Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      2 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! 

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

μανούλες και μωράκια καλησπέρα σας!!εντελώς πληροφοριακά πήγα το πρωί στα lidl που έχει βγάλει προσφορά σε ρούχα εγκυμοσύνης!!σε γενικές γραμμές είναι καλά έχει και νουμεράκια εγώ που είμαι θηριάκι το L είναι καλό!!πήρα ενα παντελόνι βαμβακερό μια μπλούζα ένα μπλουζοφόρεμα και ένα κολάν ούτε με 30Ε αν θέλετε προλαβαίνετε!!!!

για το μωράκι που διάβασα και εγώ λόγω θηλασμού το πρώτο 6μηνο δίπλα μας αλλά κολλημένο στο κρεββάτι μου το δικό του για να το συνηθίζει μόλις το παίρνει ο ύπνος τσουπ εκεί!!

ζίου ζίτσουμου δεν πειράζει μια άλλη φοράθα σε δούμε από κοντά αλλά θα πιούμε και θαφάμεστην υγειά σου!!!!

χρύσαμε το καλό στο ραντεβουδάκι με τον ντόκτορ!!!

κατερινάκιεσύ θα μπορέσεις να έρθεις??θα είσαι εδώ??

παπάκιμου επιτέλους ακούσαμε νεάκια σου όλα να πάνε σούπερ και τέλεια και δεν θέλω να σκέφτεσαι αρνητικά!!!!!

απο φάρμακα παίρνω 1 φολλικό,1σίδηρο και μου έγραψε 1 ασβέστιο μαγνήσιο όχι ακόμα αλλάμου είπε να παρατηρώ αν κάνω συχνές συσπάσεις

για αυτοκίνητο αν και είναι λίγο μικρό και 3θυρο προς το παρόν δεν είμαστε για αλλαγες (το ταμείον είναι μείον)αλλά ίσως μια μπαγκαζιέρα να την πάρουμε βλέποντας κι κάνοντας!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα εγγυουλες μου τι κανετε??εχει 2 μερες που κολλαει το ιντερνετ κ δεν μπορω να διαβασω ολα τα σχολια...

αναστασακι μου τι επαθες??η μεσουλα σου??περαστικα κ σε νοιωθω γιατι τωρα συνηλθα απο την μεση..

μαρθα μου τι εκπληξη ηταν αυτη??καλως ορισες στο κλαμπ των αγοριων..συνηθως στα κοριτσια πεφτουν εξω κ στον μεγαλο υπερηχο το διεκρινιζουν...

ιωαννα μου χρονια πολλα τι κανεις??μη σε αγχωνει ειμαστε ιδια εβδομαδα κ γω εχει καμια εβδομαδα που τον καταλαβαινω..οσο για τις ανακατοσουρες εχει λιγες μερες που τα απογευματα εχω αναγουλες κ την προηγ.εβδομαδα εκανα κ εμετο..

αυριο θα παμε να δουμε τον πριγκιπα μου κ μαλλον θα μας πει κ ποτε θα κανουμε την β επιπεδου...

κοριτσια μου συγχωρεστε με που δεν μπορω να διαβασω τα νεα σας οταν ξεμπλοκαρει θα μπω να διαβασω...φιλακιααα

ααααα οταν λεμε να βρεθουμε παραλιακα αριστοτελους που ακριβως θαναι η συναντηση που δεν γνωριζομασται??θελετε να δωσουμε ραντεβου εξω απο το ηλεκτρα παλας??και εκει ειναι οραια να πιεις καφε πανω στην ταρατσα αν εχετε παει..

Χρύσα μου τι κάνεις? συνήλθες που ήσουν άρρωστη? καλύτερα είμαι με τη μέση ευτυχώς, κουτσαίνοντας πάω βέβαια ακόμα αλλά όχι το χάλι που ήμουν!!!!!!!!!! εσύ είσαι καλά? το Σάββατο περιμένουμε και φώτο ε?


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγγυουλες μου τι κανετε??εχει 2 μερες που κολλαει το ιντερνετ κ δεν μπορω να διαβασω ολα τα σχολια...

