Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καλημερα στα γρηγορα!

Μαρακι μου απο το φαρμακειο το πηρε ο αντρας σου? εμενα το δικο μου δεν γραφει αρωματικο χωρου ουτε της κολλητητης μου ειναι ενα μικρο μπουκαλακι και γραφει πανω ευκαληπτελαιο και ημερομηνια ληξης....παντως 3-4 σταγονες σε ενα μικρο κατσαρολακι ειναι μια χαρα!

Ευακι μην κανεις τα δικα μου τα καλα βρε!κατσε σπιτι σου και χαλαρωσε μην εχουμε αλλα τωρα στα τελευταια!

jenny καλη αρχη στα πλυσιματα (βοηθεια εχεις?) αλλα εσυ μην σηκωνεις βαρη με το αιμα! προσεχε παρα πολυ!

joa σε αυτη την ηλικια το ειχε κανει κ η κορη μου αυτο λιγο πριν τα Χριστουγεννα ηταν μια φαση που κρατησε ενα μηνα κ κατι .... δεν την παλευε με το πρωινο ξυπνημα πιστευω....

ολα ετοιμα κ εσυ μπραβο!

Ευα τι εγινε το γιατρο?

vasdelaki εχεις εναν μπεμπαρο απιστευτο!

κ ειδες τι κανει η μανουλα??!!!!

Εγω σημερα πηγα τραπεζες και μετα σουπερ και την ωρα που πληρωνα με επιασε μια κραμπα κ η ταμιας νομιζε οτι γεννουσα!! αντε να της εξηγησεις! τουλαχιστον ηταν ευγενικη η κοπελα γιατι στην μαρφιν που πηγα περιμενα ΟΡΘΙΑ απο τις 8 κ 15 μεχρι 8 κ 45 κανενας δεν ειπε περνα βρε κοπελια!

καναμε μια αιτηση για οριο υπεραναληψης απο το λογ/σμο μισθοδοσιας του αντρα μου το τι μας ζητησαν για 5000 δεν φανταζεστε! τον ουρανο με τα αστρα !! ασε που μας ειπαν οτι μπορει να χρειαστει κ εγγυητη με καλο εισοδημα κ χωρις δανεια στο ονομα του!! χαχα! ποιος Ελληνας δεν εχει ρε παιδια δανειο σημερα??

μεχρι κ ο παππους μου εχει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Είναι τα άτιμα πολλά και από τώρα σκέφτομαι το σίδερο...:mad::-x:-x:-x αλήθεια τα καινούργια σε τι θερμοκρασία τα πλένετε?

Κι εγώ θέλω να πάω για κουρτίνες αλλά βαριέμαι...Εμένα πότε θα μου τα φέρουν τα έπιπλα οεο?μ'αρέσει που πήγα και τους είπα να μου τα φέρουν νωρίτερα...

Να ρωτήσω εσάς τις δευτερομανούλες...για την κλινική πήρατε πάνες λοχίας ή απλές σερβιέτες?κι άν πήρατε πάνες λοχίας τι μάρκα?

τζενακι στους 30 η 40 βαθμους

σερβιετες εγω πηρα, τενα λειντι...καλου κακου ας εχω μαζι μου...αν δεν τις χρησιμοποιησω θα τις εχω για το σπιτι...τι στο καλο...θα κοπει το αιμα στεις 3 μερες?μπαααα

να ρωτησω και κατι αλλο εντελως χαζο?

αν κανεις καισαρικη εχεις αιμα απο κατω?καλε μη γελατε...σας ακουω χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα ρουχα τα πλενουμε στους 40 παντα διπλο ξεβγαλμα!

υπαρχουν στο σουπερ σερβιετες για αυτη την δουλεια γραφουν πανω για λοχεια ή μετεγχειριτικες καταστασεις!

αιμα πιστεψτε με θα εχετε (ειτε είναι ΚΤ ειτε ειναι ΦΤ) και τις σερβιετες θα τις χρειαστειτε!

Link to comment
Share on other sites

όχι απλές σερβιέτες, λοχείας θα πάρεις έχει στα φαρμακεία, μάρκα δε θυμάμαι.Και στην καισαρική έχεις αίμα νομίζω, άσχετα που δε βγήκε το μωρό από κάτω...Η βασδέλι κι η άλλη Μαρία θα σε διαφωτίσουν σε αυτό...Μαράκι, έτοιμο το λεγκόσπιτο, χαχα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Αννετ μου τα λοχεια ερχονται κανονικα ειτε γεννησεις φυσιολογικα ειτε καισαρικη εμενα μου κρατησε το ολο θεμα 50 μερες και στο καπακι αδιαθετησα..

Jenny αν γεννησεις σε ιδιωτικο νοσοκομειο σου παρεχουν αυτοι σερβιετες , αν γεννησεις σε δημοσιο οι καλυτερες ειναι οι tena lady ...Αν και αν θυμαμαι κανεις καισαρικη και τις πρωτες 2 μερες θα σου κανουν αυτοι αλλαγες...μετα σιγα σιγα θα σηκωνεσαι ..

