Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπράβο σου Ελένη που δεν το έβαλες κάτω! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Καλημέρα σας είπα; Δε σας είπα; Ωραία μέρα σήμερα θα πάμε βολτούλα!!!

Κατά τ' άλλα όπως τα ξέρετε...έχω μόνιμη ελαφριά αναγούλα αλλά τουλάχιστον υποχώρησαν οι ζαλάδες!

Καλημερα Κοκκινουλα!!!! :D:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na ....... ΠΗΤ 01/11/13

stefaniana...... ΠΗΤ 06/11/13

zwoula80 ....... ΠΗΤ 07/11/13

Figaroli .......... ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69..... ΠΗΤ 09/11/13

polixenh ........ ΠΗΤ 15/11/13

elenaki1987 ... ΠΗΤ 20/11/13

kokkinotrixa.....ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013......... ΠΗΤ 02/12/13

Lia_84 ............ ΠΗΤ 04/12/13

Ειμαστε 10;;;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!!

Δημητρα συγχαρητηρια για το τεραστιο μωρο σας!!Με το καλο η αυχενικη!!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

Ελενακι καλημερα, εγω καλα!!! Εχω τη γυναικα που μου καθαριζει στο σπιτι και καθομαι και ψιλοεπιβλεπω, αφου δεν με αφηνουν να κανω τιποτα! :D:D:D μονο σιδερο , μαγειρεμα και ξεσκονισμα κανω!!! :D:D Με εχει φαει και μια στενοχωρια για τα μπαλκονια μου, που ειναι γεματα φυτα και δεν μπορω να τα περιποιηθω οπως θα ηθελα, κανω μονο τα απαραιτητα!!!

Εσυ κανεις δουλειες κανονικα;;;

ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ κανετε δουλειες κανονικα;;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας. Τι μου κάνετε; εγώ ξάπλα ως συνήθως. Υπομονή μεχρι την παρασκευή να δούμε τι θα μας πει ο Doc. Εσείς τι νέα; Δημητρουλα το μπεμπε είναι γιγαντακι; Χαχαχα.. Μια χαρά. Θα γεννηθεί ψηλό. Θυμάστε που σας ελεγα ότι έχω την εντύπωση ότι θα είναι αγόρι; Χθες είδα στον ύπνο μου ότι είχα ενα γλυκητατο κοριτσάκι.. Θα δουμε.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας. Τι μου κάνετε; εγώ ξάπλα ως συνήθως. Υπομονή μεχρι την παρασκευή να δούμε τι θα μας πει ο Doc. Εσείς τι νέα; Δημητρουλα το μπεμπε είναι γιγαντακι; Χαχαχα.. Μια χαρά. Θα γεννηθεί ψηλό. Θυμάστε που σας ελεγα ότι έχω την εντύπωση ότι θα είναι αγόρι; Χθες είδα στον ύπνο μου ότι είχα ενα γλυκητατο κοριτσάκι.. Θα δουμε.

Γιγαντακι! Αχαχα! Έχει και ψηλό μπαμπά! Ποτε δε ξέρεις! Όσο για τα προαισθήματα δε ξέρω αν βγαίνουν. Η μαμά μου νόμιζε οτι θα κανει αγόρι( μέχρι που απο την κοιλιά το φώναζε Αντρέα) αλλά έκανε εμένα! Εγώ πάντως έχω προαίσθημα για κορίτσι αλλά θέλω διακαώς αγόρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!! Τι κανετε;;; Τι ωραια μερα!!!

Τι τρωτε σημερα;;;

Εμεις ψαρακι!! :D :D:D Εχει παει το "μπαρμπουνι" μου λαϊκη να μου φερει φρεσκο ψαρακι να κανω μαμ!! (τι καλουλης:tongue::tongue:)

Δημητρουλα τεραστιο το μωρο, χαχαχχαχα!!!! :D :D:D Με το καλο και η αυχενικη!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Πωπω! Δυσκολη μέρα να μιλάω για φαγητο. Το στομάχι μου κανει τούμπες .:mad:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας τσούπρες! Πήγαμε τη βόλτα μας, ήπιαμε το καφεδάκι μας (τρόπος του λέγειν καθότι κεφέ δε μπορώ να πιω ανακατεύομαι), γυρίσαμε, φάγαμε σουπιες κρασάτες με ρυζάκι και τώρα τα αγόρια μου κοιμούνται και εγώ σερφάρω!

Δημητρουλα μια χαρά το μωρό!!! Αντε με το καλό η αυχενική τώρα!

Εγώ κάνω αναγκαστικά όλες τις δουλειές μόνη μου απλά πλέον τις κάνω σε πιο αργούς ρυθμούς και λιγότερο σχολαστικά. Μαμά και πεθερά είναι μακρυά και γυναίκα θα πάρω αργότερα μόνο για τα χοντρά (να σηκώσει χαλιά κλπ) εκτός αν πει κάτι αντίθετο ο γιατρός!

Εγώ προαίσθημα δεν έχω για το φύλο, ούτε στο πρώτο είχα! Απλά επειδή έχω αγόι θα ήθελα να έχω κι ένα κοριτσάκι...βέβαια κι αγόρι να ναι θα χαρώ!!! Βασικά γερό να ναι κι οτι να ναι!!!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τι κάνετε; Ξεκίνησαν οι υπνηλιες. Το πρόβλημα όμως είναι πως ενώ νυστ;ζω δεν με περνει ουύπνος..