αναστασακι μου τι επαθες??η μεσουλα σου??περαστικα κ σε νοιωθω γιατι τωρα συνηλθα απο την μεση..

μαρθα μου τι εκπληξη ηταν αυτη??καλως ορισες στο κλαμπ των αγοριων..συνηθως στα κοριτσια πεφτουν εξω κ στον μεγαλο υπερηχο το διεκρινιζουν...

ιωαννα μου χρονια πολλα τι κανεις??μη σε αγχωνει ειμαστε ιδια εβδομαδα κ γω εχει καμια εβδομαδα που τον καταλαβαινω..οσο για τις ανακατοσουρες εχει λιγες μερες που τα απογευματα εχω αναγουλες κ την προηγ.εβδομαδα εκανα κ εμετο..

αυριο θα παμε να δουμε τον πριγκιπα μου κ μαλλον θα μας πει κ ποτε θα κανουμε την β επιπεδου...

κοριτσια μου συγχωρεστε με που δεν μπορω να διαβασω τα νεα σας οταν ξεμπλοκαρει θα μπω να διαβασω...φιλακιααα

ααααα οταν λεμε να βρεθουμε παραλιακα αριστοτελους που ακριβως θαναι η συναντηση που δεν γνωριζομασται??θελετε να δωσουμε ραντεβου εξω απο το ηλεκτρα παλας??και εκει ειναι οραια να πιεις καφε πανω στην ταρατσα αν εχετε παει..

Η ιδέα του ηλέκτρα παλλάς νομίζω είναι πολύ καλή! Δεν έχω πάει αλλά έχω ακούσει ότι είναι πολύ ωραία εκεί ψηλά!

Καλημέρα αγοροκοριτσομανουλες!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε;;;Χαθηκα αλλα ειχα σπιτι μαμα, αδερφό και αδερφη σπιτι για 3ημερο μου ηρθανε και ειχε γινει καταληψη στο λαπτοπ...Ασε που δεν ειχα διαθεση γτ ειχα φοβερη αδυναμια και πονοκεφαλο...Φοβηθηκα για πιεση αλλα μπα...απλα αδυναμια ηταν...Παει ομως περασε!!!!

Καταλαβαινετε βεβαια οτι δε σας διαβασα...Απλα κουτσουλισα...!!!

Γλυκια μου la tortura μην πτοεισαι!!!Μπορα ειναι θα περασει!!!!

Οι αλλες καλα;;

Martha γιο τελικα ε;;;πες...Οχιιιιιιιιιιιιιιιιι πες ποσο τελεια ειναι που κουβαλας ενα αντρακι!!

Εμενα κοριτσια ο δικος μου δινει ρεσταααα!!!Τσαρλατανακι εχωωωω!!

Τριτη παω β επιπεδου...Ανυπομονωωωωωωωωωωωω

Οσο για τα κιλα,για την ωρα ειμαι μεσα στο στοχο...ειμαι +7 κιλα...

Χμμμ μαλλον καλα τα εχω παει...

Ααααα οσο για το νινι..εννοειται τους πρωτους μηνες στην κρεβατοκαμαρα μαζι μας σε καλαθουνα...και μαλλον δε θα αγορασω επιπλα κ καροτσια μεχρι να γεννησω...η μεχρι 27η εβδομαδα τουλαχιστον...Αν κατι δεν παει καλα πως θα την παλεψω μετα αντικριζοντας ενα βρεφικο δωματιο;;;

πωπωωωωω λιγο μου εμεινε....

σε 1 ωρα θα εχω κ αποτελεσματα εξετασεις...Αντε να δουμε....

Σας φιλω ολεςςςςς

Μαράκι ήθελα τόσο πολύ αγόρι από την αρχή που νομίζω το ζουζούνι μου με άκουσε και είπε ας της κάνω το χατίρι. Όχι ότι όσο ήξερα ότι είναι κορίτσι δεν είχα τρελαθεί αλλά τώρα ένα παραπάνω!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Ντττταξυ, κορίτσια, σας τρώω λάχανο με τα χάπια.

