Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΨΑΧΝΩ ΚΑΛΟ ΦΟΡΕΜΑ


Recommended Posts

Καλημέρα ,

Ψάχνω να αγοράσω καλό φόρεμα .Το θέλω για γαμο και εεπιδη δεν προκειται να το ξαναφορεσω δεν θελω να δωσω μια περιουσια.

Προτιμω κατι σε μακρυ, μέγεθος Medium-large.

Αν εχετε κατι θα ηθελα να το δω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, έχω ένα το οποίο το έβαλα μόνο μια φορά στο γάμο το αρεφού μου.Είναι στις αποχρώσεις του μωβ και το μπούστο είναι κεντημένο με πετρούλες όπως και το τελείωμα του, είναι πολύ όμορφο/Το δίνω 50ευρώ (αγορά 180 με τις εκπτώσεις), αν ενδιαφέρεσαι πες μου να σου στείλω φωτογραφίες αυριο.

Link to comment
Share on other sites

σου έστειλα προσωπικό μήνυμα με κατάστημα στη Γλυφάδα. Με 50ε καταπληκτικά φορέματα (από 800-1000ε αρχικές τιμές κάποια). Και είχε μεγέθη Μ-L που ήθελες προχθές που έψαχνα κι εγώ! (δεν βρίσκω απόδειξη για το τηλέφωνο και πέταξα και την τσάντα τους δυστυχώς)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα και καλο μηνα!εισαι καλα? :P

Το εχω αγορασει απο καλο μαγαζι της Θεσ/νικης πριν 3χρονια..το εβαλα ΜΟΝΟ μια και μοναδικη φορα σε γαμο..δε γραφει στο ταμπελακι νουμερο αλλα επειδη φοραω μ/λ θα πρεπει να σου κανει..ειναι λευκο 100% cotton με φοδρα απο μεσα,με πολυ ομορφα σχεδια και δενει στο λαιμο..απο μασχαλη σε μασχαλη ειναι 44εκ και τεντωμενο 50εκ.επειδη εχει λαστιχο κατω απο το στηθος..οτι αλλο θελεις ειμαι στη διαθεση σου.ευχαριστω! :P

gynaikeia2001_zps29dee1a5.jpg

gynaikeia2002_zpsa97131ca.jpg

gynaikeia2003_zps47f46b5c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και καλο μηνα!εισαι καλα? :P

Το εχω αγορασει απο καλο μαγαζι της Θεσ/νικης πριν 3χρονια..το εβαλα ΜΟΝΟ μια και μοναδικη φορα σε γαμο..δε γραφει στο ταμπελακι νουμερο αλλα επειδη φοραω μ/λ θα πρεπει να σου κανει..ειναι λευκο 100% cotton με φοδρα απο μεσα,με πολυ ομορφα σχεδια και δενει στο λαιμο..απο μασχαλη σε μασχαλη ειναι 44εκ και τεντωμενο 50εκ.επειδη εχει λαστιχο κατω απο το στηθος..οτι αλλο θελεις ειμαι στη διαθεση σου.ευχαριστω! :P

gynaikeia2001_zps29dee1a5.jpg

gynaikeia2002_zpsa97131ca.jpg

gynaikeia2003_zps47f46b5c.jpg

Καλημερα κορίτσι μου!

Ολα καλα:D

Πολυ όμορφο το φορεματακι αλλα δεν εινια ακριβως αυτο που ψαχνω.

Σευχαριστω παρα πολύ παντως!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 5 εβδομάδες μετά...
καλησπέρα,

εχω τα παρακατω αν σε ενδιαφερουν

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=20998

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=20997

Καλησπέρα,

Επειδή εχει περασει αρκετός καιρος απο τοτε που εψαχνα εχω βρε .

Σ'ευχαριστω πολυ:P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...