Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάρες μου!! πως είστε??αυξανόμαστε βλέπω και χαίρομαι!!

κι εγώ είχα τέτοια πονάκια κάποιες φορές αλλά τα αγνόησα :D πιστεύω αν αρχίσουμε τις ετοιμασίες του δωματίου θα συνειδητοποιήσω καλύτερα ότι έρχονται τα μωρά μας!!χιχιχι εν μέρη συναδέλφισσα λοιπόν :D

Καλώς ήρθες κ με το καλό το μωράκι σου!! λογικά αγόρι θα παραμείνει! όταν λένε αγόρι είναι σχεδόν σιγουρο :D

δεν πειράζει κοριτσάκι μου θα τα βρεις όλα σιγά σιγά και μετά θα γίνεις εξπέρ! ό,τι θες εδώ είμαστε!

Συλληπητήρια καλή μου! να προσέχεις το μωράκι σου κι εσένα..

Καλώς μας ήρθες!! με το καλό το 2ο παιδάκι σας!!

ναι ναι!! πήρα κάτι λίγα φορμάκια,καλτσούλες..ψιλοπράγματα!! μεθαύριο έχω β' επιπ. πρώτα η Παναγία όλα να είναι καλά κ μετά θα φορτσάρω!! :D

φιλιά σε όλες!!

Πω πω, αυτό κι αν ειναι μήνυμα. Κι εγώ περιμένω την Β επιπέδου η αλήθεια να λέγεται και μετά σιγά σιγά θα οργανωθω!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω ακομα δεν εχω παρει τιποτα θα περιμενουμε να κανουμε πρωτα τι β'επιπεδου να σιγουρευτουμε για το φυλλο και μετα θα αρχισω να ψωνιζω.και εγω το μονο που εχω ειναι ενα μπλε φορμακι που μου ειχε παρει ο θειος μου για τι μικρη μου που δεν τις το φορεσα ποτε γιατι ειναι κοριτσακι και δεν ταιριαζανε τα χρωματα.αντρες παιδι μου τι ξερουν απο παιδικα ρουχα! χαχα!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω, αυτό κι αν ειναι μήνυμα. Κι εγώ περιμένω την Β επιπέδου η αλήθεια να λέγεται και μετά σιγά σιγά θα οργανωθω!

όντως λίγο μεγάλο :tongue: αλλά δεν ήθελα να ξεχάσω καμία!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

όντως λίγο μεγάλο :tongue: αλλά δεν ήθελα να ξεχάσω καμία!!

Ηταν τέλειο!

Αν αυτή δίπλα ειναι η φωτογραφία της κοιλιάς σου να ξερεις ότι με κανεις και αισθάνομαι πολύ καλά γιατί θεωρούσα ότι μονο η δικιά μου μεγάλωσε αρκετα. Εν τω μεταξύ φούσκωσε απότομα γύρω στους 3,5 μήνες. Πριν δεν φαινόταν κάτι!:D


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηταν τέλειο!

Αν αυτή δίπλα ειναι η φωτογραφία της κοιλιάς σου να ξερεις ότι με κανεις και αισθάνομαι πολύ καλά γιατί θεωρούσα ότι μονο η δικιά μου μεγάλωσε αρκετα. Εν τω μεταξύ φούσκωσε απότομα γύρω στους 3,5 μήνες. Πριν δεν φαινόταν κάτι!:D

η κοιλιά μου είναι την 20η εβδομάδα :D εμένα φούσκωσε από νωρίς σχετικά... 8η-9η εβδ. μάλλον λόγω διδύμων!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου είναι νορμάλ θα έλεγα πιό μικρή από ότι την προηγούμενη φορά αλλά φαίνεται ότι είμαι έγκυος. Βέβαια τότε είχα πάρει ήδη 5 κιλά σε αυτή τη φάση ενώ τώρα 1,5.


jxhyp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα ζυγίστηκα, έχω παρει 3,8 κιλά. Δεν ξέρω αν είναι λίγα ή πολλά. Οταν έμεινα εγκυος ο γιατρό μου μου είχε πει ότι θα ήταν καλό μεχρι τον 5ο να μήν πάρω κιλά. Οπως καταλαβαίνεται σε αυτό απέτυχα. Ομως από τότε δεν έχει ξαναασχοληθεί με τα κιλά μου. Δεν με έχει ρωτήσει καν πως τα παω σε αυτό το θεμα.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ψυχουλοφουσκοκαρδουλοκοιλίτσες μου τι κάνετε???????????

