Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

ΒΙΚΥ απιστευτο αυτο που συνεβη στον Ηλια σου...περαστικα σας κ αγυριστα βρε παιδια.:(

γρηγορα να σας βρουν οκ να πατε σπιτακι σας!

ΖΩΗ τοσο κρυουλιαρα κ ατρομητη με τα κυματα;;;;χαχααχαχα

συνολο ποσα μπανια θα καταφερεις να κανεις δλδ μεσα στο καλοκαιρι;;;

καλογρια εμεις παμε στην πρωτη πρωτη παραλια που συνανταμε που δεν γινεται χαμος.εχει κοσμο αλλα δεν ειναι ο ενας πανω στον αλλον δλδ..

καλες βουτιες κ διακοπες σε ολες!

ΥΓ:εμεις εδω...αλλα τουλαχιστον κανουμε μπανακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@BIKY74: Περαστικά του Βίκυ, αν και η αλήθεια είναι ότι το όλο σκηνικό ακούγεται τρομακτικό! Θα μπορούσαν να είχαν συμβεί και χειρότερα όπως το φαντάζομαι με την εξέδρα...αφού αντέχεις τι να πώ?

@dalida1: Και μείς από κεί πάμε που δεν έχει πολύ κόσμο! Πόσα μπάνια θα κάνω? 5 όπως πάει!χαχαχα! Πάω παραλία, απολαμβάνω τον ήλιο, τη θέα και τον ντεκαφεϊνέ φραπέ μου αλλά μέχρι εκεί αν δεν είναι τέλειες οι συνθήκες νερού!χαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα......απο την τεταρτη ειμαστε καραμανδανειο..επεσαν πανω στον ηλια απο εξεδρα μεσα στη θαλασσα..τον κλωτσησαν.....με αποτελεσμα θλαση σπληνας και αιματωμα....αν ολα πανε καλα και ο 3 υπερηχος δειξει καλυτερευση.....αυριο βγαινουμε...........αυτα τα νεα...!!!!!

:shock: περαστικα και γρηγορα να ειναι!!!!αντε με το καλο να πατε σπιτακι σας. πω πω τρομαξα μονο που το σκεφτηκα τι επαθε το παιδι:-(

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε ΒΙΚΥ μπές να δώσεις στίγμα!!!!!!!!!!Ελπίζω να πήγατε τουλάχιστον σπίτι...

Μαρίνααααααααααααααααααααααα τι λέει???Ναι κάνει τρελή ζέστη και μεις όλη τη νύχτα κοιμόμαστε με το κλιματιστικό, και έτσι όμως χάλια είναι ο ύπνος...θα μετακομίσω στο βουνό να κοιμάμαι και το καλοκαίρι με πάπλωμα! Πρωινή πρωινή βλέπω...τι έχεις αϋπνίες?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε ΒΙΚΥ μπές να δώσεις στίγμα!!!!!!!!!!Ελπίζω να πήγατε τουλάχιστον σπίτι...

Μαρίνααααααααααααααααααααααα τι λέει???Ναι κάνει τρελή ζέστη και μεις όλη τη νύχτα κοιμόμαστε με το κλιματιστικό, και έτσι όμως χάλια είναι ο ύπνος...θα μετακομίσω στο βουνό να κοιμάμαι και το καλοκαίρι με πάπλωμα! Πρωινή πρωινή βλέπω...τι έχεις αϋπνίες?

Βίκυ ελπίζω να είναι όλα καλά...

Ζωή τι κάνεις? Πολύ ζέστη αλλά ευτυχώς σήμερα δρόσισε κάπως

και κλασσικά ήμασταν άρρωστοι...πρώτα ο Οδυσσέας κ τώρα ο Αντρέας...

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Κορίτσια ψάχνω για γυναίκα για τα παιδιά...έχω αρχίσει να βλέπω μερικές

αλλά αν ξέρετε κάποια καλή πείτε μου...

Link to comment
Share on other sites

@Katerinaki7575: Και μεις μια από τα ίδια...στην αρχή ο Ίωνας που νομίζαμε ότι είχε ουρολοίμωξη αλλά ήταν καθαρή τελικά η καλλιέργεια και από σήμερα το πρωί έχει κάτι καντίλες ο Μάξιμος στις παλάμες, τις πατούσες και μέσα στο στόμα και γώ νόμιζα ότι είναι από τη Λακκόπετρα που είμασταν εχτές αλλά μου είπε ο παιδίατρος ότι είναι ίωση!πολύ όμορφα δηλαδή! στρώνει ο ένας αρχίζει ο άλλος...δεν ξέρω αν δρόσισε αλλά σήκωσε τρελό αέρα...είχαμε πάει Καλόγρια σήμερα και είχε 1 μέτρο κύματα...τελικά θα κάνω 3 μπάνια όπως πάω και όχι 5...χαχα!πάω γυμναστήριο τουλάχιστον για να κάνω μπάνιο στον ιδρώτα! κάτι είναι και αυτό!χαχα!ααα! αν βρείς γυναίκα πές μου και μένα που ψάχνω 4 χρόνια για να πάω ένα σινεμά αλλά έτσι λέω τώρα...αφού δεν εμπιστεύομαι ούτε εμένα!χαχαχα!για πόσες ώρες ή μέρες τη θέλεις γιατί έχω μια υπόψη μου. φιλιά!

