Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Τσά να μαι και γώ...και να θέλω να κρυφτώ με βρίσκει η κα Βίκυ στο Facebook και με ξεσηκώνει για καφέδες...δεν είμαι στα καλά μου αυτό το διάστημα...βλέπω όλα όσα αγαπούσα στην Ελλάδα να χάνονται και λυπάμαι πολύ...και δεν μπορώ να κάνω τίποτα πέρα από το να πληρώνω την εφορία! (κάτι είναι και αυτό!χαχαχα)...που πάει αυτή η χώρα...καλά για την Πάτρα δεν θα μιλήσω καθόλου γιατί θα με περάσετε για τρελή όταν θα πώ ότι δεν μπαίνω ποτέ κέντρο...πολλοί όταν το λέω αυτό θα νομίζουν ότι ζώ σε κανένα Πύργο στο βουνό και σνομπάρω την πόλη αλλά τι να εξηγώ τώρα...βαριέμαι...και είμαι και θετικός άνθρωπος...γι΄αυτό καλά λέω εγώ κα Βίκυ δεν είμαι για καφέ αυτό το διάστημα...συζητάω όλη την ώρα τα ίδια και τα ίδια και δεν είμαι καλή παρέα...χαχαχα!Είμαι ο γκρινιάρης από τα στρουμφάκια...μου τη δίνουν οι Πακιστανοί στα φανάρια, μου τη δίνουν οι μαύροι στα super market, μου τη δίνουν οι γύφτοι...μάλλον βγαίνει το γερμανικό μου τι να πώ!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κα ζωηηηη....αφηστε τα αυτα...και κουνηθειτε.....εσας θα περιμενουμε για το καφε...και ας λεμε και εκει παλι τα ιδια....μην ανησυχεις.....για πολλα χρονια τα ιδια θα λεμε και δε θ΄λλαξει τπτ.....ολο και πιο γκρινιαρηδες θα γινοματε.....περιμενουμε......φιλακια!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας όμορφες!!!!Καλό χειμώνα...Αν κανονίσετε για καφεδάκι στείλτε μου κανενα μνμ στο φατσοβιβλίο μπας κ το δω έγκαιρα κ έρθω...

Φιλιά σε όλες!!!

Εχω κ εγώ face!!

Καλησπερα σε όλες, πως είστε; Σήμερα έφυγα απο τη δουλειά στις 7μμ νομίζω ότι θα καταρευσω.. έφτασα 49κ. μέσα σε 2 μήνες... δεν ξέρω τι φταίει ενω τρώω, σας έχει τύχει;

Τα μωρά σας καλα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

βρε Τζεσικα? Απο Πάτρα είσαι????

Υγ...Πατρινιά και εγώ...Βάλτε με στο κλάμπ....Αν και δεν μένω πλέον Πάτρα!!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας,

βρε Τζεσικα? Απο Πάτρα είσαι????

Υγ...Πατρινιά και εγώ...Βάλτε με στο κλάμπ....Αν και δεν μένω πλέον Πάτρα!!!!

Στελίτσα μου κοριτσάρα μου τι κάνεις; Μισή Ιταλίδα μισή ΝεοΜανολαδιώτισσα Ν.Ηλείας

... αλλά ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ με τη Πάτρα κ τα κορίτσια εδώ ειπαν να με μαζεψουν την τρελή :shock:

Link to comment
Share on other sites

Στελίτσα μου κοριτσάρα μου τι κάνεις; Μισή Ιταλίδα μισή ΝεοΜανολαδιώτισσα Ν.Ηλείας

... αλλά ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ με τη Πάτρα κ τα κορίτσια εδώ ειπαν να με μαζεψουν την τρελή :shock:

xaxaxaxa καλα είμαι και εγώ.....Μαζευομεθα για να την κανογλου φιλενάδα!!!!

Φιλιά στις μουριτσες σας!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

καλη σας μερα ........που και πως ειστε κοριτσακια;;;;....τατη .....πως εισαι καλε;;;;;καιρους και χρονια...ουτε στο φβ σε πετυχαινω καθολου.....τι ωρα καλε μπαινεις ...αν μπαινεις...δλδ!!!!......τα ζουζουνακια σου τι κανουν;;;;............για το καφεδακι ο.κ.......ομως θα σου στειλω μηνυμα....πες μας και εσυ ποτε μπορεις...να το κανονισουμε ετσι.........

τζεσικα .....εισαι κορμαρα.....και πολυ ψηλη.......τρως και οχι μονο δε παχαινεις ....αλλα αδυνατιζεις;;;;;....μου φαινεται δε θα σου ξαναμιλησω......!!!!!!αστειευομαι......τωρα να σου πω .....σ'εμενα δε μου εχει τυχει....οταν τρωω παιρνω κιλα......και με κοπο χανω......μπορεις να κανεις μια εξεταση μεταβολισμου ,,,και να δεις τι γινεται......τα κουκλια σου καλα;;;;........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα σε όλες τις Πατρινες!την Κυριακη 6 Νοεμβριου θα γινει εκδηλωση ταυτοχρονου θηλασμου στην Πλατεια Ολγας στην Πατρα,καθως και σε πολλές πολεις της Ελλαδος.Σας περιμενουμε να θηλάσετε μαζι μας η να ενημερωθητε αν ειστε μελουσες μανουλες και σκοπευετε να θηλάσετε η απλάνα μας υποστηρίξετε αν ειστε φίλοι του θηλασμου!η παρουσια σας θα ειναι σημαντικη! http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=205621179509198 δηλωστε την παρουσια σας εδω!!!Ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια γεια σας. Θέλω τη βοηθεια σας.

μετακομισα προσφατα Ναυπακτο και χρειαζομαι πληροφοριες για την αγορα στην Πατρα.

Θέλω καθισμα αυτοκινητου 15-36 κιλά. Που μπορω να παω???

ΣΟΣ. Αν μπορειτε βοηθειστε

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

@matri: Καλησπέρα...έχω δεί το μήνυμά σου και δεν σε αγνοώ απλά εγώ τα έχω αγοράσει online από τη Γερμανία πολύ πιο φτηνά από δω και δεν έχω να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο στην Πάτρα...Καθίσματα έχει και στα 2 jumbo αλλά επειδή εγώ τέτοια τα ψωνίζω όχι με την εταιρεία αλλά τα τεστ το 2ο πχ κάθισμά μου είναι εκείνο της Maxi Cosi που είχε βγεί πρώτο στα τέστ το 2008 που το αγόρασα...κάθε χρόνο η γερμανική ΕΛΠΑ ας πούμε τεστάρει όλα τα καθίσματα της αγοράς για την ασφάλεια κτλ. και τα αποτελέσματα τα ποστάρει στο site της www.adac.de. Αν θέλεις μπορώ να σου πώ τα αποτελέσματα για τα καθίσματα του 2011.


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?ComponentId=29903&SourcePageId=31900

Για μπές και μόνη σου να δείς τη λίστα. Ότι έχει βαθμολογηθεί με πράσινο + είναι Οκ και οι τιμές που λέει στην αρχή είναι οι γερμανικές...εδώ μπορεί και το διπλάσιο...θα δείς. Σε μια γρήγορη ματιά που έριξα το concord πρέπει να το έχει και στην Πάτρα...όχι στο jumbo όμως...βιάζομαι λίγο γιατί θέλω να προλάβω το φαρμακείο...ελπίζω να βοήθησα για αρχή...


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...