Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Unicorns είπε:

      Καλημέρα σε όλες.Αυριο έχω χοριακη και από χθες το βραδάκι έχουν ξεκινήσει καφέ σταγονιτσες.Μιλησα με τον γιατρό μου και είπε να μην ανησυχώ.Ισως να είναι και εμφύτευσης.Συνεχιζω τα φάρμακα μου και το αποτέλεσμα θα φανεί αύριο.Απλα ήθελα να ρωτήσω έχει συμβεί σε καμία κάτι ανάλογο ;

      Όλα με το καλό αύριο!!!! Θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!! 

      5 ώρες πρίν, Stef91 είπε:

      Κορίτσια τι κάνετε; Βλέπω πολλές εγκυμοσύνης, άλλες φτάνουν στο τέλος τους, για τις υπόλοιπες που προσπαθούμε ακόμη δεν ξέρω τι να ευχηθώ υπομονή!! Εγώ περιμένω περίοδο να ξεκινήσω την Πέμπτη προσπαθεία, πρώτη φορά με Γκοναλ, για να δούμε.. όλοι λένε να χαλαρώσω, αλλά πώς ;;;; 

      Σε νιώθουμε όλες! Είτε είναι η 1η πρώτη φορά είτε η 1000οστη  αυτό που περνάει η γυναίκα δε μπορεί να το νιώσει κανένας. Άγχος, προσμονή, ελπίδες, απαισιοδοξία...όλα μπερδεύονται! Όλα γίνονται στο δικο μας σώμα  και κατά επέκταση στη δική μας ψυχή....ΟΜΩΣ είμαστε πολύ τυχερες που έχουμε την σωματική και ψυχική υγεία να προσπαθήσουμε για το παιδακι μας! Εγώ κάθε φορά έλεγα ότι είμαι τυχερη που μπορώ να το προσπαθήσω, που μου δίνεται η ευκαιρία να το παλέψω. Υπάρχει κόσμος που δε μπορεί ούτε αυτό για πολλούς λόγους.  Οι γιατροί  και εμεις κάνουμε οτι καλύτερο μπορούμε και ο Θεός αποφασίζει ποτε είναι η στιγμή. Άρα να σκεφτείς ότι είσαι τυχερή που μπορείς να το προσπαθήσεις, να κάνεις θετικές σκέψεις, να το πάρεις αισιόδοξα και θα γίνει!!!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! 

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Τώρα οσες κάνετε copy paste για συμπλήρωσετε το κανετε απο της martha86 και ούτω καθεξης για να μη λείψουν τα νέα στοιχεια απο οσες συμπληρωνουν!

Η καθεμία θα κανει copy απο αυτή τη συμπλήρωσε τελευταια :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα και καλη εβδομαδα..τι κανετε??

μαριλου μου σε ευχαριστω για την λιστα...

εγω δεν εχω νεα οι αναγουλες κ εμετοι συνεχιζονται κ ανυπομονω απο βδομαδα να κανω την αυχενικη..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Καλώς όρισες maria93, και είσαι και από όμορφο μέρος!

Καταρχάς latortura σε σκεφτόμαστε πάντα...κι όταν θα είσαι έτοιμη να ξανάρθεις στην παρέα μας!

marilouu Ευχαριστούμε για τη λίστα! Μακάρι την Πέμπτη που θα πάω στο γιατρό να δούμε επιτέλους και το φύλο!

chrysa1982 Εγώ μπήκα 15η εβδομάδα και οι αναγούλες έχουν μειωθεί πάρα πολύ,κι από κει που έκανα εμετό κάθε μέρα τώρα κάθε 3-4 μέρες και αν! Εύχομαι να σου περάσουν σύντομα!

