Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Μα αφού εκεί περνάει καλά σου είπανε.Βρε, θέλει να τραβάει την προσοχή γι' αυτό, δεν είναι ότι φοβάται να ξεκολλήσει από σένα, θέλει να είναι το επίκεντρο...Πουλάκι μου, αχ είναι τόσο γλυκούλης (τον είδα στο φέης).


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

Ιωάννα μου υπομονή με τον μικρούλη μάλλον όλα αυτά γίνονται για να τραβήξει την προσοχή...Εγώ έπαθα πλάκα με τον ανιψιό μου προχτές...Καταρχας να πώ ότι ζητάει αδερφάκι εδώ και καιρό και κάνει σαν τρελός με την κοιλιά μου και την ιδέα του μωρού...Το Σάββατο που είμασταν εκεί ξαφνικά τινάζεται κι αρχίζει να ψάχνει την τσάντα του και έρχεται με τέσσερα φακελάκια κρέμες της Nutricia και μου λέει "Να πάλε για το μωλάκι την Κατελινούλα να τα φάει και να γίνει μεγάλη είναι πολύ ωραία!!!!" μετά το πρώτο σόκ που πάθαμε όλοι κι αφού όλοι πέσαμε από πάνω του και τον ρωτούσαμε που τα βρήκε μάθαμε ότι έπιασε την δασκάλα του και της είπε ότι η θεία του έχει ένα μωράκι κι αυτή του έδωσε τις κρέμες για το μωρό...όπου σταθεί και βρεθεί λέει για την μπέμπα...Με συγκίνησε το τερατάκι...βέβαια είναι για πάνω από 1 έτους οι κρέμες αλλά και μόνο η σκέψη του ήταν πολύ συγκινητική...

Fangri μου το αίμα οφείλεται σε συσπάσεις αλλά σε αντίθεση με τη Mariefi εγώ δεν πονάω και δεν το καταλαβαίνω...Περαστικά σας...

Εγώ σήμερα ξεκινάω τα μωρουδιακά...Ευχηθείτε μου καλό κουράγιο γιατί είναι τρείς μεγάλες σακούλες γεμάτες...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και απο μένα τι κάνετε;;

Εμένα μάλλον ξινο μου βγήκε που πήγα στην δουλειά :(Απο την ώρα που γύρισα σπίτι ένιωθα μια πίεση χαμηλά και ο γιατρός μου είπε ξαπλα στο κρεβάτι :mad:

Fangri μου περαστικά στον μικρό σου!!!!

Jennaki μου καλό κουράγιο και προσοχή Όχι πολλα πολλα;)

Joa φέρε μου παιδί μου τον Χρηστακο να μπορέσεις να πάρεις μια ανάσα:tongue:

Συνονοματατη Όλα καλα με τον γιατρο εχθές;;


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι τεσσάρων...

Είναι 4 σακούλες μαζί με τις κουβέρτες, τα σεντόνια και τις δικές μου πυτζάμες...μην ξεχνάς ότι τα πήραμε όλα από την αρχή...

Σωστό κι αυτό...Πρώτο μωράκι, ξέχασα...Ρε κοριτσομάνα, για πες εσύ...όλες μου λένε ότι η κοιλιά μου είναι πλατιά κι είναι λέει κορίτσι.Είναι εσένα ...πλατιά (άκου πλατιά, πολύ κουφό μου φαίνεται)?

Καλημέρα Ευάκι, φαγώθηκες να πας στη δουλειά, σε πείραζε να κάααααααααααααθεσαι....Κοίτα τώρα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Ευάκι θα συμφωνήσω με την Μαρία...Σε πείραζε να κάθεσαι???κάτσε τώρα που μπορείς γιατί μετά θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε...

Σε μένα ισχύει, είναι κάπως απλωμένη πρός το πλάι κι έχει τύχει και άτομα που δεν με ξέρουν να μου το πούν...Βέβαια μου έχουν πεί και το άλλο "ομόρφυνες...αγοράκι θα κάνεις..."δλδ επειδή ομόρφυνα το κοριτσάκι μου θα βγεί άσχημο????

