Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΙΣΑΙ!!!!

κάνε φιλενάδα να δείς καλό .......:cool::cool:

sorry....δεν εχει :wink:

ευχαριστώ πολύ staci :D:D

edit

Κορίτσια το jcpenney στέλνει Ελλάδα; Γιατι στην σελιδα τους αναφέρει μονο ΗΠΑ' date=' μήπως δεν κοιτάω σωστά, τα φώτα σας. Ευχαριστώ[/quote']

δες εδώ υπολόγιζε και κανά 12 δολάρια σε insurance fee

http://www.jcpenney.com/jcp/CustomerServiceSub.aspx?cattyp=CSR&catid=16003&refpagename=CustomerServiceSub%25252Easpx&refdeptid=12476&refcatid=16002&CmCatId=homepage|mp|freeship4u|12492|16002


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

κ να θυμισω οτι οταν παραλαβαμε απο jcpenney μας ειχαν δωσει ααααλλο χαρτι που ελεγε επανω 3 ευρω! μηπως αυτο ειναι που εγινε 3,69? γιατι αν ειναι ετσι απο τζιμπορι ποτε δε μου χουν δωσει τετοιο χαρτι....... μονο απλο χαρτακι ελτα........

αρα μηπως με απλο χαρτακι ελτα δε πρεπει να πληρωσουμε τα 3,69? ασε που αυτο φαινεται οτι ηρθε απο γερμανια!!!!!!!!!!

αντε ποια ξερει περισσοτερα?

Aστο να παει στο καλο γιατι με πιανουν τα διαολια μου!

Ξαναρωτησα στα ΕΛΤΑ και μου ειπαν οτι 3,69 ειναι για οσα δεματα εκτος Ε.Ε. γραφουν πανω "ελευθερο". Επειδη μου φανηκε εντελως κουλο προσπαθησα να παρω στο τελωνειο (ματαια εννοειται) και ετσι πηρα στα ΕΛΤΑ της διπλανης πολης στην οποια και εργαζομαι ωστε να ξερω αν ειναι να μου τα στελνουν εκει. Λοιπον εκει, χρεωνουν λεει σε ΟΛΑ ανεξαιρετως τα δεματα εκτος Ε.Ε. τρια ευρω! (μιλαω για Δραμα και Καβαλα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μόλις ανακάλυψα αυτό δειτε το αξλίζει!!!!!!!!!χαμηλές τιμές πολυ ωραια σχέδια

http://www.unze.co.uk/

εχεις παραγγειλει? γιατι τα νουμερα στα παιδικα τα βγαζει καπως....


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν το πιστεύω.... αν θυμάστε είχα παραγγείλει λάθος νούμερο παπουτσάκι από το άμαζον (και μάλλον με δική μου υπαιτιότητα). Αφού αντάλλαξα τρία μαιλ προσπαθώντας να καταλάβω αν εγώ τελικά έκανα λάθος ή αν εκείνοι είχαν κάτι που μπορούσε να μπερδέψει και αφού έλαβα τρία άσχετα και γενικά μαιλ (πρώτη φορά αισθάνθηκα τελείως βλάκας στη συνεννόηση μου μαζί τους, ενώ τους ρωτούσα κάτι πολύ συγκεκριμένο εκείνοι μου απαντούσαν γενικά πχ. πως να επιλέγω νούμερο), και αφού το καλοσκέφτηκα και μόνη μου (και με τη βοήθειά σας) και αποφάσισα ότι εγώ είχα κάνει το λάθος, έστειλα μήνυμα για να μου επιβεβαιώσουν απλώς ότι σε περίπτωση που έστελνα πίσω τα παπούτσια με δικά μου έξοδα το άμαζον θα μου επέστρεφε σίγουρα το ποσό που ξόδεψα για την αγορά, έλαβα την εξής κατπληκτική απάντηση:

I'm sorry to hear that you have mistakenly ordered a wrong size for the shoe "Ricosta Infant Wendy Marsala Pink Shoe Casual 21290-323 2 Child UK"

I do understand your concern regarding the return of your item.

Therefore, Iʼve requested a full refund of GBP 13.94 for the item "Ricosta Infant Wendy Marsala Pink Shoe Casual 21290-323 2 Child UK" to your payment card which should be processed within 2 to 3 business days. Please note, this does not include your bankʼs processing time. Youʼll see this amount credited on your next statement.

