Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε

και τι να σου πω???:confused:

εμενα?:confused:

στο συντονιστη θα ζητησεις να διαγραφει ο λογαριασμος σου

αυτη νομιζω ειναι η διαδικασια,χωρις να ειμαι και απολυτα σιγουρη


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

θα μου πει επιτέλους κανείς πως διαγράφεσαι να τελειώνουμε

και τι να σου πω???:confused:

οτι χρειαζεσε επηγοντος ψυχιατρο!!!!!

τι να του πεις να σε διαγραψει να μας αδειαζεις την γωνια αντε πολυ εκατσες


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα?:confused:

στο συντονιστη θα ζητησεις να διαγραφει ο λογαριασμος σου

αυτη νομιζω ειναι η διαδικασια,χωρις να ειμαι και απολυτα σιγουρη

ά οκ!!!αν και αν θυμάμαι καλά έχω στείλει,ή άλλο ήτανε???τέλος πάντων ευχαρηστώ!!!;)

Link to comment
Share on other sites

φίλη μου τι να σου πω..ξέρω τον εαυτό μου και ξέρω πως δεν μου κάνει κακό παραμόνο καλό!άλλωστε απο μικρό παιδί δεν έχω ιδιέτερη συμπάθεια στους ανθρώπους σε αντήθεση με τα ζώα,δεν ταράχτηκα ιδιέτερα με τις περιγραφές ούτε καν μπήκα στον κόπο να τις διαβάσω..''ταράχτηκα''

με τη συμπεριφορά αυτών που τα έγραψαν και πραγματικά επειδή καμιά φορά δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή αμα χρειαστεί καποιος απο αυτούς τη βοήθειά μου δεν θα την έχει..ξέρεις και εσύ αυτό με το τόκο???λάθος θα έκαναν οι γιατροί δεν εξηγήτε αλιώς..:confused:

Τόκος 1 σημαίνει πρώτη γέννα, δηλ. ότι είναι το πρώτο σου παιδί. Κακό εννοώ από την άποψη ότι θα σου είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βλέπεις εικόνες κακοποίησης ή ακόμη και μαγειρεμένα ζώα!! Ακόμη, χωρίς να θέλω να μπω στα προσωπικά σου, δεν είναι πραγματικά "αφύσικο" να έχεις χαλαρά συναισθήματα για τα παιδιά σου; Στο πρώτο μνμ σου λες ότι τα "λατρεύεις".

Link to comment
Share on other sites

βλεπω ολο το μεσσημερι δουλεια ειχατε!!!λυπαμε!πολυ ομως λυπαμε!!!!δεν ειχες καλα παιδικα χρονια?δεν το λεω ειρωνικα πραγματικα λυπαμε τασια ευδοξια δημητρα ή οπως λεγεσε δεν ειναι αυτο το ζητουμενο!αλλα απο το να σκοτωνεις γατακια ή να βασανιζεις οτιδηποτε ζωντανο σε αυτη την γη δεν πειραζει βγαζε τα ψυχολογικα σου σε ενα φορουμ!εμεις εδω ειμαστε οι ποιο ολοκληρωμενες και σοφες οντοντιτες γτ ημαστε μανες και εχουμε μεγαλες αντοχες μονο τις εγκυουλες δεν σεβαστηκες και αυτα ειναι αμαρτιες που μαζευει η ραχη σου!!τωρα γτ οι αντιμν δεν σε εχουν αποκλυσει ακομη αυτο ειναι αξιο αποριας


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τόκος 1 σημαίνει πρώτη γέννα, δηλ. ότι είναι το πρώτο σου παιδί. Κακό εννοώ από την άποψη ότι θα σου είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βλέπεις εικόνες κακοποίησης ή ακόμη και μαγειρεμένα ζώα!! Ακόμη, χωρίς να θέλω να μπω στα προσωπικά σου, δεν είναι πραγματικά "αφύσικο" να έχεις χαλαρά συναισθήματα για τα παιδιά σου; Στο πρώτο μνμ σου λες ότι τα "λατρεύεις".

Αν όμως τραυματίζονταν το παιδί της και το γατί της, θα έσωζε το γατί και απλά θα τηλεφωνούσε να πάρει κάποιος και το παιδί!!:tongue:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως τραυματίζονταν το παιδί της και το γατί της, θα έσωζε το γατί και απλά θα τηλεφωνούσε να πάρει κάποιος και το παιδί!!:tongue:

αν ειχε λεμε τωρα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...