Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Θέλω κι άλλο παιδάκι!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχαχα μια χαρα εισαι ,κι εμενα το ονειρο μου 3 αγορια ειναι...ανηκουμε στοιδιο κλαμπ!ευχομαι να ερθει κι αλλο συντομααααααα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειμαι το κουφετακι και εχω τρια παιδια,και θελω και τεταρτο εγω ποσο τρελη ειμαι?:-D:-Dμα καλα γτ να εισαι τρελη κοπελα μου?το θεμα ειναι ο συζυξ θελει τριτο?αν ναι βουρ και αν σκεφτεστε το οικονομικο το χω αναλυσει και παλιοτερα μην το σκεφτεστε στο τριτο δεν ξοδευεις;)


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα... οχι κοριτσάκι τρελλη δεν εισαι τα παιδιά είναι ευτυχία, οσες δυσκολιες και να αντιμετωπίζουμε ως γονεις με ενα χαμογελο τους μας αποζημιώνουν... αλλά οφείλω να το πω οτι ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ... οπως και εσύ κουφέτακι.

Να χαιρεστε τα παιδάκια σας, να ειναι γερά και καλότυχα και εύχομαι γρήγορα να μεγαλώσουν και άλλο οι οικογενειες σας.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα... οχι κοριτσάκι τρελλη δεν εισαι τα παιδιά είναι ευτυχία, οσες δυσκολιες και να αντιμετωπίζουμε ως γονεις με ενα χαμογελο τους μας αποζημιώνουν... αλλά οφείλω να το πω οτι ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ... οπως και εσύ κουφέτακι.

Να χαιρεστε τα παιδάκια σας, να ειναι γερά και καλότυχα και εύχομαι γρήγορα να μεγαλώσουν και άλλο οι οικογενειες σας.

να σε καλα κοριτσι μου κι εσυ το δικο σου να το δεις μεγαλο και παντα γερο και ευτυχισμενο.αντε καλε μια ιδεα ειναι ολα!!απλα δεν υπαρχει χρονος δεν φτανει η μερα λεμεεεε:cool:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

...δες τις ημερομηνιες γεννησης των παιδιων μου για να καταλαβεις ποσο τρελλη ειμαι εγω!!!!

ακομα δεν εκανα το τεταρτο,κι εχω αρχισει να συζηταω για το πεμπτο...

σου ευχομαι πολυ συντομα να καταφερεις να κρατησεις ενα ακομα μωρακι στην αγκαλια σου,οπως κ σε ολες τις κοπελες εδω.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Πωπω.... 4 παιδιά και τόοοοσο κοντά το ένα με το άλλο... Γουάου!Εγώ ρε κορίτσια εδώ και λίγο καιρό τη νιώθω μια έλλειψη στην οικογένεια, μια μπεμπούλα βρε αδερφέ, αλλά να δεις που αν κάνω πάλι τσουτσούρι θα έχει το μωρό, χαχα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω.... 4 παιδιά και τόοοοσο κοντά το ένα με το άλλο... Γουάου!Εγώ ρε κορίτσια εδώ και λίγο καιρό τη νιώθω μια έλλειψη στην οικογένεια, μια μπεμπούλα βρε αδερφέ, αλλά να δεις που αν κάνω πάλι τσουτσούρι θα έχει το μωρό, χαχα!

καπως ετσι εγινε κ μ εμενα...εγω ολο κοριτσια ηθελα,κ κοιτα πως τα εφερε η μοιρα...(παλι καλα που εχω κ τη βενετια μου...)

το σημαντικο ειναι παντως να ειναι γερα παιδια...σου μιλαω εκ πειρας...

κ να'ρθεις απο το σπιτι μου να με δεις στα προθυρα νευρικης κρισης.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καπως ετσι εγινε κ μ εμενα...εγω ολο κοριτσια ηθελα,κ κοιτα πως τα εφερε η μοιρα...(παλι καλα που εχω κ τη βενετια μου...)

