Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η μινι μικρη

02012006059.jpg

εδω ζεσταινοταν κ εσκαβε στη παραλια μετα ανακαλυψε ο αντρας μου οτι θελει να την σκεπασουμε με της πετρες,οταν εγω εκλαιγα κ ελεγα οτι μου τυρανουσε το σκυλι κ την εβγαζα αυτη εκλαιγε να ξανα μπει

DSC00029.jpg

τωρα

DSC_0040.jpg(χαλια το ζουμ)αλλα στο κινητο φαινετε πιο ωραια

η μπεμπα

1a524d61-ee0e-49d5-b9bc-8d94cf49ee78.jpg

ο κανελος αδεποτακος που τον προσεχουμε κολλητος της μινις κ σωματοφυλακας μας

29012012169.jpg

ο πατερας της μινι

2012-06-09_213248.png

κ η μητερα της που την εχει ο μπαμπας μου 2012-06-05_140935.png

η μινι μωρο 96951148100389903325.jpg

εδω το παιζουμε κ πολυ αλανι DSCI0840.jpg

τρελοκομειο ω18032012010.jpg

ποσα εβαλα παλι!!σορρυ αλλα οταν ξεκιναω δεν σταματαω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει εγω εχω ενα μαλτεζ-γιορκσαιτ κ τωρα ενα ημιαιμο κουταβι που μου αφησαν στην αυλη πριν 1 εβδομαδα..

Τον εχω 6 χρονια και εχουμε δεθει ολη η οικογενεια αλλα αυτος μονο σε μενα εχει αδυναμια.Πως το δεχτηκε το καινουριο μελος?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα ημιαιμο γερμανικο ποιμενικο τον Εκτορα!

Αλλα αυτο σκυλι δεν ειναι!Μαλλον διασταυρωση με κανιβαλο πρεπει να ειναι!!!!

:tongue::tongue::tongue:

χαχαχα γιατι το λες καννιβαλο σου κανει ζημιες? Τον εχεις μεσα στο σπιτι?
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα γιατι το λες καννιβαλο σου κανει ζημιες? Τον εχεις μεσα στο σπιτι?

Τον εχω μεσα αλλα και στην αυλη επειδη ειναι μεγαλη!

Απο ζημιες αλλο τιποτα.

Εχθες εσκισε την πυτζαμα του αντρα μου!:shock:

Τις παντοφλες του αντρα μου (2 ζευγαρια):shock::shock:

Δαγκωνει συνεχεια τον αντρα μου:shock::shock::shock:

Αλλα δεν ζει χωρις εμας....

Με το που φευγουμε απο το σπιτι παθαινει συνδρομο αποχωρησης!

Επισης αν δει γατα ή αλλο σκυλι ξεκιναει ο 3ος παγκοσμιος!:tongue::tongue::tongue:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

gogopo απιστευτες φατσουλες ειναι μπραβο σου που φροντιζεις τοσα.Δεν ξερω να βαζω φωτο αν ερθει καποιο απο τα παιδια μου θα τα στριμωξω για να σας δειξω τον Μπουμπη μου.

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω μεσα αλλα και στην αυλη επειδη ειναι μεγαλη!

Απο ζημιες αλλο τιποτα.

Εχθες εσκισε την πυτζαμα του αντρα μου!:shock:

Τις παντοφλες του αντρα μου (2 ζευγαρια):shock::shock:

Δαγκωνει συνεχεια τον αντρα μου:shock::shock::shock:

Αλλα δεν ζει χωρις εμας....

Με το που φευγουμε απο το σπιτι παθαινει συνδρομο αποχωρησης!

Επισης αν δει γατα ή αλλο σκυλι ξεκιναει ο 3ος παγκοσμιος!:tongue::tongue::tongue:

ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!

ζηλευει τον αντρα σου?και τον βασανιζει?χαχαχα

ποσο ειναι μηπωςς ειναι μικρος και κανει τοσες ζημιες?

το καινουργιο μελος εεε??? στην αρχη η πριγκιπεσσα μου μου κρατουσε μουτρα αλλα τωρα παιζει μαζι της αλλα με εμενα ειναι μια ετσι μια αλλιως!!!

καλε και σε εσας τα σκυλια σας σας εχουν τοση αδυναμια!!!

εμενα (ευτυχως τωρα ηρεμησε)πηγαινα τουαλετα κ εκλαιγε εξω απο την πορτα,εκανα μπανιο κ εμπαινε στην ντουζιερα:shock::shock: πολυ μεγαλη εξαρτηση τωρα ομως ειναι μια χαρα..

