Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Γεια και χαρά σε όλες τις νέες και παλιές "πατρινοπούλες!!"

Περνάμε ένα ζόρι για αυτό χάθηκα, αρρωστήσαμε ομαδικώς...και ο μικρός πιο πολύ γιατι έχει 5 μερες πυρετό:( Τις 2 πρώτες μέχρι 40 και τις επόμενες με 38άρια... Παίρνουμε αντιβίωση τώρα...Ας ελπίσουμε να τον πιάσει.....

Αν κανονίσουμε καμια συνάντηση απο την επόμενη εβδομάδα θα έρθω κι εγώ, προς το παρόν όχι για να μη "διασπείρω" τίποτα μικροβιάκια...:rolleyes:

ΥΓ Ο Παναγόπουλος είναι όντως τέρα ηρεμίας..πολύ καλός!

σωτηρια μου περαστικουλια σας.ευχομαι ηδη να ειστε καλυτερα,κανονιζουμε για καφεδακι οποτε μπορειτε.σας περιμενουμε


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια πειτε κανενα καλο γκρουπ για το καρναβαλι των μικρων!!
Ο σταθμός μας βγάζει το γκρούπ τα φορτώσαμε στον κόκκορα...32€ των μικρών και 38€ των μεγάλων...τουλάχιστον είναι ολόσωμη η στολή για να φορέσουμε από κάτω και από πάνω πράγματα!Μέχρι την Παρασκευή θέλει την τελική απάντηση γιατί θα ραφτούν οι στολές το Σαββατοκύριακο!

λοιπον κοριτσια......45 των μεγαλων και 35 των μικρων ''κατι σαν παραμυθι'' και η στολη κατι σαν κομισσες με κοντη φουστα και τ'αγορακια σε δον ζουαν.τα χρωματα σε χρυσο και μωβ χωρις αλλα αξεσουαρ.

αυτα......οποια θελει φωτο με email στειλτε μου πμ

συμμετεχουμε σε ολες τις παρελασεις[μικρων-μεγαλων]

την παρασκευη εγω θα παω να κλεισω αυτα.......

καληνυχταααααααα


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

σωτηρια μου περαστικουλια σας.ευχομαι ηδη να ειστε καλυτερα,κανονιζουμε για καφεδακι οποτε μπορειτε.σας περιμενουμε

Βίκυ στείλε μου φωτό please!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

και εγω τον μεγαλο εχω και συμφωνω με την κουμπαρα σου.τρια παιδια εχω και εχουμε περασει καταστασεις που ουτε θελω να τις θυμαμαι και με εβγαλε ασπροπροσωπη .τρεμω την ιδεα οτι καποια στιγμη πρεπει να παρει συνταξη ο ανθρωπος

Βίκυ μου στέλνεις πμ με το τηλέφωνο του Παναγόπουλου γιατί η δική μας δυσκολεύετε να κάνει ακόμα και εμβόλια στο Μάξιμο!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου στέλνεις πμ με το τηλέφωνο του Παναγόπουλου γιατί η δική μας δυσκολεύετε να κάνει ακόμα και εμβόλια στο Μάξιμο!

τι εννοεις δυσκολευεται;;δεν μπορει η' δεν θελει να στα κανει;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α, ένδιαφέρεται καμιά σας για baby schwimming? Έχει ο ΝΟΠ κάθε Σάββατο 9:45-10:30 από 6 μηνών έως 3 χρονών. Εμείς πηγαίνουμε και μας αρέσει πολύ. Αν ενδιαφέρεστε πείτε μου να σας δώσω πληροφορίες και το τηλέφωνο της γραμματείας.

γεια ενδιαφερομαι εγω γιατι της μικρης μου της αρεσει πολυ το μπανιο.στειλε μου πληροφοριες??ειναι καλα??

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις δυσκολευεται;;δεν μπορει η' δεν θελει να στα κανει;;

Τον κρατάμε 2 και πάλι δεν μπορεί! Κάθε εμβόλιο είναι εφιαλτικό...πρέπει να υπάρχει και άλλος τρόπος πιστεύω!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Bikoyla ωραιες οι στολες αν και λιγο τσιμπημενη των μεγαλων...ωραια ομως!! Σου εστειλα πμ.

Για πειτε για το μπειμπι σουιμμινγκ ρε κοριτσια. Ειναι καθαρα? Πάει με την ηλικια? Ποσα ατομα ειναι? Πόσο κοστιζει?

Πολλα ρωταω εεε???


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και από μας!!!Μεγαλώνουμε και ζωηρεύουμε και μεις!!!Αν κανονίσετε καφεδάκι,και γω μέσα!!Σωτηρία μου,πώς είναι ο Γιωργάκης??Αντε να ιδωθούμε,να γνωριστούμε κ με τα νέα τα κοριτσάκια.Φιλιά!!Α,ξέχασα!!Τάτη,να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!!


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Σωτηρία μου!!!!!!!Πώς πάει το σχολειό???Η Γιάννα μας τί κάνει??????Πότε γεννάει με το καλό???Να βρεθούμε μες στη βδομάδα,θα κλείσουμε χρόνο σε λίγο....:confused::confused:


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ''μανες αγωνιστριες''!

Βλεπω ειμαστε αρκετες ''Παναγοπουλινες'' χαχα!Να φτιαξουμε κανενα σωματειο λεω εγω,να φτιαξουν και καποιες αλλες απο αλλον γιατρο και να το παιξουμε Βροντακιδες και Φουρτουνακιδες χαχαχα Πλακα κανω....!

Λοιπον,ο μικρος Γιωργος,ειναι καλα τωρα πια και θελω να πιστευω πως δεν θα του ξανατυχει κατι τετοιο,τουλαχιστον συντομα!

Το δυνατο κρυο των προηγουμενων ημερων επεσε και σημερα ειναι καλυτερα!Εχθες Κυριακη πηγαμε Ψηλαλωνια,τι να σας πω κοριτσια,Ο χαμος!Ειδικα εκει στις βρεφικες κουνιες περιμεναν στην ουρα για να κανουν!Ευτυχως που ο δικος μου δεν τρελαινεται για κουνια,οπότε δεν πηγαμε προς τα΄'κει!

Απο 'βδομαδα να κανονισουμε κατι....

''Αγωνιστικους Χαιρετισμους''..............................


0b50f73f94.png

af879bb122.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...