Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσάκια μου!επαφες.......πονεμένο θέμα!εμεις μια φορά στις 20 μέρες και δεν το απολαμβάνουμε καθόλου.....ο άντρας μου σκέφτεται το μωρο και εγω δεν αφήνομαι καθόλου!!!!

αχ κι άλλη πονεμένη!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ κι άλλη πονεμένη!!!

Απορώ πως μερικές λένε οτι το απολαμβάνουν πιο πολυ απο ποτε στην εγκυμοσύνη!εμεις η τελευταία φορά που το ευχαριστηθήκαμε ήταν οταν συλλαβαμε τη μπεμπα!!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως μερικές λένε οτι το απολαμβάνουν πιο πολυ απο ποτε στην εγκυμοσύνη!εμεις η τελευταία φορά που το ευχαριστηθήκαμε ήταν οταν συλλαβαμε τη μπεμπα!!!!!!

χαχχαχα!! όντως αυτό που λες το έχω ακούσει κι εγώ, ότι το ευχαριστιούνται περισσότερο :confused: που θα πάει θα περάσει ο καιρός!! απλά μετά αναρωτιέμαι, θα προλαβαίνουμεμε 2 μωρά??? :confused:ή θα περάσει κάνας χρόνος ακόμη έτσι?? :lol::lol::lol:


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχχαχα!! όντως αυτό που λες το έχω ακούσει κι εγώ, ότι το ευχαριστιούνται περισσότερο :confused: που θα πάει θα περάσει ο καιρός!! απλά μετά αναρωτιέμαι, θα προλαβαίνουμεμε 2 μωρά??? :confused:ή θα περάσει κάνας χρόνος ακόμη έτσι?? :lol::lol::lol:

Πιστεύω οτι θα περάσει λίγος χρόνος μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας!ειναι μεγάλη αλλαγή μεσα στο σπίτι το μωρο!θα δούμε..;)


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιστεύω οτι θα περάσει λίγος χρόνος μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας!ειναι μεγάλη αλλαγή μεσα στο σπίτι το μωρο!θα δούμε..;)

μου λες με τρόπο να το ξεχάσουμε κ για μετά?χαχαχχαχα

πέραν της πλάκας σίγουρα θα είναι μεγάλη αλλαγή! καλή θέληση να υπάρχει!!και θα τα καταφέρουμε ;)


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

μου λες με τρόπο να το ξεχάσουμε κ για μετά?χαχαχχαχα

πέραν της πλάκας σίγουρα θα είναι μεγάλη αλλαγή! καλή θέληση να υπάρχει!!και θα τα καταφέρουμε ;)

Χαχαχα!!!!!ε,οχι και να το ξεχάσουμε!!!!!μπορει να γίνει και καλύτερο μετά......


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλος σας βρηκα!!!!!ευχομαι σε ολες γερα μωρακιααααα :-P μεχρι τωρα ειχα μια υπεροχη εγκυμοσυνη,με λιγες αναγουλες.το μονο που με προβληματιζει λιγο ειναι οτι ξεκινησα με χαμηλο αιματοκριτη,ΑΥΤΑ φιλακια σε ολεςςςςς

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλος σας βρηκα!!!!!ευχομαι σε ολες γερα μωρακιααααα :-P μεχρι τωρα ειχα μια υπεροχη εγκυμοσυνη,με λιγες αναγουλες.το μονο που με προβληματιζει λιγο ειναι οτι ξεκινησα με χαμηλο αιματοκριτη,ΑΥΤΑ φιλακια σε ολεςςςςς

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!!ειναι ενα θέμα ο αιματοκρίτης.να τρως μοσχάρι και συκώτι!!!!α!και πορτοκαλαδες!!!!ποτε έχεις ΠΗΤ;ξέρεις φύλο;


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλος σας βρηκα!!!!!ευχομαι σε ολες γερα μωρακιααααα :-P μεχρι τωρα ειχα μια υπεροχη εγκυμοσυνη,με λιγες αναγουλες.το μονο που με προβληματιζει λιγο ειναι οτι ξεκινησα με χαμηλο αιματοκριτη,ΑΥΤΑ φιλακια σε ολεςςςςς

καλώς την! κι έτσι υπέροχα να συνεχιστεί σου εύχομαι! ε για τον αιματοκρίτη θα σου είπε ο γιατρός σου τι να τρως για να το βοηθήσεις έτσι? πάντα πέφτει στην εγκυμοσύνη! πόσο έχεις?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!!ειναι ενα θέμα ο αιματοκρίτης.να τρως μοσχάρι και συκώτι!!!!α!και πορτοκαλαδες!!!!ποτε έχεις ΠΗΤ;ξέρεις φύλο;

για το συκώτι καλά είναι να ρωτήσει τον γιατρό!! πολλοί δεν το επιτρέπουν γιατί είναι πλούσιο σε βιταμίνη Α η οποία σε μεγάλες ποσότητες δεν κάνει καλό στο μωρό!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

για το συκώτι καλά είναι να ρωτήσει τον γιατρό!! πολλοί δεν το επιτρέπουν γιατί είναι πλούσιο σε βιταμίνη Α η οποία σε μεγάλες ποσότητες δεν κάνει καλό στο μωρό!!

Κάπου το ειχα διαβάσει αυτό!!!!καλα λες!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κάπου το ειχα διαβάσει αυτό!!!!καλα λες!

κι εγώ επειδή το διάβασα γι'αυτό το είπα! τον γιατρό μου δεν τον ρώτησα αν κ πολύ μου αρέσει το μοσχαρίσιο συκώτι αν μου έρθει τόσο πολύ όρεξη να το φάω θα τον ρωτήσω! αιματοκρίτη προς το παρόν το ελέγχω! ξεκίνησα με 41.5 κ τώρα έχω 33.5 που μου λένε για δίδυμα είναι μια χαρά!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα με 35 παντα ειχα προβλημα με αυτον!!!!!!!!ο ριμαδης χαχααχαχ ελπιζω να ανεβει πινω 2 χαπια σιδηρου την ημερα.οσο για το συκωτι το φοβαμαι λιγο πολλα εχω ακουσει........!αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο μου ανυπομονω να δω το σπορακι μου.εισταιιιι υπεροχεςς ολεςς εδω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα με 35 παντα ειχα προβλημα με αυτον!!!!!!!!ο ριμαδης χαχααχαχ ελπιζω να ανεβει πινω 2 χαπια σιδηρου την ημερα.οσο για το συκωτι το φοβαμαι λιγο πολλα εχω ακουσει........!αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο μου ανυπομονω να δω το σπορακι μου.εισταιιιι υπεροχεςς ολεςς εδω!!!!!

ο σίδηρος νομίζω πως είναι για ν'ανέβει ο σίδηρός σου!(χωρίς να παίρνω κι όρκο) παίρνω κι εγώ 2 την μέρα! για τον αιματοκρίτη να τρως αρκετό μοσχάρι!! για το συκώτι είπαμε να ρωτήσεις τον γιατρό σου ;)

άντε με το καλό να δεις το μωρό σου αύριο!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...