Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Σας ευχαριστώ !!!


Recommended Posts

Συνήθως διαβάζω παρά γράφω στο forum! Εν συντομία λοιπόν είμαι στα 35 , γνώρισα την παρέα σας το 2010 όταν βρέθηκα με ανηξηγητη υπογονιμότητα .... Το ταξιδι αυτό περιείχε 5 σπερματεγχυσεις , ολες αποτυχημένες ,

5 εξωσωματικές , μια βιοχημική , προλακτινη ανεβασμένη , ΝΚ κύτταρα , υστεροσκοπηση , υδροσαλπιγγα και λαπαροσκοπηση με αφαίρεση της αριστερής μου σάλπιγγα ... Υπήρξαν άπειρες στιγμές που λύγισα ... Στιγμές με θυμό για όλους και ολα , στιγμές με τόσο κλάμα ... Όλες αυτές τις στιγμες η δύναμη μου ήταν ο σύζυγος μου - το στήριγμα μου , η πίστη μου στην Παναγία και οι ιστορίες σας ....

Τον Οκτώβριο που πέρασε πήρα το τελευταίο αρνητικό αποτέλεσμα της 5ης προσπάθειας

Και τον Ιανουάριο κρατούσα στα χέρια μου θετικό τεστ εγκυμοσύνης απο φυσιολογική σύλληψη ... Σήμερα κλείνω τον τρίτο μηνα ... Ακόμα και σήμερα με τον σύζυγο μου αναρωτιόμαστε εάν όλο αυτό που μας συμβαίνει ειναι πραγματικότητα ...

Πλέον είμαι αισιόδοξη ...κάνουμε όνειρα ... Παρακαλάω την Παναγία να πανε ολα καλα και να κρατήσω αγκαλιά το μωρό μας ....

Σήμερα γράφω για εσάς ... Να σας ευχαριστήσω για την δύναμη που μου δώσετε να συνεχίσω ...

Σήμερα γράφω για εσάς ... Που λυγιζετε προς στιγμή για να πάρετε κουράγιο να συνεχίσετε ...

Σήμερα γράφω για εσάς ... Που αύριο θα τα καταφέρετε ...

Γιατί θα τα καταφέρετε .... Με ακούτε ;;; Θα τα καταφέρετε !!!! Αγκαλίαστε σφιχτά τους συντρόφους σας και συνεχίστε ... Το ταξιδι μπορει για κάποιους να ειναι μακρύ ... Αλλά αξίζει ....

ΥΓ: στο ψυγείο μου υπάρχουν 8 πακέτα gonal 600 με λήξη 8/2014 και 2 orgalutran με λήξη 9/2015 ! Θα χαρώ εάν μπορούν να βοηθήσουν !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ συγκινητική η ιστορία σου.....εύχομαι να κρατήσετε αγκαλιά το μωράκι σας και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Σε ευχαριστώ για το κουράγιο που μας δίνεις να συνεχίσουμε.....


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανατριχιασα και μονο που σε διαβασα η ιστορια σου πολυ με συγκινησε σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα κ σε λιγους μηνες να κρατησεις αγκαλια το παιδακι σου....παντα με στηριγμα τον αγαπημενο σου αντρουλι!!!!μπραβο στην υπομονη σου!!!! πολλα συγχαρητηρια!!!!:P:p:p:p:p:p


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια για την επιμονή και την υπομονή σου!Για το ότι δεν παραιτήθηκες!Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!Συγχαρητήρια που το μοιράστηκες!Να σαι καλά να κρατήσεις στα χέρια σου το θαυματάκι σου!Το δικό σου θαυματάκι που άργησε αλλά ήρθε τελικά!Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν να μην απογοητεύονται αλλά να συνεχίζουν όσο μπορεί η καθεμία και σύντομα να ρθει και το δικό τους το θαυματάκι!!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Το ότι βγηκες και το ειπες ειναι σημαντικό γιατί ολες εμεις που δεν τα καταφέραμε, ή προσωπικά εγώ τουλάχιστον, νομιζουμε πως δε θα γίνει ποτέ, μετά από τόσες απογοητεύσεις και αρνητικά αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια,με το καλο να ερθει το μωρακι σας!

Και εγω μετα απο εξωσωματικες εμεινα εγκυος φυσιολογικα.

5 χρονια προσπαθουσαμε.

Κοριτσια μην το βαζετε κατω,καθε μηνας μπορει να ειναι ο δικος σας μηνας!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...