Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

κοριτσια παω κι εγω σιγα σιγα να κανω το μπανακι μου γιατι στο τελος θα χασω και το ραντεβου στο ικα

φιλια και να προσεχετε ε?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τώρα τα πρώτα που τα έβαλα στους 30 πειράζει?τουλάχιστον μ'έκοψε και έβαλα διπλό ξέβγαλμα...

Εγώ πάντως δεν χαμπαριάζω στις ουρές, πηγαίνω κατευθείαν στο ταμείο εκτός κι αν είναι πολύ μικρή η ουρά (1-2 άτομα) και στο ΙΚΑ και στις τράπεζες ακόμη και στις εκλογές που πήγα να ψηφίσω πέρασα με το έτσι θέλω άν και δεν πολυάρεσε στην δικαστικό αλλά χ@$#$κα κι οι απο πίσω πήγαν να μιλήσουν αλλά άκουσα έναν νεαρό που πετάχτηκε και είπε "είναι έγκυος η κοπέλα" και το βουλώσανε...μόνο στο λεωφορείο το έπαιζα κυρία μέχρι που παραλίγο να πέσει πάνω μου μια κοπέλα κι έκτοτε ούτε κι εκεί κολλάω κι άν έχω πρόβλημα πάω στον οδηγό...ξέρετε τι μπελά βρίσκουν οι οδηγοί άν χτυπήσει εγκυμονούσα?είχε τύχει σε μια γνωστή μου...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και Εγώ στους 30 με προδερμ τα βάζω. Τώρα για τις πάντες μάλλον στο χέρι αν έχω βοήθεια απο μαμά ή πεθερά (μάλλον την μανουναλα μου βλέπω να τρώει το παγωτό χαχαχαχα)

Κορίτσια δεν την ξαναπαταω σπίτι και χαλαρά μέχρι και ο γιατρός μου τα εχωσε ευγενικά

Ασε μη πάθουμε καμία λαχτάρα τώρα στο τέλος ;)

Μαρακι όσο για τα γαιδουρια που υπάρχουν θέλει θράσος και καμουτσικι απο πλευρά μας!!!


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάκια! τι κάνετε?

εγω ρωτησα τη sister για σερβιετες, μου είπε οτι στο μαιευτήριο δίνουν τα πάντα. επίσης ότι έρχονται απο ολες τις εταιριες και σε γεμιζουν διαφημιστικά. Τις προαλλες που πήγα στο ιασω για ΄Β επιπεδου, μου εδωσαν tena lady διαφημιστικες.

για βαλιτσάκι μου είπε να ετοιμάσω μόνο 2 νυχτικές και μια ρόμπα και σουτιεν θηλασμού, όλα τα άλλα λεει τα δίνουν. χρειαστήκατε εσείς κατι άλλο (οι εμπειρες) ?

Εγω σημερα πηγα τραπεζες και μετα σουπερ και την ωρα που πληρωνα με επιασε μια κραμπα κ η ταμιας νομιζε οτι γεννουσα!! αντε να της εξηγησεις! τουλαχιστον ηταν ευγενικη η κοπελα γιατι στην μαρφιν που πηγα περιμενα ΟΡΘΙΑ απο τις 8 κ 15 μεχρι 8 κ 45 κανενας δεν ειπε περνα βρε κοπελια!

καναμε μια αιτηση για οριο υπεραναληψης απο το λογ/σμο μισθοδοσιας του αντρα μου το τι μας ζητησαν για 5000 δεν φανταζεστε! τον ουρανο με τα αστρα !! ασε που μας ειπαν οτι μπορει να χρειαστει κ εγγυητη με καλο εισοδημα κ χωρις δανεια στο ονομα του!! χαχα! ποιος Ελληνας δεν εχει ρε παιδια δανειο σημερα??

μεχρι κ ο παππους μου εχει!

