Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ναι και εσύ ....

όλο μου τάζεις .... και μετά μένω μόνη μου. ...

Σνιφ σνιφ, κλαψ κλαψ ..... :cry:

Εγω οχι παστιτσιο...δεν κανει μακαρονια..η διαιτα μου :oops::oops::oops:

Μια μπριζολίτσα θα φάω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φυσάει ένας άλλος αέρας στην θεσσαλονίκη...έχει άλλο κόσμο...είναι πιο γλετζέδες...έξω καρδιά ρε παιδί μου...

Εγώ είχα φίλη που σπούδαζε εκεί...φοβερά χρόνια...

ναι, εδώ φυσάει πολύ απο το σπασμένο μας κεφάλι .....

είμαστε λίγο χαϊντε χαϊντε .... όσα πάνε κι όσα έρθουν ....

ε και τι έγινε μωρέ ????? καλή καρδιά .....

χαλααααρααααα φραπεδιαααααααα


url]
Link to comment
Share on other sites

Από μένα και ZETTAKI προς ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ και DADA

(Άντε κορίτσια ελάτε...ξεκινήστε...προλαβαίνετε...)

Μη φοβάσαι, δεν είμαι τόσο τρελός

μην πιστεύεις αυτά που λέει ο λαός

Δωσʼ μου μια ευκαιρία "όχι" πριν πεις

Δε θα το μετανιώσεις, να το θυμηθείς

Θα σου κάνω μακαρόνια με κιμά για να φας

θα σου κάνω και μασάζ στα πόδια σου αν πονάς

Θα `μαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος επί γης

φτάνει μοναχά μια μέρα σπίτι μου να `ρθείς

Έλα μου

είναι ακίνδυνη η τρέλα μου

έλα μου, έλα μου

Έλα μου

είναι ακίνδυνη η τρέλα μου

Σʼ αγαπώ

έλα μου, έλα μου

Θα σου δείξω κι ένα άλμπουμ που `μαι μωρό

Θα σου πω και ιστορίες από το σχολειό

Θα σου βάλω να ακούσεις τραγούδια παλιά

Μη φοβάσαι, θα χορεύουμε με φώτα ανοιχτά


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι, εδώ φυσάει πολύ απο το σπασμένο μας κεφάλι .....

είμαστε λίγο χαϊντε χαϊντε .... όσα πάνε κι όσα έρθουν ....

ε και τι έγινε μωρέ ????? καλή καρδιά .....

χαλααααρααααα φραπεδιαααααααα

Ε ναι...ειμαστε λίγο....:oops::oops::oops::oops:

Και κρητικους που γνώρισα και κατωελλαδίτες ολοι αυτο λενε οτι οι Μακεδόνες ειναι πιο ανοιχτοι ( = σούργελα) :tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από μένα και ZETTAKI προς ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ και DADA

(Άντε κορίτσια ελάτε...ξεκινήστε...προλαβαίνετε...)

Μη φοβάσαι, δεν είμαι τόσο τρελός

μην πιστεύεις αυτά που λέει ο λαός

Δωσʼ μου μια ευκαιρία "όχι" πριν πεις

Δε θα το μετανιώσεις, να το θυμηθείς

Θα σου κάνω μακαρόνια με κιμά για να φας

θα σου κάνω και μασάζ στα πόδια σου αν πονάς

Θα `μαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος επί γης

φτάνει μοναχά μια μέρα σπίτι μου να `ρθείς

Έλα μου

είναι ακίνδυνη η τρέλα μου

έλα μου, έλα μου

Έλα μου

είναι ακίνδυνη η τρέλα μου

Σʼ αγαπώ

έλα μου, έλα μου

Θα σου δείξω κι ένα άλμπουμ που `μαι μωρό

Θα σου πω και ιστορίες από το σχολειό

Θα σου βάλω να ακούσεις τραγούδια παλιά

Μη φοβάσαι, θα χορεύουμε με φώτα ανοιχτά

Μου αρέσεις...;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Από μένα και ZETTAKI προς ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ και DADA

(Άντε κορίτσια ελάτε...ξεκινήστε...προλαβαίνετε...)

