Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να κανονισουμε αλλα να μαζευτουμε περισσοτερες......

γι'αυτο οσες εχουν περισσοτερες υποχρεωσεις απο μας να κανονισουν μια ημερομηνια και να μας πουν.ελατε βρε κοριτσια για ενα καφεδακι θα παμε να πουμε καμια κοτσανα να γελασουμε......

εγω οι μονες μερες που δεν μπορω σιγουρα ειναι δευτερα και πεμπτη.

λοιπον περιμενουμε εγω και η lucky!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!

Λοιπόν εμάς ο σταθμός βγάζει κ φέτος γκρουπ στο Καρναβάλι των μικρών αλλά μπορεί να βγει το παιδί μόνο του, θα το προσέχουν αυτοί! Πέρσυ ήταν πιο μικρούλης κ έπρεπε εγώ να τον συνοδευω!! Από την μία ήθελα κ εγώ να βγω μαζί του, αλλά έχω άγχος με το μωρό γιατί το θηλάζω αποκλειστικά κ πρέπει να τα φτιάξω ιδανικά για να μην πεινάσει όση ώρα θα λείπω, πράγμα που δεν μπορώ να προγραμματίσω σίγουρα!!!

Οπότε θα προτιμήσω να τον ακολουθήσω από έξω για να είμαστε σίγουροι!! Δεν πειράζει του χρόνου θα βγούμε οικογενειακώς!!! Χαχαχαχα...

Τώρα όσο για το καφεδάκι, περιμένετε λίγο να ξεπεταχτεί το μωρό κ να μεγαλώσει λίγο η μέρα κ μετά θα παίρνω τα όρη κ τα βουνά κ εγώ, θα τα πούμε σίγουρα!!!!

Α, κ μια ερώτηση: ξέρει καμμία τίποτα γι' αυτό το πάρκο στο Λιμνοχώρι;; Έχετε ακούσει τίποτα;; Εχετε πάει;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!

Λοιπόν εμάς ο σταθμός βγάζει κ φέτος γκρουπ στο Καρναβάλι των μικρών αλλά μπορεί να βγει το παιδί μόνο του, θα το προσέχουν αυτοί! Πέρσυ ήταν πιο μικρούλης κ έπρεπε εγώ να τον συνοδευω!! Από την μία ήθελα κ εγώ να βγω μαζί του, αλλά έχω άγχος με το μωρό γιατί το θηλάζω αποκλειστικά κ πρέπει να τα φτιάξω ιδανικά για να μην πεινάσει όση ώρα θα λείπω, πράγμα που δεν μπορώ να προγραμματίσω σίγουρα!!!

Οπότε θα προτιμήσω να τον ακολουθήσω από έξω για να είμαστε σίγουροι!! Δεν πειράζει του χρόνου θα βγούμε οικογενειακώς!!! Χαχαχαχα...

Τώρα όσο για το καφεδάκι, περιμένετε λίγο να ξεπεταχτεί το μωρό κ να μεγαλώσει λίγο η μέρα κ μετά θα παίρνω τα όρη κ τα βουνά κ εγώ, θα τα πούμε σίγουρα!!!!

Α, κ μια ερώτηση: ξέρει καμμία τίποτα γι' αυτό το πάρκο στο Λιμνοχώρι;; Έχετε ακούσει τίποτα;; Εχετε πάει;;;

Το Πάρκο στο Λιμνοχώρι? Τι είναι αυτό πάλι! Μήπως εννοείς τον Ιπποκάμηλο κάπου στα Σαγαίικα που είναι κάτι σε συνεργασία με τον Ιππικό Όμιλο Αχαΐας, με παιδότοπο, καφέ, καμήλες και άλλα ζωάκια? Στο Λιμνοχώρι τι έχει?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να κανονισουμε αλλα να μαζευτουμε περισσοτερες......

γι'αυτο οσες εχουν περισσοτερες υποχρεωσεις απο μας να κανονισουν μια ημερομηνια και να μας πουν.ελατε βρε κοριτσια για ενα καφεδακι θα παμε να πουμε καμια κοτσανα να γελασουμε......

εγω οι μονες μερες που δεν μπορω σιγουρα ειναι δευτερα και πεμπτη.