Εμένα με παίρνει μια χαρά απλά δεν προλαβαίνω να πολυκοιμηθώ γιατί ξυπνάει ο ταλιμπανάκος μου!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε?

πω πω πολλα που γραψατε,μιαμιση σελιδα διαβαζα,χαθηκα!!θα σχολιασω οτι θυμαμαι γιατι ειμαι κ μιας ηλικιας...

ααααα τωρα που ειπα ηλικια,καλα ολα τα πιπινακια μαζευτηκαν εδω???20 η μια,26 η αλλη!φτου φτου να μη σας ματιασω!!

κοκκινοτριχα,μαλλον ειμαστε οι γιαγιαδες εδω μεσα κ εγω 30 ειμαι.τα κοριτσια αρχισαν ηδη το δουλεμα!χαχαχαχαχαχαχαχα :tongue::D:mrgreen:

αστειευομαι φυσικα,να το ξερετε ειμαι μεγαλο πειραχτηρι!!

κοκκινοτριχα να σου πω κατι αλλα μην στραβωσεις?μηπως να μας ελεγες το ονομα σου γιατι δε μπορω να σε προσφωνιζω με το νικ σου??συγγνωμη κ ολας που στο ζητω κ ελπιζω να μην το παρεις ασχημα...

επισης να καλως ορισω ολα τα νεα μελη και με το καλο ολα μας τα μωρακια!!!

δουλειες??τι ειναι αυτο? δευτερα με παρασκευη λειπουμε απ το πρωι κ επιστρεφουμε αργα το απογευμα.μονο τα πολυ βασικα κανω.το σαββατο θα φερω τουμπα το σπιτι κ την κυριακη ξεκουραζομαστε οικογενειακως.οπου το σπιτι εχει γινει παλι χαλια φυσικα!!ενδεικτικα να σας αναφερω οτι τα τζαμια μου μενουν καθαρα, μετρημενο τωρα αυτο με το ρολοι,5 δευτερολεπτα!!!!!με το που τα καθαριζω, παει ο μικρος και αφηνει δαχτυλιες.το τραπεζομαντηλο ειναι πιο τυχερο.βεεεεεβαια αυτο εχει μεσο ορο ζωης 15 δευτερολεπτα.με το που το βαζω καθαρο κ αστραφτερο,πιανει τις κηρομπογιες κ το αρχιζει στις μουτζουρες.10 μπλοκ ζωγραφικης εχουμε,αλλα το μαναρι μου εχει αδυναμια στο τραπεζομαντηλακι της μαμας.κ στη μοκετα επισης :roll:


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

οσο για το θεμα υπνηλια... χα!!εδω γελαμε!!!!

αρχικα να σας πω πως εχω να ευχαριστηθω υπνο εδω κ τρια χρονια :(

τους τελευταιους μηνες εγκυος στον γιο μου,ηταν απιστευτα αβολα,λογω κοιλιας κ λογω συχνοουριας...:oops:

μετα με τον γιο μου απο νεογεννητο κ μεχρι σημερα ειχαμε αρκετες δυσκολες νυχτες.κολικοι,δοντακια,πυρετους,ιωσεις,πονακια....εχουμε περασει απ ολα τα σταδια.

τωρα και να ηθελα να κοιμηθω,οταν θα νυσταξω...εκ των πραγματων ειναι αδυνατο!!

για παραδειγμα σημερα πηγαμε το απογευμα στις κουνιες,επιστρεψαμε,εκατσα στον καναπε,τα ματια μου εκλεισαν μονα τους,κ ομικρος αρχισε να μου κολλαει αυτοκολλητα στο προσωπο.

:rolleyes::rolleyes:....λες κ ειχα ανεμοβλογια με εκανε μες στα λαγουδια κ στις αρκουδες χαχαχαχαχαχαχα τον σκανταλιαρη,ειχε κολλησει κ εκεινος ενα στη μυτη του....φαση ειχε.εεε πως να κοιμηθεις κ να χανεις τετοιες στιγμες? μου λειπει ηδη αρκετα μες στην εβδομαδα,οποτε χαλαλι του!!!


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες....

ελπιζω να μη σας προσγειωσα αποτομα στην πραγματικοτητα,αλλα τις διαφημισεις με τα μωρακια αγγελακια,που παιζουν ησυχα κ χαρουμενα σε μια γωνιτσα σε ενα σπιτι τακτοποιημενο κ πεντακαθαρο με τους γονεις διπλα με το βλεμμα της απολυτης ικανοποιησης να καμαρωνουν....ξεχαστε το! κατι τετοιο τουλαχιστον τη δικη μου οικογενεια δεν την χαρακτηριζει!!!

αναγουλες κ εγω ακομα εχω ρε παιδια....τι θα γινει πια με αυτο το χαλι?

αληθεια αγορες εχετε κανει?δε μιλαω για τιποτα τεραστιες,καλτσακια?πετσετουλες?μικρο αξεσουαρ?κανα παιχνιδακι?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...