Σας ευχαριστω πολύ που ασχολειστε με τα προβληματα μου αλλα στην εγκυμοσυνη γίνεσαι πολύ ευαισθητη και χρειαζεσαι μεγαλήτερη στοργή και εκδηλωση αγαπης απο το σύντροφο σου, θα κανω αυτα που λες leuta και σε ευχαριστω αν και για την ομάδα συζητάει ολη την ωρα πλεον δειχνω οτι με ενδιαφερει αλλα ας πουμε κι αλλα πραγματα αναπολω τις στιγμές που ειμασταν μονοι μας στο νησι της χιου οπου ζουσαμε σχεδον 2 χρονια και ειχε τοσα να μου πει ολο γελαγαμε αλλα οπως λετε οι σχεσεις μεταβαλλονται ρουτινιάζουν κι αν εχεις να μοιρασεις και την αγαπη σου αναμεσα στην μανα και την αδερφή που ειναι απο κάτω νιώθει κι αυτος κουραση να μιλαει με τοσες γυναικες, απλα θα τον περνω να φευγουμε οι δύο μας οσο μπορω, κι εγω πιστευω οτι περναμε φαση, αλλα και παλι πρεπει να νιωθω δυνατή και ευτυχισμενη και αισιοδοξη γιατι εχω υποχρεωση απεναντι σάυτο το μωρο να τα καταφερω και ελπίζω να βρω δουλεια πια να μην νιώθω βαρος.

Φιλια σε ολες.

Λαμπρινούλα μου, αστέρι μου εσύ ....

στεναχωρήθηκα πολύ που τα διάβασα αυτά, όμως όλα είναι μέσα στην ζωή, έτσι δεν είναι κουκλίτσα μου? το ξέρεις καλύτερα απο όλες μας.

Οχι βρε ψυχή μου, μην στεναχωριέσαι. Εγω πιστεύω πως αυτή είναι η αντίδραση του σε όλα αυτά που περνάτε γιατί σίγουρα και γι αυτόν δεν ήταν εύκολες όλες αυτές οι διαδικασίες, έτσι δεν είναι?

Και εγώ έτσι είμαι βρε αγάπη στους "έξω" χιχιχι χαχα και στο σπίτι (όταν δεν απαγγέλω, το οποίο η αλήθεια είναι οτι το κάνω για να ξεχνιόμαστε) είναι πολλές ώρες που δεν θέλω να μιλάω, δεν θέλω τίποτα, μόνο να μείνω μόνη μου .... δεν μου έχω όμως κάτι με τον άντρα μου .... το ίδιο θα συμβαίνει και στον άντρα σου. Νιώθει οτι πρέπει όλη μέρα να είναι δυνατός ε και όταν μπαίνει σπίτι λυγίζει. Δως του τον χώρο του ... και όταν βλέπεις οτι μπορείς να μιλήσετε πες του "ξέρεις και για μένα δεν είναι εύκολο, ότι έχεις θέλω να το συζητάμε, είμαι πάντα εδώ για σένα".

'Οσο για την δουλειά σε καταλαβαίνω απόλυτα, εγώ πιάνω πολλές φορές τον εαυτό μου να κάνει "άσχημες" σκέψεις, όμως ρε μωρό μου .... Λυγίζουμε εμείς ??? ΟΧΙ αγάπη μου, το ξεπερνάμε και πάμε παρακάτω ..... Εντάξει???? Ο καλός Θεούλης έχει άλλα σχέδια, μην απελπίζεσαι ....

Εεεε όσο για την "μανούλα" και την κουνιαδούλα, γίνε λίγο "Βόρεια", όσο πάνε κι όσα έρθουν "Αχ βρε μανούλα, ας μην πούμε και σήμερα δυσάρεστα, δεν νιώθω καλά όταν τα ακούω και σκέψου και το εγγονάκι σου... μην το στεναχωρούμε μωρε κι αυτό, ε μανούλα?"

Και όχι αγάπη μου δεν πρέπει να νιώθεις δυνατή, ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ, είσαι η Λαμπρινούλα μας που δεν το βαλε ποτέ κάτω και τα έχει καταφέρει.

Όλα περνάνε αγάπη μου με πίστη και χαμόγελο.

Πόσο θα ήθελα να ήμουν κοντά σου, να σε πάρω μια αγκαλίτσα και να σου πω "όλα θα πάνε καλά". Σου στέλνω έστω κι απο εδώ μια αγκαλίτσα και 2 φιλάκια.

Α και που είσαι βρε .....

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ....;)


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λαμπρινή μου γιατί νομίζεις ότι το αντράκι σου έχει πάθει κατάθλιψη...

αν ήταν έτσι δεν νομίζω να έμπαινε στην διαδικασία να κάνει δευτερο παιδάκι.