Λοιπόν

Μαγνήσιο (4), φολικό οξύ (1), ασβέστιο (1), σίδηρο (2)

Λες να πρέπει να παίρνω τόοοοοσα χάπια λόγου ηλικίας? Θα τον σκίσω το γιατρό μου!

Άσε που πήγα πάλι για καροτσάκι και είδα τιμές... σε λίγο θα παίρνω και χάπια για την πίεση! γγγγκκκκκρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Λέμε και εμείς που χάθηκες, papakia30! 'αντε μπράβο μια χαρά, να δείς τι θα πει και ο γιατρός

μπορεί και να σας τρόω με τα χάπια: 2 ασβέστιο, 2 σίδηρο, 3 μαγνήσιο, 1 φυλλικο οξύ, 2 πολυβιταμίνες, 1 θυροειδή... νομίζω δεν ξεχνάω κάτι ;);)


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια τι κανετε;εριξα μια ματια ηταν 4 σελιδες και ξεχασα αρκετα.εξετασεις,υπερηχοι με τροφαντουτσικα μωρα,αγορες....ωραια νεα!

Οσο για μενα μια χαρα η β επιπεδου!410 gr ο μικρος,τζαναμπετης,μας ειχε γυρισει τον ποπο του,πηγα μια βολτα εφαγα ξαναπηγα στο γιατρο,καπως καλυτερα ηταν μετα.ο doc ειπε οτι ειναι ενα υγιες μωρο αλλα δεν μπορει να παραβλεψει την αυχενικη οποτε καναμεαμνιο.αν ειμαστε τυχεροι αυριο θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα αλλιως δευτερα.αυτααα


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε;εριξα μια ματια ηταν 4 σελιδες και ξεχασα αρκετα.εξετασεις,υπερηχοι με τροφαντουτσικα μωρα,αγορες....ωραια νεα!

Οσο για μενα μια χαρα η β επιπεδου!410 gr ο μικρος,τζαναμπετης,μας ειχε γυρισει τον ποπο του,πηγα μια βολτα εφαγα ξαναπηγα στο γιατρο,καπως καλυτερα ηταν μετα.ο doc ειπε οτι ειναι ενα υγιες μωρο αλλα δεν μπορει να παραβλεψει την αυχενικη οποτε καναμεαμνιο.αν ειμαστε τυχεροι αυριο θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα αλλιως δευτερα.αυτααα

κοριτσάκι μου μια χαρά τα νεάκια σου!!!και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να συνεχίσουν να είναι ευχάριστα(που θα είναι δεν το συζητάω)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε;εριξα μια ματια ηταν 4 σελιδες και ξεχασα αρκετα.εξετασεις,υπερηχοι με τροφαντουτσικα μωρα,αγορες....ωραια νεα!

Οσο για μενα μια χαρα η β επιπεδου!410 gr ο μικρος,τζαναμπετης,μας ειχε γυρισει τον ποπο του,πηγα μια βολτα εφαγα ξαναπηγα στο γιατρο,καπως καλυτερα ηταν μετα.ο doc ειπε οτι ειναι ενα υγιες μωρο αλλα δεν μπορει να παραβλεψει την αυχενικη οποτε καναμεαμνιο.αν ειμαστε τυχεροι αυριο θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα αλλιως δευτερα.αυτααα

Μπραβοοοοο!!!!

Χαρηκα παρα πολύ με τα νέα σου!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Εγώ κοριτσια ακόμα ξάπλα δεν ξαναεμφανίστηκαν τα ροζ...

Αλλά μου φαίνεται τελικά την αρπαξα ,ποια σκονη απο σαχαρα....κλείνει ο λαιμός μου σιγά σιγά...

Αυτό μου έλειπε!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοο!!!!

Χαρηκα παρα πολύ με τα νέα σου!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Εγώ κοριτσια ακόμα ξάπλα δεν ξαναεμφανίστηκαν τα ροζ...

Αλλά μου φαίνεται τελικά την αρπαξα ,ποια σκονη απο σαχαρα....κλείνει ο λαιμός μου σιγά σιγά...

