Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

τι εγινε καλε???μετακομισαμε...???

χαμπαρι δεν πηρα....

ελενουφι εδω;););)

λοιπον εχω παραγγειλει κατι σουπερ γαλοτσες απο αμαζον, για την αφεντια μου κ περιμενω,.....να ξερετε...αν δε μου χωρανε(που πολυ το φοβαμαι γιατι εχω κανει κατι γαμπες σαν του καραπιαλη:mrgreen:) θα τις παρετε εσεις(με το ζορι:rolleyes::lol:)...ελπιζω να ρθουν πριν τελειωσει το κυμα κακοκαιριας

αναμενω κ τζιμποροπαραγγελια, απο τζιμπακς,αλλα αργησα να την κανω κ τη στειλαν 30/1....βαζω κ postal reference number στα ελτα τρακινγκ κ δεν εχει μπει μαλλον καν ακομα ελλαδα γιατι δε φαινεται πουθενα,δειχνει οτι δεν υπαρχει το νουμερο...:confused:

επισης να ρωτησω....τι κανατε με την αδιαβροχοποιηση των UGG???

βρηκαμε ποιο ειναι το συμφεροτερο σαιτ για να παρω???χωρις να μου κοστισει ο κουκος αηδονι?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΙΠΑ?δεν ειπα....

εδω μπορω να πω,δεν μπορω?

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ(εβγαλα το αχτι μου:lol:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρέλαβες εσύ τελικά ή όχι ακόμη?

αντε γιατί την είδε η μαμά μου κ την λουκουμιάζει

ναιιιιιιιιιιιιιιι χτες τη παρελαβα! ειναι ελαφρως μεγαλυτερη αποτι περιμενα και ηθελα... αλλα αν μετρησετε τις διαστασεις που δινει θα το βρειτε ακριβως! η κατσαρολα δεν εχει κατι ιδιαιτερο για να πω... μια καλη wmf κατσαρολα! πολυ ομορφες οι κοκκινες λεπτομεριες.............. οκ ειναι μια καλη κατσαρολα αλλα 140 ευρω μανα μου δε τα δινα.... με 30 λιρες ειναι σουπερ!!!!!!!!!!!! ελαβα ηδη και γω 2 παραγγελιες αλλα εχει ανεβει στις 44 λιρες η τιμη της κ δε τις δινω......... ααααααααν ξαναπεσει ναι.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα κ διπλα το λεω κ εδω, ααααααααν δεν κανω λαθος το αμαζον καποια στιγμη βγαζει -20% στα πιαχνιδια. κανω λαθος? αν οχι ξερουμε ποτε? ή πως να το βρουμε? θελω κατι παζλ να παρω.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα κ διπλα το λεω κ εδω, ααααααααν δεν κανω λαθος το αμαζον καποια στιγμη βγαζει -20% στα πιαχνιδια. κανω λαθος? αν οχι ξερουμε ποτε? ή πως να το βρουμε? θελω κατι παζλ να παρω.........

αν ψάξεις λίγο στο άλλο ή εδώ νομίζω ,το ταμαράκι το είχε αναρτήσει ενα λινκ με προσφορές στα παιχνίδια. Οχι γενικά -20%

Παντως τα παζλ του δεν είναι ακριβά, εγώ πηρα αρκετά τα χριστούγεννα για δωράκια κ ήταν περίπου 20% κάτω η τιμή από ελλάδα.

ναιιιιιιιιιιιιιιι χτες τη παρελαβα! ειναι ελαφρως μεγαλυτερη αποτι περιμενα και ηθελα... αλλα αν μετρησετε τις διαστασεις που δινει θα το βρειτε ακριβως! η κατσαρολα δεν εχει κατι ιδιαιτερο για να πω... μια καλη wmf κατσαρολα! πολυ ομορφες οι κοκκινες λεπτομεριες.............. οκ ειναι μια καλη κατσαρολα αλλα 140 ευρω μανα μου δε τα δινα.... με 30 λιρες ειναι σουπερ!!!!!!!!!!!! ελαβα ηδη και γω 2 παραγγελιες αλλα εχει ανεβει στις 44 λιρες η τιμη της κ δε τις δινω......... ααααααααν ξαναπεσει ναι.........

α πολύ ωραία τότε! σε ευχαριστώ πολύ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ελενούφι καρδούλα μου, γιατί δεν γράφτηκες εδώ με το όνομα που σε γνωρίζουμε βρε??

Κορίτσια τι λέτε για αυτό: http://www.groupon.gr/deals/special-deal/finest-market-vacuum-cleaner-maindeal/3356940?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_45&a=1656 ?? Να το πάρω ή μάπα το καρπούζι? Ή θα το βρω πιο φτηνό στο άμαζον πχ? Ο κύριος θέλει να πάρει και την ηλεκτρική σκούπα (κ τον βραστήρα, κ το έπιπλο του μπαρ, κ το σύνθετο, κ την παπουτσοθήκη κ τα κουταλάκια ο γύφτος κ άλλα κ αλλα βαριέμαι να τα γράφω)


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι εγινε καλε???μετακομισαμε...???

χαμπαρι δεν πηρα....

ελενουφι εδω;););)

Mωρέ άλλαξε το nick. Μου είναι κομματάκι δύσκολο να το συνηθίσω...