και για μενα κανεις δεν εχει σηκωθει ως τωρα στο μετρό. γαιδούρια! ως τώρα έλεγα ότι δεν φαίνεται οταν φοράω πανωφόρι, αλλά χθες που είχε ζέστη και το έβγαλα, κανείς πάλι!! στο carrefour τις προαλλες ενας χωθηκε μπροστά μου, στο ταμείο για μανάδες με μωρά! δεν ειπα τίποτα, πήγα σε αυτό για τα λίγα πράγματα που ήταν άδειο. δεν θέλω να μαλώνω γιατί γίνομαι τούρκος και στο τέλος εγω χαλιέμαι.
Τώρα τα πρώτα που τα έβαλα στους 30 πειράζει?τουλάχιστον μ'έκοψε και έβαλα διπλό ξέβγαλμα...

Εγώ πάντως δεν χαμπαριάζω στις ουρές, πηγαίνω κατευθείαν στο ταμείο εκτός κι αν είναι πολύ μικρή η ουρά (1-2 άτομα) και στο ΙΚΑ και στις τράπεζες ακόμη και στις εκλογές που πήγα να ψηφίσω πέρασα με το έτσι θέλω άν και δεν πολυάρεσε στην δικαστικό αλλά χ@$#$κα κι οι απο πίσω πήγαν να μιλήσουν αλλά άκουσα έναν νεαρό που πετάχτηκε και είπε "είναι έγκυος η κοπέλα" και το βουλώσανε...μόνο στο λεωφορείο το έπαιζα κυρία μέχρι που παραλίγο να πέσει πάνω μου μια κοπέλα κι έκτοτε ούτε κι εκεί κολλάω κι άν έχω πρόβλημα πάω στον οδηγό...ξέρετε τι μπελά βρίσκουν οι οδηγοί άν χτυπήσει εγκυμονούσα?είχε τύχει σε μια γνωστή μου...

μπράβο, καλά κάνεις.
Link to comment
Share on other sites

Χριστινα ειναι θεμα καθαρα γουστου ...εγω αν και τα νυχτικα δεν τα βολευομαι λογω καισαρικης ηταν πολυ χρησιμα ...απο την τριτη μερα ομως φοραγα πυτζαμα ..εγω στο βαλιτσακι μου θα παρω 2 νυχτικα και 1 πυτζαμουλα 1 ρομπιτσα παντοφλιτσες πλαστικες για το μπανιο ,σουτιεν θηλασμου ,τα ειδη ατομικης υγιεινης ..στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει και σλιπακια μιας χρησης τα οποια τα βρηκα εξαιρετικα αβολα..αχ και τα βαμβακακια για το στηθος που δεν θυμαμαι πως τα λενε..και φυσικα ρουχα για να βγεις απο το μαιευτηριο ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστινα ειναι θεμα καθαρα γουστου ...εγω αν και τα νυχτικα δεν τα βολευομαι λογω καισαρικης ηταν πολυ χρησιμα ...απο την τριτη μερα ομως φοραγα πυτζαμα ..εγω στο βαλιτσακι μου θα παρω 2 νυχτικα και 1 πυτζαμουλα 1 ρομπιτσα παντοφλιτσες πλαστικες για το μπανιο ,σουτιεν θηλασμου ,τα ειδη ατομικης υγιεινης ..στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει και σλιπακια μιας χρησης τα οποια τα βρηκα εξαιρετικα αβολα..αχ και τα βαμβακακια για το στηθος που δεν θυμαμαι πως τα λενε..και φυσικα ρουχα για να βγεις απο το μαιευτηριο ...

κι εγώ γενικά δεν τα βολεύομαι τα νυχτικά, αλλά εδώ και 1 μήνα μόνο νυχτικά φοράω! με 'κοβουν' οι πυτζάμες, δεν τις αντέχω! θα πάρω καμία μαζί όμως, καλού κακού. καλά λες. παντόφλες μου είπε σου δίνουν εκεί, για πλαστικές δεν σκέφτηκα να τη ρωτήσω. και τέτοια σλιπάκια λέει σου δίνουν και αυτά τα επιθέματα για το στήθος.

