Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕΛΕΝΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ


Recommended Posts

Κοριτσάκι μου ...., μικρή μου πριγκιπέσσα ......

Το ξέρω, ότι θα έρθεις πάλι να σε συναντήσω .... τα βράδια απλώνω την αγκαλιά μου, για να πιάσω το χεράκι σου, αλλά μένει μια μικρή απόσταση ....

κλείνω τα μάτια μου και σε πιάνω νοερά στα όνειρα μου .... όμως το πρωί ξυπνάω με μια πίκρα και συνειδητοποιώ ότι δεν σε έχω κοντά μου ....

άλλο ένα όνειρο τελειώνει, και μένει μια λαχτάρα να σε αγκαλιάσω, να σε μυρίσω, να μυρίσω το αρωματάκι σου, αυτό το υπέροχο μωρουδίστικο αρωματάκι, που σε μεθάει από ευτυχία .....

Αχχχχ να νιώσω αυτή την μέθη .....

Κλείνω τα μάτια μου και ονειρεύομαι την στιγμή, την μαγική στιγμή που θα είμαστε μαζί .....

τις ατελείωτες ώρες αγκαλιάς, τα ατελείωτα γλυκόλογα που θα σου ψιθυρίζω, τα αμέτρητα παραμυθάκια κάθε βράδυ ...

Περιμένω να δω τα υπέροχα μελιά ματάκια σου, τα καστανόξανθα μαλλάκια σου ....

Να Ακούσω από τα ρόδινα χειλάκια σου Μαμά, Μαμάκα μου,

Άραγε πως θα αντισταθώ σε κάθε σου επιθυμία ..... ?? Μα απλά δεν θα μπορώ, πως να πω όχι σε ένα πλασματάκι που το περίμενα καρτερικά τόσο καιρό !!!

Μικρή μου Πριγκιπέσα, μην ακούς κανένα !!! Τίποτα δεν θα έχει αξία εκτός από Σένα !!!

Ένα πράγμα σου υπόσχομαι, δεν θα αφήσω ποτέ να κυλήσει στο μαγουλάκι σου ούτε ένα δάκρυ !!!!

Η Μανούλα θα είναι εδώ για σένα !!!

Το δωμάτιο σου, θα είναι, ένα μικρό ροζ παλάτι, θα μπορείς να αποτυπώνεις κάθε σου όνειρο,

σε κάθε του μεριά !!!

Μικρή μου Πριγκιπέσσα μου, Απλώνω το χέρι μου, για να πιάσω το τρυφερό σου χεράκι .... δεν ξέρω πότε θα τα καταφέρω .....

Αλλά στα όνειρα μου, σε νιώθω, σε ζω ..... κάθε φορά που σε Αναζητώ ....

Μην Αργείς Μωρό μου .... Σε Περιμένουμε Όλοι Μας ....

Λαχταράμε το Γέλιο Σου, το Νάζι Σου ....

Μικρή μου Πριγκιπέσσα, δεν σου λέω καληνύχτα, γιατί εμείς έχουμε μια ιδιαίτερη σχέση .....τα λέμε τα βράδια ....

Σε φιλώ γλυκά και γλυκοψιθυρίζω τα δικά μας λογάκια .....

Σε περιμένω πάλι και σήμερα στα ροζ μας όνειρα ......!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μικρή μου, Πριγκιπέσσα μου ......

Όμορφο ροζ κοριτσάκι μου ......

Σήμερα ξέρω θα έχεις παρέα πολύχρωμους χαρταετούς, να κυματίζονται στον ουρανό .....

Όλα τα χαρούμενα χρώματα που σου Αρέσουν ......

Παιδάκια να παίζουν και να φωνάζουν γλυκά .....

Ξέρω, για Σήμερα, έχεις παρέα .... παιδάκια χαρούμενα, χαρούμενα γελάκια και φωνούλες ......