When refunding for an item, we usually request that you return the item. However, as the cost of returning this parcel will be prohibitively expensive, please keep the original item with our compliments. Perhaps you'd like to donate it to a charity, if you feel it would be appropriate to do so. There'll be no additional charge for this item.

Λέτε να κάνουν λάθος και να μου τα ζητάνε μετά; Μου φαίνεται εκπληκτικό και απίστευτο. Έχει ξανασυμβεί σε κάποιον όταν το λάθος είναι δική του υπαιτιότητα;

Άμαζον και πάλι άμαζον, τελείωσε, θα βάλω και το σήμα του στο εικονοστάσι...


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο ειχαν πει κ σε μενα!!!Απιστευτοι;;;

Κατπληκτικοί! Άρα να μην περιμένω ότι κάτι θα πάει στραβά, ε; Και να σκεφτείς εδώ δεν μπόρεσα να κάνω αλλαγή σε ρουχαλάκι επειδή είχαν περάσει οι 10 μέρες που έγραφε πάνω η κάρτα αλλαγής... Χα! Άμαζον και πάλι άμαζον. Σχεδόν αισθάνομαι τύψεις... Πάντως χαίρομαι που δεν μου έμειναν τα κουκλίστικα παπουτσάκια με το καταπληκτικό κουκλίστικο 18 πληρωμένα με τόσα ευρώ!!! Καταπληκτικοί! Προπάντων επειδή είναι δική μου η υπαιτιότητα.


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

δες εδώ υπολόγιζε και κανά 12 δολάρια σε insurance fee

http://www.jcpenney.com/jcp/CustomerServiceSub.aspx?cattyp=CSR&catid=16003&refpagename=CustomerServiceSub%25252Easpx&refdeptid=12476&refcatid=16002&CmCatId=homepage|mp|freeship4u|12492|16002

Access, σε ευχαριστώ πολύ, έχει ενδιαφέροντα πράγματα και καλές τιμές.

Τελίκα τι έκανες με τις UGG, βρήκες άκρη με το site που σου έδωσα, γιατί λέω να παραγγείλω άλλο ενα ζευγάρι για δώρο.


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το έχω πάρει εγώ στην μικρή συσκευασία για να το δοκιμάσω η μυρουδιά του μου αρέσει

βέβαια εγώ είμαι και περίεργος άνθρωπος :lol::lol: ας πούμε δεν μου αρέσει η μυρουδιά της λεβάντας και από ότι μύρισα σε λενορ στον σκλαβενίτη μόνο αυτό με την μαύρη συσκευασία μου άρεσε :D

Α ωραία! Θα μου αρέσει σίγουρα το άρωμά του γιατί ούτε κι εμένα μ'αρέσει η λεβάντα!!!!

Δεν είσαι η μόνη περίεργη εδώ μέσα!!!!! :D


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν το πιστεύω.... αν θυμάστε είχα παραγγείλει λάθος νούμερο παπουτσάκι από το άμαζον (και μάλλον με δική μου υπαιτιότητα). Αφού αντάλλαξα τρία μαιλ προσπαθώντας να καταλάβω αν εγώ τελικά έκανα λάθος ή αν εκείνοι είχαν κάτι που μπορούσε να μπερδέψει και αφού έλαβα τρία άσχετα και γενικά μαιλ (πρώτη φορά αισθάνθηκα τελείως βλάκας στη συνεννόηση μου μαζί τους, ενώ τους ρωτούσα κάτι πολύ συγκεκριμένο εκείνοι μου απαντούσαν γενικά πχ. πως να επιλέγω νούμερο), και αφού το καλοσκέφτηκα και μόνη μου (και με τη βοήθειά σας) και αποφάσισα ότι εγώ είχα κάνει το λάθος, έστειλα μήνυμα για να μου επιβεβαιώσουν απλώς ότι σε περίπτωση που έστελνα πίσω τα παπούτσια με δικά μου έξοδα το άμαζον θα μου επέστρεφε σίγουρα το ποσό που ξόδεψα για την αγορά, έλαβα την εξής κατπληκτική απάντηση:

I'm sorry to hear that you have mistakenly ordered a wrong size for the shoe "Ricosta Infant Wendy Marsala Pink Shoe Casual 21290-323 2 Child UK"

I do understand your concern regarding the return of your item.