Stone Περαστικά και καλά αποτελέσματα στην αυχενική σου!

margi25 Αμάν αυτά τα υγρά, μας αγχώνουν...Κι αυτά τα χάπια βρε παιδί μου λες και παίρνεις υπνωτικό!

ziu_zitsu Μου έχει τύχει κι εμένα...είναι τραγικό να τα βλέπεις μπροστά σου, προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι

Ioannaki28 Οοps...εγώ δεν έχω συζητήσει ακόμα με το γιατρό για τον Αύγουστο αν θα είναι, λέτε να μου την κάνει και να ψάχνω άλλον??? Θα τον ρωτήσω την Πέμπτη! Απλά βλέπω τόσο μακριά ακόμα τη γέννα που δεν το είχα σκεφτεί ακόμα...Γενικά με την εγκυμοσύνη το παίρνω βήμα-βήμα, μέρα-μέρα, εβδομάδα-εβδομάδα...

Μου αρέσει που έχετε αυπνίες!!! Παιδιά εγώ ξαπλώνω στον καναπέ 21.30 και μέχρι τις 22 με έχει πάρει ο ύπνος!


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

My girl................ΠΗΤ 30/7..ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΑΓΟΡΑΚΙ (βιοκλινική)

Natalia90............ΠΗΤ 3/8...ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Έλενα; )

Marilouu.............ΠΗΤ 8/8...ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (ρέα)

Αγοροmummy....ΠΗΤ 8/8...............................................................(ρέα)

Impregnant.........ΠΗΤ 10/8.ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (ρέα)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8.............................................................(βιοκλινική)

Margi25..............ΠΗΤ 18/8..................................................................................IT'S A BOY!!!!!!!!!

Martha86............ΠΗΤ 20/8...ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ?)

Linalien...............ΠΗΤ 20/8 ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΑΓΟΡΑΚΙ. (ΙΑΣΩ)

Anastasiat28......ΠΗΤ 24/8.............................................................(μητέρα)

Maria93..............ΠΗΤ 25/8..............................................................

Papakia30..........ΠΗΤ 26/8......................................................... (Ιασώ;Αλεξάνδρα; )

Latortura............ΠΗΤ 26/8...........................................................

Ampeligi.............ΠΗΤ 28/8.............................................................(Λητώ)

Brilliant...............ΠΗΤ 30/8.............................................................(βενιζελειο)

Ioanna21............ΠΗΤ 31/8.............................................................(ΓΕΝΕΣΙΣ)

Chrysa1982........ΠΗΤ 8/9...............................................................

Stone...............................................................................................

Link to comment
Share on other sites

Τζααααααααααααα να μαι κι εγωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσαρες μου και τις κοιλιτσες σας;;;;;;;

Καταλαβαινετε οτι δεν αντεχω να διαβασω τα νέα όλων αυτων των ημερων.....Πείτε μου ειστε όλες καλά;;;

Να σας πω τα δικά μου...

1.ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!Και όλα ήταν κατι παραπανω απο ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!Σαν απο παραμύθι!!!!!!!

2.Ανεβασα λιγο πίεση....Θα μπω σε 3ημερη παρακολουθηση κ αν χρειαστει θα μπω σε αντιυπερτασικη αγωγη...

3. Εκανα αυχενικη σημερα...όλα τελειααααα!!!και κατα πασα πιθανοτητα...ταταραμ ταραμ.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ooooo τι ωραία ανακοίνωση!!!

Να ζησετε !!!!!πολύ χαίρομαι που ηταν όλα παραμυθένια περασατε καλα οι 3 σας ε;:-) :-) :-) :-)

Κ η μαμά μου ηταν έγκυος όταν παντρευτηκε τον μπαμπά μου κ είναι συγκινητικό όταν βλέπω τις φωτογραφιες γιατί σκέφτομαι οτι είμαι στην κοιλιτσα της:-) :-) :-)

Εγώ καλά είδαμε το νινι την πεμπτη ξανά πέρασα μια αγωνία με ροζ καφέ αίμα όλο με τρομάζει το νινακι μου τι να κάνω...