Καλημέλαααα!!!! Πολύ χαίρομαι που γεμίζει ζωούλες η ομαδούλα μας!!!

izaki, Rania2810 καλώς ορισατε!!!!Με το καλό νατα έχουμε αγκαλίτσα τον Ιούνιο!!!

christy φυσικα ότι θες είμαστε εδώ για σένα. Θα πας στο parents.gr να βρεις την ενότητα που λένε τα κορίτσια.

Μουντούλι συλληπητήρια για τον Θείο σας!! Ζωή σε σας να στε γεροί να τον θυμάστε. Προσπαθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι μόνο τις καλές σας στιγμές και να μη στενοχωριέσαι τώρα που έχεις και το μωρούλι σου στη κοιλίτσα και το φροντίζεις ε?? φιλάκια θα σε περιμένουμε να μας πεις ότι σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα!!! μάκια

Θώκι πολύ χαίρομαι μπράβοοοοοο που το είδες τόσο όμορφα!!! Ναι θα πάω σίγουρα σε ένα από τα επόμενα σεμινάρια!!!!

Είμαστε καλύτερα ευτυχώς πυρετό δεν καναμε και την πέρασα ελαφριά...ακόμα την περνάμε δλδ ελπίζω να μη γυρίσει...

Ιωάννα Δημήτρης ο μικρούλης μου είναι 2 1/2 χρονών. Αθήνα ναι Χαλάνδρι μένω.

Κι εγώ έχω πονάκια ελαφριά ώρες ώρες δε σας κρύβω την ανησυχία μου και κάθομαι άγαλμα στο καναπέ ή στο κρεβατι για ένα του σημάδι. Τίποτα τα γυρίσματα του μέσα έχουν γίνει αραιά που να τα καταλαβαίνω και στενοχωριέμαι....μα είναι δυνατόν να το αισθανόμουν εντονότερα πριν 2 εβδομάδες????


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ψυχουλοφουσκοκαρδουλοκοιλίτσες μου τι κάνετε???????????

Καλημέλαααα!!!! Πολύ χαίρομαι που γεμίζει ζωούλες η ομαδούλα μας!!!

izaki, Rania2810 καλώς ορισατε!!!!Με το καλό νατα έχουμε αγκαλίτσα τον Ιούνιο!!!

christy φυσικα ότι θες είμαστε εδώ για σένα. Θα πας στο parents.gr να βρεις την ενότητα που λένε τα κορίτσια.

Μουντούλι συλληπητήρια για τον Θείο σας!! Ζωή σε σας να στε γεροί να τον θυμάστε. Προσπαθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι μόνο τις καλές σας στιγμές και να μη στενοχωριέσαι τώρα που έχεις και το μωρούλι σου στη κοιλίτσα και το φροντίζεις ε?? φιλάκια θα σε περιμένουμε να μας πεις ότι σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα!!! μάκια

Θώκι πολύ χαίρομαι μπράβοοοοοο που το είδες τόσο όμορφα!!! Ναι θα πάω σίγουρα σε ένα από τα επόμενα σεμινάρια!!!!

Είμαστε καλύτερα ευτυχώς πυρετό δεν καναμε και την πέρασα ελαφριά...ακόμα την περνάμε δλδ ελπίζω να μη γυρίσει...

Ιωάννα Δημήτρης ο μικρούλης μου είναι 2 1/2 χρονών. Αθήνα ναι Χαλάνδρι μένω.

Κι εγώ έχω πονάκια ελαφριά ώρες ώρες δε σας κρύβω την ανησυχία μου και κάθομαι άγαλμα στο καναπέ ή στο κρεβατι για ένα του σημάδι. Τίποτα τα γυρίσματα του μέσα έχουν γίνει αραιά που να τα καταλαβαίνω και στενοχωριέμαι....μα είναι δυνατόν να το αισθανόμουν εντονότερα πριν 2 εβδομάδες????

Mη μουπεις οτι περασες την ιωση?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mη μουπεις οτι περασες την ιωση?

Να ναι ίωση κι ακόμη εδώ είναι η άτιμη και μας έχει αφήσει με σημάδια δύο βράδια αυπνίας μόνοο!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...