Λές να βρήκες την συνταγή για το κοριτσάκι???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδια οντως τα πραγματακια ειναι αρκετα...βαλε κουβερτουλες σεντονακια , πανες ,σεντονακια μικρα φορμακια , ρουχαλακια ,ζακετουλες ,πετσετες...αρκετο πραγμα..

Ευα κατσε παιδι μου σπιτι ...μια που ανυπομονουσες να σταματησεις και τωρα δεν μαζευεσαι ...

σήμερα θα παω και για κουρτινες....εβαλα χθες τα αυτοκολητα στο δωματιο του χρηστου...στο δωματιο του μωρου δεν εχω τιποτα να κανω....μονο να βγαλω τον υπολογιστη και να βαλω την αλλαξιερα...γεμισε το σπιτι παιδικα δωματια!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευάκι θα συμφωνήσω με την Μαρία...Σε πείραζε να κάθεσαι???κάτσε τώρα που μπορείς γιατί μετά θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε...

Σε μένα ισχύει, είναι κάπως απλωμένη πρός το πλάι κι έχει τύχει και άτομα που δεν με ξέρουν να μου το πούν...Βέβαια μου έχουν πεί και το άλλο "ομόρφυνες...αγοράκι θα κάνεις..."δλδ επειδή ομόρφυνα το κοριτσάκι μου θα βγεί άσχημο????

Λές να βρήκες την συνταγή για το κοριτσάκι???

Έτσι λένε, ότι στο αγόρι ομορφαίνεις.Εγώ πάλι πιστεύω ότι μια καλή εγκυμοσύνη σε ομορφαίνει, που δεν κουράζεσαι και δεν ταλαιπωρείσαι...Άμα κάνεις εμετούς, πονάς δεν πάει να είναι και πεντάδυμα αγόρια, χάλια θα είσαι!Πάντως όχι αν έχεις ομορφύνει ότι η μπέμπα θα είναι άσχημη, προς Θεού...Εμένα όσες έχουν πει για το φύλο είπαν για κορίτσι, μέχρι τώρα κανείς δεν είπε ότι είναι γιος, τι να πω...Ελπίζω να έχουν δίκιο, χαχα.Σε 80 μέρες το πολύ θα ξέρουμε:D:D:D


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ Μαράκι φρόντισε να βγάλεις αληθινές όλες τις προβλέψεις...μην απογοητεύσεις τόόόόόσο κόσμο...80 ημέρες ε????πως περνάει έτσι ο καιρός...εμένα μου έμειναν 35 μερούλες!!!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οντως τα πραγματακια ειναι αρκετα...βαλε κουβερτουλες σεντονακια , πανες ,σεντονακια μικρα φορμακια , ρουχαλακια ,ζακετουλες ,πετσετες...αρκετο πραγμα..

Ευα κατσε παιδι μου σπιτι ...μια που ανυπομονουσες να σταματησεις και τωρα δεν μαζευεσαι ...

σήμερα θα παω και για κουρτινες....εβαλα χθες τα αυτοκολητα στο δωματιο του χρηστου...στο δωματιο του μωρου δεν εχω τιποτα να κανω....μονο να βγαλω τον υπολογιστη και να βαλω την αλλαξιερα...γεμισε το σπιτι παιδικα δωματια!!!!

Είναι τα άτιμα πολλά και από τώρα σκέφτομαι το σίδερο...:mad::-x:-x:-x αλήθεια τα καινούργια σε τι θερμοκρασία τα πλένετε?

Κι εγώ θέλω να πάω για κουρτίνες αλλά βαριέμαι...Εμένα πότε θα μου τα φέρουν τα έπιπλα οεο?μ'αρέσει που πήγα και τους είπα να μου τα φέρουν νωρίτερα...

Να ρωτήσω εσάς τις δευτερομανούλες...για την κλινική πήρατε πάνες λοχίας ή απλές σερβιέτες?κι άν πήρατε πάνες λοχίας τι μάρκα?


