Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕΛΕΝΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ


Recommended Posts

(Ειρηνη μου συγγνωμη για τα λαθη μου...Απο τα δακρυα συγκινησης σε καποια σημεια δεν εβλεπα τι εγραφα...Παραθετω ξανα την απαντηση μου...)


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη μου γλυκιά...Ειναι κάποιες φορές που όλα συμβαίνουν έτσι απλα...μαγικά..Έτσι γνώρισα το αρσενικό της ζωής μου...Έτσι πιστεύω θα έρθει και το αστέρι μας..Και ο χρόνος δεν θα έχει νόημα...Όλες οι δύσκολες στιγμές θα ξεχαστούν μονομιάς...

Με συγκινεις τόσο μα τόσο πολυ...Δάκρυσα από χαρά με τα λόγια σου τυχερό μου κοριτσακι!!!Και ακόμα πιο "μαγικά" αυτές τις μέρες παρότι λυγιζω κάποιες στιγμές,δεν ξέρω...βαθιά μέσα μου ειμαι τόσο μα τόσο αισιόδοξη!!!Λες και την επόμενη στιγμή θα έχουμε το μελακι μας αγκαλιτσα...!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ τώρα πόσο πολυ με άγγιξαν τα υπέροχα λόγια σου...Όταν με το καλο το όνειρο μας ,μας αγγίξει θα ηθελες να στο ανακοινώσω?

Κοριτσακι μου να ηξερες μόνο πόσο καλο έκανες...!

Δεν εχω λόγια ειλικρινα....


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου...

Μπορει να σου ευχηθηκαμε καλο ξημερωμα αλλα ακομα δεν καναμε νανι...

Και ο μπαμπακας μου ειπε να κανουμε το μαγικο μας ταξιδι και αυτο το βραδυ...

Να κανουμε ακομα ενα ταξιδι αναμεσα στους γαλαξιες και στα υπεροχα του ουρανου...!!!

Οπως καθε βραδυ ετσι και σημερα να σε ψαξουμε...Οχι δεν ειναι πως δεν σε εμπιστευομαστε οτι εχεις χασει τον δρομο σου...Απλα ειναι ενα ταξιδι για να σε χαζεψουμε οταν κανεις νανακια μελακι μου....Εκει αναμεσα στα ιδιαιτερα ΕΣΥ μελενιο μου εσυ ακομα πιο ξεχωριστο...!!!

Νανι μελακι μου,για να ερθουμε στο ταξιδι μας να σε νανουρισουμε...

Μονο ετσι ειμαστε ηρεμοι και μπορουμε να κανουμε και εμεις νανι μελακι μου...

Μελακι μου...Αχ...Ψυχη μας!!!

Ονειρα παραμυθενια μελακι μας...!!!Σε λατρευουμε...!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Καλημερα μελακι μας!!!

Καρδουλακι μας!!!

Ολο το βραδυ μετραγαμε τα αστερακια με το μπαμπακα και παλι σε βρηκαμε...και παλι μειναμε μεχρι να κανεις νανι...και ετσι ειμασταν ησυχοι να κοιμηθουμε και εμεις...

Και περιμεναμε το ξημερωμα να λαμψεις ηλιε μας για να παρουμε δυναμη και για την σημερινη ημερα!!!

Σε λατρευουμε μελακι μας!!!

Λαμψε και σημερα να λαμψει η μερα μας!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου-μελακι μου!!!

Σημερα ειναι η σειρα της μανουλας να κανει εκπληξεις στο μπαμπακα μας!!!

Και οταν ο μπαμπακας με βλεπει να χαμογελαω...τι να σου λεω μελακι μου!!!

Ειναι σαν να του χαριζουν ολο τον κοσμο!!!

Ελα μελακι μου σου λεω...Ελα να τον γνωρισεις!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη μου γλυκιά...Ειναι κάποιες φορές που όλα συμβαίνουν έτσι απλα...μαγικά..Έτσι γνώρισα το αρσενικό της ζωής μου...Έτσι πιστεύω θα έρθει και το αστέρι μας..Και ο χρόνος δεν θα έχει νόημα...Όλες οι δύσκολες στιγμές θα ξεχαστούν μονομιάς...

