Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Κοιτα, δεν εχει να κανει απο τι ειδα και πολυ το υψοσ... η πεθερα μου εχει 4 παιδια το μικροτερο που γενιθηκε ητανε 4 κιλα, και το μεγαλιτερο 4,900 ειναι 1,56 υψοσ..... φαντασου.... και μενα η μαμα μασ εκανε 4,600 εμενα και 4,200 τον αδερφο μου.... αχαχαχ βασανα που με περιμενουν...... :D:D:D:D χαχχα δεν πιραζει ο γιατροσ μου ραβει καλα...... δωκιμασμενο.... ουφ θεε μου τι λεω..... μαλλων προετοιμαζω απο τωρα τον εαυτο μου...

Και για το ονωμα//// θελω ενα αρχεο να βγαλω.......

απολλων, φοιβος, λεωνιδας, αριστειδης κλπ


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια για sex τι σας εχει πει ο γιατρος?

Πριν την αποκόλληση μου είχε πει πολύ προσεκτικά και όχι να εκσπερματώνει μέσα γιατί προκαλεί συσπάσεις....τώρα ούτε πουλόζουμο, αλλά δεν έχω και καμία όρεξη και αντοχή για κάτι τέτοιο....γενικά ο γιατρός μου δεν πολυθέλει επαφές το 1ο τρίμηνο.....εσύ ρώτα το δικό σου...φίλης μου ο γιατρός της όλα της τα επιτρέπει...είναι πολύ χαλαρός

υπομονη κανω μην νομιζεις.

Μηπως ξέρει καμια κοπέλα που παιρνει θτροδεσταν ποτε στα κόβει- μειωνει εστω ο γιατρος?

Έχεις αποκόλληση ή χαμηλή προγεστερόνη? Στο πρώτο μου παιδί που είχα μονάχα χαμηλή προγεστερόνη μου τα ειχε κάψει στους 2 1/2 μήνες και έπερνα 3 των 100. Τώρα άγνωστο.....παίρνω 3 των 200


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν την αποκόλληση μου είχε πει πολύ προσεκτικά και όχι να εκσπερματώνει μέσα γιατί προκαλεί συσπάσεις....τώρα ούτε πουλόζουμο, αλλά δεν έχω και καμία όρεξη και αντοχή για κάτι τέτοιο....γενικά ο γιατρός μου δεν πολυθέλει επαφές το 1ο τρίμηνο.....εσύ ρώτα το δικό σου...φίλης μου ο γιατρός της όλα της τα επιτρέπει...είναι πολύ χαλαρός

Έχεις αποκόλληση ή χαμηλή προγεστερόνη? Στο πρώτο μου παιδί που είχα μονάχα χαμηλή προγεστερόνη μου τα ειχε κάψει στους 2 1/2 μήνες και έπερνα 3 των 100. Τώρα άγνωστο.....παίρνω 3 των 200

μια μηδαμινη αποκόλιση στις αρχες αλλα λόγου βεβαρημενου ιστορικού

εγω παιρνω 2 των 200 και με εχουν ψοφισει. εσυ πως είσαι με τα 3?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, απο ονοματα σκεφτομαι Αγγελοσ, Αναστασιοσ,Ηρακλησ!!! αυτα μαρεσουν πολυ!!!

Για προγεστερονη, εγω στην 6 βδομαδα ειχα αιμα χωρισ αποκολιση και μου εδωσε ουτροζεσταν 3 φορεσ 100.... με πιανανε ζαλαδεσ μετα που τα επερνα... και γιαυτο μου αλλαξε και μου εδωσε κολπικη τζελη Βασκλορ.... πολυ καλη και δεν καταλαβενεισ τιποτα... την επερνα για αλλεσ 20 μερεσ συνολο 1 μηνα......

