Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Είναι τέλεια να ψωνίζεις για αυτά!!!! Μπράβο!!!

Μου κακοφάνηκε ο κολπικός αλλά αφού τσεκάρει κακό δεν είναι!!

ΑΓορι αγόρι να το επιβεβαιώσουμε και στη β φυσικά!!! Αν και το τσού τσού η υπάρχει ή δεν υπάρχει!! :D:D:D:D:D:D

Φιλιά καληνύχτα καρδουλα μου αυπνίες πάλι...πάω να πιεστώ λίγο να με πάρει ο ύπνος!!!!

Περιμένω τα νέα σας!!! Φιλιά σε όλεςςς!!!

Θώκι συμμαθητάκια ο σύζυγος δήλωσε συμμετοχη και δέχτηκαν???????

γλυκό μου μανουλάκι αρτίστα τι κάνεις; κάνατε βολτίτσες μπόλικες το σκ με το πλασματάκι ανα χείρας και το θαυματάκι στην κοιλίτσα;;;γι αυτό χάθηκες;;;:D:D

δεν το είχα σκεφτεί αυτό που λες για το αντράκι μου :shock: χαχαχαχαχα δεν δήλωσε φυσικά συμμετοχή αλλά θεώρησα ότι αν δεχτούν εμένα....θα δεχτούν και το ταίρι μου.....όχι; είμαι και ξανθιά................δεν τα σκέφτομαι κάτι τέτοια.....:rolleyes: χαχαχααχ εμείς θα πάμε παρεούλα και βλέπουμε....θέλει κι εκείνος να έρθει....θέλει να συμμετέχει σε όλα.....:D:D:D σε κάθε περίπτωση θα με αναγνωρίσεις όπως φαίνεται!

Κοριτσάκι μου όμορφα τι κάνετε;;; Πολύ αγόρι φτου φτου σκόρδα στα κάκαλα τ που λεγε λαι η γιαγιά μου!!!! Ας είναι γερά κι ας είναι ότι θέλουν!!!! Thokaki εμείς δεν ξέρουμε ακόμη... Το ένστικτο λέει κόρη αλλά και πάλι δεν είναι τόσο ξεκάθαρο αυτή τη φορά.... Η λογική αυτό λέει αλλά ειλικρινά καθόλου δε μ απασχολεί!!! Κουβέντα να γίνεται!!! Πάντως ο αντρούλης μου θέλει κόρη αλλά πιστεύει ότι θα χουμε γιο!!! Χιχι!!! Είναι καλό να σας εξετάζουν που και που κολπικά για να παρακολουθπύν τον τράχηλο... Το αμνιακό το βλέπουν και κοιλιακά εμένα προχθές ο ντοκ είπε ότι είμαστε οκ!!!

Μάλλον θ αρχίσουμε και μεις να μετράμε + στη ζυγαριά κορίτσια!!!!! Χθες που πήγα στη διατροφολόγο είχα χάσει μόνο κάτι ψιλογραμμάρια.... Δεν πειράζει είπαμε χαλάλι για τα μικράκια μας!!!!

εμένα ρε μουντάκι μου δεν μου είπε ούτε για το αμνιακό πράμα.....φαντάζομαι ότι αν έβλεπε κάτι θα μου το έλεγε, ε;;;;:confused::confused: τεσπα....πλησιάζει η Β΄επιπέδου κι εκεί θα τα δούμε όλα.....:shock:

εγώ πιστεύω ότι κι εσύ αγορινάκι έχεις.....έτσι μου βγαίνει....αλλά πράγματι ουδεμία σημασία έχει αυτό το θέμα....μόνο για τον χαβαλέ......

μην μου στεναχωριέσαι για τα κιλάκια, ναι; σημασία έχει να είναι καλά το αστεράκι σου αφ ενός και αφ ετέρου να είναι σε μια ισορροπία το σάκχαρό σου.....τα κιλάκια από εδώ και πέρα είναι αναπόφευκτα θαρρώ.....για μένα ήταν από την αρχή :cool::cool: οπότε να μην το σκέφτεσαι...........πρόμις;;

άντε έχουμε καιρό να συντονιστούμε φιλεναδίτσα μου!!!να περνάς καλά!