Μαρια για την γαιδουρια εχω παραδειγματα ουουουου...μπαινω οσονουπω στον 8 και κανεις μα κανεις δεν εχει σηκωθει να κατσω σε λεωφορειο , κανεις δεν μου εχει δωσει την θεση του σε τραπεζα ..μαλιστα ενας τυπος πηγε να μου παρει την θεση και εγινε μακελιο ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον τα ρουχα τα πλενουμε στους 40 παντα διπλο ξεβγαλμα!

υπαρχουν στο σουπερ σερβιετες για αυτη την δουλεια γραφουν πανω για λοχεια ή μετεγχειριτικες καταστασεις!

αιμα πιστεψτε με θα εχετε (ειτε είναι ΚΤ ειτε ειναι ΦΤ) και τις σερβιετες θα τις χρειαστειτε!

ω οκ μαρακι, εσυ πως εισαι?

μα αυτοι οι γαιδαροι να μη φιλοτιμηθουν να σε αφησουν να περασεις?ζωα παιδι μου τι να πεις...αλλη φορα να μιλας μονη σου, "μπορω να περασω?" ε αν και τοτε εχουν θρασσος και πουνε οχι να φανε σκ@τ@

αμαν πια συγχηστικα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

εγω ολα τα ρουχα του παιδιου τα πλενω στους 40 βαθμους με παιδικο απορυπαντικο (προδερμ χρησιμοποιω εγω )

την παντα την ειχα πλυνει στο πλυντηριο , την κουνουπιερα στο χερι ..ολα τα υπολοιπα οοοοολα στο πλυντηριο..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε τι λες τωρα σιγα μην σε αφησουν να περασεις!

κ οπως ειπε κ η joa ουτε στο λεωφορειο δεν δινουν σειρα! στο ικα που πηγε μια να μπει μπροστα μου εγινε χαμος!

οσο για το κρεωπολειο που ηταν η σειρα μου κ ερχετε μια κυρατσα εκανα ΤΗΝ φασαρια!

κατσε να παω στο μπανιο να δω την μαρκα γιατι εχω παρει ενα πακετο.Στην κλινικη δινουν (εδω θα παρουν 3000 ) για το σπιτι το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

Αννετ μου τα λοχεια ερχονται κανονικα ειτε γεννησεις φυσιολογικα ειτε καισαρικη εμενα μου κρατησε το ολο θεμα 50 μερες και στο καπακι αδιαθετησα..

Jenny αν γεννησεις σε ιδιωτικο νοσοκομειο σου παρεχουν αυτοι σερβιετες , αν γεννησεις σε δημοσιο οι καλυτερες ειναι οι tena lady ...Αν και αν θυμαμαι κανεις καισαρικη και τις πρωτες 2 μερες θα σου κανουν αυτοι αλλαγες...μετα σιγα σιγα θα σηκωνεσαι ..

Μαρια για την γαιδουρια εχω παραδειγματα ουουουου...μπαινω οσονουπω στον 8 και κανεις μα κανεις δεν εχει σηκωθει να κατσω σε λεωφορειο , κανεις δεν μου εχει δωσει την θεση του σε τραπεζα ..μαλιστα ενας τυπος πηγε να μου παρει την θεση και εγινε μακελιο ...

δεν υπαρχει φιλοτιμο...και τα νεα παιδια αυτοι οι γονεις δεν τους εχουν μαθει πως για ηλικιωμενους και εγκυους σηκωνομαστε να καθισουν?

μου ερχετε να ριξω κατι φαπες στο μετρο οταν μπαινω συγιρισμενες

ιωαννα ουτε γυναικες δεν σηκωνονται?οταν παω στο μαιευτηριο μονο γυναικες μου παραχωρουν τη θεση τους...οι αντρες εντελως χαιβανια...ενας την τελευταια φορα ετρεξε να προλαβει τη θεση μη την πιασω...νεοτατος και παντρεμενος...οταν μεινει εγκυος η γυναικα του τι θα σκεφτεσαι στην εικονα του βοδιου που θα καθετε και η γυναικα του θα ειναι ορθια?γκρρρρρρρρρ:mad::mad::mad:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


sani lady γραφει κ ειναι μπλε συσκευασια..γραφει για λοχεια πανω...

και οι δικες μου σανι λειντι ειναι...για ειδικες χρησεις γραφει ομως οχι για λοχεια


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε ανετ!

δεν χαμπαριαζουν!

λοιπον παω να πλυνω καμμια κατσαρολα να βαλω κ τον αρακα να γινεται....κ να μαζεψω κ τα ψωνια απο το σουπερ γιατι τα αφησα μεσα στην μεση! χιχι!

Link to comment
Share on other sites

μαρακι εχεις δικιο...πισω γραφει για λοχεια και μετεγχειρητικες καταστασεις

εκτος απο αιλσχαιμερ εχω και στραβωμαρα χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...