Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Γεια σας γεια σας είστε όλες καλά κορίτσια?

εχω τρελό τρέξιμο...τι θα κάνω που ξεκινάω κ δουλειά? Πως θα την

παλέψω?

Πάμε για καφεδάκι πρωινό την άλλη εβδομάδα?

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια τι κάνετε???χάθηκα τελείως από το καφέ αλλά είχα δουλειές με φούντες! έφυγε η γυναίκα που πρόσεχε τα παιδιά της αδερφής μου το πρωί που δούλευε, και είχα αναλάβει προσωρινά χρέη νταντάς στα ανήψια μου :lol:

ευτυχώς τώρα τακτοποιήθηκε με μια κυρία και εγώ επανήλθα στα πάτρια εδάφη! εσείς τι κάνετε? όλα καλά?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και από μενα!!!

βλεπω και καινουριες παρουσιες εδω, καλως μας ηρθατε!!!

εγω ειμαι χαμενη στο διστημα. τρεχω ολη μερα. δουλεια, σπιτι, δουλεια, σπιτι. Με τη Ζωη μονο συναντιομαστε στο σταθμο που πανε τα τεκνα μας :)

Μαρινακι εγω ειμαι μεσα για καφεδάκι. μόνο τη Δευτέρα και την Πέμπτη δεν μπορω. επειδη δεν πολυμπαινω εδω, αν κανονισετε κάτι, στειλε μου μυνημα στο άλλο φορουμ για να το δω σιγουρα, οκ?

πολλα φιλια και καλά να περνατε!


Τα κορίτσια μου

Αναστασια 24/09/2007

Κωνσταντινα 31/08/2009

Link to comment
Share on other sites

Hello...!!!!!!!!!είναι κανείς εδώ?

τι κάνετε? όλα καλά?

πάμε για κανένα καφεδάκι απο εβδομάδα? γιατί μετά ξεκινάω δουλειά

κ τέλος τά ψέμματα...

φιλάκια κ να είστε όλες καλά

Link to comment
Share on other sites

γεια σαςςςςςς,ειμαι εγω εδω :tongue: εγω αμα κανονισετε για καφεδακι και με θελετε ( :oops: )ειμαι μεσα, αρκει να το πειτε λιγο νωριτερα μην εχω κανονισει τιποτα δουλειες το πρωι!!

φιλακια σε ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ πόσο μου λείπει κορίτσια η Πάτρα...... Καθότι πατρινια και γω αλλα μενω εδω και 8 χρόνια στον Βόλο.Βλέπεται παντρευτηκα Βολιωτη και με τραβηξε προς τα πάνω.Ερχομαι ομως 3-4 φορες το χρονο Πατρα γιατι ειναι οι γονεις μου εκεί και να βλεπουν και λίγο τα εγγονια τους.Εχω ένα αγορακι 2 χρονων και μια μπεμπούλα 2 μηνων.Χαρηκα που βρήκα Πατρινή παρεα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας βρήκες vikystam! Να σου ζήσουν τα μικρά σου...ήθελα να γράψω και κάτι για την Πάτρα αλλά το ξανασκέφτηκα γιατί θα με πάρουν με τις πέτρες οι φίλες μου!χαχαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας βρήκες vikystam! Να σου ζήσουν τα μικρά σου...ήθελα να γράψω και κάτι για την Πάτρα αλλά το ξανασκέφτηκα γιατί θα με πάρουν με τις πέτρες οι φίλες μου!χαχαχα!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και γω και θα μπαίνω συχνα στην παρεα σας να μαθαίνω και νεα απο την πόλη μου.Θα την επισκεφτω βεβαια σύντομα για τις γιορτές.Συννήθως κανουμε εναλλάξ ποτε Βόλο και ποτε Πατρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλημέρα Νατάσα! Βλέπω μείναμε πολλές στην Πάτρα!χαχαχα!Εμείς απολαμβάναμε μέχρι χτές με βόλτες τον ωραίο καιρό...τώρα σιγά σιγά θα μαζευτούμε συννεφιά σήμερα και βροχές από αύριο..


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει???Έκλεισε το καφέ της Πάτρας...δεν άντεξε και αυτό την οικονομική κρίση! Χαλόου...είναι κανείς εκεί έξω???Μ ακούει κανείς???Και που να είχα κλειστεί σε ασανσέρ και να χρειαζόμουν βοήθεια!χαχα!Από αύριο τα κεφάλια μέσα και πρώτα το δικό μου που παραχαλάρωσα αυτές τις διακοπές....φαγητό, κυρίως γλυκό (αφού δεν έσκασα πάλι καλά!), ύπνο και βόλτα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι καταλάβατε εγώ θα συνεχίσω να γράφω στο καφέ και μόνη μου!χαχα! Α, και αν είναι για κανένα καφεδάκι ας κανονίσουμε!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια!!τι κανετε?ερημωσε το καφε μας!και εγω δεν προλαβαινω να μπω,δεν ειχα και ιντερνετ ενα διαστημα γιατι αλλαζαμε παροχο.εσεις που χαθηκατε?παρεπιπτοντως,εαν εχει υποπεσει κατι στην αντιληψη σας,ψαχνει η ανηψια μου για καμια δουλιτσα γιατι ειναι φοιτητρια.εαν ακουσετε κ εσεις κατι,πειτε τιποτα!

φιλακια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...