Σήμερα, όμως, πριγκιπέσσα μου ....

Σήμερα .....

Αύριο, όμως, πάλι θα είναι μια άλλη μέρα ..... θα τα λέμε, πάλι μαζί ιδιαιτέρως, θα σου κρατάω συντροφιά τα βράδια ..... θα έχουμε το δικό μας όνειρο .... μέχρι να γίνει Αληθινό .....

Γιατί το ξέρεις, το ξέρω .... θα γίνει .....

Το νιώθω Μωρό μου .......

Σύντομα θα τα ζήσουμε όλα αυτά μαζί ..... !!!!

Πιασμένοι χεράκι χεράκι, αγκαλιά με αγκαλιά τρυφερή και θα γελάμε χαρούμενες ......

Μικρή μου Πριγκιπέσσα σε φιλώ γλυκά ......

Σήμερα είναι μια χρωματιστή μέρα .....!!!!

.......................

........................


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Μικρό μου κοριτσάκι, μικρή μου πριγκιπέσα .....

σήμερα λύγισα, μπροστά στο όνειρο ..... αισθάνθηκα ένα τείχος ανάμεσα μας.....

αισθανόμουν ότι δεν είμαι ικανή να απλώσω το χέρι μου .... να σε φτάσω ..... !!!

Ξέρω, αυτό το βήμα, πρέπει να το κάνω εγώ ....

αλίμονο, αν το κάνει ένα πλασματάκι, τόσο δα μικρό, σαν και σένα !!!!

Εσένα, είπαμε, θυμάσαι ?

Σε θέλω χαμογελαστή και καλοντυμένη για την πόζα της φωτογραφίας,

με κυκλάκια ευτυχίας !!!

Σήμερα λύγισα .... ένιωσα να χάνω τις δυνάμεις μου ....

μα πως το έκανα αυτό ?? είναι δυνατό ?? !!!

Αφού έχουμε δώσει ραντεβού .... !!!! Μια άτυχη μέρα ήταν σήμερα !!!

Πάει πέρασε ..... μην ανησυχείς .... οι κακές σκέψεις πέρασαν !!!!

Γρήγορα θα σε σφίξω στην Αγκαλιά μου .....

Είναι Υπόσχεση Ζωής, μικρή μου .....

Υπόσχεση ......!!!!!

Μικρή μου Πριγκιπέσα, κάθε φορά που σε νιώθω στα όνειρα, μου δακρύζω ....

κλείνω τα μάτια ..... να κρατήσω το όνειρο .......

Σε περιμένω και σήμερα το βράδυ ..... !!!!

Η χθεσινή μέρα πάει τελείωσε, ήταν μια δύσκολη μέρα ..... πάει ......

Το βράδυ είναι δικό μας ..... μέχρι ένα πρωί να γίνει Αληθινό ..... !!!!!!

Σε περιμένω Πριγκιπέσα μου .......

Καρδούλα μου ......


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Πριγκιπέσσα μου, μικρό μου κοριτσάκι ......

Ξέρεις ότι δεν πρόκειται να σταματήσω το όνειρο μας ...... μέχρι να βγει αληθινό ......

Απλά ..... είναι κάποιες στιγμές ..... που νιώθεις μια αδυναμία ..... ένα λύγισμα ... ένας κόμπος εμποδίζει την αναπνοή και μια απελπισία σε διακατέχει ....!!!!

Όμως έχω δώσει υπόσχεση στον ευαυτό μου, σε σένα, ότι θα συνεχίσω να προσπαθώ,

παρά τις αντιξοότητες ..... !!!!

Εξάλλου, για πολλά πράγματα έχω προσπαθήσει, σημαντικά, ασήμαντα δεν είμαι σε θέση τώρα να τα κρίνω .... τότε τα θεωρούσα σημαντικά ... ίσως να μην ήταν τόσο .... δεν ξέρω .... μην με ρωτήσεις μωρό μου .....

