Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2014


mimika84

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 738
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα aspapa!χαιρομαι που περιμενεις το πρωτο σ παιδακι και ειδικα που ειμαστε κοντα στην πητ!ζω σε επαρχια και καθε φορα που παω στο γιατρο συναντω ετοιμογεννες!και σκεφτομαι οταν ερθει η ωρα μαλλον θα ειμαι μονη μ σε ολοκληρο νοσοκομειο!χαχα!ειμαι μαλλον λιγο φοβιτσιαρα και φερνω την καταστροφη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την και την aspapa!!!! Μόλις καταχωρήθηκες στη λίστα μαμάδων Σεπτεμβρίου 2014... Μεγαλώνει η παρεούλα μας κοριτσάκιααααααααααααα!!

marili76................................Π.Η.Τ. 2/9/14

Cat14...................................Π.Η.Τ 5/9/14

Σμάρα..................................Π.Η.Τ. 7/9/14

marilu80...............................Π.Η.Τ. 10/9/14

ΚΑΡΑΒΡΑ..............................Π.Η.Τ. 10/9/14

jo_nik...................................Π.Η.Τ. 11/9/14

Balou....................................Π.Η.Τ. 12/9/14

vikib.....................................Π.Η.Τ. 15/9/14

Νατασούλα..........................Π.Η.Τ. 15/9/14

ChristinaM............................Π.Η.Τ. 20/9/14

aspapa................................Π.Η.Τ. 22/9/14

thalia81.................................Π.Η.Τ. 25/9/14

βιβακι...................................Π.Η.Τ. 25/9/14

mimika84..............................Π.Η.Τ. 30/9/14

kleopatra29...........................Π.Η.Τ. ??????

looney_anna.........................Π.Η.Τ. ??????


zpw1p3.pngeuyAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθαν τα νέα μας κορίτσια. Ό,τι καλύτερο και για σας.

Σήμερα έχω την γιορτή μου και θα ήθελα πολύ να μπορούσα να σας κεράσω όλες κάτι. Δυστυχώς όμως ενώ οι τελευταίες 2 μέρες ήταν τέλειες χωρίς καμιά αναγούλα, σήμερα μόλις ξύπνησα από την μεσημεριανή σιέστα, έτρεχα στο μπάνιο για τα γνωστά... Πολύ σπάστηκα. Από την μία εκνευρίζομαι που με βάζει κάτω αυτή η κατάσταση και από την άλλη λέω χαλάλι και πάλι χαλάλι. Θα περάσουν... που θα πάει.

Φιλιά και καλή εβδομάδα σε όλες σας


61DLp3.png

Η θεραπεία για όλα είναι αλμυρό νερό: ιδρώτας, δάκρυα, ή η θάλασσα ~ Karen Blixen

Link to comment
Share on other sites

Σμαρα χρονια σου πολλα πολυχρονη σου ευχομαι οτι επιθυμεις να πραγματοποιηθει κ με το καλο να ρθει το μωρακι σου!καλωσοριζω ολα τα καινουρια κοριτσακια κ σας ευχομαι τα καλυτερα για εσας κ τα μωρακια σας!καλη εβδομαδα να εχουμε φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σμαρα μ Χρονια Πολλα κοριτσακι μ!κανε υπομονη κ σκεψου οτι του χρονου στη γιορτουλα σ θα εχεις το μωρακι σ κ θα το ευχαριστιεσαι!!!και εγω τσαντιζομαι με τις ναυτιες κ ολα οσα πρεπει να κανουμε αλλα αμεσως ερχεται στο μυαλο μ η εικονα με το μωρακι μ αγκαλια και μ περνανε ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....

ΜΕ ΛΕΝΕ ΞΑΝΘΗ.......Κ ΓΕΝΝΑΩ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ......

ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ......

Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ....!!!!

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....Κ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες! Λοιπον, σημερα καναμε την ληψη τροφοβλαστη , οπου ο γιατρος μας ειπε οτι το μωρακι ειναι 6,5 cm με 167 παλμους και αυχενικη 1,9 , καλη.σε τρεις μερες θα βγουν και τα πρωτα αποτελεσματα , τα πιο σημαντικα, θα σας πω..ευχομαι ολες να ειμαστε καλα και να συνεχισουμε δυναμικα! Σας φιλω..