Therefore, Iʼve requested a full refund of GBP 13.94 for the item "Ricosta Infant Wendy Marsala Pink Shoe Casual 21290-323 2 Child UK" to your payment card which should be processed within 2 to 3 business days. Please note, this does not include your bankʼs processing time. Youʼll see this amount credited on your next statement.

When refunding for an item, we usually request that you return the item. However, as the cost of returning this parcel will be prohibitively expensive, please keep the original item with our compliments. Perhaps you'd like to donate it to a charity, if you feel it would be appropriate to do so. There'll be no additional charge for this item.

Λέτε να κάνουν λάθος και να μου τα ζητάνε μετά; Μου φαίνεται εκπληκτικό και απίστευτο. Έχει ξανασυμβεί σε κάποιον όταν το λάθος είναι δική του υπαιτιότητα;

Άμαζον και πάλι άμαζον, τελείωσε, θα βάλω και το σήμα του στο εικονοστάσι...

Aπίστευτο!!! Προσκυνώ!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

δες εδώ υπολόγιζε και κανά 12 δολάρια σε insurance fee

http://www.jcpenney.com/jcp/CustomerServiceSub.aspx?cattyp=CSR&catid=16003&refpagename=CustomerServiceSub%25252Easpx&refdeptid=12476&refcatid=16002&CmCatId=homepage|mp|freeship4u|12492|16002

Access' date=' σε ευχαριστώ πολύ, έχει ενδιαφέροντα πράγματα και καλές τιμές.

Τελίκα τι έκανες με τις UGG, βρήκες άκρη με το site που σου έδωσα, γιατί λέω να παραγγείλω άλλο ενα ζευγάρι για δώρο.[/quote']

ναι μου απάντησαν σε ένα από τα 2 email που μας είχες δώσει ότι δεν δέχονται paypal οπότε δεν το προχώρησα

(ποιο πολύ για μια φίλη ενδιαφερόμουν για να δω τι παίζει εγώ δεν καίγομαι ιδιαίτερα :lol::lol:)

από το jcpenney έχω ψωνίσει τα πράγματα τους είναι καλά έχει και γνωστές μάρκες αυτό που με παρακίνησε να ψωνίσω από εκεί είναι κάτι φλις μπλουζάκια για την κόρη μου που δεν μπόρεσα να βρω πουθενά το ίδιο στιλ βέβαια τα μεταφορικά καίνε

Εγώ είχα γράψει κάποτε σε αυτό το forum (στο δίπλα για να ακριβολογούμε) ότι δε μ' αρέσει το amazon και προτιμώ το ebay!

E τώρα το παίρνω πίσω!!!!!!

Amazon for ever!!!

ψωνίζω από το αμαζον χρόνια πριν ακόμα γίνουν δωρεάν τα μεταφορικά έχω κάνει πολλές αγορές, σε καμία περίπτωση που είχε γίνει στραβή δεν έχω χάσει, ποτέ όμως έτσι

αμαζον δαγκωτό :lol::lol:

Α ωραία! Θα μου αρέσει σίγουρα το άρωμά του γιατί ούτε κι εμένα μ'αρέσει η λεβάντα!!!!

Δεν είσαι η μόνη περίεργη εδώ μέσα!!!!! :-D

:lol::lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

φτουυυυυυυυυυυυυυ εχουν απεργια τα καραβια!

απο δευτερα η κατσαρολιτσα μου.................................

Παρέλαβες εσύ τελικά ή όχι ακόμη?

αντε γιατί την είδε η μαμά μου κ την λουκουμιάζει

Ε όχι δα. Τόσο έχουν παντού. Σιγά την έκπτωση!
27 ? για τα μποτακια ασε να εχω τις επιφυλαξεις μου:wink:

Θα συμφωνήσω με ταμαράκι, στο μέγκα αουτλετ τα έχει με 18-23ευρώ τα βρεφικά νουμερα οπως της ταμάρ κ τα μεγάλα πχ 25 κ πάνω με 25ευρώ τα μποτάκια. Πχ είχα παει προχθές ,, εντάξει είχε το προπέρσινο σχέδιο ένα με λουλουδάκια μποτάκι, το ειχα κ εγώ για αυτό ξέρω οτι είναι παλιο, αλλά τι με νοιάζει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...