Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

NAI KITTY MOU,,,,,,RE SY XARWPO TA PAIDIA SOU DEN TA TAIZEIS??????TETOIA ANATROFI TA DEINEIS?????KATHESE KAI ASXOLISE ME EMAS TOUS KANIBALOUS OPWS LES KAI AFISES TA PAIDIA SOU??????????LOIPON KORITSIA MIN GRAPSEI KAMIA TIPOTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....NA DOUME POU THA TO PAEI ,,,,,STIN GERMANIA EXEI KRYO???I ZESTI????

Link to comment
Share on other sites

απλως δεν ξαναμπαινεις και τελειωνει η ιστορια...τι πιο ευκολο...

καθόλου εύκολο,αν είμαι μέλος μπαίνω στον πειρασμό να απαντήσω,ενώ αν δεν είμαι δεν με νοιάζει τι κάνετε,και δεν θέλω και να είμαι,απότι ξέρω έχω το δικαίωμα να διαγραφώ και θέλω!!!όποιος ξέρει αν γίνετε να το κάνω μόνη μου ας μου πει!!!

Link to comment
Share on other sites

καθόλου εύκολο,αν είμαι μέλος μπαίνω στον πειρασμό να απαντήσω,ενώ αν δεν είμαι δεν με νοιάζει τι κάνετε,και δεν θέλω και να είμαι,απότι ξέρω έχω το δικαίωμα να διαγραφώ και θέλω!!!όποιος ξέρει αν γίνετε να το κάνω μόνη μου ας μου πει!!!

ψάξε , ψάξε..........δεν θα το βρεις...............χαχαχαχααχαχχααχχα


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ αμα το βρεις πως να ξεγραφτειιιιιις θα σε ο πιο τυχερος λαλαλα λαλαλαλαλαλλαλαλ

απο αυτο το φορουμ ,

σκεφτομαι αμεσως,

να ξεγραφτώ,

αλλά κανείς

δεν μου λέει,

πως θα το κάνω αυτό !!!!!

τριαλα λα τριαλα λα λα...


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια στιγμη να κανω τα μαγικα μου .........

αμπρα καταμπρα ξεγραψουυυυυυυυυυυ!!!

επιασε?

ηρθε μια γρια απ την πολη και εφερε το ΄αι χάσου΄


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

φτουυυυ!!!!!δεν επιασε παμε ξανα ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑ ΞΕΓΡΑΨΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

τωρα?

παμε μαζί..............

ξεγραψου, ου ου ου........

φυγεεεεεεεε, φύγεεεεεεε.............................

ακομα ?


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται να σημαίνει αυτό γιατί εγώ έχω ΔΥΟ παιδιά,το τόκος ένα κάτι άλλο θα σημαίνει,γιατί δεν ρωτάτε τον παιδίατρο που υσχίρίζεσαι πως έχει το φόρουμ?αποκλήετε να σημαίνει αυτό γιατί έχω 2 ολόκληρα παιδιά γλυκιά μου πως να το κάνουμε..!!!στην αρχή με αναζητούσανε αλλά τους κάναμε μιά κουβεντούλα και τι να κάνουνε????αναγκαστηκά απλά κάνουν υπομονή να μεγαλώσουν!!!και με τον πατέρα τους μιά χαρά περνάνε!!!δεν με έχουν ανάγκη!!!

κι όμως αυτό συμαίνει! Είτε σου αρέσει , είτε όχι. Εμείς τουλάχιστον έχουμε παιδιά και ξέρουμε τί αναγράφει πάνω στα βιβλιάρια. Και δεν χρειάζεσαι να είσαι γιατρός για να το γνωρίζεις. Εσύ ορθογραφία δεν ξέρεις , τη σημασία της λέξεως θα ξέρεις?


Link to comment
Share on other sites

φτουυυυ!!!!!δεν επιασε παμε ξανα ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑ ΞΕΓΡΑΨΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

τωρα?

Δε γίνεται έτσι. Φέρνεις το χαλί από τον Ιζνογκούντ και φωνάζεις "δε θέλω να σε ξαναδώ, δε θέλω να σε ξέρω" και πουφ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...