Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      εγώ Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να μάθω ποτέ θα γίνει 🥹

      περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο σου 🙏🏼

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και απο εμενα..εγω μενω αγιο νικολαο αττικης αλλα το καλοκαιρι λεμε να παμε κεντρο πετρουπολης..!!!

Γεια σου!!!!!!!αντε θα γίνεις γειτονακι και εσυ!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τον εχεις κοντά εσυ!εμενα ειναι στη Μιχαλακοπούλου!μαλλον θα γεννήσω αττικο.

Και είμαι και πολύ ευχαριστημένη μαζί του. Μην με περάσεις για χαζή αλλά πληρώνεις κάτι στο αττικό? Ψαχνω κι εγώ να βρώ οικονομικές λύσεις γιατί όσο ναναι είναι δύσκολα τα πράγματα. Θα τον συζητήσω και σήμερα να δω σαν εναλλακτικες τα δημόσια νοσοκομεία.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Με κάποιες τα έχουμε ήδη πει στο αντίστοιχο θέμα στο Parents. Εγώ έχω ΠΗΤ 22/6 και όλα δείχνουν πως περιμένουμε το δεύτερο αγοράκι μας! Β'επιπέδου θα κάνω στις 12/2 και ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα :rolleyes:! Καλώς σας βρήκα!


jxhyp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και είμαι και πολύ ευχαριστημένη μαζί του. Μην με περάσεις για χαζή αλλά πληρώνεις κάτι στο αττικό? Ψαχνω κι εγώ να βρώ οικονομικές λύσεις γιατί όσο ναναι είναι δύσκολα τα πράγματα. Θα τον συζητήσω και σήμερα να δω σαν εναλλακτικες τα δημόσια νοσοκομεία.

Γιατι χαζή καλε;στο αττικο πληρώνεις μόνο την αμοιβή του γιατρού σου.ο δικός σου ειναι και σε δημόσιο και σε ιδιωτικό;εμενα ειναι στο αττικο,στο γαία και στο λητω.


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Με κάποιες τα έχουμε ήδη πει στο αντίστοιχο θέμα στο Parents. Εγώ έχω ΠΗΤ 22/6 και όλα δείχνουν πως περιμένουμε το δεύτερο αγοράκι μας! Β'επιπέδου θα κάνω στις 12/2 και ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα :rolleyes:! Καλώς σας βρήκα!

ωωωω Άλλη μια μανούλα με ίδια ΠΗΤ με μενα! Με το καλό ευχομαι!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι χαζή καλε;στο αττικο πληρώνεις μόνο την αμοιβή του γιατρού σου.ο δικός σου ειναι και σε δημόσιο και σε ιδιωτικό;εμενα ειναι στο αττικο,στο γαία και στο λητω.

Ο δικός μου είπε ότι θα με ξεγεννήσει όπου θέλω αλλά αυτή την στιγμή το καλύτερο και φτηνότερο για τα δεδομένα του είναι το ΡΕΑ. Το Αττικό ομως είναι και ανέξοδο! αλλά και δίπλα μου. Απλώς ντράπηκα να τον ρωτήσω. Κακώς. Σήμερα θα του το αναφέρω.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ευτυχώς που υπάρχουν και τα φόρουμ και υπάρχει η δυνατότητα να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες γιατί τόσο καιρό αισθανόμουν πολύ μόνη μιας και στον κύκλο μου δεν έχω άλλη κοπέλα να γεννάει κοντά ή να γέννησε κοντά.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ αν και τα περισσότερα τα έχω ήδη ετοιμά από τον μεγάλο έχω πάρει μερικά ουδέτερα ρουχαλάκια. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πάρει λίγα ρουχαλάκια και παιχνιδάκια μέχρι την β'επιπέδου, μετά παρήγγειλα τα έπιπλα και άρχισα να ψωνίζω σαν τρελή, ούτε ξέρω πώς είχα κρατηθεί τόσους μήνες η shopaholic ;)

Οπότε καταλαβαίνετε ότι αν τελικά μου αλλάξουνε το φύλλο και μου πούνε ότι περιμένω κοριτσάκι πάμε για δεύτερο γύρο..


jxhyp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν και τα περισσότερα τα έχω ήδη ετοιμά από τον μεγάλο έχω πάρει μερικά ουδέτερα ρουχαλάκια. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πάρει λίγα ρουχαλάκια και παιχνιδάκια μέχρι την β'επιπέδου, μετά παρήγγειλα τα έπιπλα και άρχισα να ψωνίζω σαν τρελή, ούτε ξέρω πώς είχα κρατηθεί τόσους μήνες η shopaholic ;)

Οπότε καταλαβαίνετε ότι αν τελικά μου αλλάξουνε το φύλλο και μου πούνε ότι περιμένω κοριτσάκι πάμε για δεύτερο γύρο..

Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει τίποτα, και όπως καταλαβαίνεις χρειάζομαι τα πάντα. ΤΟ μόνο που έχω ειναι ένα φορμάκι που το έιχα πάρει για δώρο και ξέμεινε στο ντουλάπι μου, και μάλιστα μπλε και μάλιστα περίπου 2 μήνες πρίν μείνω εγκυος! χαχαχαχαχα! Ηταν γραφτό!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες μου!! πως είστε??αυξανόμαστε βλέπω και χαίρομαι!!

Καλημέρααααα πέρα ως πέρα!!!:shock:

Πως μου είστε συνοδοιπόρισσές μου;τι κάνουν τα μωράκια μας;τς νοιώθουμε;εγώ δεν μπορώ να πω κάτι τέτοιο :( που κ που έχω νοιώσει κάποια σκιρτήματα...αλλά μήπως έκανα λάθος;:rolleyes:επίσης,τα κορίτσια χθες πονούσε η κοιλίτσα μου χαμηλά...σαν ελαφριά περίοδο...κ η μέση μου....κ φοβήθηκα....σήμερα έχω ντοκ κ θα μου πει....ελπίζω να οφειλόταν στο οτι αλλάζω μηνα σήμερα....κ όχι επειδη είχαμε λιιιιιιιιιιγες επαφές πριν....ας μην κάναμε κάτι κακό....

Καρδουλακι....άντε άντε με το καλό!!!μπορει να κουράζεσαι λιγάκι αλλα οταν θα έρθουν κ τα στήσετε θα συγκινηθείς τόσο πολύ!!!!για τα κιλά τι να πω πια;;;;πφφφ έπαψα να ασχολούμαι!!!εγω σκέφτομαι καμμιά γιόγκα να αρχίσω....αν δεν βαρεθώ....

υγ. καρδουλάκι μου, εγω είμαι δασκάλα κατα βάση.....κ είμαι σε αδεια....!

κι εγώ είχα τέτοια πονάκια κάποιες φορές αλλά τα αγνόησα :D πιστεύω αν αρχίσουμε τις ετοιμασίες του δωματίου θα συνειδητοποιήσω καλύτερα ότι έρχονται τα μωρά μας!!χιχιχι εν μέρη συναδέλφισσα λοιπόν :D

Καλημέρα σε όλες τις μέλλουσες και νυν μαμάδες. Κι εγώ με το καλό έχω ΠΗΤ 22-06-14. Δεν σας κρύβω πόσο ανυπομονώ και πόσο χαρούμενη είμαι. Λογικά περιμένω τον γιό εκτός και άν αποφασίσει να αλλάξει φύλο στην Β επιπέδου που είναι σε 2 βδομάδες. Δεν υπάρχει καλύτερο συναίσθημα τελικά από το να ξέρεις ότι μια ψυχουλα δημιουργειτε μέσα σου! Αφού το γράφω και συγκινούμε! Ευχομαι να είμαστε όλες τελειόμηνες και να έχουμε γερά μωράκια!

Καλώς ήρθες κ με το καλό το μωράκι σου!! λογικά αγόρι θα παραμείνει! όταν λένε αγόρι είναι σχεδόν σιγουρο :D

Το ξερω πως ειμαι ευπροσδεκτη αλλα οταν κανω αναζητηση με τον τιτλο που μου ειπε η καρδουλα δεν βρισκει την ενοτητα:-(

δεν πειράζει κοριτσάκι μου θα τα βρεις όλα σιγά σιγά και μετά θα γίνεις εξπέρ! ό,τι θες εδώ είμαστε!

Κορίτσια μου καλημέρα... Εύχομαι να είστε όλες καλά και χαίρομαι πολύ που διαβάζω ευχάριστα... Εμείς είμαστε άσχημα... Χάσαμε σήμερα το πρωί ένα αγαπημένο μας άνθρωπο, τον αδελφό του πατέρα μου, που μου στάθηκε πολλές φορές καλύτερα κ από αυτόν και είμαι χάλια.... Σας φιλώ όλες και συγγνώμη για το θλιμμένο μήνυμα.

Συλληπητήρια καλή μου! να προσέχεις το μωράκι σου κι εσένα..

Καλημέρα και από εμένα. Με κάποιες τα έχουμε ήδη πει στο αντίστοιχο θέμα στο Parents. Εγώ έχω ΠΗΤ 22/6 και όλα δείχνουν πως περιμένουμε το δεύτερο αγοράκι μας! Β'επιπέδου θα κάνω στις 12/2 και ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα :rolleyes:! Καλώς σας βρήκα!

Καλώς μας ήρθες!! με το καλό το 2ο παιδάκι σας!!

Εχετε ξεκινήσει να αγοράζετε πράγματα για το μωρό?

ναι ναι!! πήρα κάτι λίγα φορμάκια,καλτσούλες..ψιλοπράγματα!! μεθαύριο έχω β' επιπ. πρώτα η Παναγία όλα να είναι καλά κ μετά θα φορτσάρω!! :D

φιλιά σε όλες!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...