Μη φοβάσαι, δεν είμαι τόσο τρελός

μην πιστεύεις αυτά που λέει ο λαός

Δωσʼ μου μια ευκαιρία "όχι" πριν πεις

Δε θα το μετανιώσεις, να το θυμηθείς

Θα σου κάνω μακαρόνια με κιμά για να φας

θα σου κάνω και μασάζ στα πόδια σου αν πονάς

Θα `μαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος επί γης

φτάνει μοναχά μια μέρα σπίτι μου να `ρθείς

Έλα μου

είναι ακίνδυνη η τρέλα μου

έλα μου, έλα μου

Έλα μου

είναι ακίνδυνη η τρέλα μου

Σʼ αγαπώ

έλα μου, έλα μου

Θα σου δείξω κι ένα άλμπουμ που `μαι μωρό

Θα σου πω και ιστορίες από το σχολειό

Θα σου βάλω να ακούσεις τραγούδια παλιά

Μη φοβάσαι, θα χορεύουμε με φώτα ανοιχτά

Αχ βρε Εφούλα τι ωραία που τα λες !!!

Μου λείψανε τα τραγουδάκια σου !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

χμμμμ ε ναι ....

εσύ και εγώ έχουμε ξεφύγει λίγο απο το λίγο .....:tongue:

λίγο πάνω απο το λίγο μωρε ..... :confused: εεε?????

χμ....... :confused::confused::confused: ναι ε?????

χμ......................................................

.................................................... κάτσε να το σκεφτώ....

.....................................................

μάλλον ναι ζεττάκι μου......................................................

χμ.................................................:confused::confused::confused:

Ε ΚΑΙ? :tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Εφούλα τι ωραία που τα λες !!!

Μου λείψανε τα τραγουδάκια σου !!!

Στο αμάξι εχω πάντα τραγούδια, οταν κάνω δουλειές στο σπιτι εχω πάντα τραγούδια, οταν ειμαι σπίτι στον ΗΥ εχω παντα τραγούδια...Παλια που εμενα μονη εβλεπα τηλεόραση και ειχα και το ραδιοφωνο ανοιχτο...:oops::oops: Κουλο ε? :oops::oops:

Δυστυχώς στην πρωινή μου δουλεια δε μπορώ να βαλω γιατι μπαινει συνεχεια κοσμος και χτυπάνε τηλ και πρεπει να το χαμηλώνω συνέχεια :(

Το απόγευμα αν βολευει η κατάσταση βάζω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

χμ....... :confused::confused::confused: ναι ε?????

χμ......................................................

.................................................... κάτσε να το σκεφτώ....

.....................................................

μάλλον ναι ζεττάκι μου......................................................

χμ.................................................:confused::confused::confused:

Ε ΚΑΙ? :tongue::tongue:

Ε ΚΑΙ ? Ε ΚΑΙ?

Και το λες τόσο απλά ?????

Εδώ έχουμε θέμα βρε μπουμπού ......

αλλά......

Ελα μωρε ... σιγά ..... ποιος θα το καταλάβει ????? σωστά ????

who cares ?????:D


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όπως μʼ αγαπάς νιώθω πως με πνίγεις,

έτσι που το πας πιο καλά να φύγεις,

όσο μου ζητάς τόσο θα βαριέμαι να σου δώσω.

Όπως μʼ αγαπάς μάλλον δε μου κάνεις,

με υπερβολές σίγουρα με χάνεις,

και με απειλές τότε είναι που δε σου ανήκω.

Δεν είμαι κανενός,

έχω θέμα, είμαι διαφορετικός,

μες στην τρέλα μου για όλα ικανός.

Αν φύγω μακριά, δε θα σʼ αρέσει.

Δεν είμαι κανενός,

μοιάζω με στεριά και είμαι ουρανός,

πού με πας, δε φυλακίζεται το φως.

Δεν είμαι κανενός και αν σʼ αρέσει.

Όπως μʼ αγαπάς με τις φλόγες παίζεις,

έτσι γενικά με καταπιέζεις,

άλλα υλικά έχουν τελικά τα όνειρά μου.

