Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

καλως την δαλιδα......καλο χειμωνα και σε σενα........αντε λοιπον μαζευτουμε για κανα καφεδακι.....αντε κοριτσια εμφανιστειτε για ν'οργανωθουμε!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα Βικυ μου!Ειστε ολοι καλα;;;

Μπηκα να καταγγειλω την Νατασσα.να μην μας ξανακολασει με συνταγες...κ δη για γλυκα!

Εφτιαξα τα μπισκοτακια της....κ εφαγαν κ τα καμαρια μου αλλα εφαγα κ εγω....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol: εγώ εγώ φταίω χαχαχα. μα δεν είναι καταπλητικά??και πανεύκολα, λίγα τα υλικά που θέλουν. εγώ εκτός απροόπτου μπορώ κανενα πρωινό να συναντηθούμε να σας γνωρίσω και από κοντά:) απλά πείτε το λίγο νωρίς για να προλάβω να προετοιμαστώ ψυχολογικά χαχαχα (απλά για να κανονίσω το πρόγραμμά μου:tongue: ).

σήμερα έφτιαξα σπιτική μαγιονέζα, όποια θέλει την συνταγή να της την πω :P

Link to comment
Share on other sites

Νατάσα ΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠ

παρακαλώ οι συνταγές να δίνονται μόνο μέσω πμ...εντάξει:D:D:D:D:D

Κορίτσια είσαστε καλά??

είχα τα μικρά άρρωστα το ΣΚ...συνεχίζουμε με λίγο βήχα

πριν λιγο έκανε ένα μικρό σεισμό και ψιλοφοβήθηκα....

κανονίζουμε για καφεδάκι μέσα στην εβδομάδα?

ας πούμε την Πέμπτη??

για μαζευτείτε λοιπόν....

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

νατασσα..εγω τη θελω τη συνταγη της μαγιονεζας....απο το να παιρνω την ετοιμη.....οποτε μπορεις την γραφεις........

μαρινακι.....ολο το βραδυ χορευαμε στο ρυθμο των ριχτερ....παει περασε και αυτο!!!περαστικα στα παιδακια σου.........

λοιπον .....κανονιζουμε για καφεδακι;;;;για εμφανιστειτε..................


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!!!katerinaki περαστικα στα παιδάκια σου!!!Βικυ, την συνταγη θα την βάλω αργότερα να την δειτε!!τζέσικα όταν μπορέσεις και εσύ και τα κορίτσια να κανονίσουμε συνάντηση να σε γνωρίσουμε:rolleyes: για πότε λέτε κοπελιές??

ωραίος καιρός σήμερα!!μου έλειψε αυτό το μελαγχολικό!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!katerinaki περαστικα στα παιδάκια σου!!!Βικυ, την συνταγη θα την βάλω αργότερα να την δειτε!!τζέσικα όταν μπορέσεις και εσύ και τα κορίτσια να κανονίσουμε συνάντηση να σε γνωρίσουμε:rolleyes: για πότε λέτε κοπελιές??

ωραίος καιρός σήμερα!!μου έλειψε αυτό το μελαγχολικό!

Βρε μη τη βάλεις λέμε τη συνταγή!!!!!!!!! Κάνουμε δίαιτα!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D

πείτε για καμιά συνάντηση γιατί εμένα πάλι θα ξανααρρωστήσουν...

Εγώ για συνάντηση όποιο πρωινό θέλετε (εκτός της επόμενης Δευτέρας)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.......τι καιρος και αυτος;;;;;..........πολυ βροχη.....επαθα για να παω τα παιδια σχολειο.......και τι πρωτοτυπο για μενα ......εχω τον μεγαλο με ποδι στο ναρθηκα......και τον εχω κρατησει σημερα γιατι ποναει αρκετα.......αυριο λενε οτι θα κανουν καταληψη λογο ελλειψη βιβλιων....για καφεδακι απο βδομαδα μεσα εγωωωω...........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!!!τι κάνετε???χτες με έπιασε και μένα μια ωραιότατη μπόρα, και ήμουν χωρίς ομπρέλα και μόλις είχα κατεβεί από τον προαστιακό..περιττό να σας πω ότι έσταζα από την κορφή μέχρι τα νύχια μετά!!