Αυτό όμως το όνειρο, θα το προσπαθήσω με όλη μου την Δύναμη της Καρδιάς ... μια μέρα, ένα πρωί να ξυπνήσουμε αληθινά Μαζί .... !!!!!

Είναι ένα όνειρο, που δίνει Νόημα στην Ζωή, Ελπίδα στο Αύριο .....

εξάλλου, όλοι έχουν ένα όνειρο μικρό ή μεγάλο, είναι μια Ανάγκη να ελπίζουν σε κάτι .....

Μονάχα θα Παρακαλέσω, να μην χάσω την Πίστη μου, να μην λυγίσω ....

να μου δίνει Δύναμη Η Παναγίτσα μας, να σε κρατήσω μια Μέρα Αγκαλιά ....

Ξέρεις βέβαια και το άλλο μου μυστικό .... μην ανησυχείς θα τα καταφέρουμε Μωρό μου .....

Μαζί με Την Βοήθεια της Παναγίτσας και την Θέληση των Αρχαγγέλων, εύχομαι να πραγματοποιηθεί

το Όνειρο μας !!!!

Εσύ, από κει που είσαι, που έχεις Αγνή και Αθώα Ψυχούλα, Παρακάλα τους, σε Παρακαλώ να Εισακουστούν

οι Προσευχές μου ....

Σε φιλώ Μωρό μου .....

Η εν Δυνάμει Μανούλα σου ......


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου...

Όχι-όχι παραπονιαρικο μου...Οχι δεν σε ξεχασαμε...Πως αλλωστε μπορει να γινει αυτο χαρα μου???

Εισαι το απολυτο ονειρο μας...

Η μανουλα και ο μπαμπακας ειναι πολυ στενοχωρημενοι αυτες τις μερες...Ομως καθε μερα,καθε νυχτα,για εσενα και παλι μιλαμε ζαχαρενιο μας πλασματακι.Τον τροπο πως να σε αγγιξουμε ποιο συντομα στην αγκαλια μας...Κλεινουμε τα ματακια με τον μπαμπακα και σε αισθανομαστε πλαι μας!!!Το χαμογελακι σου,τα χειλακια σου,τα ματακια σου,τα μαγουλακια σου,τα πατουσακια σου,οοοοολα καρδια μου!!!

Αχ καρδουλιτσα μου γλυκια,ποσο διαφορετικα θα ηταν ολα αν σε ειχαμε κοντα μας...

Σε προσεχουμε καραμελενιο μας πλασματακι….Μη μου ανησυχεις…Ότι και αν μας τυχαινει,στιγμη δεν λειπεις από τα ονειρα,την καρδια,το μυαλο και την ψυχη μας….


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μελακι μου...

Όχι-όχι παραπονιαρικο μου...Οχι δεν σε ξεχασαμε...Πως αλλωστε μπορει να γινει αυτο χαρα μου???

Εισαι το απολυτο ονειρο μας...

Η μανουλα και ο μπαμπακας ειναι πολυ στενοχωρημενοι αυτες τις μερες...Ομως καθε μερα,καθε νυχτα,για εσενα και παλι μιλαμε ζαχαρενιο μας πλασματακι.Τον τροπο πως να σε αγγιξουμε ποιο συντομα στην αγκαλια μας...Κλεινουμε τα ματακια με τον μπαμπακα και σε αισθανομαστε πλαι μας!!!Το χαμογελακι σου,τα χειλακια σου,τα ματακια σου,τα μαγουλακια σου,τα πατουσακια σου,οοοοολα καρδια μου!!!

Αχ καρδουλιτσα μου γλυκια,ποσο διαφορετικα θα ηταν ολα αν σε ειχαμε κοντα μας...

Σε προσεχουμε καραμελενιο μας πλασματακι….Μη μου ανησυχεις…Ότι και αν μας τυχαινει,στιγμη δεν λειπεις από τα ονειρα,την καρδια,το μυαλο και την ψυχη μας….