Όπως μʼ αγαπάς χάνω τον αέρα,

βλέπω τα κενά και το παραπέρα

κι όλο πιο συχνά απʼ τη φυλακή σου δραπετεύω.


url]
Link to comment
Share on other sites

Στο αμάξι εχω πάντα τραγούδια, οταν κάνω δουλειές στο σπιτι εχω πάντα τραγούδια, οταν ειμαι σπίτι στον ΗΥ εχω παντα τραγούδια...Παλια που εμενα μονη εβλεπα τηλεόραση και ειχα και το ραδιοφωνο ανοιχτο...:oops::oops: Κουλο ε? :oops::oops:

Δυστυχώς στην πρωινή μου δουλεια δε μπορώ να βαλω γιατι μπαινει συνεχεια κοσμος και χτυπάνε τηλ και πρεπει να το χαμηλώνω συνέχεια :(

Το απόγευμα αν βολευει η κατάσταση βάζω...

Και εγώ πάντα θέλω μουσική.

8 το πρωί το smartaki μου κάνει βόλτες αριστερά και δεξιά από την δυνατή μουσική !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

αγαπούλες σας αφήνω προς το παρόν.

Πρέπει να πάω για ψώνια, θα τα πούμε αργότερα.

Φιλάκια.

ΑΝΙΤΑΚΙ, περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου.

Εύχομαι να είναι όλα καλά ψυχή μου.


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Κοριτσακια μου γλυκα τι ωραια κεφια που εχετε ολες σήμερα.

Aννιτακι καλη επιτυχία με την υστεροσκόπηση ευχομαι ολα να πανε καλα, θα σε δω αυριο. πολλα φιλια

Dada αυτο που περασες με τον πονο στο δόντι ειναι πολύ πιο εντονο απο τον πονο της αυριανης ωοληψίας αυτο να σκέφτεσαι με το καλο να παραλάβεις τα αυγουλακια σου, ολα μια χαρα θα ειναι αν μπορουσα θα ερχομουν να σου κραταω το χερι.

Zetta μου οντως ειστε εξω καρδια οι Βορειες κι εγω σας ζηλευω ωρες ωρες μια χαρα. ερχομαι για καφε κι εγω τσιμισκή. Οταν ημουν πιο νεα ημουν τρελη ειχαμε βαλει στοιχημα οτι θα παμε για καφε θεσ/νικη με το αμαξι και θα γυρίσουμε και πήγαμε 3 τρελλες βεβαια δεν ειμαστε πια φίλες αλλα καναμε πολλες βλακειες τι ωραια χρονια ομως. αυτα μενουν.

Leuta εισαι κι εσυ θεότρελη και μια κουκλα μην μασας με τις διαιτες θα τα χασουμε τα κωλοκιλα θα δεις εξαλλου ειμαστε ομορφες και ετσι δεν παιζει ρολο που ειμαστε λίγο νταρντανες.

Mimitroula μου μακαρι να ερθει το μωρακι σύντομα αλλα κι εγω ειμαι πολύ σίγουρη ή σάυτη ή σε επομενη ωορηξια ως το καλοκαιρι θα το πετύχετε. Καλο κουραγιο με το μνημοσυνο δύσκολες στιγμες να ειναι αναπαυμενος ο ανθρωπος εκει που ειναι να σας καμαρωνει απο ψηλα.

Anastasia ανελαβε εσυ σημειο συναντησης που εισαι πιο οργανωτική γιατι παλι τελευταια στιγμή θα το πουμε. εσύ που μενεις?

Evmorfia δεν ειναι χαλια οι εξετασεις σου νομίζω δες τι θα σου πει κι ο γιατρος λίγο τσιμπημενη η fsh αλλα αυτη πεφτει με φαρμακευτική αγωγή.

Εγω δεν ειμαι και πολύ καλα ψυχολογικα εχω πολλα νευρα και αισθανομαι οτι κανεις δεν ασχολειται μαζί μου οπως θα ηθελα ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος, και με τον ανδρα μου χθες πλακωθήκαμε γιατι του ειπα οτι νιώθω σαν να μην υπάρχω στο σπίτι μπαινει μεσα στις 4 το μεσημερι κοιμάται μεχρι τις 6 μετα μπαινει στο ιντερνετ να μαθει για την Αεκ καμια ωριτσα μετα παει για περπάτημα ή μαζι για καμια δουλιτσα και ολα αυτα χωρις να ανταλλασουμε και πολλες κουβεντες σαν να μην εχει τίποτα να μου πει... κι εγω οσες φορες προσπαθω να του ανοιξω κουβεντα του φαινονται ολα αυτα που θα του πω βλακειες και απαντα α μωρε μην με ζαλίζεις κι εσυ ασε με στην ηρεμια μου, νομιζω οτι εχει καταθλιψη και δεν το εχει καταλαβει, οταν ειμαστε σε παρεα ολο πλακα κανει και ολοι λενε οτι ειναι η ψυχη της παρεας και οταν ειμαστε οι δυο μας χανει την ορεξη του κι εγω νομιζω οτι φταιω εγω... αφου χθες του ανοιξα κουβεντα κι αντι να συζητήσει να ακουσει εστω τι αισθανομαι μου εκοψε την συζητηση και ειπε καλα παλι ψαχνεσαι.

