Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Διαβάζω για θεξξξξξξ πρωι πρωι!!! οιμεεεεεε!!!!χαχχαχαχαχαχααχα

Και στην πρώτη και στη δεύτερη απογεορευτικό- στοπ

λόγω ιστορικού αποβολών δεν το διακινδυνεύουμε.....δε θέλω να σας πω για μετά......κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικό όπως επίσης και το μωράκι που θα του τύχει.....δλδ εάν κοιμάται πολλές ώρες και είναι ήσυχο. Εμένα μου έτυχε το αντίθετο :P :P

Για αυτό το μωρουλοκοιλιτσούλι τώρα θα δείξει...Kinder έκπληξη!!! Είμαι προετοιμασμένη για τα πάντα!!!

Ψιτ Θωκάκι μου!!!! Μπορεί να μη έρθω την ατυχία μου...ο μικρός μου δε δείχνει και πολύ καλά 2ο βράδυ με λαιμό και βλέπω να χειροτερεύει...δε μπορώ να το αφήσω αν δεν είναι καλά την Κυριακή. Μέχρι σήμερα το βραδυ θα τον επιτηρώ ώστε να στείλω ότι δεν θα παρευρεθώ τελικά να πάει μια άλλη κοπέλα που θέλει.. λυπάμαι....:( :( :( :(

Αυπνίες είχα πολλές στην πρωτη μου εγκυομοσύνη τώρα που είμαι με τον μικρό μου όλη μέρα πέφτω ξερή το βράδυ και σχεδόν όλες τις νύχτες το πάω σερί....αναγκαστικά....

Αύριο θα πάω να κάνω επαναλαηπτική για το θυροειδή, για σιδηρο ( δεν έχω πάρει ακόμα το χάπι αρνούμαι) να δούμε πού βρισκόμαστε...

Το μπεμπουλοκοιλιτσούλι το νοιώθω αλλά πολύ ελάχιστα καμία σχέση με τις προηγούμενες εβδομάδες..να χει μεγαλώσει και να δυσκολεύεται?? να χει βρει την αγαπημενή του στάση??? τι να πω.... με πιάνει ένα άγχος ώρες ώρες...

Σε ένα μηνά β επιιπέδου χαιρετίσματα μέχρι να το δούμε παλι.τυχερούλες σας ζηλέυω!!!!

Καλημερα εύχομαι σε όλες τις φούσκες!!! <3


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχαχχαχααχ βλέπω άνοιξα μεγάλο κεφάλαιο συνεγκυούλες μου!!!πω πω ...... κι εσείς πράμα ε;;;; εμείς βέβαια πού κ πού το θυμόμαστε λίγο το σπορ.....αλλά ήρεμα πράγματα και χαλλλλλλλλλλλλλλαρά!και μένα βέβαια η απορία μου ήταν αυτή....πως λένε άλλες κοπέλες ότι το ευχαριστιούνται τόσο πολύ στην εγκυμοσύνη;:shock::shock:

μανουλάκι αρτίστα....δεν θα είμαστε συμμαθητριούλες τελικά;δεν πειράζει θα τα καταφέρουμε άλλη φορά....περαστικούλια στο μαναράκι σου που είναι η απόλυτη προτεραιότητα....και πρόσεχε μην αρρωστήσεις κι εσύ!

αλήθεια κοριτσάκια....δουλεύετε; ή είστε νοικοκυρούλες;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι απλά μεγάλο κεφάλαιο Θώκι! τεράστιο χαχαχχα!!

εγώ δουλεύω ελάχιστες ώρες φέτος (μόνο 3 ωρίτσες/εβδ.) είμαι βλέπεις καθηγήτρια κι έτσι φέτος συνειδητά δεν ανέλαβα πολλά μαθήματα κ καλά έκανα όπως φαίνεται γιατί δεν θα τα έβγαζα πέρα! οπότε έχω πολύ χρόνο για να είμαι νοικοκυρά :D έχει φυσικά κ τα μείον του αυτό (βλ. λιγότερα χρήματα στο σπίτι) αλλά τι να κάνουμε! καλά να είμαστε του χρόνου να δουλέψουμε!

εσύ?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που είστε κοριτσάκια μου;;;;Παρασκευή και βγήκατε έξω;;;;;;;

εγώ είδα μια ταινία με τον αντρούλη μου κ τώρα να 'μαι! ο ένας ο μπέμπης δεν ξέρω πως είχε καθίσει πριν αλλά η κοιλιά μου είχε 1 τεράστιο καρούμπαλο κ με πόναγε λες κ με πάταγε κάποιος με τον αγκώνα του :!::!::!:

τι κάνεις εσύ?:D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ είδα μια ταινία με τον αντρούλη μου κ τώρα να 'μαι! ο ένας ο μπέμπης δεν ξέρω πως είχε καθίσει πριν αλλά η κοιλιά μου είχε 1 τεράστιο καρούμπαλο κ με πόναγε λες κ με πάταγε κάποιος με τον αγκώνα του :!::!::!:

τι κάνεις εσύ?:D

Καλησπερα!!!εδω....χαζεύω τηλεόραση!βαρεμαρα.....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχχ πόσο θα ήθελα να βαριόμουν λίγο.............ΔΕΝ τα φωνάζουν αυτά τα πράματα υπάρχουν και άρρωστοι :P :P :P

Καλησπεράκια και καληνυχτούλες

:D:D:D:D:D:D

Περαστικουλια γλυκιά μου!!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και απο εμενα!! εγω γενναω με προγραμματισμενη ημερομηνια καισαρικη για δευτερη φορα στης 22/6/2014 στο μητερα. ευχομαι σε ολες να κρατησουμε γερα και δυνατα τα μωρακια μας στην αγκαλια μας !!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!! εγω γενναω με προγραμματισμενη ημερομηνια καισαρικη για δευτερη φορα στης 22/6/2014 στο μητερα. ευχομαι σε ολες να κρατησουμε γερα και δυνατα τα μωρακια μας στην αγκαλια μας !!!

Καλώς μας ήρθες!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...