Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

καλημέρα Μαριτάκι μου

πήρα το Νο 9 δηλαδή 27 σε χρώμα cocoa υπολογίζοντας ότι τώρα φοράει 25 το καλοκαίρι 26 ..κλπ μέχρι τώρα δηλαδή έτσι μου ανεβάζει τα νούμερα η μικρή πάντα το καλοκαίρι πηδάει ένα νούμερο

το umi για μένα είναι κορυφή σε παιδικό παπούτσι όπου τα βρω σε καλή τιμή τα χτυπάω αλύπητα :lol::lol: είναι για το μόνο παπούτσι που άκουσα σχόλιο από την 2,5 τότε χρονών κόρη μου μα μαμά είναι τόοοοσο μαλακά :lol::lol:

χεχεχε νουτέλα για τις δύσκολες μέρες :lol::lol: τουλάχιστον θα πέσουμε σε κατάθλιψη (που έχουμε πέσει δηλαδή) ας βοηθήσει λίγο την λίμπιντο το υποκατάστατο :lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η αλήθεια είναι όταν βλέπω αυτή τη μάρκα εσάς σκέφτομαι!!

Φαίνονται ότι είναι μαλακά...καλοφόρετα, είναι πανέμορφα!

Εγώ φοβάμαι να της αγοράσω από το νετ φέτος...νομίζω πως το πόδι τους δε μεγαλώνει τόσο γρηγορα και δε ξέρω τι να της πάρω. Εντωμεταξύ φοράει 26 αλλά έχει και μπότες 25 που της κάνουν, και έτσι δε ξέρω το νούμερό της για του χρόνου.

Ισχύει ότι πηδάνε ένα νούμερο το καλοκαίρο όπως λες ή μεγαλώνουν αργάααα τώρα τα πατουσάκια εεεε;;;

Link to comment
Share on other sites

εγω τα κλειστα τα παιρνω πιο αφοβα γιατι ειτε πριν ειτε μετα , καποτε θα φορεθουν

τα ανοιχτα που ειναι για λιγο πρπει να πετυχω το νουμερο οποτε καλυτερα λαιβ

Link to comment
Share on other sites

...

και την νουτέλα

http://www.amazon.co.uk/Nutella-400-g-Pack-6/dp/B00498YJ42/ref=pd_rhf_dp_p_t_1 (να έχουμε να τρώμε κάτι σε γλυκό τώρα που θα πτωχεύσουμε...) στο σαιτ του καρφουρ την βρίσκω τα 400 γρμ 2,19

Ποια πτωχευση; Εισαι σοβαρη;;; :D

Δευτερη μερα δε θα μας εφτανε η κουτα! :lol::lol:

Με γεια τα παπουτσακια. Πολυ ομορφα!

Ξερεις αν εχουν ιδια φορμα με clarks;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α! Να πω σε οποια μανουλα εχει αναγκη οτι πηρα χτες το βραδυ 24 πακετα μωρομαντηλα παμπερς απο αμαζον 18,5 λιρες τελικη (γιατι παλι εβγαλε κατι ψιλα επιπλεον λογω ΦΠΑ)

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι όταν βλέπω αυτή τη μάρκα εσάς σκέφτομαι!!

Φαίνονται ότι είναι μαλακά...καλοφόρετα, είναι πανέμορφα!

Εγώ φοβάμαι να της αγοράσω από το νετ φέτος...νομίζω πως το πόδι τους δε μεγαλώνει τόσο γρηγορα και δε ξέρω τι να της πάρω. Εντωμεταξύ φοράει 26 αλλά έχει και μπότες 25 που της κάνουν, και έτσι δε ξέρω το νούμερό της για του χρόνου.

Ισχύει ότι πηδάνε ένα νούμερο το καλοκαίρο όπως λες ή μεγαλώνουν αργάααα τώρα τα πατουσάκια εεεε;;;

αργά Μαρίτα μου με τίποτα, ίσα ίσα που άπο ότι ξέρω από ανίψια και κόρες φίλων μου σε 5+ δεν τα προλαβαίνεις σε νούμερο π.χ η ανιψιά μου φέτος το Σεπτ. ξεκίνησε με 30 και πρίν λίγες μέρες της αγόρασα 31 τα ίδια σχόλια ακούω και από φίλους

πάντως μην σε απασχολεί και πάρα πολύ, βλέπεις και πως θα πάει με τα νούμερα το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη πιστεύω ότι θα βρείς καλές τιμές

Ποια πτωχευση; Εισαι σοβαρη;;; :-D

Δευτερη μερα δε θα μας εφτανε η κουτα! :lol::lol:

Με γεια τα παπουτσακια. Πολυ ομορφα!

