Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ά ωστε σκοτώνετε και μύγες......τι να πω ότι και να πω είναι λίγο,και άμα θέλω φεύγω(και θέλω:tongue:)ρε λεβέντες θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε ή σας αρέσει να με έχετε εδώ να ανταλάσουμε απόψεις???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ά ωστε σκοτώνετε και μύγες......τι να πω ότι και να πω είναι λίγο,και άμα θέλω φεύγω(και θέλω:tongue:)ρε λεβέντες θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε ή σας αρέσει να με έχετε εδώ να ανταλάσουμε απόψεις???:rolleyes:

ε. αι στο καλό,τότε !!!!!!!!!!! τα παιδάκια σου δεν σε αναζητούν ?


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

γράφει και άλλα αλλά δεν καταλαβαίνω τι λένε,θα σου πω τι λέει στην αρχική σελίδα:ΤΟΚΕΤΟΣ :ημερομηνία:17/7/08,ώρα 16:30,τόκος 1(αυτό τι να σημαίνει?),δειάρκεια κύησης (σε ευδομάδες):κενό είναι,κεφαλική προβολή ''τικ'',φυσιολογικός ''τικ'',και όλα τα άλλα κενά,απο πίσω:βάρος 3 κιλά,τα υπόληπα κενά,βαθμολογία απγκάρ 10 στα 10 και όλα τα άλλα κενά,τώρα μη μου πεις πως θέλεις να σου γράψω και όλα αυτά στη σελίδα 10(σωματομετρικά στοιχεία-διατροφή-Ψ.Κ.ανάπτηξη-δόντια)γιατί βαριέμαι..πήστηκες τώρα ή ακόμα?????...!!!:confused:
το μόνο είναι απο τα έκτακτα,να σε ρωτήσω κάτι..απο πότε έχουν βγεί τα ''καινούργια'' που λες γιατί εμένα και τα 2 παιδιά τα ίδια έχουνε..?:confused::rolleyes:λες να μας κοροιδέψανε και να μας δώσανε παλιά:D:shock::tongue:
αυτό το καινούργιο κάπου διάβασα πως βγήκε το 09 ενώ η κόρη μου είναι γεννημένη το 08 όπως έγραψα παραπάνω;)

Λοιπόν , αναφέρεσαι στην κόρη σου γεννημένη το 2008, στης οποίας το βιβλιάριο γράφει εμβόλιο χολέρας. Οκ σου δώσανε παλιό βιβλιάριο. Την πάτησες. Αλλά τόκος 1??? Σημαίνει οτι είναι το πρώτο σου τέκνο . Δηλαδή ο γιός του είναι τόκος Ο???:rolleyes: Πάρε την κόκκινη καρτούλα σου να τελειώνουμε επιτέλους!!!!Όσο μιλάς τόσο θα ξεσκεπάζεσαι...!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ά ωστε σκοτώνετε και μύγες......τι να πω ότι και να πω είναι λίγο,και άμα θέλω φεύγω(και θέλω:tongue:)ρε λεβέντες θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε ή σας αρέσει να με έχετε εδώ να ανταλάσουμε απόψεις???:rolleyes:

δεν ξερεις ποσο μας ενδιαφερουν οι αποψεις σου ................

κρίμα που πρεπει να φυγω , παω για καφέ με 2 φιλες...

αααα........και στον γυρισμό να μην ξεχασω να φερω μερικά σουβλακια, γιατί ο αντρας μου τρελαινεται...χοιρινο, κοτόπουλο απ όλα


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , αναφέρεσαι στην κόρη σου γεννημένη το 2008, στης οποίας το βιβλιάριο γράφει εμβόλιο χολέρας. Οκ σου δώσανε παλιό βιβλιάριο. Την πάτησες. Αλλά τόκος 1??? Σημαίνει οτι είναι το πρώτο σου τέκνο . Δηλαδή ο γιός του είναι τόκος Ο???:rolleyes: Πάρε την κόκκινη καρτούλα σου να τελειώνουμε επιτέλους!!!!Όσο μιλάς τόσο θα ξεσκεπάζεσαι...!