όχι τίποτα, αλλά έχει αγχωθεί ο χάσμπαντ! φοβάται ότι θα γεννήσω από στιγμή σε στιγμή και αυτός θα τρέχει για να μου βρει τέτοια πράγματα! χα-χα! και είμαι ακόμη στον 7ο! τον βλέπω να μου ετοιμάζει καμιά βαλιτσάρα! και είμαι ακόμη στον 7ο!:D

Link to comment
Share on other sites

ειναι το πρωτο ...και εμεις στο πρωτο ετσι ετοιμαζομασταν ...τωρα στο δευτερο αρχες ενατου θα αρχιζω να ετοιμαζω βαλιτσουλα..

αχ ναι επιθεματα !!!κολλησε το μυαλο μου!!!!

εμενα δεν με ενοχλει τιποτα, η μονη διαφορα που εχω απο πριν ειναι η κοιλια και τα παραπανω κιλα ...το μονο που εχω ειναι οτι ζεσταινομαι πολυ....σπιτι κυκλοφορω με αμανικο και σορτσακι!!!!για μπουφαν ουτε λογος..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο μεταμεσονύχτιος επισκέτης!!!

Σήμερα τελειώσαμε με όλα τα μωρουδιακά! Η ντουλάπα του μπεμπούλη είναι επισήμως έτοιμη!!!!

Σεντονάκια, κουβέρτες, πάντα, στρώματα, φορμάκια...όλα καθαρά και ταχτοποιημένα στη θέση τους!!!:D:D:D:D:D

ΜΑΝΝΟΥΛΑ Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!(Αχ, τι θα έκανα αν δε σε είχα...)

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη αλλά ελπίζω να μην βιαστεί καθόλου ο μόρτης γιατί δεν σας κρύβω πως εμένα μ' αρέσει πάρα πολύ η περίοδος της εγκυμοσύνης...την απολαμβάνω παρ' όλο που έχω τον διαβήτη και κάνω διατροφή, μαζί και οι ενέσεις....

Σκέφτομαι ότι όταν γεννήσω θα μου λείψει η κοιλίτσα μου....

Αντε Βικακι με το καλο να ερθει το μωρακι σου και να τα χαρει !!!! Καλη λευτερια !!!!!


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

Είναι τα άτιμα πολλά και από τώρα σκέφτομαι το σίδερο...:mad::-x:-x:-x αλήθεια τα καινούργια σε τι θερμοκρασία τα πλένετε?

Να ρωτήσω εσάς τις δευτερομανούλες...για την κλινική πήρατε πάνες λοχίας ή απλές σερβιέτες?κι άν πήρατε πάνες λοχίας τι μάρκα?

Όλα τα μωρουδιακά τα πλένω στους 40, Τζένη. Όσο για σερβιέτες δεν θα πάρω γιατί στα ιδιωτικά μαιευτήρια δίνουν...

φιλεναδα στο τελος δεν θα σε λεμε βασδελακι αλλα βαμπιρακι...χαχχα καλε τι ωρες ειναι αυτες που μπαινεις?

να σε ρωτησω το παντα στο χερι το επλυνες?3 δεκεμβρη θα μου ερθει μαζι με το κρεβατακι και φοβαμαι μη κανω καμια πατατα και το καταστρεψω :|

φιλια στα παιδια και πολλα χαδακια στην ομορφη κοιλιτσα σου!

Άστα να πάνε...χθες είχα μια υπερέντση...δεν με έπαιρνε ο ύπνος!

Εννοείται ότι δεν έπλυνα στο χέρι σχεδόν τίποτα....

Κάποια πολύ ευαίσθητα μόνο, κουνουπιέρες κτλ....η μανούλα!

τ

να ρωτησω και κατι αλλο εντελως χαζο?

αν κανεις καισαρικη εχεις αιμα απο κατω?καλε μη γελατε...σας ακουω χαχαχα

Έχεις, έχεις...πως δεν έχεις!

για βαλιτσάκι μου είπε να ετοιμάσω μόνο 2 νυχτικές και μια ρόμπα και σουτιεν θηλασμού, όλα τα άλλα λεει τα δίνουν. χρειαστήκατε εσείς κατι άλλο (οι εμπειρες) ?

Φωτογραφική μηχανή, κάμερα, ημερολόγιο, καλλυντικά(βεβαίως-βεβαίως!), καλτσάκια, παντοφλίτσες....και πολλά άλλα


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...