λοιπον περιμενουμε εγω και η lucky!!!!!

Μάλλον πάλι οι 2 μας θα πάμε! Μου αρέσει αυτό που γράφεις με περισσότερες υποχρεώσεις...από σένα?χαχα!με 3 kids!OK!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Το Πάρκο στο Λιμνοχώρι? Τι είναι αυτό πάλι! Μήπως εννοείς τον Ιπποκάμηλο κάπου στα Σαγαίικα που είναι κάτι σε συνεργασία με τον Ιππικό Όμιλο Αχαΐας, με παιδότοπο, καφέ, καμήλες και άλλα ζωάκια? Στο Λιμνοχώρι τι έχει?

Αυτό λέω, αλλά στο gowest λέει πως είναι στο Λιμνοχώρι, πιο κοντά νομίζω απο τα Σαγέικα!

Έχεις πάει;;; Λέμε να πάμε κάποιο ΣΚ να δούμε τι παίζει! Τώρα ποιο ΣΚ θα είναι αυτό, άγνωστο!!!!!

Πάντως αν κανονίσετε τίποτα γράφτε το, μην γίνει καμμιά εκπληξη!!

Εμείς έχουμε μείνει πάντως, οι υπόλοιπες χάθηκαν κ ήταν πολλές:rolleyes::rolleyes:

Μήπως συνέβει κάτι βρε κορίτσια ή απλά μας έπνιξαν οι υποχρεώσεις που λέει κ η Βικούλα;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Πατρινουλες?!!! Να σας ρωτησω,,,πώς μπαίνουμε σε γκρουπ για το καρναβαλι των μικρων? Από πού μπορούμε να δούμε στολές και να διαλέξουμε?

Εμείς ειμαστε μόνο 9 μηνών αλλα΄θέλω πολύ να βγω με κατι φιλες μου με αντιστοιχης ηλικιας μωρακια!

Ξερει καμια σας πληροφορίες!! Ευχαριστώ!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Πατρινουλες?!!! Να σας ρωτησω,,,πώς μπαίνουμε σε γκρουπ για το καρναβαλι των μικρων? Από πού μπορούμε να δούμε στολές και να διαλέξουμε?

Εμείς ειμαστε μόνο 9 μηνών αλλα΄θέλω πολύ να βγω με κατι φιλες μου με αντιστοιχης ηλικιας μωρακια!

Ξερει καμια σας πληροφορίες!! Ευχαριστώ!!!

Γκρουπ βγάζω οι παιδικοί σταθμοί κ τα δημοτικά. Ακόμη κάποιοι σύλλογοι, σωματεία που ασχολούνται με τα παιδιά!

Αν θες να βγεις με κάποιον παιδικό, πας στον χώρο τους που έχουν συνήθως τις στολές, τη βλέπεις αν σου αρέσει κ τα λεφτά είναι καλά, δίνεις μια προκαταβολή, σου παίρνουν τα μέτρα για την στολή κ τα υπόλοιπα τα συνενοήσε με τους υπευθυνους!

Μπαίνεις κ εδώ στο Καρναβάλι των μικρών και ενημερώνεσαι : http://www.carnivalpatras.gr/


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Πατρινουλες?!!! Να σας ρωτησω,,,πώς μπαίνουμε σε γκρουπ για το καρναβαλι των μικρων? Από πού μπορούμε να δούμε στολές και να διαλέξουμε?

Εμείς ειμαστε μόνο 9 μηνών αλλα΄θέλω πολύ να βγω με κατι φιλες μου με αντιστοιχης ηλικιας μωρακια!

Ξερει καμια σας πληροφορίες!! Ευχαριστώ!!!

Γκρουπ βγάζω οι παιδικοί σταθμοί κ τα δημοτικά. Ακόμη κάποιοι σύλλογοι, σωματεία που ασχολούνται με τα παιδιά!

Αν θες να βγεις με κάποιον παιδικό, πας στον χώρο τους που έχουν συνήθως τις στολές, τη βλέπεις αν σου αρέσει κ τα λεφτά είναι καλά, δίνεις μια προκαταβολή, σου παίρνουν τα μέτρα για την στολή κ τα υπόλοιπα τα συνενοήσε με τους υπευθυνους!