Με συγκινεις τόσο μα τόσο πολυ...Δάκρυσα από χαρά με τα λόγια σου τυχερό μου κοριτσακι!!!Και ακόμα πιο "μαγικά" αυτές τις μέρες παρότι λυγιζω κάποιες στιγμές,δεν ξέρω...βαθιά μέσα μου ειμαι τόσο μα τόσο αισιόδοξη!!!Λες και την επόμενη στιγμή θα έχουμε το μελακι μας αγκαλιτσα...!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ τώρα πόσο πολυ με άγγιξαν τα υπέροχα λόγια σου...Όταν με το καλο το όνειρο μας ,μας αγγίξει θα ηθελες να στο ανακοινώσω?

Κοριτσακι μου να ηξερες μόνο πόσο καλο έκανες...!

Δεν εχω λόγια ειλικρινα....

Εννοείται ... Στείλε μου μήνυμα ...

Κι αφού το αισθάνεσαι τόσο πολύ κορίτσι μου θα γίνει και σύντομα...

Και όταν γίνει όλες αυτές οι μέρες αγωνίας και αναμονής θα σου φαίνονται τόσο γλυκά μακρινές και που και που θα τις αναπολείς στο μέλλον...

Περιμένω το ευχάριστο μήνυμά σου σα να είσαι δικό μου πρόσωπο...

Έρχονται Άγιες Μέρες .....


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Καρδουλακι μου γλυκο...Νανι μελακι μου για να μπορεσουν να κανουν νανι ο μπαμπακας και η μανουλα...

Ετσι θα σε νανουριζουμε και οταν θα σε εχουμε αγκαλιτσα...

Μελακι μου -μελενιο μου- καραμελενιο μου!!!

Ονειρα πουπουλενια μελακι μας!!!

Σε λατρευουμε!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ... Στείλε μου μήνυμα ...

Κι αφού το αισθάνεσαι τόσο πολύ κορίτσι μου θα γίνει και σύντομα...

Και όταν γίνει όλες αυτές οι μέρες αγωνίας και αναμονής θα σου φαίνονται τόσο γλυκά μακρινές και που και που θα τις αναπολείς στο μέλλον...

Περιμένω το ευχάριστο μήνυμά σου σα να είσαι δικό μου πρόσωπο...

Έρχονται Άγιες Μέρες .....

Ειρηνη μου γλυκια...Ποσο πολυ το πιστευω απο την πρωτη στιγμη να ηξερες...Λυγισα,ναι.Εκλαψα,ναι.Τα εβαλα με ολους,ναι.Ειχα βραχο ομως το γλυκο μου αρσενικο,εκειιιιι,βρααααχο!!!Με ενα χαμογελο,πααααντα...Δε μας αφησε στιγμη να πιστεψουμε πως δεεεεν...Κοντρα σε ολες τις επιστημονικες προβλεψεις...Συνεβει μια φορα και απεβαλα...Και απο τοτε υποσχεθηκαμε να μην επιτρεψουμε με τιποτα να μην ξανασυμβει...Κοντρα παλι σε ολες τις προβλεψεις...Κοντρα σε ολα και σε ολους!!!!Με συμμαχο την αγαπη - το χαμογελο και την αισιοδοξια!!!

Σε ευχαριστω απο καρδιας τυχερουλα μου!!!

Ειρηνουλα μου να σε εχει ο Θεος καλα,εσενα και την οικογενεια σου!!!

Ξερω θα ερθει η στιγμη που θα σου ανακοινωσω τα ευχαριστα...Σαν να τα ανακοινωνα σε δικο μου προσωπο τυχερουλα μου!!!

