Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕΛΕΝΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ


Recommended Posts

Μελακι μου!!!

Μελακι μου!!!

Μελακι μου!!!

Οσες φορες και αν το πω δεν το χορταινω!!!

Καραμελακι μας γλυκο,ματακια μου ομορφα και σημερα θα σε ονειρευτουμε με το μπαμπακα αγκαλιτσα.Θα ειναι ομως σαν να σε εχουμε αναμεσα μας εστω και αν ακομα εσυ εισαι εκει ψηλα αγκαλιτσα με αλλα αστερακια...

Καθε μερα μια ευχη...Και η ευχη μας συντομα το ξερουμε θα ειναι ενα αστερακι στην αγκαλιτσα μας....

Ασε την παρειτσα σου εκει ψηλα καρδια μου και ελα σε παρακαλουμε στην δικη μας αγκαλιτσα...Και παλι εδω το αστερακι μας θα εισαι...Ποτε δεν θα χασεις την λαμψη σου...Ποτε μελακι μου!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μελακι μου,γλυκουλακι μου!!!

Σημερα ειναι σημαντικη ημερα,εχουν γενεθλια η γιαγιακα και ο μπαμπακας σου!!!

Σε παρακαλω μελενιο μου πλασματακι,κανε μας την ευχη μας πραγματικοτητα και του χρονου τετοια ημερα με το καλο να σε εχουμε στην αγκαλιτσα μας να σε κανακευουμε!!!

Ναι μελακι μου???Υποσχεση???

Ναι...μου εκλεισες τσαχπινικα τα ματακια πως ναι....ΝΑΙ!!!!!

Μελακι μου υποσχεση-πρωτα ο Θεος και η Παναγιτσα-του χρονου τετοια ημερα να σβηνουμε μαζι τα κερακια της γιαγιακας και του μπαμπακα!!!

Μελακι μου....Υποσχεση!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Καρδια μου!!!

Προσευχησου μαζι μας αστερακι μας οπως κανουμε καθε βραδυ!!!

Μιλα μας στα ονειρα μας για να γινει το ονειρο πραγματικοτητα!!!

Ελα αγαπη μας!!!Ελα κοντα μας ψυχουλα μας!!!

Φωτισε και αποψε αστερακι μας να περνουν δυναμη ο μπαμπακας και η μανουλα για την Αγια εκεινη στιγμη που θα σε κραταμε αγκαλιτσα μας φεγγαρακι μας!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου....

Σε λατρεύουμε καρδια μου...

Μην το ξεχνας ουτε μια στιγμη μελακι μου...ουτε μια στιγμη!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου,καρδια μου...

Καλο ξημερωμα μελενιο μας πλασματακι...

Σε λατρευουμε!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μελακι μου-καραμελακι μου!!!

Ο μπαμπακας σου ολο εκπληξεις ειναι σημερα!!!

Ολο δωρακια και χαρουλες!!!

Και οπως παντα ολο χαμόγελα και αισιοδοξία!!!Ποτε δεν παραπονιεται και ποτε δεν εγκαταλειπει το ονειρο μας...Εκει βραχος!!!

Ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος ο μπαμπακας σου μωρο μου...Ελα κοντα μας-σε παρακαλω...Σε περιμενει...Σε περιμενουμε πως και πως μελακι μου!!!

Καλο ξημερωμα αστερακι μου!!!

Σε λατρευουμε!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου-καραμελακι μου!!!

Ο μπαμπακας σου ολο εκπληξεις ειναι σημερα!!!

Ολο δωρακια και χαρουλες!!!

Και οπως παντα ολο χαμόγελα και αισιοδοξία!!!Ποτε δεν παραπονιεται και ποτε δεν εγκαταλειπει το ονειρο μας...Εκει βραχος!!!

Ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος ο μπαμπακας σου μωρο μου...Ελα κοντα μας-σε παρακαλω...Σε περιμενει...Σε περιμενουμε πως και πως μελακι μου!!!

Καλο ξημερωμα αστερακι μου!!!

Σε λατρευουμε!!!

Δεν εχω λογια κοπελα μου, ειλικρινα με εχεις κατασυγκινησει :cry: Σου ευχομαι αυτο που τοσο επιθυμεις και που αξιζεις τοσο πολυ.