Γεια σας κοριτσάκια μου!! τι κάνετε? που είστε όλες σήμερα??:D

καρδούλα μου....τι κάνεις διδυμομανούλα μου; πως πάει η έρευνα; έκανα κι εγώ μια μικρή και τρόμαξα από το πλήθος των πραγμάτων που πρέπει να πάρουμε και την παράτησα!!!!αχχαχαχααχ είμαι φοβερή;;;;; κουράστηκα πριν καν ξεκινήσω με αυτό το θεμα.....

σκ επέρχεται ένα χάσιμο, ιντίντ.....είναι μέρες για βολτούλες και άραγμα με τους αγαπημένους μας....κι αν έχει και καλό καιρό..........ουυυυυυυυυυυ εγώ δεν μαζεύομαι!!!!πέρασες καλά εσύ;

καλή και ήρεμη εβδομάδα να έχουμε συνοδιπόρισσές μου!!

ΥΓ. ααααααααααααα ξέχασα να σας πω!μάλλον "άκουσα" το νινάκι μου χθες το πρωί.............ελπίζω να μην κάνω λάθος.............ήταν σαμ σφίξιμο αριστερά από τον αφαλό και προς τα κάτω για μερικά δευτερόλεπτα...........λέτε να ήταν ένα απλό πονάκι; μου φάνηκε διαφορετικό............τεσπα................σιγά σιγά φαντάζομαι θα γίνεται συχνά κάτι μαγικό εκεί κάτω και θα το καταλαβαίνω, έτσι δεν είναι; απλά ανυπομονώ...............................


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γλυκό μου μανουλάκι αρτίστα τι κάνεις; κάνατε βολτίτσες μπόλικες το σκ με το πλασματάκι ανα χείρας και το θαυματάκι στην κοιλίτσα;;;γι αυτό χάθηκες;;;:D:D

δεν το είχα σκεφτεί αυτό που λες για το αντράκι μου :shock: χαχαχαχαχα δεν δήλωσε φυσικά συμμετοχή αλλά θεώρησα ότι αν δεχτούν εμένα....θα δεχτούν και το ταίρι μου.....όχι; είμαι και ξανθιά................δεν τα σκέφτομαι κάτι τέτοια.....:rolleyes: χαχαχααχ εμείς θα πάμε παρεούλα και βλέπουμε....θέλει κι εκείνος να έρθει....θέλει να συμμετέχει σε όλα.....:D:D:D σε κάθε περίπτωση θα με αναγνωρίσεις όπως φαίνεται!

έκανα κι εγώ μια μικρή και τρόμαξα από το πλήθος των πραγμάτων που πρέπει να πάρουμε και την παράτησα!!!!αχχαχαχααχ είμαι φοβερή;;;;; κουράστηκα πριν καν ξεκινήσω με αυτό το θεμα.....

σκ επέρχεται ένα χάσιμο, ιντίντ.....είναι μέρες για βολτούλες και άραγμα με τους αγαπημένους μας....κι αν έχει και καλό καιρό..........ουυυυυυυυυυυ εγώ δεν μαζεύομαι!!!!πέρασες καλά εσύ;

καλή και ήρεμη εβδομάδα να έχουμε συνοδιπόρισσές μου!!

ΥΓ. ααααααααααααα ξέχασα να σας πω!μάλλον "άκουσα" το νινάκι μου χθες το πρωί.............ελπίζω να μην κάνω λάθος.............ήταν σαμ σφίξιμο αριστερά από τον αφαλό και προς τα κάτω για μερικά δευτερόλεπτα...........λέτε να ήταν ένα απλό πονάκι; μου φάνηκε διαφορετικό............τεσπα................σιγά σιγά φαντάζομαι θα γίνεται συχνά κάτι μαγικό εκεί κάτω και θα το καταλαβαίνω, έτσι δεν είναι; απλά ανυπομονώ...............................

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκήτατα!!!!

