Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

Συγνώμη για το οφ-τόπικ :) επιτρέπεται να δείξω εγώ το γατοπαίδι μου; Είναι περσάκι, τη λένε Αϊσέ, (τα κανονικά περσάκια είναι έτσι, αυτά με την πιο πλακουτσωτή μύτη είναι διασταύρωση με γονίδιο πεκινουά)

Είναι έξυπνη, ανεξάρτητη, κοινωνικότατη, δε θέλει πολλά χάδια αλλά της αρέσουν πολύ τα παιχνίδια και παίζει μέχρι τώρα (στα 5 της) σαν μικρό γατάκι.

Μπορεί να φαίνεται μπόλικη αλλά είναι χνουδωτή χνουδωτή και όταν την κουρεύεις είναι μια σταλιά γατάκι. Έχει 30 γενιές pedigree και εξ'αιτίας ενός προβλήματος υγείας δυστυχώς, δεν μπορεί να γίνει μανούλα.

10013358_215574668636233_173702248_n.jpg

1622847_215574688636231_85930012_n.jpg

1231259_215574671969566_1721755543_n.jpg

οαουυυ ειναι κουκλα ρε σεις! Αληθεια!! πωωωω vicky δεν μας τα χες πει αυτα στο αλλο θεμα!!!!! Παιδια, χαρηκα που βρηκα το θεμα δεν το χα μυριστει θελ πολυ γατοπαιδι γιατι τα αγαπω πολυ αυτα, και θελουν και τα μικρα. Εχουμε μεγάλο σπιτι και τεραστιο κηπο και ολα καλα, αλλα η συζυγος ειναι ΚΑΘΕΤΗ. ΟΧΙ ΓΑΤΙ γρατζουνανε. ΟΧΙ ΣΚΥΛΙ βρωμανε. Παρτε ψαρι...τι να το κανω το ψαρι μωρε :mad::mad::mad: Αντε να την πεισω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειναι πολυ μικρος ο κοσμος τελικα!! Σας διαβαζω στο dogforum και τον χαλβαδιαζω τον μικρο σας!!

Εγω δεν γραφω... Μονο διαβαζω καθως εχω λατρεια στα σκυλια κ ψαχνομουν για pugακι αλλα εμεινα εγκυος κ το αφησαμε για αργοτερα!!

Οντως μικρος ειναι ο κοσμος λοιπον :tongue:

Πρεπει να εχεις και το ιδιο ψευδονυμο ή απλα καπου εδω μεσα σε εχω ξαναδει και το θυμαμαι.

Οταν μεγαλωσει λιγο το μπεμπε θα παρετε και το σκυλακι σας.

Θα μεγαλωσουν τελεια μαζι.

Απλα οχι ακομα, σε 3-4 χρονια.

Με το καλο το μπεμπε σουυυυ<3<3


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως μικρος ειναι ο κοσμος λοιπον :tongue:

Πρεπει να εχεις και το ιδιο ψευδονυμο ή απλα καπου εδω μεσα σε εχω ξαναδει και το θυμαμαι.

Οταν μεγαλωσει λιγο το μπεμπε θα παρετε και το σκυλακι σας.

Θα μεγαλωσουν τελεια μαζι.

Απλα οχι ακομα, σε 3-4 χρονια.

Με το καλο το μπεμπε σουυυυ<3<3

Δεν εχω το ιδιο ψευδονυμο! Μαλλον εδω μ εχεις ισως διαβασει!!

Ναι σιγουρα θα πρεπει να προσαρμοστουμε πληρως με το νινακι κ μετα να ερθει κ το pugακι σπιτι μας!! Αν κ το ονειρο μου ειναι ενα σκυλι νεας γης!! Που ξερεις?? αν κερδισω το τζοκερ!!

Σ ευχαριστω πολυ!! Μακαρι να πανε οοοολα καλα κ να την κρατησουμε στην αγκαλια μας τον Αυγουστο!!

Σου ευχομαι κι εσενα αν δεν εχεις μωρακι κ αν θες, συντομα να σου συμβει!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα και από μένα! μόλις έγινα μέλος και δεν ξέρω αν τα κάνω σωστά...!! Αν και σας παρακολουθώ καιρό πήρα την απόφαση να γράψω μόλις είδα αυτό το θέμα!!! Εχω και εγώ μια κουκλάρα κορούλα (γιατί για μένα είναι το παιδάκι μου) και χαίρομαι που βλέπω οτι δεν είμαι η μόνη τρελαμένη με το σκυλοπαίδι της!!! Να χαίρεστε τα παιδάκια και τα σκυλοπαιδάκια σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...