μα ειναι απο τον Αρη !! που να καταλαβει οτι το τοκος 1 , σημαινει πρωτότοκος ?:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

κ επειδη δεν σε θελουμε εδω το κουβαδακι σου κ σε αλλη παραλια χαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχ

ρε συ , τρεχουν τα σαλια μου με αυτο το κοκορετσι.....:P:p:p:p:p


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

ά ωστε σκοτώνετε και μύγες......τι να πω ότι και να πω είναι λίγο,και άμα θέλω φεύγω(και θέλω:tongue:)ρε λεβέντες θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε ή σας αρέσει να με έχετε εδώ να ανταλάσουμε απόψεις???:rolleyes:

απλως δεν ξαναμπαινεις και τελειωνει η ιστορια...τι πιο ευκολο...


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ά ωστε σκοτώνετε και μύγες......τι να πω ότι και να πω είναι λίγο,και άμα θέλω φεύγω(και θέλω:tongue:)ρε λεβέντες θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε ή σας αρέσει να με έχετε εδώ να ανταλάσουμε απόψεις???:rolleyes:

συγχαρητήρια για την ορθογραφία, επιτέλους έγραψες κάτι σωστά.:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , αναφέρεσαι στην κόρη σου γεννημένη το 2008, στης οποίας το βιβλιάριο γράφει εμβόλιο χολέρας. Οκ σου δώσανε παλιό βιβλιάριο. Την πάτησες. Αλλά τόκος 1??? Σημαίνει οτι είναι το πρώτο σου τέκνο . Δηλαδή ο γιός του είναι τόκος Ο???:rolleyes: Πάρε την κόκκινη καρτούλα σου να τελειώνουμε επιτέλους!!!!Όσο μιλάς τόσο θα ξεσκεπάζεσαι...!

αποκλείεται να σημαίνει αυτό γιατί εγώ έχω ΔΥΟ παιδιά,το τόκος ένα κάτι άλλο θα σημαίνει,γιατί δεν ρωτάτε τον παιδίατρο που υσχίρίζεσαι πως έχει το φόρουμ?αποκλήετε να σημαίνει αυτό γιατί έχω 2 ολόκληρα παιδιά γλυκιά μου πως να το κάνουμε..!!!στην αρχή με αναζητούσανε αλλά τους κάναμε μιά κουβεντούλα και τι να κάνουνε????αναγκαστηκά απλά κάνουν υπομονή να μεγαλώσουν!!!και με τον πατέρα τους μιά χαρά περνάνε!!!δεν με έχουν ανάγκη!!!

Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται να σημαίνει αυτό γιατί εγώ έχω ΔΥΟ παιδιά,το τόκος ένα κάτι άλλο θα σημαίνει,γιατί δεν ρωτάτε τον παιδίατρο που υσχίρίζεσαι πως έχει το φόρουμ?αποκλήετε να σημαίνει αυτό γιατί έχω 2 ολόκληρα παιδιά γλυκιά μου πως να το κάνουμε..!!!στην αρχή με αναζητούσανε αλλά τους κάναμε μιά κουβεντούλα και τι να κάνουνε????αναγκαστηκά απλά κάνουν υπομονή να μεγαλώσουν!!!και με τον πατέρα τους μιά χαρά περνάνε!!!δεν με έχουν ανάγκη!!!

μμμμμμμμμμμ..............ναι κατι άλλο σημαινει και στο κρυβουμε.....χαχαχχαχαχαχαχα..........ασχετίλα !!!!!

οτι δεν σε εχουν αναγκη ειναι σιγουρο , ποιος εχει αναγκη τετοιο άνθρωπο?

ευτυχώς γλιτωσαν νωρίς:shock::shock::shock:


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...