Μπαίνεις κ εδώ στο Καρναβάλι των μικρών και ενημερώνεσαι : http://www.carnivalpatras.gr/

ισχυουν ολα αυτα αλλα δεν ξερω αν ισχυουν στων μικρων...εγω που το ειχα ψαξει ακομα και στα σχολεια στους παιδικους η' στους συλλογους δεν μπαινεις ευκολα..θελει γνωστος γνωστου και παει λεγοντας.αν ξερετε κατι αλλο πειτε μου και μενα!!

εγω βγαινω τα τελευταια 6 χρονια σε μια ιδιωτικη σχολη μ'αρεσει δεν μ'αρεσει η στολη μονο και μονο γιατι βγαινει και στων μικρων και στων μεγαλων.βεβαια και εκει υπαρχει περιορισμος στους συνοδους.παντως τα θεωρω χαζα ολα αυτα .αν δεν μπορουν να βγουν οποια μωρακια παιδακια θελουν φυσικα με τις μαμαδες τους στο καρναβαλι των μικρων τοτε γιατι το κανανε.δεν καταλαβαινω γιατι τοσες δυσκολιες και περιορισμους για να παρουμε μερος μετα παιδια μας.και μετα σου λενε να οι αυριανοι καρναβαλιστες.....

Μάλλον πάλι οι 2 μας θα πάμε! Μου αρέσει αυτό που γράφεις με περισσότερες υποχρεώσεις...από σένα?χαχα!με 3 kids!OK!

:lol::lol::lol::lol::lol:χιχιχιχι!!!!!!:wink:


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...α καλα...αν ειναι ετσι ρε κοριτσια πώς θα το κανουμε δηλαδη??!!

αυτο που μπορω να σου πω εγω ειναι οτι την δευτερα θα παωνα δω τη στολη και αν θελεις μου λες ποσα ατομα ειστε μικρα και μεγαλα και ρωταω.ειναι και το προβλημα με τους συνοδους βλεπεις!!!!

τωρα αν πουν ο.κ και σου αρεσει και η στολη καντην μαζι μας.......

ενας τροπος να χωθεις ειναι και αυτος μεχρι να πατε παιδικο η' σχολειο.

και εγω ετσι την εκανα και ετσι θα την κανω και φετος γιατι θελω να βγαλω τον μικρο....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και 'γω!

Σουσουραδες εγω εχω τον μικρο αρρωστο,39 χτυπαει ο καψερουλης!Το κεφι του ομως δεν το χανει μπορω να το πω!

Κανονιζουμε για καφε? χωρις παιδακια ομως,για να τον απολαυσουμε με την ησυχια μας!Απογευμα μετα τις 6 ειναι καλα?Τι λετε για αυριο? (Παντα με καθε επιφυλαξη,λογω του ωραριου του αντρα μου)

Παμε Παροδο?


0b50f73f94.png

af879bb122.png

Link to comment
Share on other sites

Α δεν το ήξερα αυτό! Πάντως πέρσυ που βγήκα πρώτη φορά στο παιδικό μεσα στο γκρουπ ήταν κ γιαγιάδες κ θειάδες άσχετες, χωρίς παιδιά!

Θα ρωτήσω κ εγώ στο σταθμό που στέλνω τον γιο μου κ θα σας πω!!

Δεν έχω δει την στολή αλλά ο άντρας μου μου είπε πως είναι πολύ ωραία! Η τιμή 40 για τα μικρά κ 45 οι μεγάλοι!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και 'γω!

Σουσουραδες εγω εχω τον μικρο αρρωστο,39 χτυπαει ο καψερουλης!Το κεφι του ομως δεν το χανει μπορω να το πω!

Κανονιζουμε για καφε? χωρις παιδακια ομως,για να τον απολαυσουμε με την ησυχια μας!Απογευμα μετα τις 6 ειναι καλα?Τι λετε για αυριο? (Παντα με καθε επιφυλαξη,λογω του ωραριου του αντρα μου)

Παμε Παροδο?

Ντορούλα περαστικα στον γιο!!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...