Νομίζω ότι πάει με θέσεις τώρα για μια εξαίρεση πιστεύω ότι θα την κάνουν διαφορετικά θα χρειάζονται αμφιθέατρο...ειλικρινά δε ξέρω φαντάστικά ότι η αίτηση-πρόσκληση είναι ανα άτομο!! Θα μας σταλεί ότι είναι όλα οκ με την αίτηση 5 μέρες πριν περίπου...για να δούμε!!

Κι εγώ θέλω πολύ να σε γνωρίσω και να γίνουμε συμφοιτητάκια στο θηλασμό :D :D

H αλήθεια μου είναι ότι έχω βαρύνει αρκετά!!! Ναι το Σαβ/κο είμαστε βόλτες από Παρασκευή να ξεσκάσει και το παιδάκι μας και τα πόδια μου τα χουν παίξει. Η κούρασή μου δεν περιγράφεται...εννοείται ότι μόνο που το βλέπω πανευτυχη χαίρομαι διπλά αλλά τώρα στη κατάστασή μου είναι πολύ δύσκολα. Στο σπίτι παίζομε κι εκεί συνεχώς δε κοιμάμαι καθόλου όλη μέρα οπότε το βράδυ είμαι χάλια....ψαχνω διάφορα και χαζεύω στο ιντερνετ όσο μπορώ μιας και ο ελευθερός μου χρόνος είναι περιορισμένος....Ειλικρινά δε ξέρω αν νοσταλγώ όταν περίμενα το ένα που ήμουν από το ένα καναπέ στον άλλο και σκυλιοβαριόμουνα μέχρι να ρθει το Σ/κο να πάμε καμια βόλτα και μη φανταστείτε πολλά πράματα απλά να πάρω λίγο αέρα....τώρα είμαι πτώμα δε προλαβαίνω να μαγειρέψω να καθαρίσω να τακτοποιήσω να πάμε βόλτα να πάμε για ψώνια...πωπω αρχίζω και σκέφτομαι πώς θα τα καταφέρω και με ένα μωρό μεθαύριο και έχω πελαγώσει...

Τα κιλά αυξάνονται έντονα και δραματικά κι αυτό δε θα ζυγίζει ούτε τα 200!!!!πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Θώκι μου με τον γιατρό θα περιμένω μέχρι και τον Μάρτιο αν και όπως τα βλέπω θα αφεθώ στους συνεργάτες....έτσι το σκέφτομαι....δε θέλω να μ βρει άλλη συμφορά από αυτή που με βρήκε στη προηγούμενη εμπειρία μου....

Ναι είναι πάααααααρα πολλά τα πραγματάκια που πρέπει να πάρουμε για τα νινάκια μας!!! Πηγαίνετε και μια βόλτα στα Λητώ για μια περιήγηση τι θα χρειαστείτε γενικότερα με τον ερχομό του μωρού( εγώ είχα πάει 6 μηνων όταν ημουν) θα σας κάνουν δώρο κι ένα βαλιτσάκι με λιγα δειγματάκια μέσα...αν ισχύει ακόμη. Είναι κουραστικό αλλά παίρνεις μια ιδέα από τα προϊόντα. Εχουν ένα βιβλιαράκι που γράφει τι θα χρειαστείς μετά ανάλογα και το τι προτιμάει η κάθε μανούλα το παίρνει και το μηνα/εποχή που γεννάει. Αλλά σε βάζει σε μια σειρά...δωρεάν το δείνουν δεν είναι κάτι..

Το πιο σημαντικό ξέχασες να μας πεις!!! Είμαι σίγουρη πως ήταν το νινάκι σου!!!! Από δω και στο εξής θα γίνεται χαμός!!!!!!!!!! χιχιχιχι

Πάω να παρω τηλ να κλείσω ραντεβού για β επιπεδ. το ξέχασα.....


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θώκιιιιιιι πόσο σου είπε για β επιπέδου???

150 ζεστά ζεστά....και με έβαλε και αργά 20/02 ραντεβού φουλ το κέντρο....σνιφ σνιφ

Και 2 μέρες πριν όχι γλυκά ζάχαρη κλπ. τώρα αυτό χρειαζότανε??? Και πώς θα το καταφέρω??? Μέχρι και στο φαί μου ζάχαρη βάζω.... MPOYHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D :D


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου! τι κάνετε?