Μπορεί να περνάει και αυτός μια φάση και να είναι λίγο κλεισμένος στον εαυτό του και όπως λέει και η Leuta οι γυναίκες είμαστε από την αφροδίτη και οι άντρες είναι από τον αρη.Αυτό σημαίνει ότι βλέπουμε διαφορετίκα τα πράγματα και τα αντιμετωπίζουμε και διαφορετικά.

Εγώ θα σε συμβουλέψω να του δώσεις τον χρόνο που χρειάζεται χωρίς να τον πιέσεις, να είσαι πάντα δίπλα έστω και σιωπηλά...δεν χρειάζεται να αναλύουμε τόσο πολύ τα πράγματα(γυναικείο χαρακτηριστικό) καμιά φορά τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από ότι φαίνονται.

Ισως ακόμα να του λειπει και το σεξ, γιατί υποθέτω είστε σε αποχή λόγο της εγκυμοσύνης, προσπάθησε να του κάνεις πράγματα που θα τον κάνουν να νιώσει ότι είναι επιθυμητός.Οσο για την ψυχή της παρέας που λες,νομίζω ότι όλοι οι άντρες όταν είναι με αλλο κόσμο θέλουν να δείχνουν ότι είναι χαλαροί...το πραγματικό του πρόσωπο όμως μόνο εσύ το βλέπεις και εννοείται ότι δεν πρέπει να προσποειται μπροστά σου και για μένα αυτό σημαίνει "είσαι ο ανθρωπος μου".

Μην σκας...προσπάθησε σε αυτή την περίοδο να κάνεις και εσύ πράγματα που σε ευχαριστούν.

Εχεις απόλυτο δίκιο εχουμε μια ταση να αναλυουμε εμεις οι γυναικες, ισως του λειπει και το σεξ αλλα προσπαθω να τον βοηθήσω με αλλους τρόπους να μην εκραγει γιατι εχει και τεστοστερονη περισσοτερη και θυροειδη, θα του περασει και θα μου περασει κι εμενα απλα θελω λίγη αγαπη κι εγω λίγο ενδιαφερον ρε γαμωτο τοσα περασα στα δυσκολα ειμασταν ενωμενοι και δυνατοι και τωρα που πρεπει να κανουμε ονειρα να χαρουμε τον ερχομο του παιδιου μας μιζεριαζουμε? θα τον αφησω λιγο χωρις να του λεω τιποτα να δω αν θα με πλησιασει εκεινος, επιθυμητο τον κανω να νιώθει αφου κάθε μερα του λεω α τι ωραιος που εισαι κούκλος και δειχνεις νεωτερος κι ολα αυτα τα λεω γιατι περιμένω να μου πει κι εμενα κατι αλλα... ουτε με κοιταζει. τεσπα

Αναστασια μου με ηρεμησες αρκετα. σε ευχαριστω κι εσενα και ολα τα κοριτσακια που ειστε οι φιλες που δεν εχω.:-P


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Glikia mou labrinoula !!! Enoite oti edw mporis na peis oti thelis, kai 10 selides na grapseis den exoume provlima, edw eimaste.

Kai egw ta idia pernao me ton Zaxaria ala den dino simasia, kano pragmata gia ton eauto mou. Mou ti spaei otan exo kapio provlima kai tou milao kai mou lei ouxou pali ta idia tha leme;;

Extes skotothikame epeidi den thelei na kanei kaliergia spermatos. Lei afou tin ekana (1 xrono prin) ti pali prepei, giatti kai tetia.

Egw eftiaksa mia lista me eksetasis kai tou eipa oti mou tin edose o Mpath alios den thelei na kanei kamia eksetasi. Mia xara lei einai autos, egw eimai provlimatiki. To tsigaro, ta kila ... Grgrgrgrgr :evil::evil::evil:

τι τα θες τι τα γυρεύεις ρε μωρό ....

Άντρες πεταμένα λεφτά ....


url]
Link to comment
Share on other sites

Εχεις απόλυτο δίκιο εχουμε μια ταση να αναλυουμε εμεις οι γυναικες, ισως του λειπει και το σεξ αλλα προσπαθω να τον βοηθήσω με αλλους τρόπους να μην εκραγει γιατι εχει και τεστοστερονη περισσοτερη και θυροειδη, θα του περασει και θα μου περασει κι εμενα απλα θελω λίγη αγαπη κι εγω λίγο ενδιαφερον ρε γαμωτο τοσα περασα στα δυσκολα ειμασταν ενωμενοι και δυνατοι και τωρα που πρεπει να κανουμε ονειρα να χαρουμε τον ερχομο του παιδιου μας μιζεριαζουμε? θα τον αφησω λιγο χωρις να του λεω τιποτα να δω αν θα με πλησιασει εκεινος, επιθυμητο τον κανω να νιώθει αφου κάθε μερα του λεω α τι ωραιος που εισαι κούκλος και δειχνεις νεωτερος κι ολα αυτα τα λεω γιατι περιμένω να μου πει κι εμενα κατι αλλα... ουτε με κοιταζει. τεσπα