Here in dreamland we will NOT obey the masters

:evil:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια κοπελα μου, ειλικρινα με εχεις κατασυγκινησει :cry: Σου ευχομαι αυτο που τοσο επιθυμεις και που αξιζεις τοσο πολυ.

Κοριτσακι μου...Σε ευχαριστω απο καρδιας για τις ευχες σου!!!Μακαρι να ειναι ανοιχτοι οι ουρανοι και να εισακουστουν...

Το ονειρο πλησιαζει οσο του "μιλαμε"...

Απο καρδιας να εχεις παντα ευλογια και χαρα στην ζωη σου!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Ακου μελακι μου,για να δεις τι μπαμπακας σε περιμενει τοσο καιρο...

Με πιασαν παλι τα δακρυα αυτες τις μερες...Αχ μελακι μου...Και ο μπαμπακας μελενιο μου πλασματακι,με αφηνει δακρυζω και μετα μου σκαει ενα χαμογελο...Ενα χαμογελο,αλλο να στο λεω και αλλο να το βλεπεις...Και μετα ενα φιλακι στα μαγουλακια...Και μετα μου λεει ποσο πολυ θελει να μου μοιαζεις μελακι μου...Αχ...Τι γλυκο μπαμπακα εχεις μελακι μου...

Μπορω να σου μιλαω για ωρες...Δεν θελω να σου περιγραφω ομως...Θελω να ζησετε ο ενας τον αλλο απο κοντα...Ελα καραμελακι μου...Ελα σε παρακαλω στην αγκαλια μας να γινει το ονειρο μας ουρανιο τοξο!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Περασε και αυτη η εβδομαδα και αυριο πρωτα ο Θεουλης και η Παναγιτσα ξεκιναει μια νεα εβδομαδα...Μια ακομα εβδομαδα που η λαχταρα μας μεγαλωνει...Μια ακομα εβδομαδα με ονειρα και ελπιδες...

Μια ακομα βδομαδα να σε χαζευουμε στο συμπαν!!!Αλλοτε εισαι στο απεραντο γαλαζιο και αλλοτε στον χωρο των αστεριων!!!

Εμεις παντα σε βρισκουμε μελακι μου...Καποιες φορες μας κανεις τσαχπινιες και μας κρυβεσαι καραμελακι μου αλλα μετα μολις δεις την λαχταρα μας αμεσως μας σκας ενα υπεροχο χαμογελο και αν "αχχχχ" βγαινει απο τα χειλη μας!!!

Αστερακι μου,μελακι μου και αποψε θα σε χαζευουμε στα αστερια και στα ονειρα μας!!!

Καλο ξημερωμα μελακι μου...Σε λατρευουμε...Στιγμη μην το ξεχνας μελακι μας!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


(....Τινακι μου,Κουκερ,ευχομαι να ειστε καλα κοριτσακια μου...)


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές θα ήθελα να διορθώσω τις αδικίες αυτού του κόσμου. Και να είχα τη δύναμη να πραγματοποιήσω τις επιθυμίες ανθρώπων που πραγματικά αξίζουν οι ευχές τους να γίνονται πραγματικότητα. Και να καθοδηγήσω κάποια αστεράκια που χάνουν τον δρόμο τους και πέφτουν σε λάθος αγκαλιές , αγκαλιές κρύες που ζωή δεν δίνουνε αλλά ζωή παίρνουν. Και να τα πάω σε αγκαλιές ζεστές που χωρούν όχι μόνο ένα αστεράκι αλλά πολλά αστεράκια. Και αυτές τις ζεστές αγκαλιές Θεέ μου μην τις αφήνεις άδειες πολύ καιρό, γιατί έχουν πολλά αποθέματα αγάπης να δώσουν ....

Αλλά επειδή δεν την έχω αυτή τη δύναμη , σου εύχομαι κορίτσι μου καθώς και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να γεμίσει η αγκαλιά τους σύντομα από το αστέρι τους .

Μια ευχή από καρδιάς και μια παράκληση στο Θεό και από εμένα ....