Θώκιιιιιιι πόσο σου είπε για β επιπέδου???

150 ζεστά ζεστά....και με έβαλε και αργά 20/02 ραντεβού φουλ το κέντρο....σνιφ σνιφ

Και 2 μέρες πριν όχι γλυκά ζάχαρη κλπ. τώρα αυτό χρειαζότανε??? Και πώς θα το καταφέρω??? Μέχρι και στο φαί μου ζάχαρη βάζω.... MPOYHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D :D

εγώ για δίδυμα θα δώσω 165ε με ντιβιντι μαζί..για ζάχαρη κτλ δεν μου είπαν κάτι :eek: σου είπαν για ποιον λόγο??

Γεια σας κοριτσαρες μου!ολα καλά;χαιρομαι που μαθαίνω νεα σας......

τι κάνεις κοριτσάκι μου?πως είσαι?

καρδούλα μου....τι κάνεις διδυμομανούλα μου; πως πάει η έρευνα; έκανα κι εγώ μια μικρή και τρόμαξα από το πλήθος των πραγμάτων που πρέπει να πάρουμε και την παράτησα!!!!αχχαχαχααχ είμαι φοβερή;;;;; κουράστηκα πριν καν ξεκινήσω με αυτό το θεμα.....

σκ επέρχεται ένα χάσιμο, ιντίντ.....είναι μέρες για βολτούλες και άραγμα με τους αγαπημένους μας....κι αν έχει και καλό καιρό..........ουυυυυυυυυυυ εγώ δεν μαζεύομαι!!!!πέρασες καλά εσύ;

καλή και ήρεμη εβδομάδα να έχουμε συνοδιπόρισσές μου!!

ΥΓ. ααααααααααααα ξέχασα να σας πω!μάλλον "άκουσα" το νινάκι μου χθες το πρωί.............ελπίζω να μην κάνω λάθος.............ήταν σαμ σφίξιμο αριστερά από τον αφαλό και προς τα κάτω για μερικά δευτερόλεπτα...........λέτε να ήταν ένα απλό πονάκι; μου φάνηκε διαφορετικό............τεσπα................σιγά σιγά φαντάζομαι θα γίνεται συχνά κάτι μαγικό εκεί κάτω και θα το καταλαβαίνω, έτσι δεν είναι; απλά ανυπομονώ...............................

καλά είμαι κι εγώ κι οι μπέμπηδες μου :D χαλάρα το σ/κ λίγες βολτίτσες γιατί κουράζομαι κι εύκολα! η ερευνα προχωράει καλά!! πολλά πράγματα δεν λες τπτ!! κι εγώ τα βλέπω κ 2πλα χαχαχχα!! αλλά υπάρχουν παγίδες...σου λένε στα μαγαζιά χρειάζεσαι κι αυτό κ το αλλο κτλ κι αν τους ακούσεις παίρνεις πράγματα που στην ουσία είναι περιττά!!

κ ναι νομίζω ήταν το μωρό σου!! κι εγώ στην πολύ αρχή σαν σφίξιμο το ένιωθα κ μυρμήγκιασμα κ έλεγα μήπως ήταν συσπάσεις! αλλά ήταν τα μωρά γιατί το ίδιο νιώθω κ τώρα όταν κουνιούνται ή αλλάζουν θέση!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! τι κάνετε?

εγώ για δίδυμα θα δώσω 165ε με ντιβιντι μαζί..για ζάχαρη κτλ δεν μου είπαν κάτι :eek: σου είπαν για ποιον λόγο??

καλά είμαι κι εγώ κι οι μπέμπηδες μου :D χαλάρα το σ/κ λίγες βολτίτσες γιατί κουράζομαι κι εύκολα! η ερευνα προχωράει καλά!! πολλά πράγματα δεν λες τπτ!! κι εγώ τα βλέπω κ 2πλα χαχαχχα!! αλλά υπάρχουν παγίδες...σου λένε στα μαγαζιά χρειάζεσαι κι αυτό κ το αλλο κτλ κι αν τους ακούσεις παίρνεις πράγματα που στην ουσία είναι περιττά!!

