Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μα για να νιωσεις καλυτερα το εβαλα!μπας και δεις την αλλη πλευρα της ζωης!!οτι δηλ. το ανθρωπινο ειδος ειναι το καλυτερο00020473.gif000205AF.gif

sig.asp?img=ad1

μα και βέβαια δεν είναι το καλύτερο,αντηθέτος!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι το μονο ειδος που συνειδητα απομακρυνετε καθημερινα απο τα παιδια του και ξερει οτι μπορει να μην τα ξαναδει!καταλαβαινεις?υπαρχει αντιληψη..........επιπεδο!δεν υπαρχει σε ολους! ....δυστυχως!!!!!!000201C7.gif

sig.asp?img=ad1


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ειναι το μονο ειδος που συνειδητα απομακρυνετε καθημερινα απο τα παιδια του και ξερει οτι μπορει να μην τα ξαναδει!καταλαβαινεις?υπαρχει αντιληψη..........επιπεδο!δεν υπαρχει σε ολους! ....δυστυχως!!!!!!000201C7.gif

sig.asp?img=ad1

στα ζώα υπάρχει αλλά όσο πρέπει να υπάρχει,οι άνθρωποι υπερβάλουν πολύ,δυστηχώς,δεν θα έπρεπε να ασχολούντε τόσο με το αν θα τα ξαναδούν,έλεος
Link to comment
Share on other sites

αν ειχε λεμε τωρα

όσο και αν δεν σε βολεύει πρέπει να παραδεχτείς πως έχω παιδιά,δεν πειράζει σε καταλαβαίνω,έχεις και έναν Α εγωισμό..δεν σε παρεξηγώ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερααααααααααααααααα

Δεν μπηκα σ/κ καθολου και βλεπω σημερα πρωι πρωι να εχετε γεμισει σελιδες!!!!:Ακομα μ ατο ασχολουμαστε ε;;....χαχαχαχ και δεν εχω και δουλεια Δευτεριατικα!!!!!Ολο φευγει και ολο εδω ειναι ..Πολυ πλακα εχει λεμε....Αλλα ας της απαντησω και γω κατι ..ετσι ειπαμε δουλεια δεν εχω ακομη......

οι απόψεις για τη ζωή αλλάζουν!!!και γιατί να θέλω να γεμίσω σελίδες????????????έχω κάποιο όφελος??????????:shock:

Οφελος γλυκεια μου δεν εχεις..παντως σιγουρα δεν εχεις και τιποτα καλυτερο να κανεςι στην αδεια και κενη ζωη σου..Ουτε παιδια ,ουτε γατια ,ουτε φιλους ,ουτε κανεναν και τιποτα..Βρηκες κατι να ασχοληθεις..Περιμενεις ποτε θα σου απαντησουμε ,γαι να γραψεις κατι και συ...χαχαχαΞυπνας και κοιμασαι μ αυτο ε;;;Ενω εμεις γλυκεια μου το κανουμε στις νεκρες ωρες μας (οπως ειπα πχ εγω πριν ,οτι ειμαι γραφειο,η δουλεια ακομα δεν αρχισε..) ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ωΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΖΩΗ!!!

Παιδια ,οικογενεια ,υποχρεωσεις,ενδιαφεροντα,φιλους..κλπ.!!

Αν ειναι ομως να σου γεμιζουμε την αδεια σου ζωη..να μην φυγουμε βρε!!!

ά και τέλος να πω πως ο μόνος λόγος που δεν θα ξαναγράψω συνταγή σε ένα τόσο ''σοβαρό'':tongue::P:D:tongue: θέμα είναι οτι δεν θα ξαναμπώ σε αυτό το ο θεός να το κάνει φόρουμ!!!γειά σας και να μου γράφετε!!!:)

Ναι αλλα ολο εδω γυρω εισαι..μαλλον επεσα μεσα προηγγουμενως ε;;;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

Το παρόν thread κλειδώνεται προσωρινά

θα ακολουθήσει ανακοίνωση της διαχειριστικής ομάδας .

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...