Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Τώρα βιάζομαι, θα σου βάλω μετά λινκ με το πάπλωμα που πήρα απο αμαζον για τη μικρή μονό σε πολύ καλή τιμή υποαλλεργικό επίσης

ΟΚ περιμένω

Πήρα πάπλωμα μονό της μικρής μου λευκό της εταιρείας nef nef. Το πήρα από buldoza.gr και είναι αυτό:

http://www.buldoza.gr/Product.aspx?Catalog=91&Category=3000001342&Product=1609483

Πολύ ωραίο αλλά δεν έχει υπέρδιπλο που ψάχνω


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μιας και διαβάζω για νούμερα παπουτσιών ας πω κι εγώ τον πόνο μου..

Πήρα στο γιο μου για του χρόνου camper από το javari το 24 ενώ τώρα φοράει 23 αλλά έχει ακόμα περιθώριο. Λέτε να έκανα βλακεία κ έπρεπε να πάρω το 25? Απλά υποτίθεται πως μετά τα δύο το πόδι μεγαλώνει με πιο αργους ρυθμούς..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

μιας και διαβάζω για νούμερα παπουτσιών ας πω κι εγώ τον πόνο μου..

Πήρα στο γιο μου για του χρόνου camper από το javari το 24 ενώ τώρα φοράει 23 αλλά έχει ακόμα περιθώριο. Λέτε να έκανα βλακεία κ έπρεπε να πάρω το 25? Απλά υποτίθεται πως μετά τα δύο το πόδι μεγαλώνει με πιο αργους ρυθμούς..

Γενικως τα camper εχουν μεγαλη φορμα. Μαλλον δεν θα εχεις προβλημα αλλα παλι ποτε δεν μπορεις να ξερεις τι αναπτυξη μπορει να εχεις σε ενα χρονο...


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

kolibigi αν δεν με απατάει η μνήμη μου (που δεν με απατάει) :lol::lol: αυτό είχε πάρει το καλαμάρι

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000FFW69S/ref=noref?ie=UTF8&s=kitchen&psc=1

Αυτό είναι μνήμη :)

Έχω κι απ' αυτό στο καλάθι μου, αλλά δεν γράφει αντιαλλεργικό και προβληματίζομαι.

Kalamariiiiiiiii που είσαι?

Εν τω μεταξύ χθες, έβαζα και ξαναέβαζα παπλώματα στο καλάθι και θέλοντας να δω αν όλα έρχονται Ελλάδα, πάω checkout και ανεξήγητο πως, πάτησα αποστολή.

1000 λίρες 15 παπλώματα :))))))) είπατε κάτι?

Ευτυχώς που ακυρώνεται άμεσα η συναλλαγή αλλιώς εγώ θάμουν στο χώμα κι ο σύζυξ φυλακή σήμερις


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μιας και διαβάζω για νούμερα παπουτσιών ας πω κι εγώ τον πόνο μου..

Πήρα στο γιο μου για του χρόνου camper από το javari το 24 ενώ τώρα φοράει 23 αλλά έχει ακόμα περιθώριο. Λέτε να έκανα βλακεία κ έπρεπε να πάρω το 25? Απλά υποτίθεται πως μετά τα δύο το πόδι μεγαλώνει με πιο αργους ρυθμούς..

Νομίζω ότι δεν θα του κάνουν του χρόνου.

Η κόρη μου από τα 2 ως τα 3 πήρε 3 νούμερα πάνω.

Και πέρυσι την πάτησα κι εγώ σαν εσένα.

Φορούσε 27 τον Αύγουστο και της πήρα 29 για το χειμώνα. Αυτό το νούμερο τελικά δεν το φόρεσε ποτέ. Φθινόπωρο έβαζε 28 και μετά πήγε κατ' ευθείαν στο 30 (και μου έμειναν τα clarks)


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Η δικια μου η σκατουλα που εχει κολλησει στο 20 εδω και κατι μηνες και αυτο της βγαινει κιολας??? Θελω να της παρω παπουτσια αλλα δεν τολμαω...ετσι τσιλιβηθρα που ειναι βλεπω να τη βγαλουμε στο 20 για κανα χρονο ακομα!!!

Και στα ρουχα τωρα φοραει για 9 μηνων αντε και κανα 12αρι το οποιο βεβαια της ειναι μεγαλο...Παει τελειωσε αυτο ΔΕΝ ειναι παιδι μου!!!!:P

edit -- 15 μηνων ειναι!!!


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω! Τι να κάνω τώρα με τα camper? Κ το θέμα είναι ότι δε ξέρω αν συμφέρει να τα αλλάξω γιατί μου βγήκαν 25 ευρώ κ αν πληρώνεις τα έξοδα αποστολής πήγαινε έλα, πάει η σούπερ προσφορά που πέτυχα τότε! Κ είναι τόσο ωραία παπούτσια! Δε τα έχω δει στην Ελλάδα συν ότι τώρα είναι πιο ακριβά!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...