;);)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,καλο μηνα κ καλη σαρακοστη!νατασσα περαστικα..αντε να περασει ο μαρτης να φταξει ο καιρος..christina σιγουρα ολα θα πανε καλα..καλωσηρθατε οι νεες μανουλες κ τα μωρακια σας!εγω δεν εχω ακομη συνδεση ιντερνετ..η αυχενικη τελεια..μεγαλωσε πολυ κ ζωηρεψε..6,5εκ κ η πητ αλλαξε σε 10/9!τον αλλο μηνα ξανα..σταματησα κ τα ουτροτζεσταν..σουτιεν εχω αλλαξει εδω κ μηνες αλλα δεν τα θελω καθολου,παντελονι μονο θα παρω γτ η κοιλιτσα μεγαλωνει αλλα εχω παρει μονο 1 κιλο.μονο γλυκα δε θελω να τρωω που τα λατρευω..σμαρα χρονια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !Προκειται και γω να γίνω μανούλα με ΠΗΤ 22/9.Χθες κάναμε αυχενική κ ειναι όλα καλά και είμαστε εν αναμονή για τις αιματολογικές.Περιμενουμε μια πολύ ζωηρούλα μικρή !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marilu80 είπα να βοηθήσω λίγο με την λίστα και να καλωσορίσω τα νέα κορίτσια

marili76...............................Π.Η.Τ. 2/9/14

Cat14..................................Π.Η.Τ. 5/9/14

Σμάρα.................................Π.Η.Τ. 7/9/14

marilu80..............................Π.Η.Τ. 10/9/14

vikib....................................Π.Η.Τ. 10/9/14

ΚΑΡΑΒΡΑ..............................Π.Η.Τ. 10/9/14

tatipit..................................Π.Η.Τ. 10/9/14

jo_nik..................................Π.Η.Τ. 11/9/14

Balou...................................Π.Η.Τ. 12/9/14

Νατασούλα...........................Π.Η.Τ. 15/9/14

ChristinaM............................Π.Η.Τ. 20/9/14

aspapa.................................Π.Η.Τ. 22/9/14

thalia81...............................Π.Η.Τ. 25/9/14

βιβακι..................................Π.Η.Τ. 25/9/14

tania g.................................Π.Η.Τ. 22/9/14

mimika84.............................Π.Η.Τ. 30/9/14

kleopatra29..........................Π.Η.Τ. ??????

looney_anna.........................Π.Η.Τ. ??????

Επίσης, προτείνω όποια γνωρίζει σίγουρα το φύλο (και θέλει να το δημοσιοποιήσει) να το προσθέτει στην λίστα... να κάνουμε και το δικό μας γκάλοπ :) Εμείς δεν μπορέσαμε να το δούμε στην αυχενική οπότε ελπίζω να το μάθουμε στον επόμενο υπέρηχο στις 20/3.

Φιλιά σε όλη την παρέα που όλο και μεγαλώνει και πολύ χαίρομαι!


61DLp3.png

Η θεραπεία για όλα είναι αλμυρό νερό: ιδρώτας, δάκρυα, ή η θάλασσα ~ Karen Blixen

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια , ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη!πριν λιγο με καλεσε η γιατρος μου , μου ειπε οτι βγηκαν τα πρωτα αποτελεσματα απο την τροφοβλαστη και ειναι ολα καλα και περιμενουμε αγορακι!!ευχομαι απο καρδιας , να εχουμε ολες μονο καλα νεα!!!φιλια


;);)
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια , ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη!πριν λιγο με καλεσε η γιατρος μου , μου ειπε οτι βγηκαν τα πρωτα αποτελεσματα απο την τροφοβλαστη και ειναι ολα καλα και περιμενουμε αγορακι!!ευχομαι απο καρδιας , να εχουμε ολες μονο καλα νεα!!!φιλια

Πωπωπω, ειλικρινά δάκρυσα από τα ευχάριστα νέα σου. Σε νιώθω απόλυτα γιατί κι εγώ, λόγω ηλικίας, θα κάνω άμνιο σε μερικές εβδομάδες και ήδη η αγωνία μου έχει χτυπήσεις κόκκινο. Να έχουμε όλες μόνο ευχάριστα νέα να μοιραζόμαστε και να πηγαίνουν όλα κατ' ευχή. Πολύ χάρηκα κούκλα μου. Στείλε και σε εμένα την θετική σου ενέργεια :D, θα την χρειαστώ.


61DLp3.png

Η θεραπεία για όλα είναι αλμυρό νερό: ιδρώτας, δάκρυα, ή η θάλασσα ~ Karen Blixen

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω την Παρασκευή να κάνω την αυχενικη αν μάθω το φύλο θα σας ενημερώς έχω μεγάλη αγωνία!!

Με το καλό και καλά αποτελέσματα!!!!!


61DLp3.png

Η θεραπεία για όλα είναι αλμυρό νερό: ιδρώτας, δάκρυα, ή η θάλασσα ~ Karen Blixen

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...