Για σεξ μου ειπε οταν ειχα αιμα οτι με τιποτα, και μετα απο 15 μερεσ περιπου που σταματησε μου το επετρεψε αλλα με προσοχη.... δεν ειχα καμια ορεξη βεβαια και του καθωμουνα του κακομοιρι μια φορα την βδωμαδα.... ααα μασ ειχει πει για οσω παιρνω την κολπικη προγεστερονη να το κανουμε με προφιλακτικο μαλλον γιατι η τζελη ειναι με γυναικιεσ ορμονεσ....Τωρα ομωσ ανοιχτα :D:D:D και εχω και ορεξη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακια μου...

Πως εισαστε σημερα...??

αχ δηλαδη εμενα το μωρο μου ια βγει ελαφρυ εεε..??? γεννηθηκα 3 κιλα.. και 59 ποντους.. γεννηκα ημουν ψυλο μωρο...!! εχω φτασει το 1,70...

Λοιπον.. εαν νοιωθετε οτι σας χαλανε τα utrogestan.. μπορειτε να του πειτε να σας τα αλλαξει.. εμενα περυσι στην στην εγκυμοσυνη επαιρνα απο το στομα τα Utro...

φετος ομως μου εδωσε την κολπικη γελη Vasclor η οποια ειναι πολυ καλητερη, επισης δεν μου φαιρνει αναγουλες και υπνηλια..!!

εμενα παντως που ειπε να την βαζω ολο το πρωτο τριμηνο..

Οσο αοφρα το σεξ... παρολο που η εγκυμοσυνη μου θεωρειτε υψηλου κινδυνου και εχω δυο αποβολλες... μου ειπε ναι στο σεξ.. οχι στα ακροβατικα και στα αγρια..

Δηλαδη πολυ χαλαρα και ηρεμα.. και οχι συνεχεια...Κατι πολυ φυσιολογικο..

εγω παλι ορεξη δεν εχω... και με κυνηγαει.. αλλα ολο και καποια δικαιολογια βρισκω...!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια

Valentina μου με το καλό να κρατήσεις αγκαλια το αγοράκι σου.

Εγω σήμερα δεν ξερω που βρίσκομαι απο τις ζαλάδες:roll:

Καλημερα κοπελα μου!!! ευχαρηστω πολυ!!! Και σενα σου ευχωμαι οτι καλυτερο!!!

Οσω για ζαλαδεσ ειναι το πρωτο τριμηνο και μετα ολα φευγουν θα δεισ.... εγω πεταω τωρα και ξαναπηρα και τα κιλα που ειχα χασει στην αρχη!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα νέα σας βλεπω. Εγω παλι πολλη αδυναμία εχω δαν να πέσω σαν υποταση....νιωθω κ κατι αρρυθμίες που κ που.

Οσο για τα ονόματα εχασα τον μπαμπά μου στα 13 μου κ εχω πει απο τότε οτι αν με αξιωσει ο θεός να κάνω αγορι θα βγει το όνομα του, Παναγιώτης.

Της κορης μου το όνομα ήταν να βγει της πεθερας μου αλλα παρα τις παραπάνω μέρες που πηρα πηγε κ έπεσε πανω στων ταξιαρχων.Εχω χρόνια προστατη τον αρχ.Μιχαηλ οποτε βγηκε κατ ευθειαν Αγγελική. Και θεωρώ οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο μιας κ λιγο πριν καταλαβω οτι ειμαι εγκυος είχαμε κανονισει κ εγω κ ο άντρας μου είχαμε κανονισει να τον κανουμε τατουάζ στην πλατη...

Οπότε. ... του "ανήκει" ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

μια μηδαμινη αποκόλιση στις αρχες αλλα λόγου βεβαρημενου ιστορικού

εγω παιρνω 2 των 200 και με εχουν ψοφισει. εσυ πως είσαι με τα 3?

Με πεθαίνουν οι ζαλάδες και οι ανακατωσούρες....μάλλον θα τα βάζω κολπικά, αν και θα έχω ανασφάλειες αν θα μπαίνουν σωστά...τι να πω.....πριν λίγο είδα πάλι καφέ εκκρίσεις και πόνάκια περιόδου....ο θεός να βάλει το χάρι του.......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...