Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

ά και τέλος να πω πως ο μόνος λόγος που δεν θα ξαναγράψω συνταγή σε ένα τόσο ''σοβαρό'':tongue::P:D:tongue: θέμα είναι οτι δεν θα ξαναμπώ σε αυτό το ο θεός να το κάνει φόρουμ!!!γειά σας και να μου γράφετε!!!:)

και σε σενα ο θεος να σε κανει άνθρωπο.......................


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πειναωωωωωωω φερτε μου κοκορετσια κ μπριζολες να φαωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχαχχαχχαχχαχαχα

ευτηχως που εφυγε το χαρωπο τερας κ μ ας αδειασε την γωνια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοκορετσι καλε δεν ειδες οτι ειναι αντερακια μιαμ μιαμ

ε......ναι ..ναι τωρα που το παρατηρώ....τρελαίνομαι για κοκορέτσι........


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό το είμαι μάνα δυο παιδιών δεν το πιασα,2 πράγματα μπορεί να σημαίνει1) αφου παιδιά είναι τα γατιά σου είσαι μάνα δυο γατιών ή 2)μάνα 2 ανθρώπων-παιδιών που και πάλι δεν είσαι γιατί η πραγματική μάνα δεν βάζει τίποτα πάνω από τα παιδιά της. Ντρέπομαι για τον εαυτό μου που ασχολήθηκα μαζί σου!

Link to comment
Share on other sites

αααα....δεν σας είπα.......εδώ απο πισω μαζευονται κατι γατιά , ουρλιαζουν σαν τα σφαζεις και φερνουν και κοκκαλα απο αυτα που τρωνε - μα δεν ντρεπονται να τρωνε κρεας ?

το προβλημα ειναι οτι μου χαλανε την ησυχια μου.............και σκεφτομαι τι να κανω


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε ρουμπη που την πηρες στα σοβαρα μια σαχλαμαρο ηταν ευτηχως εφυγε

νσι μωρα , σπασαμε και λιγο πλακα, γιατι για τιποτα άλλο δεν ειναι.............


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κορίτσια η κοπελιά/λεβέντης δεν ξέρω τί σόι πράμα είναι δεν έχει παιδιά και είναι ηλίου φανερότερο!!!!!

και παιδια να μην εχεις δεν γραφεις τετοια πράγματα !!!

και πολυ ασχοληθήκαμε !!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

δεν έφυγα ακόμα και βλέπω πως σαν γνήσιες μαζόχες το συνεχίζετε,σας ξεκαθάρησα πως άμα γράφετε θα σας απαντάω,όπως φαίνεται σας αρέσει και γι αυτό κάθεστε..δεν υπάρχει άλλη δικαιολογία...σας αρέσει να μηλάτε σεμένα όπως φαίνεται γι αυτό και δεν σταματάτε..άρα θέλετε να σας απαντάω..πολύ ωραία λοιπόν..όπως θέλετε μην σας τη χαλάσω,όσο γράφετε θα γράφω..!να δω πόσο ''ανωτέρου'' επιπέδου είστε,''μην της μηλάτε μωρέ,εγώ δεν ξαναγράφω εδώ!!!''τα ξεχάσαμε αυτά?:rolleyes:και τέλος πάντων μπορεί να μου πει κάποιος πως θα σβήσω τον λογαριασμό μου???δεν καταδέχομαι άλλο να είμαι γραμμένη σε ένα τέτοιο φόρουμ,έλεος δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

βικι δεν ειναι το θεμα οτι μονο δεν ειχε παιδια αλλα το τι ελεγε για τα παιδια δεν χρειαζεται να εχεις παιδια για να εισαι ανθρωπος αλλα μαλλον δεν ηταν τεσπα πολυ σημασια της/του δωσαμε ας αλλαξουμε θεμα ας πουμε για αλλα πραγματα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν έφυγα ακόμα και βλέπω πως σαν γνήσιες μαζόχες το συνεχίζετε,σας ξεκαθάρησα πως άμα γράφετε θα σας απαντάω,όπως φαίνεται σας αρέσει και γι αυτό κάθεστε..δεν υπάρχει άλλη δικαιολογία...σας αρέσει να μηλάτε σεμένα όπως φαίνεται γι αυτό και δεν σταματάτε..άρα θέλετε να σας απαντάω..πολύ ωραία λοιπόν..όπως θέλετε μην σας τη χαλάσω,όσο γράφετε θα γράφω..!να δω πόσο ''ανωτέρου'' επιπέδου είστε,''μην της μηλάτε μωρέ,εγώ δεν ξαναγράφω εδώ!!!''τα ξεχάσαμε αυτά?:rolleyes:και τέλος πάντων μπορεί να μου πει κάποιος πως θα σβήσω τον λογαριασμό μου???δεν καταδέχομαι άλλο να είμαι γραμμένη σε ένα τέτοιο φόρουμ,έλεος δηλαδή...

ξουτ μυγα ενοχλεις


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...