Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειμαι 25 χρονων..τον Ιουλιο θα κλεισω τα 26!!

Ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη μου αλλα αν ολα πανε καλα..που το ευχομαστε..θα ειναι το πρωτο παιδακι που θα κρατησουμε στην αγκαλια μας!!

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά! Πόσο είχε προχωρήσει η πρώτη εγκυμοσύνη;

Ειμαι 20 και τον Ιουλιου κλεινω τα 21,

2η εγκυμοσυνη και για μενα, με την ελπιδα οτι αυτη θα ειναι και τελειομηνη!! :D

Εύομαι και σε σένα τα καλύτερα!Ολα καλά θα πάνε!

γεια σε ολα τα κοριτσια και με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!!

να πω με λιγα λογια πως εκανα την τριτη μου προσπαθεια εξωσωματικης και μαλλον ηταν και η τυχερη μου!ξεκινησαμε με πολυ χαμηλη χοριακη(:cool:, αλλα αισιως σημερα βγηκε στις 1350 μοναδες!!την τριτη παμε για τον πρωτο μας υπερηχο να σιγουρεψουμε πως ολα ειναι καλα!!βαση των υπολογισμων μου ειμαι 5w2d σημερα και ΠΗΤ εχω 4/12!αυτα! :)

Με το καλό Λία!!!! τελικά είμαστε αρκετές με ΠΗΤ το Δεκέμβριο...χιχιχιχι

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

1. kat3r1na ....... ΠΗΤ 01/11/13

2. stefaniana...... ΠΗΤ 06/11/13

3. zwoula80 ....... ΠΗΤ 07/11/13

4. Δημητρα69..... ΠΗΤ 09/11/13

5. polixenh ........ ΠΗΤ 15/11/13

6. elenaki1987 ... ΠΗΤ 20/11/13

7. kokkinotrixa ... ΠΗΤ 01/12/13

8. Lia_84............ ΠΗΤ 04/12/13

Καλέ ξέχασες την Έλλη μας!!!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολα τα κοριτσια και με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!!

να πω με λιγα λογια πως εκανα την τριτη μου προσπαθεια εξωσωματικης και μαλλον ηταν και η τυχερη μου!ξεκινησαμε με πολυ χαμηλη χοριακη(:cool:, αλλα αισιως σημερα βγηκε στις 1350 μοναδες!!την τριτη παμε για τον πρωτο μας υπερηχο να σιγουρεψουμε πως ολα ειναι καλα!!βαση των υπολογισμων μου ειμαι 5w2d σημερα και ΠΗΤ εχω 4/12!αυτα! :)

Λια καλωσηρθες με το καλο το μωρακι σου!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες τώρα εξαφανηστικα εγώ! Χαχαχα.. Θέλει και φορτισμα που και που. Εγώ έγινα 22 στις 31 Ιανουαρίου. Υδροχοακι που αν ολα πάνε καλά θα έχει παιδάκι τοξοτακι! Εμένα μου αρέσουν οι αποχρώσεις του ξυλου. Έχω βρει ένα κατάστημα που εχει πολυ ωραια πραγματα και προσιτες τιμες. (ανάλογα τα γούστα πάντα)


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά! Πόσο είχε προχωρήσει η πρώτη εγκυμοσύνη;

Να εισαι καλα!!!!Και γω ευχομαι να βλεπουμε μονο ευχαριστα γραμμενα εδω!!!!Ειχα φτασει μεχρι την 18η εβδομαδα!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω στο ευχομαι Ελενακι!!! Ολα καλα να πανε, και να κρατησει η καθε μια απο ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια της!!! :D

Ναι εισαι καλα polixeni!!!!Ολα καλα θα πανε για ολες!!!!Λιγες μερες ακομα για να δουμε τα μωρακια μας!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

18 εβδομάδες; πρέπει να εχεις πολύ υπομονή Ελένη μου. Θα είχα τρελαθεί..

Ελλη μου δεν ειναι θεμα υπομονης..εξαλλου δεν ειχα αλλα επιλογη απο το να παω πατακατω!!!!Και υπαρχουν γυναικες που περασαν και περνανε πολυ πιο δυσκολα πραγματα!!Θα σε εβαζα στην λιστα αλλα ειμαι απο το κινητο..θα σε βαλει η πολυξενη μολις μπει!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά έτυχαν διάφορα... Τέλοσπάντων.. Ραντεβού για αυχενική έχω στις 25/4 περιπου όταν θα κοντευω στην δωδέκατη εβδομαδα! Σήμερα μπήκα στην ένατη και όλα πάνε καλά! Το τελευταιο υπερηχογράφημα της Τέταρτης μας έδειξε 1.6 εκ θηρίο!!!! Καληνυχτααααα!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ελλη μου δεν ειναι θεμα υπομονης..εξαλλου δεν ειχα αλλα επιλογη απο το να παω πατακατω!!!!Και υπαρχουν γυναικες που περασαν και περνανε πολυ πιο δυσκολα πραγματα!!Θα σε εβαζα στην λιστα αλλα ειμαι απο το κινητο..θα σε βαλει η πολυξενη μολις μπει!!

Μπράβο σου Ελένη που δεν το έβαλες κάτω! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Καλημέρα σας είπα; Δε σας είπα; Ωραία μέρα σήμερα θα πάμε βολτούλα!!!

Κατά τ' άλλα όπως τα ξέρετε...έχω μόνιμη ελαφριά αναγούλα αλλά τουλάχιστον υποχώρησαν οι ζαλάδες!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

1. kat3r1na ....... ΠΗΤ 01/11/13

2. stefaniana...... ΠΗΤ 06/11/13

3. zwoula80 ....... ΠΗΤ 07/11/13

4. Δημητρα69..... ΠΗΤ 09/11/13

5. polixenh ........ ΠΗΤ 15/11/13

6. elenaki1987 ... ΠΗΤ 20/11/13

7. kokkinotrixa.....ΠΗΤ 01/12/13

8. Ellie2013......... ΠΗΤ 02/12/13

9. Lia_84 ............ ΠΗΤ 04/12/13

(την ειχα βαλει και την Ελλη, απλα οταν ηθελα να προσθεσω και τη Λια, εκανα copy παλιοτερη δημοσιευση, που δεν ηταν η Ελλη μεσα, και δεν το παρατηρησα, σε ευχαριστω πολυ για την διορθωση!!! Θα στενοχωρουσα τη Ελλη χωρις λογο.) ;) ;)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!! Τι κανετε;;; Τι ωραια μερα!!!

Τι τρωτε σημερα;;;

Εμεις ψαρακι!! :D :D:D Εχει παει το "μπαρμπουνι" μου λαϊκη να μου φερει φρεσκο ψαρακι να κανω μαμ!! (τι καλουλης:tongue::tongue:)

Δημητρουλα τεραστιο το μωρο, χαχαχχαχα!!!! :D :D:D Με το καλο και η αυχενικη!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...