Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

δε βαζεις και το λινκ να το δουμε?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...01_i00_details

αλλά τώρα δεν υπάρχει σε ρόζ και όταν το πήρα είχε αυτό το όνομα: Ricosta Infant Wendy Marsala Pink Shoe Casual 21290-323 2 Child UK δηλ. είναι αυτό

http://uk.shopping.com/ricosta-babies-wendy/info


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...

Ricosta Infant Wendy Marsala Pink Shoe Casual 21290-323 2 Child UK

εκ των υστέρων βέβαια διαπιστώνω αυτό το Infant αλλά αυτό που πρόσεξα εγώ στην παραγγελία ήταν το 2 Child UK. Νομίζετε ότι σηκώνει αμφισβήτηση (ότι με παρέσυρε δηλ. αυτό το 2 Child) ή πράγματι το λάθος είναι εξολοκλήρου δικό μου; ...

Τα επεξηγει και στο size chart οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει δικαιολογια. Μιλα τους ομως να δεις τι θα σου πουν. Δε χανεις τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, οταν παραγγελνουμε παπουτσακια εχει τα child, toddler & junior στα αγγλικα μεγεθη. Τα επεξηγει και στο size chart οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει δικαιολογια. Μιλα τους ομως να δεις τι θα σου πουν. Δε χανεις τιποτα.

Μάλλον θα δω πόσο κοστίζει να το ξαναστείλω πίσω... δεν με παίρνει μάλλον για τίποτα άλλο.


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0044T03X2/ref=oh_o00_s00_i03_details και τα lenor (μυρίζει ωραία το συγκεκριμένο άρωμα? Αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μου πει, αλλιώς αν μυρίζει χάλια να προλάβω να τα ακυρώσω!)

το έχω πάρει εγώ στην μικρή συσκευασία για να το δοκιμάσω η μυρουδιά του μου αρέσει

βέβαια εγώ είμαι και περίεργος άνθρωπος :lol::lol: ας πούμε δεν μου αρέσει η μυρουδιά της λεβάντας και από ότι μύρισα σε λενορ στον σκλαβενίτη μόνο αυτό με την μαύρη συσκευασία μου άρεσε :D

agtog στείλε τους μειλ πρώτα νομίζω ότι σου επιστρέφουν κάποιο ποσό από τα μεταφορικά ακόμα και αν το λάθος είναι δικό σου.

(έτσι και αλλιώς θα πρέπει να σου στείλουν μία ετικέτα για εκτύπωση που θα συνοδεύει το δέμα σου κατά την επιστροφή)

για ένα ζευγάρι γυναικεία μποτάκια συστημένο μου χρέωσαν στα ελτά περίπου 12,50 ευρώ


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

hello!!!!!!!!!!!!!!! επειδη δενε χω βγαλει ακρη καντε μου τη χαρη να μου πειτε, περιμενω απο τρελο8 και τζιμπορι συνολικα 2 δεματα δηλαδη........ οταν παω στα ελτα να παραλαβω θα θελουν 7 ευρω τοταλ ειτε γραφει ελευθερο ειτε οχι κλπ? και αν ναι τι απαντηση δινουμε??????????????????????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ να θυμισω οτι οταν παραλαβαμε απο jcpenney μας ειχαν δωσει ααααλλο χαρτι που ελεγε επανω 3 ευρω! μηπως αυτο ειναι που εγινε 3,69? γιατι αν ειναι ετσι απο τζιμπορι ποτε δε μου χουν δωσει τετοιο χαρτι....... μονο απλο χαρτακι ελτα........

αρα μηπως με απλο χαρτακι ελτα δε πρεπει να πληρωσουμε τα 3,69? ασε που αυτο φαινεται οτι ηρθε απο γερμανια!!!!!!!!!!

αντε ποια ξερει περισσοτερα?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιριδάκι !!!!! τώρα είδα το τικεράκι καλό μου !!!! :D:D:D

με το καλό να έρθει και το νέο σας ζουζούνι :D:D

Σήμερα παρέλαβα από τζίμπο και εγώ άνευ 3 ευρώ ή 3,69:D με κανονικό χαρτάκι όπως παραλαμβάνω από αποστολές εντός της κοινότητας

ερώτηση πολύ ξανθιάς:lol::lol: ψώνισα τότε που ήταν και το ριζ εντ σινε (ναι ...)

1. εγώ γιατί δεν έλαβα κωδικό -30% (έψαξα και στα τζανκ μου)

2. δεν θα έπρεπε να μου στείλουν και τζιμπαγκς ?? (μην βαράτε ε...)


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ πολυ αξεσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ο,τι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!

μας ελυσες την απορια, θενκς! για τα αλλα που ρωτας μπερδευτηκα λιγο... χαχα παρελαβες παραγγελια που ειχες χρησιμοποιησει τζιμπακς και δεν ειχε το κουπονι -30? αν ναι, μη σκας... εληξε το ραιζ εντ σαιν με -30 χτες!!!!!!!!! γενικα τα βαζουν μεσα στο κουτι σου αυτα οχι στο μαιλ.


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι το ξέρω ότι έληξε δεν θα ψώνιζα ....απλά μου έκανε εντύπωση ότι δεν είχε τίποτα μέσα στην κούτα

ούτε τον κωδικό για το -30%

ούτε τζιμπαγκς....... είχα την εντύπωση ότι κάθε φορά που ψωνίζείς από εκεί του δίνουν κωδικό για τζιμπαγκς τα οποία εξαργυρώνεις σε συγκεκριμένες ημερομηνίες σωστά ???


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μέσα στον φάκελο είχε μόνο το τιμολόγιο χωρίς τους κωδικούς για τζιμπαγκς

(είχα ξαναψωνίσει και ξέρω που τους έχουν) και ένα χαρτί για την πιστωτική των gymboree

που να γραφτώ ???


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

λογικα το εχεεις κανει

στη τελευταια αποστολη τζιμμπακς δεν ειχε γιατι ηταν η φαση που τα χρησιμοποιουσαμε

δε ξερω αν εσυ ψωνισες σε αλλη φαση

στειλε τους μαι΄λ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...