Αυτό μου έλειπε!!!:-(

Ελπιζω να μην ξαναδεις τιποτα χρωματιστο και σιγα σιγα θα ανεβει ο πλακουντας.σημερα μου ειπε ο γιατρος οτι ο πλακουντας ειναι σε καλη θεση και τον ρωτησα 2 φορες να βεβαιωθω.ο καιρος ειναι αρρωστιαρης,πιες ζεστα μπας και την γλιτωσεις.

kateriniw σε ευχαριστω κοπελα μου!

Οσο για τον υπνο του μωρου,λικνο θα εχουμε αρχικα και μετα στο παιδικο,ευτυχως η δυστυχως κουνια στην κρεβατοκαμαρα δε χωραει.οσο για καροτσι inglesina zippy η trilogy λεμε.το zippy το εχει η κολλητη μου και μου ειπε ειναι ελαφρυ και βολικο και η κορη της ειναι 3 ετων αλλα αναπτυγμενη(φορα νο6 στα ρουχα) και χωραει ανετα.ελεγα να μην επαιρνα το πορτ μπεμπε λογω καλοκαιριου αλλα ο αντρας μου θελει τα παντα για το γιο και λογω αγχους που περασαμε του βγαινει σε καταναλωτισμο.μετα τα αποτελεσματα θα κανουμε ερευνα αγορας και αγορες.


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσαμπα η χαρα....Χειροτερεψαμε....πφφφφ

Ειμαι ενα τσακ πριν απο το συναγιερμο...

Θα δουμε ειπαν την Τριτη με τη β επιπεδου πως θα δρασουμε και αν...

Εγω μια φορα το ξεκαθαρισα...

Το γιο μου δεν τον αγγιζετε αν δε φτασουμε 28η εβδομαδα!!!Δε με νοιαζει τι θα κανετε...Παντως αυτον κ εμενα πριν δε μας χωριζετε!!!!!!!!!!!!

Μου λεει ο γιατρος θαυμαζω την υπομονη σου...Κι εγω του λεω τη δικη σου αν θα σας μπουν ιδεες!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

papakiaμου γλυκιά!!!μην μου στεναχωριέσαι καμια φορά λένε κάθε εμπόδιο βγαίνει σε καλό!!όταν έχεις πίστη και υπομονή όλα γίνονται!!!κάνε με το καλό την ΄β σου και είμαι σίγουρη πως θα κάνετε το καλύτερο!!καλά κάνεις και τους τρίζεις τα δόντια μόνο έτσι θα γίνει αυτό που θες!!!η συμπαράσταση και οι προσευχές μας είναι μαζί σας!!!:P:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Papakia τι να πω ρε φουστη μου.... Θαυμαζω το θαρρος σου κ την αποφασιστικοτητα σου!ευχομαι να εχετε μια τελεια β επιπεδου!

Kimonandi χαιρομαι για την καλη αυχενικη σου! Να δεις που θα εχετε κ τελεια αποτελεσματα απο την αμνιο.

Τωρα που σας διαβαζω τρωω ενα τοστ με ψωμια για σαντουιτς γαλοπουλα, κασερι. Τοματα, πατατακια. Το λες κ λαϊτ...


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Papakia τι να πω ρε φουστη μου.... Θαυμαζω το θαρρος σου κ την αποφασιστικοτητα σου!ευχομαι να εχετε μια τελεια β επιπεδου!

Kimonandi χαιρομαι για την καλη αυχενικη σου! Να δεις που θα εχετε κ τελεια αποτελεσματα απο την αμνιο.

Τωρα που σας διαβαζω τρωω ενα τοστ με ψωμια για σαντουιτς γαλοπουλα, κασερι. Τοματα, πατατακια. Το λες κ λαϊτ...

Το λες, το λες... Γιατι μετα απο 2 πίτες γύρο και πατάτες σκέφτομαι τι να φάω...


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το λες, το λες... Γιατι μετα απο 2 πίτες γύρο και πατάτες σκέφτομαι τι να φάω...

Πες μου πως κανεις πλακα....ποτε δεν εχω καταφερει να φαω δυο πιτες γυρο!!! Σε θαυμαζω!!:):)


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...