εσας τα σκυλια σας ειναι κοτσομπολικα

?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον εχω μεσα αλλα και στην αυλη επειδη ειναι μεγαλη!

Απο ζημιες αλλο τιποτα.

Εχθες εσκισε την πυτζαμα του αντρα μου!:shock:

Τις παντοφλες του αντρα μου (2 ζευγαρια):shock::shock:

Δαγκωνει συνεχεια τον αντρα μου:shock::shock::shock:

Αλλα δεν ζει χωρις εμας....

Με το που φευγουμε απο το σπιτι παθαινει συνδρομο αποχωρησης!

Επισης αν δει γατα ή αλλο σκυλι ξεκιναει ο 3ος παγκοσμιος!:tongue::tongue::tongue:

Ειναι μικρουλης σε ηλικια? Εμενα τα εκανε αυτα οταν ηταν μικρος μετα σοβαρεψε:tongue: αλλα εχω προβλημα οταν λειπουμε ολοι απο το σπιτι κλαιει και μου κανει και ζημιες.

Link to comment
Share on other sites

gogopo απιστευτες φατσουλες ειναι μπραβο σου που φροντιζεις τοσα.Δεν ξερω να βαζω φωτο αν ερθει καποιο απο τα παιδια μου θα τα στριμωξω για να σας δειξω τον Μπουμπη μου.

θα κανεις εγγραφη εδω photobucket.com μετα πατας upload ανεβαζεις την φωτο που εχεις σου φορτώνει κατω θα δεις την εικονα σου θα κανεις κλικ πανω της και θα πας διπλα εκει που σου λεει direct link

2013-03-23_205027.png

κανεις κλικ στο λινκ που δινει κ κανει κοπι ερχεσε εδω βαζεις ...εκει που εχω της τελειες βαζεις τον λινκ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μικρουλης σε ηλικια? Εμενα τα εκανε αυτα οταν ηταν μικρος μετα σοβαρεψε:tongue: αλλα εχω προβλημα οταν λειπουμε ολοι απο το σπιτι κλαιει και μου κανει και ζημιες.

και εμενα κλαιει οταν λειπουμε,κ αμα λειψουμε πολυ τρωει τα παπουτσια μου,εμενα κοριτσια δεν σοβαρεψε καθολου ευτυχώς απο μωρο δεν εκανε ζημιες αλλα εχει πολυ ορεξη για παιχνιδι,αμα δεν δωσω σημασια μου φερνει ολα τα παιχνιδια στα ποδια μου μου γαβγιζει κ μετα αρχιζει να κλαιει,τωρα 27 μαρτιου γινετε 3 χρονων δεν ξερω ποτε θα ηρεμησει θελει ολη την ημερα ολη την προσοχη δικη της

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!

ζηλευει τον αντρα σου?και τον βασανιζει?χαχαχα

ποσο ειναι μηπωςς ειναι μικρος και κανει τοσες ζημιες?

το καινουργιο μελος εεε??? στην αρχη η πριγκιπεσσα μου μου κρατουσε μουτρα αλλα τωρα παιζει μαζι της αλλα με εμενα ειναι μια ετσι μια αλλιως!!!

καλε και σε εσας τα σκυλια σας σας εχουν τοση αδυναμια!!!

εμενα (ευτυχως τωρα ηρεμησε)πηγαινα τουαλετα κ εκλαιγε εξω απο την πορτα,εκανα μπανιο κ εμπαινε στην ντουζιερα:shock::shock: πολυ μεγαλη εξαρτηση τωρα ομως ειναι μια χαρα..

εσας τα σκυλια σας ειναι κοτσομπολικα

?

Ειναι 1 ετους...Ακομα κατουραει σαν κουταβι να φανταστεις...Οποτε το θυμαται σηκωνει το ποδι να μας το απιξει ενηλικας...Αλλα ειναι χαζοκουταβο!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

θα κανεις εγγραφη εδω photobucket.com μετα πατας upload ανεβαζεις την φωτο που εχεις σου φορτώνει κατω θα δεις την εικονα σου θα κανεις κλικ πανω της και θα πας διπλα εκει που σου λεει direct link

2013-03-23_205027.png

κανεις κλικ στο λινκ που δινει κ κανει κοπι ερχεσε εδω βαζεις ...εκει που εχω της τελειες βαζεις τον λινκ

Σε ευχαριστω παρα πολυ θα το δοκιμασω.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...