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές θα ήθελα να διορθώσω τις αδικίες αυτού του κόσμου. Και να είχα τη δύναμη να πραγματοποιήσω τις επιθυμίες ανθρώπων που πραγματικά αξίζουν οι ευχές τους να γίνονται πραγματικότητα. Και να καθοδηγήσω κάποια αστεράκια που χάνουν τον δρόμο τους και πέφτουν σε λάθος αγκαλιές , αγκαλιές κρύες που ζωή δεν δίνουνε αλλά ζωή παίρνουν. Και να τα πάω σε αγκαλιές ζεστές που χωρούν όχι μόνο ένα αστεράκι αλλά πολλά αστεράκια. Και αυτές τις ζεστές αγκαλιές Θεέ μου μην τις αφήνεις άδειες πολύ καιρό, γιατί έχουν πολλά αποθέματα αγάπης να δώσουν ....

Αλλά επειδή δεν την έχω αυτή τη δύναμη , σου εύχομαι κορίτσι μου καθώς και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να γεμίσει η αγκαλιά τους σύντομα από το αστέρι τους .

Μια ευχή από καρδιάς και μια παράκληση στο Θεό και από εμένα ....

Ειρηνη μου...Αχ κοριτσακι μου γλυκο...Οι ευχες σου ειναι απο καρδιας και οτι ερχεται απο καρδιας παντα εχει ανταποκριση...Μακαρι να ειναι ανοιχτοι οι ουρανοι και να εισακουστουν...Σε ευχαριστω απο καρδιας...Ειλικρινα με συγκινησες....Ευχομαι καθε ευλογια στην οικογενεια σου και να καμαρωσεις τα ζουζουνακια σου με υγεια και καλοτυχια!!!Να σε εχει ο Θεος καλα,τα λογια σου ηταν δυναμη για την συνεχεια της διαδρομης μας...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

Κι εγώ σαν εσένα πιστεύω ότι όσο πιο πολύ επιθυμούμε κάτι τόσο πιο κοντά μας έρχεται. Και αυτό ειναι η μικρή προσωπική "μαγεία" του καθένα από εμάς. Όταν απογοητευόμαστε και χάνουμε την πίστη μας αυτόματα το απομακρύνουμε...

Είμαι σίγουρη ότι το όνειρό σου θα πραγματοποιηθεί και σύντομα μάλιστα. Και σου το λέει κάποια που σαν σήμερα πριν 5 χρόνια συνέλαβε το πρώτο της παιδί. Εύχομαι και για σένα η σημερινή μέρα να είναι τυχερή και να τη θυμάται πάντα...::D


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου

Κι εγώ σαν εσένα πιστεύω ότι όσο πιο πολύ επιθυμούμε κάτι τόσο πιο κοντά μας έρχεται. Και αυτό ειναι η μικρή προσωπική "μαγεία" του καθένα από εμάς. Όταν απογοητευόμαστε και χάνουμε την πίστη μας αυτόματα το απομακρύνουμε...

Είμαι σίγουρη ότι το όνειρό σου θα πραγματοποιηθεί και σύντομα μάλιστα. Και σου το λέει κάποια που σαν σήμερα πριν 5 χρόνια συνέλαβε το πρώτο της παιδί. Εύχομαι και για σένα η σημερινή μέρα να είναι τυχερή και να τη θυμάται πάντα...::D

Ειρήνη μου γλυκιά...Ειναι κάποιες φορές που όλα συμβαίνουν έτσι απλα...μαγικά..Έτσι γνώρισα το αρσενικό της ζωής μου...Έτσι πιστεύω θα έρθει και το αστέρι μας..Και ο χρόνος δεν θα έχει νόημα...Όλες οι δύσκολες στιγμές θα ξεχαστούν μονομιάς...

Με συγκρίνεις τόσο μα τόσο πολυ...Δάκρυσα από χαρά με τα λόγια σου τυχερό μου κοριτσακι!!!Και ακόμα πιο "μαγικά" αυτές τις μέρες παρότι λυγιζω κάποιες στιγμές,δεν ξέρω...βαθιά μέσα μου ειμαι τόσο μα τόσο αισιόδοξη!!!Λες και την επόμενη στιγμή θα έχουμε το μαλακό μας αγκαλιτσα...!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ τώρα πόσο πολυ με άγγιξαν τα υπέροχα λόγια σου...Όταν με το καλο το όνειρο μας ,μας αγγίξει θα ηθελες να στο ανακοινώσω?

Κοριτσακι μου να ηξερες μόνο πόσο καλο έκανες...!

Δεν εχω λόγια ειλικρινα....


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...