Απο καρδιας,σαν δικο μου προσωπο,σου ευχομαι παντα Υγεια-Ευτυχια & Ευλογια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου γλυκια...Ποσο πολυ το πιστευω απο την πρωτη στιγμη να ηξερες...Λυγισα,ναι.Εκλαψα,ναι.Τα εβαλα με ολους,ναι.Ειχα βραχο ομως το γλυκο μου αρσενικο,εκειιιιι,βρααααχο!!!Με ενα χαμογελο,πααααντα...Δε μας αφησε στιγμη να πιστεψουμε πως δεεεεν...Κοντρα σε ολες τις επιστημονικες προβλεψεις...Συνεβει μια φορα και απεβαλα...Και απο τοτε υποσχεθηκαμε να μην επιτρεψουμε με τιποτα να μην ξανασυμβει...Κοντρα παλι σε ολες τις προβλεψεις...Κοντρα σε ολα και σε ολους!!!!Με συμμαχο την αγαπη - το χαμογελο και την αισιοδοξια!!!

Σε ευχαριστω απο καρδιας τυχερουλα μου!!!

Ειρηνουλα μου να σε εχει ο Θεος καλα,εσενα και την οικογενεια σου!!!

Ξερω θα ερθει η στιγμη που θα σου ανακοινωσω τα ευχαριστα...Σαν να τα ανακοινωνα σε δικο μου προσωπο τυχερουλα μου!!!

Απο καρδιας,σαν δικο μου προσωπο,σου ευχομαι παντα Υγεια-Ευτυχια & Ευλογια!!!

Πολύ λυπάμαι που το βίωσες αυτό...

Αλλά δυστυχώς κάποια πράγματα είναι γραφτό για κάποιους λόγους να γίνονται. Ίσως να φαίνεται λίγο μοιρολατρικό αλλά πιστεύω πραγματικά ότι η σειρά των γεγονότων που συμβαίνουν στη ζωή μας ειναι μια προκαθορισμένη αλυσίδα που δεν μπορούμε να την σπάσουμε και ούτε πρέπει.

Η απώλειά σου ήταν ένας κρίκος αυτής της αλυσίδας που σε βοηθάει να φτάσεις προς τον τελευταίο καθοριστικό κρίκο την εκπλήρωση του ονείρου σου. Αλλά σε αυτό το πιο σημαντικό είναι ο σύντροφός σου που από τα λεγόμενά σου φαίνεται ότι είναι άξιος συνοδοιπόρος σου.

:D


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ λυπάμαι που το βίωσες αυτό...

Αλλά δυστυχώς κάποια πράγματα είναι γραφτό για κάποιους λόγους να γίνονται. Ίσως να φαίνεται λίγο μοιρολατρικό αλλά πιστεύω πραγματικά ότι η σειρά των γεγονότων που συμβαίνουν στη ζωή μας ειναι μια προκαθορισμένη αλυσίδα που δεν μπορούμε να την σπάσουμε και ούτε πρέπει.

Η απώλειά σου ήταν ένας κρίκος αυτής της αλυσίδας που σε βοηθάει να φτάσεις προς τον τελευταίο καθοριστικό κρίκο την εκπλήρωση του ονείρου σου. Αλλά σε αυτό το πιο σημαντικό είναι ο σύντροφός σου που από τα λεγόμενά σου φαίνεται ότι είναι άξιος συνοδοιπόρος σου.

:D

Ειρηνη μου γλυκια εχεις απολυτο δικιο στα γραφομενα σου.

Ειναι οτι πιστευουμε και εμεις.

Τιποτα δεν γινεται διχως λογο και τιποτα δεν ειναι τυχαιο παρα μονο τυχερο!!!

Ειμαστε-δοξα το Θεο-υγιης,εχουμε ο ενας τον αλλο και πορευομαστε χερι-χερι σε οτι μας ειναι το τυχερο μας!!!

Με αγαπη και χαμογελο βαδιζουμε ενα τοσο ιδιαιτερο μονοπατι...Ειμαστε συνοδοιποροι στα ευκολα αλλα και στα λιγοτερο ευκολα.

Ευχομαι ολα τα ζευγαρια να εχουν τοσο ιδιαιτερο δεσιμο μεταξυ τους ωστε να αντιμετωπιζουν τοσο ιδιαιτερες καταστασεις στην ζωη τους!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μελακι μου!!!

Μελακι μου!!!

Μελακι μου!!!

Μερα με τη μερα ολο και πιο ευχαριστα αισθανεται η μανουλα(ο μπαμπακας δεν επαψε ποτε).

