Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

Ειναι 1 ετους...Ακομα κατουραει σαν κουταβι να φανταστεις...Οποτε το θυμαται σηκωνει το ποδι να μας το απιξει ενηλικας...Αλλα ειναι χαζοκουταβο!
χαχα

να το παιξει ενηλικας χαχαχα..ειναι μικρος ακομα οπως το λες χαζοκουταβος!!!!!1θελω φωτο

Σε ευχαριστω παρα πολυ θα το δοκιμασω.

σιγα καλε οπου μπορω να βοηθησω βοηθαω

εμενα η δικια μου μεγαλωσε με αρσενικα κ οταν κατουραει σηκωνει το ποδι της:shock::shock: ουτε μια φορα δεν την εχω δει να κατουραει καθιστη,αφου οταν μαρκαρει δεντρο κανει ζογκλερικα σηκωνει τα 2 πισω ποδια κ το μαρκαρη ψιλα..

εχω μεγαλη εξαρτηση μαζι της,οταν γεννησε η μανα της ημουν μπροστα κ εγω την εβγαλα απο τον σακο γιατι ειχε κουραστει πολυ η μπουμπου μας κ δεν ηθελα να κουραστει αλλο αρκουσε που εσπρωχνε, την σκουπισα με πετσετα κ οταν τα θυμαμε με παιρνουν τα ζουμια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

IMG_20121009_170607_zpsd42ef3e9.jpg

καλε ηρεμο φαινετε το ζουζουνι!!!!φατσουλοζουζουνη ειναι ομορφια μου εσυ!!!!καναπεδατος καναπεδατος ΑΡΧΟΝΤΑΣ μουτσ μουτσ μουτσ κουκλε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ θα το δοκιμασω.[/quote

DSC01146_zps1f156335.jpg

το αυτι δορυφορικη κεραια μου αρεσει εδω!!πιανει σημα απο το υπερ περαν ή κρυφακουει τους διπλανους χαχα φατσονι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε ηρεμο φαινετε το ζουζουνι!!!!φατσουλοζουζουνη ειναι ομορφια μου εσυ!!!!καναπεδατος καναπεδατος ΑΡΧΟΝΤΑΣ μουτσ μουτσ μουτσ κουκλε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι ειναι το μονο μερος που καθεται για 5 λεπτα ηρεμος!

Μολις κουνησω αμεσως να ερθει μαζι μου!!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι το μονο μερος που καθεται για 5 λεπτα ηρεμος!

Μολις κουνησω αμεσως να ερθει μαζι μου!!!

η ουρα σου δηκ οπως μου λεει ο θαν.

να ρωτησω εσυ χωρας στον καναπε???:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω εσυ χωρας στον καναπε???:confused::confused:

Οχι αν καθεται ο Εκτορας....

Ναι αν δεν καθεται!

Εχω απεναντι τον τριθεσιο οποτε βολευομαι εκει μεχρι να με παρει χαμπαρι και να ερθει!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

και εμενα κλαιει οταν λειπουμε,κ αμα λειψουμε πολυ τρωει τα παπουτσια μου,εμενα κοριτσια δεν σοβαρεψε καθολου ευτυχώς απο μωρο δεν εκανε ζημιες αλλα εχει πολυ ορεξη για παιχνιδι,αμα δεν δωσω σημασια μου φερνει ολα τα παιχνιδια στα ποδια μου μου γαβγιζει κ μετα αρχιζει να κλαιει,τωρα 27 μαρτιου γινετε 3 χρονων δεν ξερω ποτε θα ηρεμησει θελει ολη την ημερα ολη την προσοχη δικη της
Εμενα οχι δεν ειναι τοσο παιχνιδιαρης θα παιξουμε καποια ωρα και μετα κουραζετε και παει για υπνο.Λοιπον να σας πω μια φορα τι μου εκανε παραμονη πρωτοχρονιας ημασταν καλεσμενοι σε ενα σπιτι ειχα αφησει στην τραπεζαρια μια πιατελα με κουραμπιεδες και αυτος ανεβηκε εριξε την πιατελα κατω και τους εφαγε ολους εγκεφαλικο επαθα οταν γυρισα και μολις με ειδε κρυφτηκε κατω απο το τραπεζι.Αυτη την στιγμη που μιλαμε μου γλυφει το χερι θελει να βγει βολτα.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο ο μπουμπης!!!!!!!!!!!!!!!!!!1για να μην παρετε κανα κιλο το εκανε!!!!!!!!!!

αντε μανα σηκω το παιδι θελει βολτα!!!!!!!!!!!

οταν εισαι στον τριθεσιο ερχετε να ξαπλωσει απο κει?

εμενα η δικια μου με ζαλισε γαβγιζει κ βαριεται θελει παιχνιδια..

τα σκυλια κοιμουνται μαζι σας?

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ο μπουμπης!!!!!!!!!!!!!!!!!!1για να μην παρετε κανα κιλο το εκανε!!!!!!!!!!

αντε μανα σηκω το παιδι θελει βολτα!!!!!!!!!!!

οταν εισαι στον τριθεσιο ερχετε να ξαπλωσει απο κει?

εμενα η δικια μου με ζαλισε γαβγιζει κ βαριεται θελει παιχνιδια..

τα σκυλια κοιμουνται μαζι σας?

Ναι ειτε ειμαι εγω ειτε ο συζυγος.Παντα ερχεται...

Οχι δεν κοιμαται μαζι μας...

Εχει σπιτακι στην αυλη...

Ζεστο και χουχουλιαστο!!!!!

Εννοειται οτι οταν ειναι στην αυλη ΔΕΝ ειναι δεμενος...Ειναι ελευθερος να τρεξει και να παιξει με τα παιχνιδια του και...τις γατες που απορω γιατι περνανε απο την αυλη ακομα...Να αυτοκτονησουν θελουν;;;:confused::confused::confused:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Παντως μαζι του μια ασφαλεια την νιωθεις.

Ουουου τι να σου πω...

Τσαμπουκας το παιζει μονο οταν ειμαστε μαζι του...Και αν το πλησιασει σκυλος χωνεται αναμεσα στα ποδια μας και κολλαει πανω μας!

Ειναι σκυλος κλοουν...:tongue::tongue::tongue:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...