Εχω χασει και την δουλεια μου κι νιωθω και πιο ασήμαντη που δεν εχω τα δικα μου χρήματα και ειναι και η πεθερουλα απο κατω με την κουνιαδα που μας εχει πρήξει ελαφρως επειδη βοηθαει οικονομικα. Οσο καλη κι αν ειναι η πεθερα μου γιατι ειναι καλουλα της βγαινει ζήλια που εμεις ειμαστε παντρεμενοι και κανουμε και δευτερο παιδι, οποτε κατεβαινω για καφεδακι στον κήπο κατω γιατι μενει απο κατω αντι να ρωτήσει για το μωρο που εχω στην κοιλια μου να κάνουμε σχεδια να πουμε ευχαριστα πραγματα, αρχιζει την κλαψα, μια για τα χρηματα που μειωθηκαν στα εισοδήματα και μια γατι η κορη της εχει πατήσει τα 40 και δεν εχει ακόμα παντρευτει και ποτε θα κανει κι αυτη παιδια.

Αχ παναγίτσα μου αυτο ειπα αυτο το παιδι το εστειλες τελικα για την κορη μου για να μην ειναι μόνη της στη ζωή γιατι εμεις οι αλλοι δεν το εκτιμουμε οσο πρέπει. Ανησυχω πολυ γιατι κανεις δεν θελει να με κανει να χαμογελάω. ευτυχως που εχω κι εσας και το μωρακι μου γιατι νιώθω πολύ μόνη.

Φιλια ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειστε το παρεακι μου δεν ειχα που αλλου να τα βγαλω απο μεσα μου.....:cry:


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Κοριτσακια μου γλυκα τι ωραια κεφια που εχετε ολες σήμερα.

Aννιτακι καλη επιτυχία με την υστεροσκόπηση ευχομαι ολα να πανε καλα, θα σε δω αυριο. πολλα φιλια

Dada αυτο που περασες με τον πονο στο δόντι ειναι πολύ πιο εντονο απο τον πονο της αυριανης ωοληψίας αυτο να σκέφτεσαι με το καλο να παραλάβεις τα αυγουλακια σου, ολα μια χαρα θα ειναι αν μπορουσα θα ερχομουν να σου κραταω το χερι.

Zetta μου οντως ειστε εξω καρδια οι Βορειες κι εγω σας ζηλευω ωρες ωρες μια χαρα. ερχομαι για καφε κι εγω τσιμισκή. Οταν ημουν πιο νεα ημουν τρελη ειχαμε βαλει στοιχημα οτι θα παμε για καφε θεσ/νικη με το αμαξι και θα γυρίσουμε και πήγαμε 3 τρελλες βεβαια δεν ειμαστε πια φίλες αλλα καναμε πολλες βλακειες τι ωραια χρονια ομως. αυτα μενουν.

Leuta εισαι κι εσυ θεότρελη και μια κουκλα μην μασας με τις διαιτες θα τα χασουμε τα κωλοκιλα θα δεις εξαλλου ειμαστε ομορφες και ετσι δεν παιζει ρολο που ειμαστε λίγο νταρντανες.

Mimitroula μου μακαρι να ερθει το μωρακι σύντομα αλλα κι εγω ειμαι πολύ σίγουρη ή σάυτη ή σε επομενη ωορηξια ως το καλοκαιρι θα το πετύχετε. Καλο κουραγιο με το μνημοσυνο δύσκολες στιγμες να ειναι αναπαυμενος ο ανθρωπος εκει που ειναι να σας καμαρωνει απο ψηλα.

Anastasia ανελαβε εσυ σημειο συναντησης που εισαι πιο οργανωτική γιατι παλι τελευταια στιγμή θα το πουμε. εσύ που μενεις?

