Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΑ τα συλληπητήριά μου, ότι και να πύμε είναι λίγο. προσπάθησε να είσαι δυνατή :-(

μην με παρεξηγησετε ρε κοριτσια αλλα αυτο που λενε οτι οι 9 καλυτεροι μηνες στην ζωη της γυναικας ε δεν με πολυεκφραζει!

ναι τρελενομαι με τα παιδια κ την κορη μου αλλα αν ειχα καλυτερη εγκυμοσυνη δεν θα ηταν πολυ καλυτερα???

mariaefi συμφωνώ, κι ας έχω γενικά καλή εγκυμοσύνη. Γιατί δηλαδή είναι οι καλύτεροι μήνες μου αυτοι? ναι, χαίρομαι πολύ που έχω ένα νινι να μεγαλώνει μέσα μου, αλλά δεν χαιρομαι καθολου που έχουν έρθει τα πάνω κατω στη ζωή μου: από το να κουραζομαι με το παραμικρό μέχρι να μη μπορώ να σκυψω να βάλω τα παπούτσια μου, να μη βολεύομαι στον ύπνο, να, να, να,...και ο ορμόνες να κάνουν πάρτι. ουφ! πότε θα περάσει ο καιρός? ανυπομονώ να δω το νινί μας!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χριστινα καλημερα!!

συμφωνω μαζι σου ...ειναι μεν ωραιο το αισθημα οτι μεγαλωνει μια ζωουλα μεσα σου..αλλα προτιμω την μετεπειτα πορεια μετα την γενηση του μωρου που εκει ζεις συγκλονιστικες και πρωτογνωρες στιγμες..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια....

Ηλιαννα τα συλληπητηρια μου,να ζησετε να τον θυμοσαστε.

Κοριτσια δεν εχω μπει καθολου γιατι πεσαμε με τα μουτρα στο βαψιμο...παει πολυ καλα και χαιρομαιιιιιιιιιιι....η μικρη κλωτσαει και δειχνει οτι της αρεσουν τα χρωματα...;)

Σημερα εχουμε και γενεθλια ...γιορταζει ο αντρουλης μου και εχω πολυ χαρα:P:p:p:p

Βικυ μου χαλαλι η ταλαιπωρια.....ολα ειναι καλα και πιο πολυ απο καλα μαλιστα,οποτε χαλαλι και παλι χαλαλι....εφτασε τα δυο κιλα,ολοκληρος παιδαρος μπραβο....!!!!!!!!!!!ξερεις ποσο χαιρομαι.....


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

χριστινα καλημερα!!

συμφωνω μαζι σου ...ειναι μεν ωραιο το αισθημα οτι μεγαλωνει μια ζωουλα μεσα σου..αλλα προτιμω την μετεπειτα πορεια μετα την γενηση του μωρου που εκει ζεις συγκλονιστικες και πρωτογνωρες στιγμες..

ναι! τουλάχιστον να κρατούσε λιγότερο..:shock: τι να κάνουμε, υπομονή!
Κοριτσια δεν εχω μπει καθολου γιατι πεσαμε με τα μουτρα στο βαψιμο...παει πολυ καλα και χαιρομαιιιιιιιιιιι....η μικρη κλωτσαει και δειχνει οτι της αρεσουν τα χρωματα...;)

Σημερα εχουμε και γενεθλια ...γιορταζει ο αντρουλης μου και εχω πολυ χαρα:P:p:p:p

Χρόνια πολλά Νικάκι, να τον χαίρεσαι! κι εμείς στα βαψίματα είμαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βλεπω οργασμος προετοιμασιων σε ολες!!!!!

και εμεις ξεκινησαμε να βγαλουμε τα πραγματα του χρηστου και να πλυνουμε παρκα , πορτ μπεμπε ,καθισμα ,καροτσι κλπ κλπ κλπ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εύη, δεν ξεχνάω την διατροφή...

Απλά επειδή πρέπει να την σκανάρω θα σου την στείλω αύριο...αν και απ' ότι θυμάμαι Δευτέρα είπες ότι θα πας στον διαβητολόγο....

καλημερα Βικακι, ολα τελεια λοιπον με το μωρακι σου !!!!! χαρηκα πολυ !!!!

οσο για μενα θα παω σημερα σε γιατρο, οποτε ακυρο !!!! Ειναι σαν να το εκανες !!!! και παλι ευχαριστω !!!!


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

χελοου μπελες!

νικακι να τον χαιρεστε τον μπαμπακα σας!

βικακι τελεια, ολοκληρος αντρακος!!!να μου τον χαιδεψεις πολυ πολυ!

ευακι με το καλο σημερα!

ιωαννα μου φιλια στον χρηστακο και χαδακια στον μπεμπακο...πωπω 2 εβδομαδες δουλειας σου εμειναν...νερακι θα περασουν!

αντε και καλα πλυσιματα!!!

κι εγω αυριο ξεκιναω...με ειχε πιασει η τεμπελια μου τοσο καιρο χαχαχαα

την καλημερα μου και την αγαπη μου σε ολες!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλως την αννετ ...2 εβδομαδα + αυτη που διανυουμε...αλλα το λεω ετσι για να μου φαινεται πιο λιγο..

Οσο για τα πλυσιματα μην νομιζεις ηρθε η πεθερα μου και ξεκινησε διαφορετικα ξερεις.....φεεεετα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευακι ολα θα πανε καλα!!!!λιγος καιρος εχει μεινει οποτε δες το σαν διαιτουλα...ευκαιρια να μην παρεις πολλα κιλα τωρα στο τελος..

ναι κοριτσακι μου !!!! εχεις δικιο !!!! παντως τελικα ολα ειναι μια ιδεα, ηδη το συνηθισα...... αυτο που με φοβιζει ειναι μην παθει τιποτα το μωρο ....

παντως η αληθεια ειναι οτι ολα στην αρχη μας φαίνονται βουνο.... το ιδιο (μπααα χειροτερα ηταν τοτε ) επαθα και το καλοκαιρι που επαθα εν τω βαθει φλεμβοθρομβωση...... τωρα συνηθισα και τις ενεσεις και την καλτσα .....


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

καλως την αννετ ...2 εβδομαδα + αυτη που διανυουμε...αλλα το λεω ετσι για να μου φαινεται πιο λιγο..

Οσο για τα πλυσιματα μην νομιζεις ηρθε η πεθερα μου και ξεκινησε διαφορετικα ξερεις.....φεεεετα...

χαχαχαχαχα μια απτα ιδια...σταματησε σημερα απτη δουλεια η μαμα μου και απο αυριο ξεκιναει μαραθονιος καθαριοτητας πλυσιματος και σιδερωματος!!!

μονο που το σκεφτομαι την λυπαμαι την καημενουλα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ναι κοριτσακι μου !!!! εχεις δικιο !!!! παντως τελικα ολα ειναι μια ιδεα, ηδη το συνηθισα...... αυτο που με φοβιζει ειναι μην παθει τιποτα το μωρο ....

παντως η αληθεια ειναι οτι ολα στην αρχη μας φαίνονται βουνο.... το ιδιο (μπααα χειροτερα ηταν τοτε ) επαθα και το καλοκαιρι που επαθα εν τω βαθει φλεμβοθρομβωση...... τωρα συνηθισα και τις ενεσεις και την καλτσα .....

ευακι το μωρο δεν θα παθει τιποτα μην ανυσηχεις

αλλα αυτη η καλτσα τι ειναι?χαζη ερωτηση?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...