Αναστασια μου με ηρεμησες αρκετα. σε ευχαριστω κι εσενα και ολα τα κοριτσακια που ειστε οι φιλες που δεν εχω.:-P

Την Κυριακή θα σου δώσω ένα τεράστιο φιλί και θα σε κάνω και μια τεράστια αγκαλιά...γιατί το αξίζεις...και να δεις και που το αντράκι σου θα χαλαρώσει και όταν έρθει το μπεμπέ θα είναι όλα καλά.

ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ σου λέω...;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zetta μου δεν ηθελα να σε στεναχωρησω εχεις ομως κι εσυ δικιο ίσως να θελει το χωρο του το χρονο του του επεσαν κι ολα με μιας τοσες προσπαθειες δυο χρονια τρεχαματα παραλληλα με τον πατερα του που πεθανε τωρα νιώθει υπευθυνος και για την μανα και την αδερφη που ειναι δυο γυναικες μόνες, εγω ξαφνικα ανεργη εκει που ειχα τον σουπερ μισθο και την σουπερ δουλεια ισως να του εχουν κατσει βαρια ολα αυτα. Μοιαζεται σαν χαρατηρες δηλαδη ε? Σε ευχαριστω πολυ πολυ μακαρι να ησουν Αθηνα να μοιραζομασταν τον χρονο μας. ευτυχως λεω παναγιτσα μου που ερχεται το δευτερο μωρακι και σε 5 μηνες δεν θα προλαβαινω να σκεφτομαι και πολύ γιατι μαλλον σκεφτομαι πολύ τωρα τελευταια ειναι κι ορμονες που παιζουν τρελλο παιχνιδι.

Φιλακια σε ευχαριστωωωωωω! και ναι ειμαι ΔΥΝΑΤΗ!!! αλλα πολύ ευαισθητη.

Σαν την Αννιτα κανω κι εγω αγαπήστε με πειτε μου οτι με αγαπατε! χι χι χι.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Zetta μου δεν ηθελα να σε στεναχωρησω εχεις ομως κι εσυ δικιο ίσως να θελει το χωρο του το χρονο του του επεσαν κι ολα με μιας τοσες προσπαθειες δυο χρονια τρεχαματα παραλληλα με τον πατερα του που πεθανε τωρα νιώθει υπευθυνος και για την μανα και την αδερφη που ειναι δυο γυναικες μόνες, εγω ξαφνικα ανεργη εκει που ειχα τον σουπερ μισθο και την σουπερ δουλεια ισως να του εχουν κατσει βαρια ολα αυτα. Μοιαζεται σαν χαρατηρες δηλαδη ε? Σε ευχαριστω πολυ πολυ μακαρι να ησουν Αθηνα να μοιραζομασταν τον χρονο μας. ευτυχως λεω παναγιτσα μου που ερχεται το δευτερο μωρακι και σε 5 μηνες δεν θα προλαβαινω να σκεφτομαι και πολύ γιατι μαλλον σκεφτομαι πολύ τωρα τελευταια ειναι κι ορμονες που παιζουν τρελλο παιχνιδι.

Φιλακια σε ευχαριστωωωωωω! και ναι ειμαι ΔΥΝΑΤΗ!!! αλλα πολύ ευαισθητη.

Σαν την Αννιτα κανω κι εγω αγαπήστε με πειτε μου οτι με αγαπατε! χι χι χι.

μην τα σκέφτεσαι όλα μωρό μου, όλα για καλό μας.

Ετσι μπράβο, είσαι δυνατή εντάξει και ευαισθητούλα .... γι αυτό είμαστε όλες εμείς εδώ για να σου λέμε οτι

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΜΑΣ. ....

Ααα και σε ευχαριστούμε που μας σκέφτεσαι και μας κρατάς όλες βρε ρουχαλάκια, αυτά λοιπόν θα σκέφτεσαι τα ευχάριστα. Εντάξειιιι ?;)


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια!

Εσεις δεν με ξερετε αλλα εγω σας ξερω όλες ανεξαιρέτως από την κουμπαρούλα μου την Dada που σας εχει ερωτευτει :D :D

Πέρασα να σας πω ενα γεια (καθως εγω ανηκω σε άλλο topic που δεν εχει πολλη κινηση χαχαχα) και να σας πω οτι εχετε στην παρεα σας το πιο καλο, ευαισθητο πλασμα, το Dadaki μου!