Ανανεωσα τη λίστα οποια θελει να συμπληρωσει αν λείπει κάτι 'η να αλλαξει, θα την κάνει αντιγραφή, θα σβηνει τελιτσες και θα συμπληρώνει ώστε και η επόμενη που θα θέλει να προσθεσει κάτι να κανει το ίδιο...για να μη μένει πίσω το πινακακι θα το κάνουμε έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Papakia που είναι τα κουφέτα και έχω υπογλυκαιμίες ;;; Να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι !! Με το καλό να έρθει και ο άντρας της ζωής σου !!!

Εγώ σήμερα το βράδυ έχω την αυχενική !!!! Άγχος, άγχος, άγχος... Αλλά ξύπνησα απο ένα υπέροχο όνειρο... Κρατούσα το μωράκι μου αγκαλίτσα και το θήλαζα !!! Τόσο ζωντανό όνειρο...

Καλημέρα σε όλες!!!!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααα..

Papakia να ζησετε κ παντα ευτυχισμενοι κ με το καλο ο μπεμπης σου..

Marilouu μου τέλειο το πινακακι σου μπραβοοο..

Στα δικα μου πηγα εχθες στο γιατρο ολα καλα τελικα με τα καφε εχουν σταματησει δεν ειναι κατι να ανησυχω ειναι απο την προηγούμενη φορα που ειχα ροζ κ τωρα βγηκε το καφε, αχ ειδα τον μπεμπη μουυυυυ, ,μεγαλωσε πολυ απο την προηγούμενη φορα.αφου κοριτσια το τσουτσουνακι μπαμ κανει...ενω πριν κατι λίγο φαινοταν τωωωραααα? Τι να σας πω,ο μπαμπας εχει κατουρηθει....χαχαχα..εγω ηδη εχω αρχισει κ τον ερωτευομαι τον μπεμπη μου... :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! έχω να μπω δυο τρεις μερούλες νομιζω?

μου λείψατε!!! ήμουν αρρωστούλα (γριπούλα).

είστε όλες καλά? τα μωράκια μας?

papakia μου να ζήσετε. κάθε ευτυχία και με το καλό το μωράκι σας. απο ότι διάβασα στα γρήγορα το ευχαριστήθηκες ε?

Brilliant μου καλή επιτυχία!!!! αχ τι τυχερή, ανυπομονώ και εγώ να πάω να το δώ ξανά.

margi25 μπράβο συγχαρητήρια!!!! :D:D:D:D να μην αγχώνεσαι και να ξεκουράζεσαι ε?

να καλωσορίσω και δύο νέα μέλη ή κάνω λάθος?

εγώ σήμερα θα πάρω τις απαντήσεις του αίματος (pappA) και έχω πολύ αγωνία.


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζααααααααααααα να μαι κι εγωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσαρες μου και τις κοιλιτσες σας;;;;;;;

Καταλαβαινετε οτι δεν αντεχω να διαβασω τα νέα όλων αυτων των ημερων.....Πείτε μου ειστε όλες καλά;;;

Να σας πω τα δικά μου...

1.ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!Και όλα ήταν κατι παραπανω απο ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!Σαν απο παραμύθι!!!!!!!

2.Ανεβασα λιγο πίεση....Θα μπω σε 3ημερη παρακολουθηση κ αν χρειαστει θα μπω σε αντιυπερτασικη αγωγη...

3. Εκανα αυχενικη σημερα...όλα τελειααααα!!!και κατα πασα πιθανοτητα...ταταραμ ταραμ.....

Να ζησετε και παντα ευτυχισμενοι με το μωρακι σας papakia30!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Τι κανουν τα μπεμπακια σας??? Ειμαι πολυ χαρουμενη! Σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο την pap-A και ηταν τελεια!! 1/4456. αααα ειχα και εγω ροζ υγρα αλλα ο γιατρος μου ειπε μονο ξεκουραση και δεν μ εδωσε φαρμακα!! Επισης αυριο ταξιδευω για ροδο με τον αντρουλη μ και φοβαμαι με τις ναυτιες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...