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο μεταμεσονύχτιος επισκέτης!!!

Σήμερα τελειώσαμε με όλα τα μωρουδιακά! Η ντουλάπα του μπεμπούλη είναι επισήμως έτοιμη!!!!

Σεντονάκια, κουβέρτες, πάντα, στρώματα, φορμάκια...όλα καθαρά και ταχτοποιημένα στη θέση τους!!!:D:D:D:D:D

ΜΑΝΝΟΥΛΑ Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!(Αχ, τι θα έκανα αν δε σε είχα...)

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη αλλά ελπίζω να μην βιαστεί καθόλου ο μόρτης γιατί δεν σας κρύβω πως εμένα μ' αρέσει πάρα πολύ η περίοδος της εγκυμοσύνης...την απολαμβάνω παρ' όλο που έχω τον διαβήτη και κάνω διατροφή, μαζί και οι ενέσεις....

Σκέφτομαι ότι όταν γεννήσω θα μου λείψει η κοιλίτσα μου....

φιλεναδα στο τελος δεν θα σε λεμε βασδελακι αλλα βαμπιρακι...χαχχα καλε τι ωρες ειναι αυτες που μπαινεις?

να σε ρωτησω το παντα στο χερι το επλυνες?3 δεκεμβρη θα μου ερθει μαζι με το κρεβατακι και φοβαμαι μη κανω καμια πατατα και το καταστρεψω :|

φιλια στα παιδια και πολλα χαδακια στην ομορφη κοιλιτσα σου!

Καλησπέρα!Μαράκι σα να είσαι μέσα στο μυαλό μου...αυτός ο πελαργός δεν γίνεται να στέλνει τα μωρά με κούριερ????Ειλικρινά άν ήτανε στο χέρι μου θα την έβγαζα σήμερα κι όλας από μέσα μου...και μετά νιώθω τύψεις που σκέφτομαι έτσι αλλά δεν αντέχω άλλο...Ούτε τα γενέθλια του ανιψιού μου δεν μπορώ να ευχαριστηθώ...με ενόχλησε ο κόσμος και η φασαρία και από το τίποτα η πίεση έφτασε στο 14,5 και το ζάχαρο στο 183...κι εχτές είχα πάλι αίμα...είμαι με voltaren υπόθετα και yutopar...νομίζω ότι ο γιατρός μου θα πάθει καρδιακό εξαιτίας μου...

Εγώ πειράζει που δεν θέλω άλλο να ασχομηθώ με το δωμάτιο και τις προετοιμασίες?κουράστηκα...σήμερα πήγα και πήρα νυχτικές και πυτζάμες για την κλινική πρέπει να τα ετοιμάσω γιατί έτσι όπως πάμε από μέρα σε μέρα μπορεί να γεννήσω...

Κι όπως καταλαβαίνετε δεν έχω καθόλου καλή διάθεση...

υπομονη βρε κοριτσακι, ξερω εχεις ταλαιπωρηθει πολυ αλλα λιγο εμεινε

βαλιτσουλα και τα λοιπα δεν μπορει να τα φτιαξει κανεις αλλος να μη κουραζεσαι εσυ?

Kαλημέρα!Σήμερα ο Γρηγόρης έχει σχολείο (για μια μέρα!) αλλά είναι ο Φάνης σπίτι, άρρωστος.Δεν τη θέλει αυτή την άδεια ούτε ο Θεός.Ευτυχώς το μωράκι είναι καλά εκεί που είναι, αν μπορούσε ας έκανε κι αλλιώς:)

περαστικα μαρακι στον φανουλη σου, μα καιρος ειναι αυτος?ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι..να φοβασαι να βγεις εξω γκρρρρρ

Φαγκρι μου περαστικα στο αγορακι σου!!!

καλα το σπιτι στην τριχα δεν το λες αλλα το λες καθαρο!!!χαλια λογικα θα στρωσουμε το βραδυ ..

για το χρηστο δεν ξερω ..δεν ειναι οτι θελει να μεινει μαζι μου ,συμβιβαζεται και με παπουδογιαγιαδες αρκει να μην παει σχολειο..