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου,ζαχαρωτο μου πλασματακι...Καρδια μου,ζωουλα μου...

Και αποψε αγαπουλακι μου θα σε νανουρισουμε,η μανουλα απο τη μια πλευρα,ο μπαμπακας απο την αλλη και εσυ ψυχουλα μου στη μεση...

Καλο ξημερωμα καραμελενιο μας πλασματακι...

Σε λατρευουμε...ανασα μας....


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου,καρδουλιτσα μου...

Ζωουλα μου,ψυχη μου....

Λατρεια μου και ονειρο καθε μας στιγμης...

Παραδεισακι μου,συννεφακι μου...

Δακρυ μου και χαμογελακι μου...

Ανασα μου και φως μου....

Ματακια τσαχπινικα...

Χειλακια φραουλενια...

Μαγουλακια βερικοκενια....

Μαλλακια μεταξενια...

Κορμακι ελαφενιο...

Σε λατρεουμε καρδια μας...

Ετσι απλα για να μην αισθανεσαι πως εισαι μοναχουλι...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου...Καρδουλα μου γλυκια...

Μεινε στο πλαι μας σε παρακαλουμε...ο μπαμπακας και η μανουλα...

Μεινε πλαι μας να κανουμε πραγματικοτικοτητα το ονειρο μας,ΕΣΕΝΑ μελακι μας!!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου καλημερα καρδουλιτσα μου!!!

Εχτες το βραδυ ειδα ενα ομορφο ονειρο χαρα μου...Ξερω ο καιρος για να ερθεις στην αγκαλιτσα μας δεν ειναι μακρια...

Μπορει να ειναι ακομα και ενας μηνας και ενας χρονος μα εσυ μελακι μας θα ερθεις στην οικογενεια μας και θα κολλησουμε ολοι μας απο τα μελακια σου!!!

Αχχχχχ μελακι μου...!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μελακι μου ,ζαχαρακαραμελακι μου!!!!

Καμαρι μας γλυκο....

Καρδουλα μας....

Ελα κοντα μας αγαπουλακι μας,ελα σε παρακαλουμε....


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου,μελενιο μου,καραμελενιο μου πλασματακι!!!

Σε λατρευουμε!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου!!!

Ο μπαμπακας και η μανουλα σου στελνουν απεριοριστα φιλακια και αγκαλιτσες τοσα ωστε να σε φερουν κοντα συντομα μας!!!!

Μακια του στα γλυκομαγουλακια σου μελενιο μας πλασματακι!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπουλινη μου,μαλαματενιο μου πλασματακι....

Μελααααακι μου!!!!

Θα σου πω ενα παραμυθακι για νανι....

Καθε φορα που κοιταμε αγκαλιτσα με το μπαμπακα τα αστερια του ουρανου...

"Βλεπεις αγαπη μου το πιο φωτεινο απο ολα?" "Ναι καρδια μου"του απανταω εγω."Αυτο"μου λεει,εισαι εσυ αγαπη μου,το πιο φωτεινο αστερι της ζωης μου"

Ετσι εισαι και εσυ τωρα για εμας μελακι μου!!!

Το πιο φωτεινο αστερακι μας και σε περιμενουμε καθε βραδυ να σε "χαζεψουμε" με το μπαμπακα και να κανουμε νανακια αγκαλιτσα τριανταφυλλακι μας....!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου,καραμελακι μου...

Αστερακι μας...Αποψε ολα μοιαζουν τοσο ηρεμα και γαληνια...

Ειναι σαν να σε εχουμε πλαι μας καρδια μου...

Τι υπεροχα να σε εχουμε...

Ελα καρδουλα μας,μη μας αργεις αλλο,ελα σε παρακαλω στην αγκαλιτσα μας...

Ελα που σε λαχταρουμε μελακι μας....!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...