το σημαντικο ειναι παντως να ειναι γερα παιδια...σου μιλαω εκ πειρας...

κ να'ρθεις απο το σπιτι μου να με δεις στα προθυρα νευρικης κρισης.......

εμενα παλι το προβλημα μου ειναι ο συζυξ για να μου κατσει στο τριτο μου βγαλε την πιστη και τωρα αν δεν μου κανε τα συνηθησμενα του θα το ειχα γεννηση κιολας το τεταρτο μα γτ πως τους καταφερνετε βρε κοριτσια ή να πω που τους βρηκατε?:-D:-D


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα θέλει κι ο αντρούλης μου ευτυχώς!Κι έχει ήδη κι ένα γιο από προηγούμενο γάμο... Γι' αυτό σας λέω, πολύ τσουτσούρι ρε κορίτσια... Αλλά τα άτιμα τι τρελή αδυναμία που μου έχουν.... Αχ... Για τη νευρική κρίση, εδώ την παθαίνω κάθε μέρα με τα 2, τι να πω, χαρά στο κουράγιο μου χαχα... Τα αγαπάω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ όμως τα παιδάκια, μωρέ... όλα της γειτονιάς από 15 μέχρι 3 ετών μ' αγαπάνε κι εγώ το ίδιο όμως ....


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θελω και δευτερο!!!! ηδη το προσπαθουμε!

αν ναι βουρ και αν σκεφτεστε το οικονομικο το χω αναλυσει και παλιοτερα μην το σκεφτεστε στο τριτο δεν ξοδευεις;)

με τοσα ρουχα που εκαναν δωρο στην μικρη με την γεννηση και τωρα με την βαφτιση ο μονος τροπος να κανουν αποσβεση ειναι τουλαχιστον ενα μωρο ακομη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι το προβλημα μου ειναι ο συζυξ για να μου κατσει στο τριτο μου βγαλε την πιστη και τωρα αν δεν μου κανε τα συνηθησμενα του θα το ειχα γεννηση κιολας το τεταρτο μα γτ πως τους καταφερνετε βρε κοριτσια ή να πω που τους βρηκατε?:-D:-D

μεθυσε τον..............μετα πες του οτι αυτος επεμενε κ εσυ του ελεγες να προσεχει... (πλακα κανω...)

πες του ομως (η δωσε του να διαβασει) τα προνομια των πολυτεκνων...

το δικο μου επιχειρημα ηταν οτι μιας κι εχουμε τρια,γιατι να μην εχουμε κ τα προνομια,κ σχεδον τον ειχα καταφερει (για το τεταρτο) κ πανω που ειχε αρχισει να υποχωρει,μαθαμε για την τεταρτη εγκυμοσυνη (που ηταν "ξωφαλτση") κι ετσι δε χρειαστηκε να επιμεινω παραπανω...

μετα απο καθε γεννα,ελεγα "οχι αλλο","δεν κανω αλλο" κλπ,κ μετα μου ελειπε η κοιλια μου......ετσι τωρα δεν λεω τιποτα,ας γεννηθει γερο (γιατι αντιμετωπιζουμε την π[ιθανοτητα ανατομικου προβληματος) κ μετα αν αξιωθω (κ δεν μ εχουν παρει κ τα χρονια) βλεπουμε........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειμαι το κουφετακι και εχω τρια παιδια,και θελω και τεταρτο εγω ποσο τρελη ειμαι?:-D:-Dμα καλα γτ να εισαι τρελη κοπελα μου?το θεμα ειναι ο συζυξ θελει τριτο?αν ναι βουρ και αν σκεφτεστε το οικονομικο το χω αναλυσει και παλιοτερα μην το σκεφτεστε στο τριτο δεν ξοδευεις;)

Το μόνο που δε σκέφτομαι είναι τα έξοδα, σοβαρά μιλάω. Οι φόβοι μου είναι μήπως λαλήσουμε εγώ κι ο άντρας μου, γιατί δεν έχουμε και πολλή βοήθεια από παππούδες...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...