ρωτησα κ διπλα το λεω κ εδω, ααααααααν δεν κανω λαθος το αμαζον καποια στιγμη βγαζει -20% στα πιαχνιδια. κανω λαθος? αν οχι ξερουμε ποτε? ή πως να το βρουμε? θελω κατι παζλ να παρω.........

Για δες εδώ

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_n_10?rh=n%3A468292%2Cn%3A748862%2Cn%3A364248031&bbn=748862&ie=UTF8&qid=1329222777&rnid=595314


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, είχα διαβάσει πιο παλιά εδώ ότι έχετε αγοράσει πολλές αυτή τη σκούπα http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003MPA5GY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Είναι καλή? Τραβάει? Λέω να την αγοράσω για τη μάνα μου όταν την ξαναβάλει 99 λίρες.

Μην είναι μάπα και με βρίζει μετά!

Επίσης, πως λέγεται ο αντάπτορας που βάζουμε στις αγγλικές μπρίζες για να γίνουν σούκο?


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

αν ψάξεις λίγο στο άλλο ή εδώ νομίζω ,το ταμαράκι το είχε αναρτήσει ενα λινκ με προσφορές στα παιχνίδια. Οχι γενικά -20%

Παντως τα παζλ του δεν είναι ακριβά, εγώ πηρα αρκετά τα χριστούγεννα για δωράκια κ ήταν περίπου 20% κάτω η τιμή από ελλάδα.

καλαμαριδιον ξερω ποιο λινκ λες..... το ειχα δει αλλα δε ψαχνω οποιοδηποτε παζλ! ψαχνω συγκεκριμενα τα orchard puzzle που πουλαει το Public! δυστυχως ομως εχουν εξανλτηθει 2 απο τα 4 σχεδια που θελω και μου ειπαν οτι ξερουν αν θα τα ξαναφερουν....... οποτε πηρα κ τα 4 απο αμαζον και λιιιιγο πιο φθηνα! να το πω κι αυτο... ειχε συγκριτικα πολυ καλες τιμες το παμπλικ......! 1-2 ευρω μονο πανω....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

έχω αγοράσει παπούτσια για το γιο μου για του χρόνου από το javari αλλά φοβάμαι πως δε θα του κάνει το νούμερο..

Αν τα στείλω για αλλαγή θα πληρώσω τα έξοδα αποστολής πήγαινε - έλα? Ξέρετε μήπως?


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Γραφω για να πω μια καλησπερα...με εχει φαει η δουλεια στη ΜΕΘ που ουτε ορεξη για να ψωνισω δεν εχω :-(:-(:-(

Βεβαια πηρα κατι σαμπουαν για τα παιδια απο iherb (αληθεια αυτοι ανεβασαν τα μτφ τους???) αλλα δεν εψαξα..ηξερα τι ηθελα και τα πηρα κατευθειαν...

Τωρα περιμενω τις εκπτωσεις στα gymboree, πηρα και κωδικουλι -20% απο ebay και εσω ετοιμη...


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γραφω για να πω μια καλησπερα...με εχει φαει η δουλεια στη ΜΕΘ που ουτε ορεξη για να ψωνισω δεν εχω :-(:-(:-(

Βεβαια πηρα κατι σαμπουαν για τα παιδια απο iherb (αληθεια αυτοι ανεβασαν τα μτφ τους???) αλλα δεν εψαξα..ηξερα τι ηθελα και τα πηρα κατευθειαν...

Τωρα περιμενω τις εκπτωσεις στα gymboree, πηρα και κωδικουλι -20% απο ebay και εσω ετοιμη...

MEΘ ακούω...Ευαγγελισμός;...:)

Βασικά νομίζω πως έχει πιο φτηνά μεταφορικά πλέον. Μάλλον κάνω λάθος...


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω πάπλωμα.

Αντιαλλεργικό και από microfibre.

Έχω βρει αυτό στο amazon

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001PY5GE/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Αλλά επειδή δεν το λες και φθηνό, έλεγα να ψάξω και πουθενά αλλού.

Έχετε κανένα άλλο site υπ' όψιν?


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες.

Να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τις αποδείξεις από το άμαζον.Τις κρατάω για να τις βάλω στην φορολογική μας δήλωση-μιας και κάποια κοπέλα είχε πει που τις έβαλε πέρυσι χωρίς κανένα πρόβλημα.Η ερώτηση μου είναι σχετικά με το ποσό και την ισοτιμία.Η απόδειξη είναι σ λίρες.πως το υπολογίζουμε σε ευρώ;κάθε φορά η ισοτιμία λίρας-ευρώ ήταν διαφορετική....

Μήπωε ξέρει κάποια κοπέλα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες.

Να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τις αποδείξεις από το άμαζον.Τις κρατάω για να τις βάλω στην φορολογική μας δήλωση-μιας και κάποια κοπέλα είχε πει που τις έβαλε πέρυσι χωρίς κανένα πρόβλημα.Η ερώτηση μου είναι σχετικά με το ποσό και την ισοτιμία.Η απόδειξη είναι σ λίρες.πως το υπολογίζουμε σε ευρώ;κάθε φορά η ισοτιμία λίρας-ευρώ ήταν διαφορετική....

Μήπωε ξέρει κάποια κοπέλα;

Στην απόδειξη αναγράφεται κάτω κάτω η ισοτιμία ευρώ-λίρας την στιγμή που κόπηκε η απόδειξη. Αυτό που κάνω είναι να κάνω τον πολλαπλασιασμό σε ευρώ κ αυτό το ποσό γράφω στα τεφτέρια μου.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...