Ξερεις αν εχουν ιδια φορμα με clarks;

:lol::lol: ωχ σωστά 3-4 συσκευασίες έπρεπε να πάρω αλλά ας όψεται η κρίση :lol::lol:

για να τα δείς σαν νούμερο κατεβάζεις από εδώ τον size chart του http://www.umishoes.com/shop/includes/sizeChart.html

αν εννοείς το κουτουπιέ του, ότι έχω αγοράσει σε μποτάκι ή στιλ μπαλαρίνα είναι άνετο........ και το κουτουπιέ της κόρης μου δεν το λές μικρό, στα κλαρκς της παίρνω G (που είναι λίγο στριμωγμένο) και H

σε καλοκαιρινό τέτοιο στίλ

http://www.amazon.co.uk/Umi-Junior-Chocolate-Casual-33403-202/dp/B0043EVX14/ref=sr_1_2?s=shoes&ie=UTF8&qid=1329302695&sr=1-2 της τα άνοιγα λίγο μπροστά στα δάχτυλα και σίγουρα το χρατς χρατς επάνω δεν έκλεινε καλά γιατί είμαστε χοντροπόδαρες γενικός...... μόνο κανά κιλό δεν παίρνει το σαμιαμίδι

(δεν ξέρω αν έγινα κατανοητή) :lol::lol:

ερώτηση μήπως έχετε άποψη για αυτά τα απορρυπαντικά ???

http://www.amazon.co.uk/Astonish-Antibacterial-Cleanser-Spray-Pack/dp/B004Z61NA6/ref=wl_it_dp_o_npd?ie=UTF8&coliid=I1YV1W1QS6IKUA&colid=1XWFEL771BHGD

http://www.amazon.co.uk/Astonish-Window-Cleaner-Spray-Pack/dp/B004YC3DOU/ref=wl_it_dp_o_npd?ie=UTF8&coliid=I1KSPKGAWJV0KA&colid=1XWFEL771BHGD η τιμή τους είναι πολύ καλή και σχόλια που έχω διαβάσει για άλλα προιόντα της ίδιας μάρκας καλά


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α! Να πω σε οποια μανουλα εχει αναγκη οτι πηρα χτες το βραδυ 24 πακετα μωρομαντηλα παμπερς απο αμαζον 18,5 λιρες τελικη (γιατι παλι εβγαλε κατι ψιλα επιπλεον λογω ΦΠΑ)

ποια βρε αννα? τα κοιταζω συνεχεια και ολο 20 λιρες τα χει... συν τα ψιλα......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιριδα με subscrive κοιταξε. Αν και με 2 λιρες επιπλεον παλι καλα βγαινει.

Αccessaki ευχαριστω. Να τα βαλουμε και τα Umi στη συλλογη. :D

To subscrive συμφέρει; Το σκέφτομαι για τα pampers


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

αααα οκ αννα, αλλα δε παιρνω ποτε με subscrive γιατι βαζει μεταφορικα... δεν εχει επιλογη για φρ, οποτε δε συμφερει.....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

σε καλοκαιρινό τέτοιο στίλ

http://www.amazon.co.uk/Umi-Junior-Chocolate-Casual-33403-202/dp/B0043EVX14/ref=sr_1_2?s=shoes&ie=UTF8&qid=1329302695&sr=1-2 της τα άνοιγα λίγο μπροστά στα δάχτυλα και σίγουρα το χρατς χρατς επάνω δεν έκλεινε καλά γιατί είμαστε χοντροπόδαρες γενικός...... μόνο κανά κιλό δεν παίρνει το σαμιαμίδι

(δεν ξέρω αν έγινα κατανοητή) :lol::lo

Αccess και εγω εσενα διαβασα στο αλλο θεμα και τα αγορασα

Τα πεδιλακια αυτα τα πηρα εγω στη κορη μου αλλα οταν τα ειχε πιο οικονομικα.Τις τα πηρα 10 για καλοκαιρι ελπιζω να της κανουν γιατι ειναι πολυ ομορφα απο κοντα .Την ειχα παρει επισης και αυτο σε ροζ. Τωρα που ειδα τα κουτια εχουν γραψει με μαρκαδορο uk10 και το κουτι γραφει us10.5.Οταν γυρισει απο το σχολειο πρεπει να τις τα δοκιμασω. ωχ τα εχω παρει και απο Δεκεμβριο.


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Αccess και εγω εσενα διαβασα στο αλλο θεμα και τα αγορασα

Τα πεδιλακια αυτα τα πηρα εγω στη κορη μου αλλα οταν τα ειχε πιο οικονομικα.Τις τα πηρα 10 για καλοκαιρι ελπιζω να της κανουν γιατι ειναι πολυ ομορφα απο κοντα .Την ειχα παρει επισης και αυτο σε ροζ. Τωρα που ειδα τα κουτια εχουν γραψει με μαρκαδορο uk10 και το κουτι γραφει us10.5.Οταν γυρισει απο το σχολειο πρεπει να τις τα δοκιμασω. ωχ τα εχω παρει και απο Δεκεμβριο.

dimitrab μου αν τα πήρες για 28 αρι καλά είσαι σύμφωνα με το size chart τους το US 10,5 είναι 28 Ε.U άρα 10 U.K


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

dimitrab μου αν τα πήρες για 28 αρι καλά είσαι σύμφωνα με το size chart τους το US 10,5 είναι 28 Ε.U άρα 10 U.K

Nαι για 28αρι τα πηρα. Και εγω καλα νομιζω θα ειναι γιατι τοτε που τις τα δοκιμασα στα γρηγορα τις ηταν λιγο μεγαλουτσικα.

Αυτα τα ροζ πηρα γιατι πρινδεν εβαλα λινκ.

http://www.amazon.co.uk/Umi-Junior-Imogen-Avacado-33402-325/dp/B0043EVQRK/ref=sr_1_15?ie=UTF8&qid=1329310621&sr=8-15

Τα ειχα παρει απο javari τα ειχε πιο φθηνα τοτε.


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...