Θυμάμαι καρδουλίτσα και στη πρώτη μου εγκυμοσύνη μου είχε προτείνει 2 μέρες μια διατροφή όχι επί προσωπικού αλλά τον λόγο ακριβώς δεν τον ξέρω... για τη ζάχαρη πρώτη φορά το ακούω ίσως για να μην είναι υπερκινητικό το μωρό και χαλαρό ώστε να γίνουν οι αναλυτικές μετρήσεις και αν χρειαστεί σου δίνον ένα σοκολατάκι εκεί για να ζωηρέψει :P :P υποθέσεις κάνω....χεχεχε

Ουυυυυαααουυυ ναις νιου φώτο!!! :D:D:D:D:D


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξες φωτο;τι ωραία κοιλίτσα.....!!!!!

ναι ναι !!! σ'ευχαριστώ!!:D

Θυμάμαι καρδουλίτσα και στη πρώτη μου εγκυμοσύνη μου είχε προτείνει 2 μέρες μια διατροφή όχι επί προσωπικού αλλά τον λόγο ακριβώς δεν τον ξέρω... για τη ζάχαρη πρώτη φορά το ακούω ίσως για να μην είναι υπερκινητικό το μωρό και χαλαρό ώστε να γίνουν οι αναλυτικές μετρήσεις και αν χρειαστεί σου δίνον ένα σοκολατάκι εκεί για να ζωηρέψει :P :P υποθέσεις κάνω....χεχεχε

Ουυυυυαααουυυ ναις νιου φώτο!!! :D:D:D:D:D

ίσως να είναι γι'αυτό!! όταν πας ρώτα έτσι για να μας φύγει η απορία :tongue::tongue: εγώ πάντως όταν τρώω γλυκό δεν κουνιούνται τόσο! κ στην αυχενική είχα φάει σοκολάτα πριν κ το 1 ειδικά κάναμε αμαν να το ξυπνήσουμε χαχχα όταν πίνω καφέ όμως τα νιώθω αρκετα!!!

σ'ευχαριστώ για την φωτό!!

άντε καλέ βάλτε κι εσείς τις κοιλίτσες σας!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκια μου τι κάνετε? καλή βδομάδα να χουμε!!!Εμείς καλούτσικα έχουμε κάτι τρεχάματα οικογενειακής φύσεως αλλά θα τα ξεπεράσουμε.... Κατά τα άλλα ήρεμα...

thokaki!!! ένιωσες τον πιτσικούρδα!!!!!!!!!!!!!! γιουπι!!!!!!!!!!!!! δίνει το παρόν το αστέρι μου!!!! Ρε φίλη και γω το νιώθω που και που αυτό που λες κια χθες που μουνα ξαπλωμένη δεξιά πλάγια ένιωσα ένα γουργούρισμα δίπλα στον αφαλό καμία σχέση με του εντέρου... Τι να πω... η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να καταλάβω τι πρέπει να νιώσω... και αγχώνομαι και λίγο όσο πλησιάζει ο καιρός που πρέπει κάτι να νιώθουμε!!! Όσο για τα κιλά δε με νοιάζει απλά με αγχώνει γιατί στην περίπτωσή μου πρέπει να είναι όσο το δυνατόν λιγότερα. Σταμάτησαν και οι εμετοί και πάει και αυτό το αβαντάζ έναντι των κιλών.... τέλος πάντων αφού έχω τη διατροφολόγο είμαστε οκ!!!!!

Τα άλλα κοριτσάκια??? Εγώ μπουμπούδες τη β την άλλη φορά την είχα πληρώσει 80 ευρώ... 100 έχει στο Λητώ αλλά σου βγάζουν μια κάρτα με 20% έκπτωση! Γενικά απ ότι κατάλαβα πρόκειται για τα πιο οικονομικά μαιευτήρια!!!!

