Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτευτικό;

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γειας σας κ απο μενα.εχουμε ενα θηλυκο μαλτεζακι 7 μηνων.βγαζει δοντακια ακομα κ εχει φαει ολα τα παιχνιδια των παιδιων.εμαθε πολυ γρηγορα στην εφημεριδα.αλλα την βαζω στον μπανιο γιατι ο γιατρος δεν μας αφηνε ακομα να τη βγαλουμε εξω.εχετε καμια ιδεα πως τωρα που ανοιγει ο καιρος θα της μαθω να πηγαινει στο μπαλκονι?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

εχετε καμια ιδεα πως τωρα που ανοιγει ο καιρος θα της μαθω να πηγαινει στο μπαλκονι?

Ένας τρόπος είναι να μετακινείς την εφημερίδα (ή την πάνα) σιγά σιγά προς τα έξω, μέχρι τελικά να τη βγάλεις στο μπαλκόνι!

Link to comment
Share on other sites

Ένας τρόπος είναι να μετακινείς την εφημερίδα (ή την πάνα) σιγά σιγά προς τα έξω, μέχρι τελικά να τη βγάλεις στο μπαλκόνι!

με αυτο τον τροπο δεν θα μενει η εφημεριδα στη θεση της γιατι θα την πειραζουν τα πιτσιρικια!!ειναι ετσι το σπιτι που δεν μπορω να τα απομονωσω!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

σκυλομανα κ εγω κοριτσια!κ στην προσπαθεια να του κανω κ ενα λιγοτερο τριχωτο αδερφακι! ;);)

καλος όρισες!!!!ποσο χρονών ειναι το σκυλοπαιδι σου,αγορι η κοριτσι?

σου ευχομαι συντομα να δεις θετικη χοριακη!!!;)

γειας σας κ απο μενα.εχουμε ενα θηλυκο μαλτεζακι 7 μηνων.βγαζει δοντακια ακομα κ εχει φαει ολα τα παιχνιδια των παιδιων.εμαθε πολυ γρηγορα στην εφημεριδα.αλλα την βαζω στον μπανιο γιατι ο γιατρος δεν μας αφηνε ακομα να τη βγαλουμε εξω.εχετε καμια ιδεα πως τωρα που ανοιγει ο καιρος θα της μαθω να πηγαινει στο μπαλκονι?
Ένας τρόπος είναι να μετακινείς την εφημερίδα (ή την πάνα) σιγά σιγά προς τα έξω, μέχρι τελικά να τη βγάλεις στο μπαλκόνι!

συμφωνω με την skybeam!!

με αυτο τον τροπο δεν θα μενει η εφημεριδα στη θεση της γιατι θα την πειραζουν τα πιτσιρικια!!ειναι ετσι το σπιτι που δεν μπορω να τα απομονωσω!!

κριμα,να σε ρωτησω γιατι δεν αφηνει να βγει το σκυλι για περιπατο μου ακουγετε λιγο κουφο,απλα αμα δεν εχει εμβολια να μην ερχετε σε επαφη με αδεσποτα γιατι μπορει να αρρωστησει,αλλα απο την στιγμη που θα σαι πανω απο το κεφαλι του σκυλιου γιατι να υπαρχει προβλημα?

σημερα η μινι μου η προγκιπεσσα μου γινετε 3 χρονων.

το κοριτσακι μου μεγαλωσε,σαν χτες μου φανηκε που βοηθουσα την μανουλα της στην γεννα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κριμα,να σε ρωτησω γιατι δεν αφηνει να βγει το σκυλι για περιπατο μου ακουγετε λιγο κουφο,απλα αμα δεν εχει εμβολια να μην ερχετε σε επαφη με αδεσποτα γιατι μπορει να αρρωστησει,αλλα απο την στιγμη που θα σαι πανω απο το κεφαλι του σκυλιου γιατι να υπαρχει προβλημα?

μας ειπε τωρα που δεν εχει χρονισει ακομα το χειμωνα να μη τη βγαλουμε.οταν ανοιξει ο καιρος εννοειται οτι θα βγαινει αλλα κ παλι δεν μπορω να τηρησω ωραριο συγκεγκριμενο γιατι ο αντρας μου δουλευει πολυ κ γω με τα τρια παιδια μαζι κ το σκυλακι ειναι δυσκολο να την βγαζω συγκεγκριμενες ωρες.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

οχι αυτο που λεει κατα την γνωμη μου ειναι πολυ λαθος!!!!!!!!

πρεπει να βγει το σκυλι για να αρχισει να μυριζει,και ας μην ειναι συγκεκριμενες η ωρες αμα κλεισει χρονο οταν βγει θα αρχισει να φοβαται απο ενα φυλλο δεντρου μεχρι οτι αλλο μπορεις να φανταστεις,

στο λεω γιατι έμενα παλια καπου απομερα οποτε αμαξια δεν περνουσαν ουτε κοσμος ουτε τιποτα κ οταν κατεβηκαμε στην πολη τα σκυλια παρα που ηταν πιτ μπουλ φοβοντουσαν το παραμικρο,μας πηρε πολις χρονος ωστε να αρχισουν να μην φοβουνται...

ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ πρεπει να βγει εξω το σκυλι να μυρισει

Link to comment
Share on other sites

οχι αυτο που λεει κατα την γνωμη μου ειναι πολυ λαθος!!!!!!!!

πρεπει να βγει το σκυλι για να αρχισει να μυριζει,και ας μην ειναι συγκεκριμενες η ωρες αμα κλεισει χρονο οταν βγει θα αρχισει να φοβαται απο ενα φυλλο δεντρου μεχρι οτι αλλο μπορεις να φανταστεις,

στο λεω γιατι έμενα παλια καπου απομερα οποτε αμαξια δεν περνουσαν ουτε κοσμος ουτε τιποτα κ οταν κατεβηκαμε στην πολη τα σκυλια παρα που ηταν πιτ μπουλ φοβοντουσαν το παραμικρο,μας πηρε πολις χρονος ωστε να αρχισουν να μην φοβουνται...

ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ πρεπει να βγει εξω το σκυλι να μυρισει

τωρα θα ξεκινησω να τη βγαζω.ισως επειδη ειναι μαλτεζ μικροσωμο κ ειναι καπως ευαισθητα.τι να σου πω.δεν γνωριζω κ πολλα.το προηγουμενο ηταν γκριφον αλλα οχι τοσο μικρο κ το εβγαζα απο την αρχη.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ωραιοτερο δωρο στην μανουλα!!!!!!!!!!!

σε ενα μηνα????πολυ φαγανας εισαι μικρε μου!!!!!!!!!!

matilnta συγνωμη αμα σε αρπαξα απο τα μουτρα απλα μου ακουστηκε λιγο κουφο αυτο που ειπε ο γιατρος κ ειπα την γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

μας προειδοποιησε ο γιατρος οτι ειναι απο τις πιο λαιμαργες ρατσες!! εμας μας ειπε τωρα που καναμε το 3ο εμβολιο μπορουμε δειλα δειλα καμια βολτιτσα κ σε 3 εβδομαδες που θα κανουμε το 4ο θα βγαινουμε κανονικα! βεβαια τον πηγανω απο δω κ απο κει για να γινεται κοινωνικος κ ερχεται συχνα κ το αλλο ''αδερφακι" μας(ενα 9χρονο επισης υπερκαταπληκτικο yorhshire της αδερφης μου) το οποιο τον αποφευγει συστηματικα δυστυχως!! κοριτσια με το πιπι τα καταφερνετε??εμεις συνηθως ειμαστε καλα παιδακια αλλα ακομα τις αταξιες δεν τις εχουμε κοψει εντελως :rolleyes:


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

το ωραιοτερο δωρο στην μανουλα!!!!!!!!!!!

σε ενα μηνα????πολυ φαγανας εισαι μικρε μου!!!!!!!!!!

matilnta συγνωμη αμα σε αρπαξα απο τα μουτρα απλα μου ακουστηκε λιγο κουφο αυτο που ειπε ο γιατρος κ ειπα την γνωμη μου...

καλε δεν με αρπαξες απο τα μουτρα τι λες??μ αρεσει να ακουω συμβουλες απο τις πιο εμπειρες!!προς το παρον η εμπειρια μου ειναι στα μη τριχωτα παιδια!!:Dπαντως κ μενα παει πολυ συχνα για τσισα.οταν ηταν πιο μικρη πηγαινε συνεχεια.ο γιατρος παλι μου ειπε οτι ειναι μωρο γι αυτο.μεχρι τον χρονο μετρανε οι μηνες οπως των ανθρωπων.σημερα μετα απο πολυ καιρο εκανε στο χαλι.ευτυχως ειχα παρει ενα σπρευ που εκτος απο την απωθητικη μυρωδια καθαριζει κ τον λεκε.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

2013008.jpg

αυτη ειναι η μικρη μου.το πιο καλο δεν σας το ειπα.φοβαμαι τα σκυλια!!οσο τα αγαπαω.μολις δω μεγαλο σκυλι τρεμουν τα ποδια μου!!προσπαθω τοσα χρονια να το καταπολεμησω αλλα τιποτα.τα φοβαμαι οσο καιρο θυμαμαι τον εαυτο μου.στα 12 με δαγκωσε ενα λυκοσκυλο στα οπισθια κ τοτε σταματησα να φοβαμαι τα μικρα σκυλια μονο.εντωμεταξυ τα καλοκαιρια τα περνουσα σε μερος με σκυλια (οχι αδεσποτα).κ αυτο που με δαγκωσε δεν ηταν αδεσποτο.δεν ξερω τι να κανω.ειχα κ ενα μεσαιου μεγεθους σκυλι μπας κ το ξεπερασω.τιποτα.κοριτσια ειναι πολυ ασχημο συναισθημα


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...