@ΒΙΚΥ74: Περιμένουμε νέα σας!όλα ΟΚ????


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

@Katerinaki7575: Και μεις μια από τα ίδια...στην αρχή ο Ίωνας που νομίζαμε ότι είχε ουρολοίμωξη αλλά ήταν καθαρή τελικά η καλλιέργεια και από σήμερα το πρωί έχει κάτι καντίλες ο Μάξιμος στις παλάμες, τις πατούσες και μέσα στο στόμα και γώ νόμιζα ότι είναι από τη Λακκόπετρα που είμασταν εχτές αλλά μου είπε ο παιδίατρος ότι είναι ίωση!πολύ όμορφα δηλαδή! στρώνει ο ένας αρχίζει ο άλλος...δεν ξέρω αν δρόσισε αλλά σήκωσε τρελό αέρα...είχαμε πάει Καλόγρια σήμερα και είχε 1 μέτρο κύματα...τελικά θα κάνω 3 μπάνια όπως πάω και όχι 5...χαχα!πάω γυμναστήριο τουλάχιστον για να κάνω μπάνιο στον ιδρώτα! κάτι είναι και αυτό!χαχα!ααα! αν βρείς γυναίκα πές μου και μένα που ψάχνω 4 χρόνια για να πάω ένα σινεμά αλλά έτσι λέω τώρα...αφού δεν εμπιστεύομαι ούτε εμένα!χαχαχα!για πόσες ώρες ή μέρες τη θέλεις γιατί έχω μια υπόψη μου. φιλιά!

@ΒΙΚΥ74: Περιμένουμε νέα σας!όλα ΟΚ????

τουλάχιστον πας γυμναστήριο....πως αντέχεις βρε Ζωή???

αν θες να πας εσύ σινεμά κρατάω εγώ τα δικά σου κ αν θέλω να πάω

εγώ κρατάς εσύ τα δικά μου...καλό??????????

Για γυναίκα 5-θήμερο κ 6-7ωρο...θέλω....

κ περαστικά σας...

τρέχω τώρα που λείπει ο Οδυσσέας να μαζέψω το χάος...

Link to comment
Share on other sites

Τι? πώς αντέχω το γυμναστήριο?...εκεί πάω για ξεκούραση...χαχα! Για να ξεφύγω λίγο...από πότε την θές τη γυναίκα?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!! ζεστη πολυ!!! τι κανετε εσεις?ολα καλα? εμεις διακοπουλες ειμαστε! κατερινακι εχω μια γυναικα υπ'οψιν μου για τα παιδια, αν θες δωσε info να ξερουμε τι περιπου θελεις , μηπως βοηθησουμε:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλησπερα!! ζεστη πολυ!!! τι κανετε εσεις?ολα καλα? εμεις διακοπουλες ειμαστε! κατερινακι εχω μια γυναικα υπ'οψιν μου για τα παιδια, αν θες δωσε info να ξερουμε τι περιπου θελεις , μηπως βοηθησουμε:D

Γεια σου Νατάσα...

θέλω μια γυναίκα για πρωινές ώρες περίπου 6-7 ώρες για τα δίδυμα

εννοείται χωρίς δουλειές

αν έχεις κάτι καλό;);););)

Δεν τελειώνει ποτέ μα ποτέ το θέμα ιώσεων....από σήμερα ξεκίνησε

ο μικρός μου

αααα..σας είπα ότι τα βάφτισα? Κωνσταντίνος & Μυρτώ

πολύ ζέστη βρε παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Katerinaki7575: Πολύ ωραία τα ονόματά σας!!!Να σας ζήσουν οι νεοφώτιστοι...Περαστικά στον μικρούλη...τι κολλήσατε αυτή τη φορά? Τρελή ζέστη αλλά εμείς πήγαμε για μπάνιο ως τις 14.30 και από τότε είμαστε μέσα με το κλιματιστικό!

Πώς τα πάτε με τους σεισμούς σήμερα?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια γεια σας και απο μενα......επιτελους ειμαστε στο σπιτακι μας.....με πολυ προσοχη ......και ακινησια ....γιατι ναι μεν εχουμε υποχωρηση...αλλα υπαρχει ακομα αιματωμα.....σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...και το ενδιαφερον.....μαρινακι να σου ζησουν κοπελα μου τα τσορομπιλακια σου.......ζωη μου τα δικα σου τι κανουν;;;....μια χαρα σε κοβω ....αφου πας και γυμναστηριο ....και για μπανιο..,.τελειο.....νατασσα...καλες διακοπες.......οι υπολοιπες να περνατε καλα....φιλια..........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

@BIKY74: Καλημέρα κυρία μου!Σχετικά καλά τα νέα σας...καλύτερα βέβαια να μην είχε συμβεί αλλά τι να λέμε τώρα! Εμείς μια χαρά είμαστε...και τα μικρά!φιλιά!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

evi-c και evi-mou χρόνια πολλά για χτες

evi-mou σε πήρα κ τηλ κάποια στιγμή αλλά δεν κατάφερα να σε ξαναπάρω

να δω πότε....

Βίκυ περαστικά σας....υπομονή υπομονή

εμείς παίρνουμε μια αντιβιωσούλα τελικώς...δεν ξέρω τι έχουμε αλλά

ο πυρετός ακόμα συνεχίζεται και ο βήχας φλέματα το ίδιο...

ε ρε τι έχει να γίνει το χειμώνα:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...