Evmorfia δεν ειναι χαλια οι εξετασεις σου νομίζω δες τι θα σου πει κι ο γιατρος λίγο τσιμπημενη η fsh αλλα αυτη πεφτει με φαρμακευτική αγωγή.

Εγω δεν ειμαι και πολύ καλα ψυχολογικα εχω πολλα νευρα και αισθανομαι οτι κανεις δεν ασχολειται μαζί μου οπως θα ηθελα ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος, και με τον ανδρα μου χθες πλακωθήκαμε γιατι του ειπα οτι νιώθω σαν να μην υπάρχω στο σπίτι μπαινει μεσα στις 4 το μεσημερι κοιμάται μεχρι τις 6 μετα μπαινει στο ιντερνετ να μαθει για την Αεκ καμια ωριτσα μετα παει για περπάτημα ή μαζι για καμια δουλιτσα και ολα αυτα χωρις να ανταλλασουμε και πολλες κουβεντες σαν να μην εχει τίποτα να μου πει... κι εγω οσες φορες προσπαθω να του ανοιξω κουβεντα του φαινονται ολα αυτα που θα του πω βλακειες και απαντα α μωρε μην με ζαλίζεις κι εσυ ασε με στην ηρεμια μου, νομιζω οτι εχει καταθλιψη και δεν το εχει καταλαβει, οταν ειμαστε σε παρεα ολο πλακα κανει και ολοι λενε οτι ειναι η ψυχη της παρεας και οταν ειμαστε οι δυο μας χανει την ορεξη του κι εγω νομιζω οτι φταιω εγω... αφου χθες του ανοιξα κουβεντα κι αντι να συζητήσει να ακουσει εστω τι αισθανομαι μου εκοψε την συζητηση και ειπε καλα παλι ψαχνεσαι.

Εχω χασει και την δουλεια μου κι νιωθω και πιο ασήμαντη που δεν εχω τα δικα μου χρήματα και ειναι και η πεθερουλα απο κατω με την κουνιαδα που μας εχει πρήξει ελαφρως επειδη βοηθαει οικονομικα. Οσο καλη κι αν ειναι η πεθερα μου γιατι ειναι καλουλα της βγαινει ζήλια που εμεις ειμαστε παντρεμενοι και κανουμε και δευτερο παιδι, οποτε κατεβαινω για καφεδακι στον κήπο κατω γιατι μενει απο κατω αντι να ρωτήσει για το μωρο που εχω στην κοιλια μου να κάνουμε σχεδια να πουμε ευχαριστα πραγματα, αρχιζει την κλαψα, μια για τα χρηματα που μειωθηκαν στα εισοδήματα και μια γατι η κορη της εχει πατήσει τα 40 και δεν εχει ακόμα παντρευτει και ποτε θα κανει κι αυτη παιδια.

Αχ παναγίτσα μου αυτο ειπα αυτο το παιδι το εστειλες τελικα για την κορη μου για να μην ειναι μόνη της στη ζωή γιατι εμεις οι αλλοι δεν το εκτιμουμε οσο πρέπει. Ανησυχω πολυ γιατι κανεις δεν θελει να με κανει να χαμογελάω. ευτυχως που εχω κι εσας και το μωρακι μου γιατι νιώθω πολύ μόνη.

Φιλια ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!

Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειστε το παρεακι μου δεν ειχα που αλλου να τα βγαλω απο μεσα μου.....:cry:

Glikia mou labrinoula !!! Enoite oti edw mporis na peis oti thelis, kai 10 selides na grapseis den exoume provlima, edw eimaste.

Kai egw ta idia pernao me ton Zaxaria ala den dino simasia, kano pragmata gia ton eauto mou. Mou ti spaei otan exo kapio provlima kai tou milao kai mou lei ouxou pali ta idia tha leme;;

Extes skotothikame epeidi den thelei na kanei kaliergia spermatos. Lei afou tin ekana (1 xrono prin) ti pali prepei, giatti kai tetia.

Egw eftiaksa mia lista me eksetasis kai tou eipa oti mou tin edose o Mpath alios den thelei na kanei kamia eksetasi. Mia xara lei einai autos, egw eimai provlimatiki. To tsigaro, ta kila ... Grgrgrgrgr :evil::evil::evil:


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...