Η μανουλα ηταν για μεγαλο διαστημα πολυυυυ στενοχωρημενη...

Τωρα πια εχω αρχισει ξανα και σχεδιαζω μικρα-μικρα πραγματακια για ΕΣΕΝΑ μελακι μου!!!Ο μπαμπακας χαρηκε πολυ που αρχισα και παλι να του μιλαω για αυτα...

Θα μπορουσα να σου μιλαω για ωωωωωρες...

Λοιποοον....

Το πρωτο μας αγγιγματακι...Αυτο το πουπουλενιο αγγιγμα...

Η πρωτη σου μυρωδιτσα...Αυτη η μωρουδιστικη....

Το πρωτο μας βλεμμα...Αυτο το αθωο βλεμματακι...

Το πρωτο μας φιλι...Αυτο το μελενιο φιλακι...

Το πρωτο σου κλαματακι...Αυτο το παραπονιαρικο κλαματακι...

Αχχχχ μελακι μας...

Ποσο πολυ σε λατρευουμε να ηξερες μοναχα!!!

Ως τον ουρανο ειναι λιγο....!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου-Μελακι μου-Μελακι μου!!!!

Καραμελακι μου-δοξα το Θεουλη και την Παναγιτσα-σημερα ξημερωσε μια υπεροχη μερα με χρωματα-αρωματα-υπεροχες εικονες και ακομα πιο υπεροχα νεα!!!

Πλησιαζει καρδουλα μας η στιγμη...

Ναι καραμελακι μας!!!

Πλησιαζεις ολο και πιο κοντα μας-το νιωθουμε μερα με τη μερα ολο και πιο εντονα!!!

Αυτο το υπεροχο χαμογελο του μπαμπακα σου να διατηρησεις και το θαυμα θα γινει!!!

Σε λατρευουμε!!!...Στιγμη μην το ξεχνας...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Στο ειπα σημερα ηταν μια υπεροχη μερα μελακι μου!!!

Εχει πανσεληνο καρδια μου και εμεις εκει εχουμε ζωγραφισει το δικο σου προσωπακι να μας χαμογελαει και να μας δινει δυναμη να συνεχισουμε!!!

Μεχρι να λαμψει απο κοντα το βλεμματακι σου μελακι μου!!!

Μεχρι να σε φιλαμε και να μην σε χορταινουμε μελακι μου!!!

Μεχρι να μας χαμογελας και να λατρευουμε το γελακι σου μελακι μου!!!

Μεχρι...Μεχρι...Δεν εχει ορια αυτο το δεσιμο μας μελακι μου!!!

Εισαι η λαχταρα μας η ατελειωτη....Εισαι το καψουρακι μας το μεγαλο....Εισαι...Εισαι...Το θαυματακι μας μελακι μου!!!

Καλο ξημερωμα μελακι μας!!!

Ο μπαμπακας και η μανουλα σε λατρευουν...Στιγμη μην το ξεχνας μελενιο μας πλασματακι!!!!

Λαμπεις και αποψε μελακι μας!!!

Μαααααααακια του μελακι μας!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Μελακι μας!!!

Καρδια μας...Τοσο εντονοι οι χτυποι σου!!!

Χαμογελακι μας...Τοσο υπεροχο γελακι μας!!!

Καψουρακι μας...Τοσο μεγαλη λαχταριτσα μας!!!

Καλο ξημερωμα μελενιο μας πλσαματακι....

Σε λατρευουμε!!!

Ως τον ουρανο ειναι λιγο....


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Μελακι μου!!!

Μελακι μου!!!!

Αχχχ...Μελενιο μας πλασματακι...Καταλαβαινεις την λαχταρα μας,ετσι δεν ειναι???

Οοοοχι....Δεν χρειαζεται να μας απαντησεις...Ξερουμε πως σιγουρα καταλαβαινεις...

Οπως σιγουρα θελουμε να ξερεις πως ο μπαμπακας και η μανουμα κανουν τα παντα για να ειμαστε ολοι μαζι αγκαλιτσα και να γελαμε,να γελαμε,να γελαμε....

Καλο ξημερωμα μελακι μας!!!

Σε λατρευουμε!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...