Όσο για τη ζάχαρη πιθανόν να το λένε για να του χει λείψει και άμα κοιμάται ή βαριέται να φας σοκολατίτσα και να ξυπνήσει πιο γρήγορα!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνεγκυούλες μου!! τι κάνετε? εμένα τα ζουζούνια μου είναι πολύ ήσυχα σήμερα :( με καλόμαθαν τις προηγούμενες μέρες κ τώρα μου λείπουν οι κινήσεις τους! για να μην πω ότι ψιλοανησυχώ που δεν τα νιώθω τόσο..αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!

έχει 2-3 μέρες που ξυπνάω 4-5 το πρωί κ μετά δεν με παίρνει υπνος..εσείς πως τα πάτε μ'αυτό το θέμα? δεν μπορώ να βολευτώ ρε γμτ!! κι ακόμη είμαι στον 5ο!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συνεγκυούλες μου!! τι κάνετε? εμένα τα ζουζούνια μου είναι πολύ ήσυχα σήμερα :( με καλόμαθαν τις προηγούμενες μέρες κ τώρα μου λείπουν οι κινήσεις τους! για να μην πω ότι ψιλοανησυχώ που δεν τα νιώθω τόσο..αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!

έχει 2-3 μέρες που ξυπνάω 4-5 το πρωί κ μετά δεν με παίρνει υπνος..εσείς πως τα πάτε μ'αυτό το θέμα? δεν μπορώ να βολευτώ ρε γμτ!! κι ακόμη είμαι στον 5ο!!

Καλησπερα.ασε!!!και εγω το ίδιο πρόβλημα εχω τη νύχτα.δε βολεύομαι καθόλου!εσυ εχεις και 2!σημερα δεν ήμουν το πρωί καλά.πηγα λαϊκή και μου ήρθε μια ζαλαδα....αστα να πανε!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.ασε!!!και εγω το ίδιο πρόβλημα εχω τη νύχτα.δε βολεύομαι καθόλου!εσυ εχεις και 2!σημερα δεν ήμουν το πρωί καλά.πηγα λαϊκή και μου ήρθε μια ζαλαδα....αστα να πανε!

να προσέχεις με τα βάρη στη λαική! να παίρνεις καροτσάκι αν μπορείς!

ναι ρε γμτ! απ'το δεξί πλευρό δεν μπορώ να γυρίσω καθόλου γιατί μάλλον δεν βολεύονται κι αμέσως πονάω στην κοιλιά! ανάσκελα που κάτι γινόταν μέχρι τώρα, άρχισε να μ'ενοχλεί...ο ένας είναι ψηλά κ μάλλον μου ζουλάει το διάφραγμα κι έχω δύσπνοια :shock: οπότε μόνο από αριστερα...αλλά ρε παιδί μου κάποια στιγμή πιάνεσαι! κ ενώ νυστάζω λες κι έχω ξυπνητήρι κάθε μέρα την ίδια ώρα...κ φυσικά μετά νυστάζω απ'τις 22.00 :shock::shock:


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

να προσέχεις με τα βάρη στη λαική! να παίρνεις καροτσάκι αν μπορείς!

ναι ρε γμτ! απ'το δεξί πλευρό δεν μπορώ να γυρίσω καθόλου γιατί μάλλον δεν βολεύονται κι αμέσως πονάω στην κοιλιά! ανάσκελα που κάτι γινόταν μέχρι τώρα, άρχισε να μ'ενοχλεί...ο ένας είναι ψηλά κ μάλλον μου ζουλάει το διάφραγμα κι έχω δύσπνοια :shock: οπότε μόνο από αριστερα...αλλά ρε παιδί μου κάποια στιγμή πιάνεσαι! κ ενώ νυστάζω λες κι έχω ξυπνητήρι κάθε μέρα την ίδια ώρα...κ φυσικά μετά νυστάζω απ'τις 22.00 :shock::shock:

Και εγω 22.30 με πιάνει μια νυστα.......εγω κοιμάμαι μια ζωή μπρουμυτα!τωρα με τραβάει η κοιλιά μου.ασε που αγχώνομαι οτι το πλακωνω το καημένο....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...