χτες το βράδυ έριξε την ιδέα ο άντρας μου να πηγαίναμε γερμανία... η αλήθεια είναι πως η εταιρία που δουλεύει εδώ και χρόνια δεν πάει και τόσο καλά, και όλοι φοβούνται για απολύσεις ή και κλείσιμο..δεν ξέρω...

μη γελάσετε αλλά ήδη έψαξα στο ιντερνετ να δω online δωρεαν μαθηματα γερμανικων...:P μόνο μην είστε κοντά να με ακούσετε να τα προφέρω..πολύ γέλιο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια......ελπιζω να ειστε καλα.........οι πιο παλιες γιατι εχετε χαθει τελειως......ευτυχως που υπαρχει η νατασσα και η τζεσικα....και κρατουν το πατρινο καφεδακι.......εμεις ξεκινησαμε διαβασματα...και εξωσχολικα.....κατα ταλλα πολυ αγχος....και ψυχολογια ....χαλια!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!!εκανα δουλειες μεχρι τωρα και καθισα λιγο στο ιντερνετ μιας και βρηκα χρονο.

Βικυ κουραγιο με τα διαβασματα, συμπασχω μαζι σου!!!ακομα δεν αρχισαν τα σχολεια και λεω, ποτε θα ερθει το καλοκαιρι να τελειωσουν!!!φαντασου !!!!:-( ασε που ειχαμε και καταληψεις στο γυμνασιο εμεις!!!εσεις? ειναι για γελια και για κλαματα η κατασταση. την δευτερη μερα τους ειπε ο διευθυντης του γυμνασιου" αυριο ελατε με γομες, ειναι ημερα σβησιματος" ..απορησαν τα παιδια τι εννοει....και εννοουσε πως θα μαζευτουν ολα τα παιδια, να σβησουν τα βιβλια των περσινων παιδιων για να τα παρουν αυτα........... παλι καλα που βρηκαμε απο αλλου καποια απο τα βιβλια...

Τζες ποτε θα μας ερθεις πατρα??να κανονισουμε τιποτα ρε κοριτσια, οποτε μπορειτε βεβαια και εσεις και εγω.

κατα τ αλλα...ειμαστε σε μια κατασταση με τον αντρα μου, ηρεμια πριν την καταιγιδα με ολα αυτα που συμβαινουν στην χωρα μας..καθε μερα που ξημερωνει λεμε συνεχεια "και τωρα θα γινει το μεγαλο μπαμ" "και τωρα..."..αγχος πολυ...απο τη μια για τις δουλειες μας, απο την αλλη για τα παιδια μας, για το τι μας ξημερωνει...ουφ!!!

αντε, να μπαινετε πιο συχναα, ολο εγω μπαινω και ειμαι μονη μου εδω περα :( λυπηθειτε την πατρινια μανουλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

νατασσα και εγω βρηκα βιβλιααπο το γιο μια φιλης......καταληψη καναμε ...γι αμια μερα ...μωρε ξερουνε και γιατι την κανουνε;;;αστα αγχος αγχος ......πολυυυυ......εδω ειμαι οποτε πειτε για καφε πρωινο μεσα........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

αφήστε κ εγώ μια απο τα ίδια με το σχολείο.. .δεν την παλευω όλτα τα αγορια έτσι ειναι; Μέχρι κ την αντιγραφή λάθος την κάνει κ τα εγκεφαλικά μου έρχονται το ένα μετά το άλλο

Τζες ποτε θα μας ερθεις πατρα??να κανονισουμε τιποτα ρε κοριτσια, οποτε μπορειτε βεβαια και εσεις και εγω.

Θέλω πολυ να κατέβω, για την ώρα έχω έλλειψη ρευστου αλλά θα το φροντίσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...