αχ και το δικο μου θα ειναι σε δυο μερες, σταματησε η μανουλα μου απτη δουλεια για να ειναι εδω να με βοηθαει..εχθες ελιωσε στον υπνο..."παιρνω δυναμεις"μου ειπε "για να βρει το σπιτακι του ο αντρακος μας να γυαλιζει"

αρε αυτες οι μανες!να ειναι καλα να τις χαιρομαστε!

Καλημέρα!

Ιωάννα μου υπομονή με τον μικρούλη μάλλον όλα αυτά γίνονται για να τραβήξει την προσοχή...Εγώ έπαθα πλάκα με τον ανιψιό μου προχτές...Καταρχας να πώ ότι ζητάει αδερφάκι εδώ και καιρό και κάνει σαν τρελός με την κοιλιά μου και την ιδέα του μωρού...Το Σάββατο που είμασταν εκεί ξαφνικά τινάζεται κι αρχίζει να ψάχνει την τσάντα του και έρχεται με τέσσερα φακελάκια κρέμες της Nutricia και μου λέει "Να πάλε για το μωλάκι την Κατελινούλα να τα φάει και να γίνει μεγάλη είναι πολύ ωραία!!!!" μετά το πρώτο σόκ που πάθαμε όλοι κι αφού όλοι πέσαμε από πάνω του και τον ρωτούσαμε που τα βρήκε μάθαμε ότι έπιασε την δασκάλα του και της είπε ότι η θεία του έχει ένα μωράκι κι αυτή του έδωσε τις κρέμες για το μωρό...όπου σταθεί και βρεθεί λέει για την μπέμπα...Με συγκίνησε το τερατάκι...βέβαια είναι για πάνω από 1 έτους οι κρέμες αλλά και μόνο η σκέψη του ήταν πολύ συγκινητική...

Fangri μου το αίμα οφείλεται σε συσπάσεις αλλά σε αντίθεση με τη Mariefi εγώ δεν πονάω και δεν το καταλαβαίνω...Περαστικά σας...

Εγώ σήμερα ξεκινάω τα μωρουδιακά...Ευχηθείτε μου καλό κουράγιο γιατί είναι τρείς μεγάλες σακούλες γεμάτες...

να τον χαιρεστε τζανακι μου, πολυχρονος και συντομα με ενα αδερφακι!

μα καλα αυτη η δασκαλα να σας δηλητηριασει θελει?μα ενος ετους κρεμες?χαχαχαχα

φανταζομαι ο μικρος χαρα οταν σου εδωσε τις κρεμες!

καλο κουραγιο στα πλυσιματα τζενακι μου και σιγα σιγα μη κουραστεις πολυ οκ?

Παιδια οντως τα πραγματακια ειναι αρκετα...βαλε κουβερτουλες σεντονακια , πανες ,σεντονακια μικρα φορμακια , ρουχαλακια ,ζακετουλες ,πετσετες...αρκετο πραγμα..

Ευα κατσε παιδι μου σπιτι ...μια που ανυπομονουσες να σταματησεις και τωρα δεν μαζευεσαι ...

σήμερα θα παω και για κουρτινες....εβαλα χθες τα αυτοκολητα στο δωματιο του χρηστου...στο δωματιο του μωρου δεν εχω τιποτα να κανω....μονο να βγαλω τον υπολογιστη και να βαλω την αλλαξιερα...γεμισε το σπιτι παιδικα δωματια!!!!

ιωαννα να βαλεις καμια φωτο να δουμε!

εμεις δεν εχουμε δωματιο...το καλοκαιρι ομως θα βγαλω το αχτι μου χιχιχι

φιλια στον χρηστακη τον ζηλιαρογατουλι!

εγω εχω ραντεβου με το ικα για να μου γραψει τις ταινιες...για να δουμε τι θα γινει...ελπιζω να μη μου γυρισει το ματι

σας φιλω ολες, μαζι και τις κοιλιτσες σας!!!μουατς


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...