Κουμπαρα I love you...

Κορίτσια ευχομαι σε ολες να γινετε μανουλες γρηγορα και οτι αλλο επιθυμειτε!! Φιλακιααα!


ePPdp3.png

IVolp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να ακούω άσχημα πράγματα!!!!!!!!!

Λαμπρινούλα μου και αφορά και όσα κορίτσια δεν εργάζονται

αυτή τη στιγμή.. δεν σοβαρολογείς!!!

Δύο παιδάκια με κόπο, δάκρυα, πίστη και πολύ αγώνα απέκτησες και θα σε πτοήσει

η ανεργία που αφορά 1 εκ. έλληνες ????

Σε παρακαλώ!!

‘Αλλαξε γρήγορα διάθεση για το καλό όλων σας.

Όσον αφορά τον σύζυγο , το καλύτερο ,κατά τη γνώμη μου,

Θα ήταν να τον αφήσεις για λίγο .

Μπορείς να του δείξεις ότι όποτε θέλει μπορείς να μιλήσετε και ότι πρόβλημα υπάρχει θα το λύσετε όπως λύσατε τόσα μέχρι τώρα.

Οι άντρες σκέφτονται διαφορετικά από εμάς.

Αγχώνονται πολύ με τα οικονομικά θέματα και επειδή για αιώνες είχαν επωμιστεί την ευθύνη της οικογένειας .

Οσον αφορά την πεθερά , συγγνώμη για τη γλώσσα, αλλά γραφτην κανονικά.

Dada μου σε καταλαβαίνω. Τον επανέλεγχο του σπέρματος θα πρεπε ήδη να τον είχαμε κάνει αλλά συνεχώς το αναβάλει. Έχουμε χάσει τόσο χρόνο επειδή είναι απίστευτα αναβλητικός και δεν αντέχει την διαδικασία. Μακάρι να είχα μόνο εγώ πρόβλημα και να έμπαινε καθόλου στη διαδικασία.

Κοριτσάκια της Θεσσαλονίκης, μην με φουντώνετε!!!!

Φραπόγαλο και μπουγάτσα κρέμα και να λιάζομαι σαν τη γάτα στην παραλία.

Γκρινιάζω στον άντρα μου χρόνια να ρθουμε τριήμερο πάνω αλλά ακόμα…ίσως στην γιορτή του του Αη Δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!

Εσεις δεν με ξερετε αλλα εγω σας ξερω όλες ανεξαιρέτως από την κουμπαρούλα μου την Dada που σας εχει ερωτευτει :D :D

Πέρασα να σας πω ενα γεια (καθως εγω ανηκω σε άλλο topic που δεν εχει πολλη κινηση χαχαχα) και να σας πω οτι εχετε στην παρεα σας το πιο καλο, ευαισθητο πλασμα, το Dadaki μου!

Κουμπαρα I love you...

Κορίτσια ευχομαι σε ολες να γινετε μανουλες γρηγορα και οτι αλλο επιθυμειτε!! Φιλακιααα!

καλώς την κι ας άργησε .... ;) (πλάκα κάνω....)

να μην περνάς μόνο για γεια, κάτσε, έτσι κι αλλιώς η kale μας το ονόμασε Koula - mares το topic μας για να είμαστε σε όλα μέσα. Άσε που μας αντιπροσωπευει κιόλας..... :D


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!

Εσεις δεν με ξερετε αλλα εγω σας ξερω όλες ανεξαιρέτως από την κουμπαρούλα μου την Dada που σας εχει ερωτευτει :D :D

Πέρασα να σας πω ενα γεια (καθως εγω ανηκω σε άλλο topic που δεν εχει πολλη κινηση χαχαχα) και να σας πω οτι εχετε στην παρεα σας το πιο καλο, ευαισθητο πλασμα, το Dadaki μου!

Κουμπαρα I love you...

Κορίτσια ευχομαι σε ολες να γινετε μανουλες γρηγορα και οτι αλλο επιθυμειτε!! Φιλακιααα!

Και εγώ σε αγαπάω όμορφη κουμπαρα μου !!!

Το παιδί τι κάνει; Του λείπω;

Κορίτσια, έχει έναν κούκλο, μα δεν μπορείτε να φανταστείτε πως είναι αυτό το παιδί. ΟΝΕΙΡΟ !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλώς την κι ας άργησε .... ;) (πλάκα κάνω....)

να μην περνάς μόνο για γεια, κάτσε, έτσι κι αλλιώς η kale μας το ονόμασε Koula - mares το topic μας για να είμαστε σε όλα μέσα. Άσε που μας αντιπροσωπευει κιόλας..... :D

Είναι δικια σου η κουμπαρα μου !!!

Μακεδόνισσα 100% !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...