Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Καλημερα! Τι κανετε; Έχω λίγα νεύρα αλλά θα περάσουν. Λέω στην πεθερά μου τι δεν επιτρέπεται να τρώω και αυτή θυμίζει και λέει εμείς τα τρωγαμε όλα τίποτα δε πάθαμε. Τα λεω στην κουνιαδα μου που είναι και αυτη έγκυος και πεταγεται η πεθερά μου και,λέει μην ακούς αφού εσένα,σου είπε ο γιατρός να τρως από όλα αυτό θα κανείς. Αυτήν τρελάθηκε να ψάχνει στο ίντερνετ. Με έφτασαν στο αμήν. Όσο για αγορές για μένα είναι νωρίς ακόμα. Εμεις ούτε καρδούλα δεν ακούσαμε. Την παρασκευη θα πάμε. Αλλά πιστεύω πως αν δεν μπω στο δεύτερο τρίμηνο δεν θα παρω τίποτα. Όσο για την ηλικία δεν νομίζω να έχει σχέση. Σημασία έχει τι μυαλο κουβαλάς. Αυτοί που με ξέρουν καλά ου λλένε ότι ώρες ώρες παρασοβαρευω για την ηλικία μου. Χαρακτηριστικό παραδειγμα : η καλητερη μου φίλη έχει την ηλικία της μάνας μου. 41. Κι όμως δεσαμε και ειναι η μοναδική από όλες που ξέρει για την εγκυμοσυνη μου. Μάλιστα την μέρα που πήγα για χοριακη ήρθε και με βρηκε για να μην είμαι μόνη μου.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κι από μένα! Εγώ είμαι 33 και όντως είμαιη γιαγιά εδώ μέσα! Χαχαχαχαχαχα...

Άννα με λένε Κατερίνα μου, γιατί να παρεξηγηθώ που ρώτησες;

Έλλη μην ακούς κανέναν και μη δίνεις σημασία. Όσο θα προχωρά η εγκυμοσύνη σου έχεις να ακούσεις τα άπειρα, οπότε από το ένα αυτί να μπαίνουν κι από το άλλο να βγαίνουν!

Καλά η Κατερίνα με κάλυψε, σπίτια με μωρά σαν αυτά των διαφημίσεων δεν υπάρχουν απλά!!!

Όσο για αγορές ούτε που άρχισα να το σκέφτομαι 1ον γιατί ούτε κι εμείς ακούσαμε καρδιά και 2ον γιατί έχουμε τόσα πράματα από το πρώτο!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως δεν της δίνω σημασία. Αλλά λίγο το ανχος πως θα πάνε τα πραγματα, λίγο οι ορμόνες πολύ θέλει να μου γυρισει το μάτι; Η αλήθεια είναι ότι με νύχια και με δόντια κρατιέμαι να μην ψωνίσω έστω και ένα φορμακι να το παίρνω αγκαλιά. Δεν Θα περάσουν ποτέ αυτοί οι κηνες..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως δεν της δίνω σημασία. Αλλά λίγο το ανχος πως θα πάνε τα πραγματα, λίγο οι ορμόνες πολύ θέλει να μου γυρισει το μάτι; Η αλήθεια είναι ότι με νύχια και με δόντια κρατιέμαι να μην ψωνίσω έστω και ένα φορμακι να το παίρνω αγκαλιά. Δεν Θα περάσουν ποτέ αυτοί οι κηνες..

Σε καταλαβαίνω αλλά επικεντρώσου στο μωράκι σου και γράψε όλους τους άλλους! Θα περάσει ο καιρός θα δεις!!!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τα μωρά των διαφημησεων υπάρχουν και εξερεσεις. Η πεθερά μου έλεγε πως τον αντρουλη μου τον αλλαζε, τον τάιζε και τον έβαζε στην κούνια. Ήταν τόσο ήσυχος που ξεχνουσες οτι υπάρχει μωρο στο σπίτι. Εγώ πάλι το αντίθετο. Πως γινόταν να κλαίω και την ωρα που βυζαινα. Καλά οι κολλικοι. 6 μήνες η μάνα μου δεν έκλεισε μάτι.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όσο για τα μωρά των διαφημησεων υπάρχουν και εξερεσεις. Η πεθερά μου έλεγε πως τον αντρουλη μου τον αλλαζε, τον τάιζε και τον έβαζε στην κούνια. Ήταν τόσο ήσυχος που ξεχνουσες οτι υπάρχει μωρο στο σπίτι. Εγώ πάλι το αντίθετο. Πως γινόταν να κλαίω και την ωρα που βυζαινα. Καλά οι κολλικοι. 6 μήνες η μάνα μου δεν έκλεισε μάτι.

Ακόμα και αυτά τα μωρά σε κάποια φάση ζωηρεύουν... εγώ δηλώνω εκπαιδευμένη καθότι ο μικρός μου μέχρι 10 μηνών ξυπνούσε άπειρες φορές τη νύχτα! Και τώρα που είναι 15μισι μηνών ξυπνάει κανά δυο φορές για πιπίλα...


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γετα να ειναιππάνω από ολα. Οσο για το ζωηρά εντάξει ας,είναι. Δηλαδή τι θέλουμε να καθετε και να κοιτάει γύρω γύρω και να μην κάνει τα ναζια του και τα παιχνιδάκια με τα κυνηγητα του; Χαχαχαχαχα! Τι σκέφτηκα τώρα.. Να παρουμε ολες από μια γερμανίδα νταντά να Υ; έχει σουζα! Χαχαχαχα....


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Γετα να ειναιππάνω από ολα. Οσο για το ζωηρά εντάξει ας,είναι. Δηλαδή τι θέλουμε να καθετε και να κοιτάει γύρω γύρω και να μην κάνει τα ναζια του και τα παιχνιδάκια με τα κυνηγητα του; Χαχαχαχαχα! Τι σκέφτηκα τώρα.. Να παρουμε ολες από μια γερμανίδα νταντά να Υ; έχει σουζα! Χαχαχαχα....

Γερμανίδα νταντά ε; Λες...χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Γερά να είναι και ας κάνουν ζουζουνιές!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημιστικά βαλιτσακια και κουπόνια ποτέ θα παραγγείλουμε; ( βιάζομαι πάλι.. χαχαχα! )

Εγώ την προηγούμενη φορά δε γράφτηκα πουθενά αλλά μου δώσανε στο νοσοκομείο που γέννησα διάφορα!!! Για κουπόνια γράφτηκα μετά!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα γραφτω γιατί δεν ξέρω τι δίνουν εδώ στο νοσοκομείο. Ας περάσει το πρωτο τρίμηνο. Καλά σε αφήνω τωρα να κάνω καμία δουλειά! Από αυτές που γίνονται Α εισαι καθιστή. Φιλια!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...